Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Події в Підгірцях - Розкол церкви чи щось інше?

Автор Повідомлення
А тепер от так, як то кажуть, по поличках:

1) не тобі судити простить мене Бог чи ні, за те шо я не ходжу в церкву... тим більше шо я не написала, шо я взагалі церкву не відвідую.... одним словом - нема чого пхатися в моє життя.
2) ти стверджуєш, шо кожен в праві обирати, тоді яким то я чином намовляю когось на гріх???
3) мені здається, головне віра, а не відвідування церкви.... церкву і вбивці можуть відвідувати і збоченці і т. д., там же нема фейсконтролю... а я до таких не відношуся, так шо гріха в мене тяжкого на душі нема.

Цитата:
Ну для тебе то поки що звук... але як ви Мене цуратиметеся - відцураюсь я Вас... Подумай...

а йой.... маю страшне пережиття з того, шо від мене, ви poma відцураєтеся... так... звісно ж....

P.S. час від часу можна в постах лапки використовувати, принаймні виділяючи цитати.

Цитата:
заманюєш на гріх інших. це від диявола. я кажу прямо на гріх : це погано, за то буде кара.

дякую, навіть не думала, шо тут мене звинуватять у причетності до диявольських викидонів. Оце вже взагалі перебор.

poma пише:
Ах, яку ласку церкві зробила. Бідна людино!

Ах, яка театральна саркастичність.... вразило мене до глибини душі. Звідки ж ти знаєш, бідна я духовно чи не бідна.... постарайся надалі стримувати в собі талант до вчення. Тобі то не дуже вдається.

Такий інтересний пост мені адресували.... давно так мене не тягнуло подискутувати.

І отако ше одне, а Ви, прошу пані, Роma, не маєте пережиття, шо й вам перепаде за те, шо ви мене звинувачуєтев скоєнні тяжкого гріха???
ніхто тебе не звинувачує, дорогу до спасіння людина сама собі вибирає. Але від таких як ти йде ослаблення нашої церкви і України в цілому. Є церковний закон - не пропускати навмисно без поважної причини жодної служби Божої. Коли ти то робиш то СВІДОМО ТВОРИШ ГРІХ. А ти тим ГРІХОМ ХВАЛИШСЯ. І ще кажеш що духовно багата. ТИ БІДНА, розумієш. А не хочеш глянути правді в очі.
Не розкаюєшся, а хвалишся. За то буде кара. Розумієш. Кара Тобі і ти сама тої кари хочеш, її вибираєш.
Таких грамотних дискутантів тепер багато. Я-Я. шо мені. я вірю вдома, в церкві вбивці можуть прийти. Пустопорожня балаканина. Яка від ЛИХОГО. ЛИХИЙ ЗАСПОКОЮЄ ТА СПОКУШУЄ. МОЖЕШ НЕ ХОДИТИ ДО ЦЕРКВИ. ТАМ ВСЯКІ. Христа теж спокушував. І що з того. Кожен старається себе відбилити перед людьми, як ти. А перед ВСЕВИШНІМ не відкупишся своє брудною писаниною. Ти то маєш знати, що не можна пропускати без поважної причини жодної служби Божої. Що тільки в церкві під вином ХЛІБА І ВИНА ПРИСУТНІЙ ГОСПОДЬ. ТАМ ТОБІ ПРИГОТОВЛЕНА ТРАПЕЗА, А ТИ НЕЮ НЕХТУЄШ. ЩО ГОСПОДЬ ЗРОБИВ З ТИМИ, ЯКІ ЗНЕХТУВАЛИ ТРАПЕЗОЮ, почитай в Біблії. Це є гріх, який веде до пекла. Щоб на суді не казала, що не знала. Тепер знаєш. ТИ ОСОБИСТО. А далі вибирати тобі. В цьому і велика перевага християнства. В свобідній волі.
рома, спеціально для тебе ше раз:
Дискримінація правовірних католиків Львова
Шановний пане Мере!
14.12.2010 ми Вас особисто просили, щоб Ви дали нам в розпорядження місце, де ми могли служити Богослужіння. А точніше, ми просили єзуїтський храм св. Петра і Павла. Ви нам відповіли, що це неможливо, бо Ви його вже подарували УГКЦ. Ви нам запропонували, щоб ми пошукали собі якесь інше місце у Львові. Ми знайшли склад по вул. Плуговій, 6, який не використовувався і колись був храмом. Законно ми його купили і він став нашою приватною власністю. Ми зробили найнеобхідніший ремонт. Дали новий дах і тепер використовуємо храм для регулярних Богослужінь для наших вірних.
17.06.2011 Ви, пане мере, подали скаргу в Шевченківський районний суд, в якій нас оскаржуєте за незаконне будівництво. Ви домагаєтесь, щоб ми повернули храм до попереднього стану, а це означає, щоб він, як склад, знову став непридатним для Богослужінь. Необхідно підкреслити, що на замовлення Львівської архиєпархії та редемптористів Ви стали інструментом релігійної дискримінації. Ці церковники не хочуть, щоб наша правовірна УПГКЦ мала у Львові власний храм.
Цей храм, який служив як склад, не є ані культурною, ані архітектурною пам’яткою. Якщо провід УГКЦ чи редемптористи були зацікавлені в цьому храмі, то чому протягом 20 років вони не виявляли відповідної ініціативи?
Згідно Конституції Церква в Україні є відділена від держави. Запитуємо: Чому Львівська міська рада минулого року ввела посаду церковного політрука, яким є О. Фредина? До того ж тут йдеться про надання переваги одній Церкві над іншими, а це закон «Про свободу совісті та релігійні організації» забороняє.
Львівська міська рада 30.06.2011 дозволила проводу УГКЦ поставити свій хрест приблизно 10 м від нашого храму. Цей дозвіл практично означає схвалення і співучасть в протизаконному розпалюванні релігійної нетерпимості. Цей хрест 17.07.2011 «посвятив» політрук міської ради О. Фредина. Редемпторист там сказав: «Ми прийшли заявити цьому району, що тут є секта». Це є брутальне очорнення, яким він свідомо розпалив релігійну ненависть.
Через два дні з нашого храму скинули наш хрест і осквернили його. Обманені вірні УГКЦ, розпалені релігійною ненавистю, поранили 5 наших вірних, погрожували, що нас вб’ють, виженуть… Чому? Тому що цілу акцію захищає міська рада, яка створила умови навіть і для фізичної розправи над правовірними католиками. Прибічники редемптористів і провід УГКЦ прилюдно заявляли, що каплицю заберуть і виженуть нас з нашого приватного маєтку. Це є явний прояв релігійної дискримінації, яка є кримінальним злочином згідно, українських, але й міжнародних законів.
Якщо, пане Мере, буде задоволене Ваше прохання, то суд 28.07.2011 допуститься беззаконня. Правовірним католикам, – громадянам Львова, – буде протизаконно заборонено задовольняти свої релігійні потреби. Ми будемо змушені домагатися дотримування найосновніших прав людини у вищих і міжнародних інстанціях. Йдеться про право на свободу віровизнання і свобідне задоволення своїх релігійних потреб.
Просимо Вас, щоб Ви відкликали судову скаргу, ініційовану церковними колами УГКЦ і посприяли справедливому усуненню дискримінації правовірних католиків Львова.
poma
Дякую, шо так багато писала трудилася

тепер знов по поличках:
чого ти суперечиш собі????

Цитата:
ніхто тебе не звинувачує
- твої слова, правда?

а далі:

Цитата:
ти тим ГРІХОМ ХВАЛИШСЯ. ТИ БІДНА. За то буде кара. Розумієш. Кара Тобі і ти сама тої кари хочеш, її вибираєш.

і то називається, "не звинувачує"????

і саме головне:

Цитата:
В цьому і велика перевага християнства. В свобідній волі.

ну от і все, не вчи мене як жити... я своє життя проживу так, як буде зручно мені. Маю право вибирати... так шо - арівідерчі. Тобі б книжечок-брошурок і по місту, по місту - навчати молодь правди. Правда сумніваюся, шо хтось тебе б послухав.
правовірна пише:
4.12.2010 ми Вас особисто просили, щоб Ви дали нам в розпорядження місце, де ми могли служити Богослужіння. А точніше, ми просили єзуїтський храм св. Петра і Павла. Ви нам відповіли, що це неможливо, бо Ви його вже подарували УГКЦ. Ви нам запропонували, щоб ми пошукали собі якесь інше місце у Львові

Ви як незареєстрована в державі секта не маєте жодних прав!!!! А за те, що крадете чужу назву (ви не маєте жодного відношення до греко-католицизму, тип паче правовірного) взагалі треба по голові настріляти.

Відмова на державному рівні в реєстрації "УПГКЦ", ще одної секти http://antydognalivci.blogspot.com/2010/06/blog-post_09.html

додано через 2 хвилини 22 секунди:

Васілій пише:

Тупий безбожний підхід. Подумай про душу свою трохи і про сенс життя на землі. Не личить розумним людям перти проти релігії чи Творця.
Jamyk пише:
Тупий безбожний підхід.

смішний ти. зомбі. чого ж ти преш проти підгорецьких? можливо ж шо вони і є правдиві?
Васілій пише:
смішний ти. зомбі. чого ж ти преш проти підгорецьких? можливо ж шо вони і є правдиві?

Зомбі не мають своєї думки, так що цей закид тут не в тему. Від тебе тільки одні насмішки, більш нічого. Такі "правдиві" як уся їх наклепницька компанія проти УГКЦ під дудочку Москви. В цій темі вже немало пролунало доказів! Геть кабалістичну (антихристиянську) секту з української землі!
"УПГКЦ" повалилася в окультизм і кабалу, через що, отже, відійшла від християнства, зокрема католицизму. Ось давні докази:

Коріння догналізму є в Нью Ейджі http://www.christusimperat.org/uk/node/18799

КАББАЛА ПО-ПІДГОРЕЦЬКИ http://www.christusimperat.org/uk/node/17117

ПРО ДУХОВНІ ПРАКТИКИ «ПІДГОРЕЦЬКИХ» http://www.christusimperat.org/uk/node/12665

ОКУЛЬТИЗМ ПО-ПІДГОРЕЦЬКИ http://www.christusimperat.org/uk/node/2844

Список можна продовжувати!
Спроба ліквідації контемплятивного монастиря в Україні
Конгрегація Східних Церков
Префект
Кардинал Леонардо Сандрі
Ваша Еміненціє,
у цьому листі подаємо Вам причини нашої відмови від канонічної візитації в період 5-9.2.2008р. і наше ставлення до цієї справи.
Наш Монастир святого пророка Іллі у Львові в Брюховичах, є єдиним контемплятивним монастирем Греко-Католицької Церкви в Україні. Його заснував митрополит А. Шептицький 1925 року. 1936 року він подарував нам у с. Суховоля велику земельну ділянку з будівлею і 2,5 га огородив бетонним муром. Там жили наші сестри. 1946 року Греко-Католицька Церква була ліквідована комуністичним режимом.
Сестри в часи підпілля залишилися вірними своєму покликанню і Церкві, а коли 1990 року Церква отримала свободу, ми знайшли нове місце у Брюховичах, бо вже не могли повернутися до свого монастиря, який за час підпілля зайняла школа. В цей час нас декілька разів відвідали чинні сестри ЧСВВ з США. Вони пропонували нам деяку фінансову допомогу. Після певного періоду вони почали ставитися до нас так, начебто були нашими настоятельками, але не втручалися до нашого внутрішнього життя. Ми довідалися, що вони взяли нас під свою “опіку”, т. зв. централізацію. Ми не знали, що маємо робити, та навіть і не могли нічого робити. Ми мовчали, доки вони не втручалися до нашого контемплятивного життя, але ми ніколи з ними не підписували жодного документу про централізацію. 2004 року Генеральна настоятелька чинних сестер Василіянок з Риму заявила, щоб ми їм офіційно підпорядкувалися, і щоб усе юридично узаконилося згідно з новим церковним Кодексом. Ця настоятелька чинних сестер ще до того чинила на нас тиск. Почала втручатися до нашого життя різними психологічними методами – при візитаційній розмові примушувала нас безперестанку дивитися їй в очі, висміювала нас, що ми боїмося, сильно нас притискала до себе і обіймала, що виглядало нам непристойним і неморальним. Коли ми холодно реагували, вона почала нас очорнювати і поширювати про нас думку, що ми є неслухняні. Тоді ми зрозуміли, що єдиним виходом є ясно вказати на те, ким ми є і якою є наша дорога.
4.11.2004 р. ми одноголосно на нашій монастирській капітулі, яка є керівним органом монастиря вирішили, що не хочемо мати нічого спільного з керівництвом чинних сестер, бо ми були засновані як самостійний контемплятивний монастир. Ми маємо іншого засновника та іншу харизму, ніж чинні сестри ЧСВВ. Тоді ми послали документи і прохання на Конгрегацію Східних Церков і просили, щоб з огляду на те, що маємо багато покликань та існуємо вже 80 років, нас оформили як самостійний контемплятивний монастир папського права.
Від того часу ми послали Конгрегації Східних Церков понад 10 прохань. На жаль, ми або зовсім не одержали відповіді, або нам було сказано, що це мусить вирішити генералат чинних сестер ЧСВВ. Коли ми повторювали, що не маємо з ним нічого спільного, то відповіддю було мовчання.
17.12.2007 р. ми отримали факс, що від 20.12.2007 до 5.1.2008р. буде відбуватися канонічна візитація. Факсом ми просили про відтермінування. Одразу ж ми отримали факсом відповідь, що вона відбудеться від 5.2. до 9.2.2008р. Ми очікували, що прийде лист і нас повідомлять про причину візитації, її програму, візитаційні запитання... Оскільки не прийшов жодний лист, ми попросили про візитацію отців Василіян з Підгірців.
Вони провели візитацію і зробили письмовий запис, який ми потім послали Апостольському Нунцію І. Юрковичу разом з нашим супровідним листом. В листі ми його повідомили, що була здійснена тематична візитація, а якщо візитатор з Риму, єзуїт Ґ. Марані, має деякі конкретні доповнюючі запитання, нехай їх напише, а ми на них відповімо письмово. Факсом ми отримали відповідь, що візитація відбудеться, бо о. Марані ТІ вже залишив Рим. 5.2.2008 р. візитатора до монастиря ми не впустили, бо довідались, що метою візитації є те, щоб лише знайти якусь штучну причину для нашої ліквідації.
Здогадуємося, що головною причиною візитації було те, що близько нашого монастиря будується окультний центр, подібний до того, що є у Львові біля церкви св. Андрія. Оскільки ми протестували проти цього будівництва, власник сусідньої ділянки об’єднався з деякими членами селищної ради і почав виступати проти нас. Ми проводили публічні демонстрації проти будівництва цього центру, а також чергувалися півроку у голодуванні. Ми усвідомлювали, яке нещастя і прокляття приносить окультизм особі і цілому народові. Тому ми були зобов’язані захищатися і звернути увагу керівництва Церкви на цю небезпеку. Але власник будівництва попросив Церкву офіційно посвятити розпочате будівництво, а тоді заявляв: “Я отримав церковне благословення, а сестри є сектою!” Він звернувся до Голови Патріаршої комісії у справах монашества і до офіційних церковних органів з проханням про допомогу для ліквідації нашого монастиря. Його намірам мала також послужити т. зв. канонічна візитація.
Під час візитації (21-24.1.2008) отці поставили нам запитання: “Яке ви бачите вирішення у справі окультизму?” На це ми дали письмову відповідь до візитаційного протоколу: “Рішенням є те, що представники Церкви – кардинал Л. Гузар, Апостольський Нунцій, Архиєпископ Львова і Синод УГКЦ видадуть ясне, зобов’язуюче і авторитетне слово Церкви щодо магії і віщування. Цим Церква офіційно відділилася б від духа усіх прихованих практик старого і нового окультизму. Конгрегація Східних Церков призначила, щоб вищезгадані церковні авторитети співпрацювали при нашій візитації. Тому цим самим ми повністю віддаємо до рук згаданих церковних авторитетів комплексне і компетентне заключення стосовно цілої області окультизму.”
Вони не мусять відповідати миттєво, факсом, як це було у випадку з алярмовим призначуванням візитації. Головне – щоб вони вирішили цю ключову проблему!
Далі отці записали до візитаційного протоколу: “Ми говорили з кожною сестрою – з новичками, і з сестрами по вічних обітах. Сестри почуваються щасливими, як в люблячій родині, і кожна має тут своє місце.”
Ми до цього додаємо: За весь час існування нашого монастиря жодна сестра з монастиря не вийшла. Сестри не потребують такої реформи, щоб замінити своє особисте відношення до Христа і внутрішню молитву якимись психологічними медитаційними техніками, які впроваджує с. Дія Стасюк. Також не бажаємо відкриватися духу окультизму через магічні практики, як напр. гомеопатія чи віщування маятником. Навпаки, ми повинні виступити проти цього духа зради Христа, навіть і за ціну власної смерті. Ми повинні залишитися вірними Ісусу Христу і Його Церкві. Ми не хочемо замість молитви впроваджувати до нашого монастиря різні окультні танці, різне вдивляння в очі та неморальне обіймання, як це пропагує сучасна хвиля збочених психологій, які заміняють правдиву духовність і ведуть сестер до криз та відпаду від свого покликання. Ми охочі комунікувати з ким-небудь, але ясно і письмово. На чітке запитання дамо чітку відповідь або будемо спілкуватися в присутності людей, які охочі нас захищати від інтриг тих, які не мають чесних намірів щодо нас і щодо Ісуса.
Що можемо очікувати? Ми готові на все. Задля Ісуса і вірності Йому ми охочі бути осоромленими, принижуваними, названими сектою або відступниками від Церкви чи ще чимось іншим. Ми є закриті в монастирі, молимося і намагаємося втілювати Боже слово. Також ми вчимося міняти своє мислення згідно з Євангелієм (Мк.1,15), щоб правдиво і цілковито належати Ісусові та могти кожної години зустрітися з Ним лице в лице. Ми змагаємося за те, щоб бути як ті діви з Євангелія, які мають не лише лампи, але й також мають в них олію Святого Духа. Ми змагаємося за те, щоб Ісус був нашим Світлом і єдиною Любов’ю, задля якої ми залишили світ!
Слава Ісусу Христу!
Сестри контемплятивного монастиря
Львів – Брюховичі
Брюховичі, 6.2.2008р.
Лист свідчить, що сестри були змушені відділитися від апостатів, оскільки дух, який є за останніми не Дух Христа, але антихриста.
Послання Фатімської Божої Матері від 13 жовтня 1917 року:
"... Сатана уживає всіх хитрощів, піддає навіть думку, щоб звести духовенство до вимог нинішнього часу. Він викликає зашкарублість у душах, робить їхнє життя холодним, сонним (медитації, фальшиві філософії, модерні психології), не допускає до відновлення життя Духа Святого і розкаяння".

додано через 51 хвилину 31 секунду:

Логічне зауваження: вчені на основі наукових спостережень і глобального дослідження довели, що згідно природніх законів кінець існуванні Землі потенційно настане до кінця 2012 року. Однак кінець світу не настане доки не виповниться все написане в Святому Писанні, тобто спершу мусить прийти Антихрист, який видаватиме себе за Христа, однак ним не буде. Він одержить владу від сатани і йому поклониться абсолютна більшість населення. Дух антихриста вже є на землі, ба більше йому справді вдалося поставити своїх слух на ключові місця в церкві. Якщо те, що роблять церковні ієрархи чи державні органи є незгідне з Божим Словом і протирічить Йому, значить воно є антихристівським. Тут здійснюється Боже Слово: "А й година настане, коли то всяк, хто вас убиватиме, буде гадати, що служить тим Богові" (приклад: Стрий, Підгірці, Чортків, Пробіжна, Плугова... див. http://video.community.org.ua/ua/index.php ). Насправді ж це служіння антихристові, оскільки фактом є те, що очорнення і фанатична ненависть до правовірних є невиправдані Божим Словом і навпаки дії "підгорецьких" супроти відпалих апостатів є виправдані Божим Словом, вченням Католицької Церкви і всією християнською традицією.
Приклад:
Боже Слово:
Гал. 1: 8-9 " Та коли б ми самі, чи ангел з неба проповідували вам іншу Євангелію нехай буде проклятий".
Католицькке вчення: кан. 1436 §1 Кодексу Кононів Східної Церкви (ККСЦ): “Той, хто заперечує якусь істину, в яку слід вірити на підставі божественного і католицького віровчення, або бере її під сумнів, або цілком відкидає християнську віру... має бути покараний як єретик або відступник великою екскомунікою”.
Кард. Л. Гузар проти цього канону грішить насамперед духом, але і усними та письмовими висловлюваннями (див. напр. книга А. Аржаковського: “Бесіди з Блаженнішим кардиналом Л. Гузаром”). Екс-кардинал Гузар сам публічно сказав, що займається віщуванням з допомогою маятника (ст.63). Однак це є гріх проти Першої Божої Заповіді, бо через віщування звертається до демонських сил). У Второзаконні 18:9-12 перераховано 9 областей окультизму, серед них і віщування, а по-єврейськи: косем (приблизно є 200 форм цього різновиду поганських практик, включно із віщуванням маятником).
Катехизм Католицької Церкви (ККЦ) 2117: "Віщування або магія часто вживаються в спіритизмі, тому Церква нагадує вірним остерігатися їх".
Традиція Католицької Церкви. Правила св. Василія Великого «Від єретиків утікаємо як від безбожників і кидаємо на них анатему! … Я не вважаю єпископом нікого, хто прийняв свячення з цих нечесних рук».
Факти відступництва і окультної діяльності Гузара існуюють і скрити їх НЕМОЖЛИВО. ЦЕ ЛИШЕ КРАПЛЯ В МОРІ ФАРИСЕЙСТВА І НЕОПОГАНСТВА В СЕРЕДОВИЩІ ІЄРАРХІЧНОЇ СТРУКТУРИ СЕКТИ ГУЗАРІВЦІВ!

додано через 11 хвилин 8 секунд:

Послання Фатімської Божої Матері від 13 жовтня 1917 р.
"Сатані справді вдасться вилізти аж на верхівку Церкви. Для Церкви настане час її великих випробувань. Кардинали повстануть проти кардиналів, єпископи проти єпископів. Сам сатана маршируватиме у їхніх рядах".
Догналівські єретичні блуди

Адепти культу кабаліста Догнала-Тонека весь час звинувачують колишнього Главу УГКЦ Любомира Гузара у надуманих семи єресях, повиривавши по-сектантськи окремі цитати з перекладеного (!) інтерв'ю. Ті "єресі" (приватні всього-на-всього думки, не церковне вчення) приписали чи не всій Католицькій Церкві, звинувативши її безглуздо, лицемірно та брехливо в "апостазії" (відреченні Спасителя). Насправді вони самі є явні схизматики, єретики-апостати, зрадники Христа. У своїх жахливих єресях перестибнули вже багатьох. Наведений унизу перелік догналівських постулатів - якраз свідчення цьому сучасному беззаконню.

1. Прийняття Марії до своєї особистості... Марія не Бог і через те увійти в іншу людську особистість просто не може. Маємо тут єресь обожнення Богородиці. Діва Марія не богиня!

2. Наголос на стародревніх канонах, які скасовані Кодексом Канонів Східних Церков та Кодексом Канонічного Права. Єресь еклезіологічного характеру - заперечення законодавчих повноважень Папи Римського.

3. Бажання заборони аж на... 6 років Пресвятої Євхаристії (Служби Божої) в Церкві. Єресь сакраментологічного та еклезіологічного характеру. Євхаристійна Жертва за Божою волею повинна бути в Церкві безперервна, аж до кінця дочасного світу.

4. Привласнення єпископського уряду - єресь еклезіологічного характеру і також пряме порушення канонічного права.

5. Незаконне накладання анатем - єресь еклезіологічного характеру, пряме беззаконння.

6. Дуотеїзм (новітня форма двобожжя: Пресвята Трійця, окремо ще Діва Марія як богиня).

7. Відкидання Папського примату та непомильності.

8. Відкинення непомильності Церкви і Вселенських соборів.

9. Віккліфіянство. Джон Вікліф жив у ХІV столітті в Англії і там проповідував, що лишень ті Святі Таїнства є дійсними, котрі вділив святий священик. Католицька Церква засудила таке вчення як єретичне.

10. Нехтування літургійними книгами, що є правилом віри для Христової Церкви.

11. Відкидання традиційної науки Церкви про Святі Таїнства. Заперечення науки святого Тридентійського собору про те, що Святі Таїнства діють самою силою звершеного акту. Кожен священик має інтенцію, коли робить те, що чинить Церква, навіть якщо взагалі не має віри в котресь таїнство, що вділяє.

12. Теологія євангелія успіху.

13. Відкидання віри у спасительну місію Вселенської Церкви.

14. Докетизм. Це переконання, висловлюване у ранньому християнстві, зокрема ґностиками, за яким тіло Ісуса Христа було лише видимим (за Маркіоном) або ефірним (за Валентином); Востання сумнівний рух засуджений Церквою як єресь 1442 року на Флорентійському соборі.

15. Молитовні практики догналізму (деструктивної секти гуруїстського характеру) закорінені у східному нехристиянському містицизмі, індуїстській йозі та кабалі (древньоєврейському містично-окультному вченні).

16. Догналізм визнає різні форми віщування (ворожби) та магії. Наприклад, гадання на вервиці, жеребі (монетці) та св. Письмі; різні маніпуляції Богом, зокрема "допитування".

17. Заперечення канонічного права Католицької Церкви, котре для для догналізму є тільки "шматком паперу".

18. Сумніви у спасенності Католицької Церкви. Письмові прилюдні заяви, що Православна Церква спасенніша від Католицької... "Підгорецькі" проти всіх законів вимагають зареєструвати власну секту під чужою назвою "Українська Правовірна Греко-Католицька Церква", проте в англійському перекладі (UOGCC)чомусь вживають у відношенні до культу Догнала слово "Orthodox", тобто "православний". Їм якраз ідеться про Православну Церкву, хоч величають себе фальшиво "правовірними католиками".

19. Ньюейджівська (кабалістина) духовність - основа догналізму. Термін "New Age" з англійської означає "нова ера". Це, отже, загальна назва сукупності різних містичних течій і рухів, здебільшого езотеричного-окультного та синкретичного спрямування. Така позиція суперечить суціль християнству.

20. Апостатичне заперечення католицьких догм.

21. Індуїстське (поганське) розуміння божества. Твердження, що в Господі Бозі є чоловіче і жіноче начало. Бог є понад поділом чоловік/жінка. Всевишній є Єдиний і водночас Нескладений з чогось. Господь весь час незмінний.

22. "Живий Христос" є тільки в "УПГКЦ"... Таке поняття має теософічне, не цілком християнське значення у стилі окультистки О. Блаватської, адептів Нью Ейджу. Ісус Христос є повсякчас той Самий, що був, є і завжди перебуватиме таким з Його послідовниками аж до самого кінця.

«Горе безумним пророкам, що йдуть за власним духом і не бачать нічого» (Єз 13. 3).

http://jeresidohnalivciv.blogspot.com
Мені здається, що про релігію не потрібно так багато дискутувати, як тут роблять, краще б молились тим часом, ніж писати стільки тексту.
Мені байдуже яку церкву відвідувати. Я в більшості випадків ходжу в Православну, зараз ще й Миколаївську(УГКЦ) відвідую, відкриють правовірні свою і туди заходити буду, так, як не бачу в них нічого поганого, просто люди серйозніше ставляться до своєї віри. Віра Христова єдина і всі ті поділи, що були за тисячі років ніяк не вплинуть на мої погляди і ніхто мені не втре, що одні там чимось відрізняються від інших. А Папа, Гузар, Кирил, Філарет - просто начальники небезгрішні, як і всі люди, а головний над нами - Бог, в якого я вірю і який нам справді допомагає, бо незважаючи ні на що - любить нас і прощає...
andy suncraft пише:
Мені байдуже яку церкву відвідувати. Я в більшості випадків ходжу в Православну, зараз ще й Миколаївську(УГКЦ) відвідую, відкриють правовірні свою і туди заходити буду, так, як не бачу в них нічого поганого, просто люди серйозніше ставляться до своєї віри.

Релігійний релятивізм не веде до добра. Секта Догнала є антихристиянською та нелагальною, тому несправедливо її ставити в один ряд із традиційними Церквами. Також догналівський культ не визнала жодна християнська Церква!!!! Якщо вам всеодно, де бути, то просто нема про що говорити. І не ставляться догналіти серйозно до віри, бо спотворюють усе католицьке чи християнське. Вибачте, шановний, але ви дилетант у релігійних справах і церковній політиці! Так далеко не зайдете.
Jamyk пише:
Релігійний релятивізм не веде до добра. Секта Догнала є антихристиянською та нелагальною, тому несправедливо її ставити в один ряд із традиційними Церквами. Також догналівський культ не визнала жодна християнська Церква!!!! Якщо вам всеодно, де бути, то просто нема про що говорити. І не ставляться догналіти серйозно до віри, бо спотворюють усе католицьке чи християнське. Вибачте, шановний, але ви дилетант у релігійних справах і церковній політиці! Так далеко не зайдете.

Релігійний релятивізм це не про мене, бо релігія в мене одна - Християнство. І мені байдуже, яка з церков традиційна, яка ні. Для справжніх християн - традиційною залишається віра і мораль, а дехто із "традиційних" ці традиційні цінності заміняє нетрадиційними... але всіх колись розсудить Бог...
Я взагалі то не буду більше сперечатись і "шибкограмотними" маразматиками. Ніколи ви в питаннях конфесійних не дійдете згоди і ви так чи інакше відстоюєте інтереси однієї, або іншої сторін, але аж ніяк не Божі інтереси. Сподіваюсь Господь укріпить вас в розумі.
andy suncraft пише:
Я взагалі то не буду більше сперечатись і "шибкограмотними" маразматиками. Ніколи ви в питаннях конфесійних не дійдете згоди і ви так чи інакше відстоюєте інтереси однієї, або іншої сторін, але аж ніяк не Божі інтереси. Сподіваюсь Господь укріпить вас в розумі.

От кому, а вам би розум точно пригодився. І варто ознайомитися краще, що таке Христова Церква, в чому її унікальність, аби на майбутнє тут чи деінде більше не городити таких напівєретичних дурниць!
СТРАШНА ПРАВДА ПРО ДОГНАЛІВЦІВ http://antydognalivci.blogspot.com/2011/09/blog-post.html
На одну секту менше http://www.youtube.com/watch?v=vxFwL8DYVS4&feature=related
ще для розвитку
http://www.youtube.com/watch?v=T3upkHQtaAQ
Догналівці розпочали акцію в Італії

http://catholicnews.org.ua/dognalivtsi-rozpochali-aktsiyu-v-italiyi#point
Tr@m пише:
На одну секту менше http://www.youtube.com/watch?v=vxFwL8DYVS4&feature=related

Не повністю http://forum.zl.lviv.ua/viewtopic.php?p=42822#42822
Не ругайте церковь в интернетах
HabraHabr пише:
Появилась новость о том, что в Шотландии посадили пользователя интернета на 8 месяцев за ругань католиков в интернете.

http://habrahabr.ru/blogs/internet/130723/
Геть догналівську секту ("УПГКЦ")

запрошуємо в групу
http://vkontakte.ru/stop_dognal
http://www.facebook.com/groups/101397466577405/
люди добрі, ця тема і досі існує???
Сьогодні відправився автобус від Підгірців до Києва, завтра будуть проводити маніфест.
Підгорецькі зроблять маніфест проти геїв в неділю у Львові. Цікаво що з цього вийде? І хто їм видає дозвіл.?
Відповіді на закиди догналівців щодо «єресей Гузара»

(На основі інтерв’ю з Антуаном Аржаковським, книгою «Бесіди з блаженнішим Л. Гузаром. До постконфесійного християнства» та розмовою на радіо «Воскресіння»)

1. Закид: Кардинал Любомир Гузар ставить під сумнів Христове Божество.

Відповідь: Догналівська брехня! Чи хтось таке чув від блаженнішого на проповіді десь у церкві? Не по-християнськи так звинувачувати старшу людину, маніпулюючи вирваними з контексту цитатами. Кардинал ніколи не заперечував божества Христа чи Його спасительної місії у світі.

Ісус (Слово Боже) є Боголюдиною. Тому нема жодної єресі у словах Блаженнішого, якщо він теж звертає увагу в усній розмові і на людський аспект Божого Сина, народженого від Богоматері, аж ніяк не заперечуючи Його божественності. «Той факт, що Бог вибрав конкретну жінку, через яку, так би мовити, Він прийшов у світ як людина, у людський спосіб, будучи народженим від жінки, − цей факт має бути предметом нашої віри. Він не з’явився, а воплотився і став дитям. Звичайно, Він не є плодом звичайного співжиття чоловіка і жінки. Він приходить через втручання Святого Духа», − твердить колишній Глава УГКЦ.

Якщо «правовірні кабалісти» щось мають проти свого ближнього, то хай би краще наважилися сказати це сміливо в очі, як навчав Христос (пор. Мт 18, 15). Лити поза очі різний бруд – диявольська робота.

Це не є приводом для створення кабалістичної секти «УПГКЦ» під краденою назвою.

2. Закид: Кард. Л. Гузар ставить під сумнів Дівицтво Пресвятої Богородиці.

Відповідь: Догналівська брехня! Навіщо знову підмінювати хитро поняття? «Бог вибрав жінку для того, щоб вона стала Його Матір’ю на землі, тобто для Його Сина, Який воплочується, Який досконало приймає людську природу», − висловлюється Блаженніший Любомир. Звертаючись до індійських «Упанішад», зокрема до образу Шаконталії, він тільки має на увазі загальне людське (обмежене) уявлення про ідеал матері, жінки, таку досконалість, яка є, швидше, слабим відблиском високої досконалості Діви Марії.

3. Закид: Кард. Л. Гузар ставить під сумнів вічність пекла.

Відповідь: Догналівська брехня! Якісь приватні думки Блаженнішого ще не можуть бути до кінця церковним навчанням. Кожен має право на свою думку. Не одному християнинові часом важко поєднати безмірну любов Бога чи милосердя з вічними пекельними муками, але вчення Христа, Його Вселенської Церкви чітке – пекло з нечистими духами існує. В жодній проповіді чи якійсь праці Любомира Гузара на загал відсутність пекла не звучала. «Існує інше пояснення: що Бог нікого не посилає в пекло. Лише ті, хто відкидає Бога, туди потрапляють», − говорить Блаженніший. Все правильно: вільна у своєму виборі людина сама добровільно обирає бути вічно з Господом чи не бути. Згідно зі словами Л. Гузара, для нього найважчим ученням Церкви є якраз учення про вічне покарання… Певна рація тут, отже, є. Це Божа також таємниця, що найперше вимагає віри, а не втручання розуму.

4. Закид: Кард. Л. Гузар пропагує окультизм і синкретизм.

Відповідь: Догналівська брехня! Знаючи особисто Блаженнішого, можна спостерегти, що він заглиблений найперше у християнську духовність, а не якусь окультну, що не від Св. Духа. Коли він веде мову про так звані довколишні енергії, то не говорить про них як про духовні (їх не виміриш), ототожнюючи їх з демонами. Різні тут речі!

У богослов’ї під енергіями теж розуміють діяння Господа. Для прикладу, св. Григорій Палама (ісихаст) описує: «Будь-яка сутність пізнається у своєму прояві, у своїх енергіях. Енергії є властивості, рухи єства, проявлені зовні. Бог перебуває всією Повнотою Свого Божества в цьому світі в якості Своїх енергій. Сам світ створений саме творчим волінням, тобто він створений цими енергіями».

Послідовники культу Догнала вже вкотре підмінюють поняття: скрита (природна) енергія дана Творцем різним природним стихіям, фізичним чи психофізичним явищам аж ніяк не дорівнює дії пекельних духів і є дещо іншою від магізму. «Навколо нас існують різні енергії… Я вірю, що існують певні енергії, які можуть бути навіть виміряні. Вони реальні» (Блаженніший Любомир). Це твердження не є синкретичним чи небезпечним для віри християнина, адже є так само сферою науки.

5. Закид: Кард. Л. Гузар віщує маятником.

Відповідь: Догналівська брехня! Блаженніший не віщує відповідно до книги, тобто не займається пророкуванням стосовно майбутнього, бо не має дару віщуванням. Для чого вводити людей в оману? Властивості маятника ще досліджуються. Вони теж мають і наукове підґрунтя (поза окультної дійсністю). Джерело дії маятника (йдеться лиш про хвилю, за словами Гузара) є не раз і під великим знаком питання. Любомир Гузар не має найменшого наміру користуватися маятником як приладом для контакту з нечистою силою, не займається спіритизмом, подібно до медіумів-чаклунів, які також цим можуть займатися магічно. Якщо нема такого наміру (є певне навіть незнання), то й нема гріха і причини звинувачувати тут в якомусь окультизмі.

Останні роки Блаженніший майже не бачить, тож, безперечно, не може таким займатися і взагалі не знаємо, скільки він його використовував і як точно. Тому пора б уже перестати догналівцям писати лицемірно свої надумані звинувачення щодо користування маятником у теперішньому часі, тим паче, що вони самі займаються активно окультними практиками: використовують гіпноз, кабалу, гадають на вервиці, Біблії, жеребі тощо.

6. Закид: Кард. Л. Гузар схвалює гомосексуалізм і релятивізм в області віри і моралі.

Відповідь: Догналівська брехня! Блаженніший узагалі не дає прямого благословення на гріх гомосексуального співжиття, тільки констатує сумну дійсність, що нас може оточувати. Варто зазначити, що переклад слів Блаженнішого з французької мови стосовно гомосексуалізму досить спотворений. Це зроблено або свідомо, або з не цілком доброго знання мови. Шкода, що догналівці в лицемірній боротьбі за «чистоту віри» вчепилися тільки за переклад, а не оригінал. Даючи відповідь про гомосексуальні пари, Любомир Гузар сказав ось це (французькою):

«Dieu a créé l'homme et la femme de telle façon que leur amour puisse donner un enfant. Les homosexuels ne peuvent accomplir cela, leur amour restera toujours stérile. S'ils insistent pour vivre ensemble, soit. Mais ils ne peuvent pas prétendre au marriage».

В дослівному перекладі по-українськи маємо наступне: «Бог створив чоловіка і жінку таким чином, що їхня любов може подарувати дитину. Гомосексуалісти не можуть цього здійснити, їхня любов завжди залишатиметься неплідною. Якщо вони наполягають, щоб жити разом, нехай. Однак вони не можуть претендувати на подружжя». Де ж тут схвалення гомосексуального явища як такого (релятивізм) проти офіційного вчення Католицької Церкви? Більше констатація відомого факту.

7. Закид: Кард. Л. Гузар ставить під сумнів примат і непомильність Папи.

Відповідь: Догналівська брехня! Чи це він, наприклад, проголошував колись на Синодах УГКЦ? Блаженніший, як відомо, наголошує в контексті ясно: «Я абсолютно не заперечую першість Петра. Його специфічне служіння полягає у підтримці його братів, щоб тримати їх у єдності». Далі Любомир Гузар також пише, що «Бог дав йому, через особливість його служіння, дар непомильності. І це є дуже важливим для Церкви, бо Церква є непомильною». Ці твердження з інтерв’ю не заперечують сутності примату чи безпомильності Папи Римського і не ставлять цього під сумнів, як би не заявляли брехливо адепти секти Тонека-Догнала.

8. Закид: Кард. Л. Гузар пропагує реінкарнацію.

Відповідь: Догналівська брехня! У розмові на радіо «Воскресіння» Блаженніший Любомир узагалі не схвалив реінкарнації з релігійної площини. Ось що він відповів на питання про неї журналістові: «Ми не признаємо цього. Раз людина народилась, має, так сказати, одну пробу − це кінець». За словами Л. Гузара, це є певне викривлення. Все інше є черговим наклепом «правовірних» кабалістів, нездоровим домислом на дорозі схизми.

http://antydognalivci.blogspot.com/2012/07/blog-post.html
Більшість з останніх дописів, практично з обох сторін вікликають одне запитання: чи властива така поведінка Хресту? Як на мене ведучи цю дискусію в такому ракурсі ви, і ті хто її започаткував, і ті хто підтримав, і ті хто створив умови позорите віру.
bam пише:
Більшість з останніх дописів, практично з обох сторін вікликають одне запитання: чи властива така поведінка Хресту? Як на мене ведучи цю дискусію в такому ракурсі ви, і ті хто її започаткував, і ті хто підтримав, і ті хто створив умови позорите віру.

Не Хресту, а Христу. Це по-перше. А по-друге, християнську віру треба боронити перед хижими вовками-догналітами, що давно вже спаплюжили все святе, зокрема християнство, Церкву Божу!
Не суди і не будеш засуджений. Хто ти такий щоб обзивати когось? Хіба цьому вчить віра? А деж та любов? Твої слова -чистої води шовінізми. Такі як ти спалювали на вогнищах жінок у яких були родимки на тілі, або тих до яких залицялись чоловіки більше ніж до інших називаючи їх відьмами. Такі спалювали вчених які були мудрішими за них. Та з ким я говорю...
bam пише:
Не суди і не будеш засуджений

Не перекручуй слів св. Писання. Йдеться, щоб суд грішника залишити Богові. От всякий гріх треба ненавидіти, засудити. Це цілком християнська позиція.
Хто мудріший за інших? Догналівці агресивні, що не рахуються із жодною конфесією, весь час розпалюють міжрелігійну ворожнечу? Ти хоч в курсі про що тема розмови?

П. С. Ти сам судиш, а балакаєш тут!
Кримінальна хроніка секти Догнала в Україні

15 серпня 2008. «Підгорецькі отці» здійснили пробу захоплення будинку Єпархіального управління Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) та одного з її храмів, що у м. Стрию на Львівщині.

Псевдоєпископи-самозванці поводилися нахабно й по-хамськи, вчинивши фізичне насильство над місцевим Владикою Тарасом Сенківим, отцем Тарасом Пошиваком і деякими міліціонерами... Найбільш агресивно поводився чех Антонін Догнал.

Стрийська єпархія звернулася до міліції з проханням розслідувати факт нападу трьох псевдомонахів-зловмисників, а присутні в канцелярії священики вивели звідти бунтарів. Псевдоєпископ Ричард Шпіржік подзвонив через мобільний телефон своїм знайомим і відразу після цього начальник міліції зі Львова наказав, щоб догналівців… негайно звільнили.

7 листопада 2010. Секта Догнала намагалася незаконно знову захопити храм УГКЦ Преображення Господнього у м. Чорткові, який належить до Бучацької Єпархії . Це трапилося після раптової смерті о. Романа Шелепка, пароха храму, який раніше був разом з «правовірними протестантами», проте в останні роки відійшов від сектантів, згадуючи постійно на богослужіннях офіційну ієрархію УГКЦ.

В черговій рейдерській акції захоплення чужого храму взяли участь лжеєпископи Василь Гітюк та Ричард Шпіржік, які перебувають під карою великої екскомуніки чи виключені з Католицької Церкви, а також біля 20-ти догналівок, псевдоконтемплятивних «монахинь».
Прийшлося дати достойну відсіч рейдерам з кабалістичного культу Тонека (Догнала), які також, вдершись до церкви, нагло вкрали зі сейфа печатку та статут місцевої громади, через що парафіяни аж мусіли поміняти на дверях замок і подати документи на виготовлення нового статуту...

Догналівці тоді брехливо обізвали греко-католиків (захисників) «кришнаїтами», «пияками» та навіть побили кількох хлопців, що дехто аж потрапив до лікарні. За очевидцями, догналівці використовували й кастети, котрими розбивали лиця.

19 липня 2011. Стався ще один інцидент: одіозний лідер нелегальної секти Антонін Догнал, громадянин Чехії (в минулому агент КГБ) поряд з приміщенням колишньої каплиці отців редемптористів на вул. Плуговій, 6 у м. Львові (її теж хочуть собі привласнити догналівці) вдарив у голову місцеву мешканку, в результаті чого потерпіла отримала струс мозку та забій щелепи. Відтак Догнала затримали працівники львівської міліції на території Шевченківського району. У своєму неврівноваженому стилі він поводився досить агресивно і чинив весь час опір. Тільки завдяки помочі спецпідрозділу «Беркут» «патріарха» було посаджено в машину міліції.

Після складення протоколу за опір працівникам міліції та суду Догналу-хулігану відповідно до ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство) дали штраф у смішному розмірі… 51 грн, а також заодно постановили його видворити подалі з України.

20 травня 2012. Кількасот представників секти «УПГКЦ» зібралися біля храму св. апостолів Петра і Павла (костелу Єзуїтів), який є тепер у власності УГКЦ як центр військового капеланства. Сектанти-фанатики тримали в руках транспаранти та виголошували різні «молитви», наче мантри.

Догналівці заявляють, що хочуть і вимагають почергово використовувати цей храм для недільних богослужінь, однак тут ідеться про чергову рейдерську атаку. Варто зазначити, що подібні «акції» спільно з догналівськими «богослужіннями» поруч костелу єзуїтів (центром Львова) відбуваються вельми часто. На них також можна зауважити й гасла проти львівського мера п. Андрія Садового щодо вигаданої «дискримінації». Невже ті гучні «акції» незареєстрованої секти є завжди законними і на це щоразу є дозвіл від Львівської міської ради. Відомо ж, що депутати Львівської облради звернулися з проханням до президента України Віктора Януковича припинити беззаконну діяльність секти Догнала?!

15 червня 2012. Понад три десятки агресивних адептів незареєстрованого в Україні кабалістичного культу А. Догнала («УПГКЦ» ) із незрозумілими вимогами захопили кілька приміщень редакції львівської газети «Експрес», утримуючи їх більше двох годин. Це сталося якраз після того, коли ця відома газета розпочала публікування актуальних статей про догналівську секту, базованих на шокуючих фактах.

Фанатичні догналівці навіть не реагували на чітку вимогу охорони звільнити приміщення редакції газети та водночас дати можливість працювати журналістам. Сектанти покинули редакцію лише тоді, коли було викликано туди міліціонерів…

20 червня 2012. «Правовірні» сектанти знову заблокували всі виїзди та виходи з редакції «Експресу», зірвавши графіки виходу у світ 18-ти регіональних газет. Псевдоченці також погрожували розпочати штурм редакції, вхід до котрої в той час обороняло понад двадцять священиків, що брали участь у так званому «круглому столі», організованому журналістами відділу релігії газети.

Львівські журналісти звернулися з вимогою порушити проти адептів секти Догнала кримінальну справу за трьома статтями Кримінального кодексу України, керуючись ст. 94, 95, 97, 98 КПК України згідно з фактами масового порушення громадського порядку, блокування роботи транспортних комунікацій, перешкоджання діяльності журналістів (ст. 171, 279, 293 КК України).

27 червня 2012. Догналівці-пікетувальники (близько півсотні) перед редакцією «Експресу» поблічно палили примірники газети, що почала висвітлювати широко їхню злочинну та беззаконну діяльність. Знову погрожували пеклом, хотіти залякати неприхильників догналізму тощо.

6 липня 2012. Переодягнені на «монашок» жінки з антихристиянської секти Догнала побили журналiстку газети «Експрес» Свiтлану Мартинець. Цей прикрий інцидент мав місце у м. Жовкві (Львівщина), куди вона прибула з метою поспілкуватися з о. Михайлом Осідачем, адже поступила телефоном невтішна інформація, що старенького взяли в заручники якiсь люди, одягненi по-монашому.

На журналістку відразу накинулися тамтешні «монахині», заборонивши перед тим о. Михайлу щось їй узагалі говорити. Пані Світлана відчула сильний тупий бiль у правому боцi й головi. За її словами, вона не знає, чим її вдарили, бо ж усе дiялося дуже швидко, проте пiдозрює, що це був удар саме … ланцюгом. Постраждала намагалася руками захистити своє обличчя, били всi без винятку, вдаряючи в голову, груди та заломлюючи руки.

Товариш журналістки швидко викликав міліцію. За інформацією газети «Експрес», оперзагiн iз восьми чоловiк прибув за три хвилини. Упродовж чотирьох годин намагалися вмовити людей усерединi будинку вiдчинити дверi та пред'явити документи, та було марно: нападники категорично вiдмовлялися виконати законнi вимоги представникiв мiлiцiї. Далі працiвники мiлiцiї запропонували журналiстам податися з ними до райвiддiлу та заодно написати заяву про напад невiдомих. Також дали скерування на судово-медичну експертизу: журналістці була потрібна термінова медична допомога через забiй грудної клiтини справа, струс головного мозку і забiй тiм'яно-скроневої ділянки.

Протягом усієї ночі навпроти будинку стояв патруль мiлiцiї. Зранку до будинку в супроводi працiвникiв прийшов сам начальник райвiддiлу Ярослав Ващишин, однак i його спiткала невдача - в будинок о. Михайла сектанти їх знову не пустили і, на жаль, не вдалося встановити особи нападниць на журналістку львівської газети під час виконання службових обов'язкiв.

Секта А. Догнала вражає своєю дикістю та агресивністю, воює з ієрархією Католицької Церкви, зі ЗМІ, що пишуть проти неї правду, з усіма, хто не погоджується з догналівськими самосвятами та їхніми різними блудами. Вже не один гучний конфлікт трапився за її посередництвом. Цей культ досить ворожий, антиекуменічний, такий, що не визнає інші конфесії і завше розпалює національну та міжконфесійну боротьбу. Догналізм від самих початків оснований відвертій брехні і часто його основною зброєю є наклеп, шахрайство та напівправда. Також у новому культі практикують гіпноз, кабалу, зомбування та різні окультні практики, шкідливі для християнських душ.

Державним керівникам треба його якомога швидше заборонити, а не толерувати це явне деструктивне зло, що навіть несе в собі для українців навіть загрозу релігійного тероризму. Між іншим, уже були вбивства на догналівській основі, а також адепти деструктивного догналізму нападали на мирних людей…

Догналівці не є жодні греко-католики, бо є тепер поза Католицькою Церквою. Захопили вже вони монастир УГКЦ у с. Пробіжна, що на Тернопільщині, монастир св. пророка Іллі у смт. Брюховичі, костел у с. Підгірці і ще намагаються, як бачимо, захоплювати й надалі чуже церковне майно злочинними методами.

Також відомо, що відповідно до суду гуру ненависницької секти, «патріарх» Догнал, громадянин Чехiї, перебуває на територiї України незаконно, не маючи на те жодних правових пiдстав, чим грубо порушує закони нашої держави.

Секта Догнала - секта лукавого. Її плоди цілком антихристиянські!

За матеріалами інтернет-видань

http://antydognalivci.blogspot.com/2012/07/blog-post_14.html
Догналівців фінансує росія?

Вони виступають проти видобутку газу в Україні, щоб не зменшувати прибутки Газпрому.

З новин:

Представники Української Правовірної Греко-Католицької Церкви звернулися до президента Віктора Януковича та прем'єр-міністра Миколи Азарова від імені жителів Львівщини та Івано-Франківщини із закликом не підписувати "самогубну угоду" з Chevron для видобутку сланцевого газу на території областей.
"Підписувати такий самогубний договір є безумством і зрадою свого народу. Той, хто несе відповідальність за ці злочини, мав би бути справедливо покараний найважчою карою, як за державну зраду", - йдеться у відкритому листі УПГКЦ.
"Віримо, що Ви маєте здоровий глузд, є чесною людиною і не дасте себе підкупити чи залякати. Радше чесно відійдіть з посади прем’єра, ніж братии на себе відповідальність за злочин проти Конституції і проти народу України. Будьте героєм і не підписуйте самогубну угоду з американською компанією", - звертаються представники УПГКЦ до Азарова.
Також у листі зазначено, що 66 депутатів Львівської облради, які схвалили видобуток сланцевого газу, не мали права цього робити.
"Ясно, що офіційне схвалення було політичним питанням, пов’язаним з корупцією у великих розмірах. Видобуток сланцевого газу заборонений в Чехії, Франції, Болгарії... Йдеться про отруєння підземних і поверхневих вод, ґрунту і повітря. Це своєрідний Чорнобиль, яким має стати Львівщина й Івано-Франківщина", - зазначають автори звернення.
Також у листі зазначено, що "угода прямо передбачає силовий та збройний захист компанії від акцій непокори місцевого населення області, а міліція для захисту Chevron повинна вживати заходів навіть проти мирних маніфестацій протесту".
Як відомо, угода з американською компанією Chevron для видобутку сланцевого газу на території Львівщини й Івано-Франківщини має бути підписана 5 листопада.
Якщо догналівців видворили з Украіни, то вже нема цієі секти???????

додано через 3 хвилини 44 секунди:

Якщо догналівців заарештували в Брюховичах та видворили з Украіни, то вже немає цієі секти. Всіх розпустили???