Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Події в Підгірцях - Розкол церкви чи щось інше?

Автор Повідомлення
Я питаю під ким ходять підгорецькі, а він ото про "князів темряви" меле То церковний юмор такий?
Спустись на землю, чоловіче, і не вимагай конкретики якшо сам не використовуєш це поняття. І не тули церкву по темам де попало, бо шо забагато то нездорово.
Alexis пише:
А ти чого різкий такий? (як понос)

а от ти хоч деколи думаєш над тим, що пишеш? чи від примітивних стандартів ніяк не відійти?

Alexis пише:
Але ж нє, бо може і самих рікошетом зачепити..

кого самих?
зроби всім, а в першу чергу собі, послугу - не ліз до теми, в якій суті не розумієш.
Хочеш блєснуть? - пиши анекдоти: я ж запропонував!
Знову князь темряви через нечистого духа цікавості полонив мою свідомість, тому втручаюся в вашу цікаву розмову з кількома, як мені видалося дивними моментами:

1)
Цитата:
"не для твоїх обмежених мізків"

Цікаво чому ніхто не просить коментара до цієї тези. Тому мушу я попросити, так яку розуміти це можна по різному.

2) Дивна ситуація з т. зв. єресями дорогого всім унійним християнам пастиря кардинала Любомира Гузара:
Питання 1: Якою мовою був написаний оригінал книги? Відповідь - французькою.
Питання 2: Якою мовою подаються цитати т. зв. эресей? Відповідь - рідною українською.
Тепер: як відомо, єретичне вчення зазвичай має дуже тонкі грані; інколи їх навіть важко вловити досвідченим богословським оком.
Питання заключне: чому ще ніхто не здогадався взяти оригінал, самому ці т. зв. єретичні моменти поперекладати а з того вже дивитися чи є там ті єресі, чи ні. До речі: переклад видання в багатьох місцях не відповідний тексту.
Takada пише:
Знову князь темряви через нечистого духа цікавості полонив мою свідомість, тому втручаюся в вашу цікаву розмову з кількома, як мені видалося дивними моментами:

не варто оправдовуватись...
Takada пише:
Дивна ситуація з т. зв. єресями дорогого всім унійним християнам пастиря кардинала Любомира Гузара

перш за все треба розуміти різницю між особистою людською помилковістю (гріховністю, якщо хочете, яка в більшій чи меншій мірі властива всім людям) і єрессю, як публічному навчанню доктрин, що суперечать загальній науці Церкви.
Шановне паньство Азм єсмь нєуразумєл..
Хтось може відповісти на питання: за чиєї підтримки працюють підгорецькі?

Це звичайно не моє діло, як коректно підмітив тут один "продвинутий", але все ж таки, напевно потрібно знати шо твориться в сусідніх селах.. А то заїдеш в Підгірці як турист, а вернешся "правильним християнином"

Невже цього ніхто не знає? Чи то таємниця така?
як пише відомий діяч україни іван Гель підгорецькі лже-єпископи та їх шарашкіна контора це МОСКОВСЬКИЙ ЗАДУМ та плід уваги КГБ. Вони забороняють своїм учасникам секти дивитись телевізор, читати книжки ( окрім їх опусів), підтримувати народні звичаї та обряди ( говорять що все це від сатани) А давайте їм відповімо по- нашому "Різдвяні прибамбаси українців, або творча відповідь кремлівським гномам ( і їх підгорецьким прихвостням)
Відомо, що українцям з давніх часів притаманно з гумором ставилися до всього що відбувається у їхньому житті. Особливо до різних негараздів, як побутових так і більш глобальних. Припустимо навіть, що ця якість українського характеру і допомогла нації вистояти і пронести свою ідентичність крізь століття кривавої, нищівної боротьби за власну державність, гідність, мову, культуру.

На проблеми та виклики сьогодення українці реагують, як і сторіччя тому, добрим гумором. Анекдоти, та дотепні жарти не обходять жодних злободенних проблем. Фінансова криза, політичні війни, корупція, постійні нападки та зневажливе ставлення з боку Росії – все це стає темою для гумористичних творінь українців.

Тема газового конфлікту з Росією не стала виключенням. Ще до Нового Року, коли конфлікт перебував у зародковому стані, в Інтернеті, а далі у простому спілкуванні почали з’являтися анекдоти на цю тему. А вже з розпалом конфлікту, суспільство захлеснула хвиля анекдотів на «газову» тематику.

От приклади таких творів:

- Куме, я чув що Газпром хоче підняти ціну на газ до 450 доларів.
- А що зробиш? По 450, так по 450… Будемо не платити по 450.

або таке:

Ющенко запитує голову "Нафтогазу" Дубину:
- Ви точно відіслали грошовий переказ за газ? У "Газпромі" кажуть, що досі нічого не отримали...
- Хай шукають винних на російській пошті! Втім, можливо, не варто було надсилати квитанцію про переказ у ювілейному конверті із зображенням Степана Бандери до його 100-річчя?!

Як бачимо, і тут українці не розгубилися не стали панікувати чи емігрувати у теплі краї, а розсміялися в обличчя всім загрозам.

В наш час, через загальний доступ українців до всесвітньої мережі, твори такого типу спершу поширюється інтернетом, а вже потім переказується людьми один одному. Великою особливістю українського гумору є, крім анекдотів, існування віршованих творів на злободенну тематику, наповнених автентикою та мелодикою українських народних колядок. І на «газову» тему такі колядки з'явилися майже миттєво.

Двоє гномів у Кремлі
Верещать: «Ми пуп землі!».
Українці не бояться:
Колядують, веселяться.
Маєм в дупі стільки газу,
Що ще вам дамо їм разу…

Тексти дещо грубі, але з добрим гумором та не нав'язливою народною основою.

Москалі закрили газ,
Щоб замерзло все у нас.
Не ведіться на все це,
Бо зігріє нас сальце
І горілка і ковбаси
Та Різдвяні прибамбаси!
В дупі бачили «Газпром»
Всіх вітаємо з Різдвом!

Як бачимо оптимізм не полишає українців і в нелегкі кризові часи. Сподіваємось саме цей оптимізм та народний гумор і допоможе повірити у себе, бо переживали так і набагато тяжчі часи. А нинішні негаразди, порівняно з тим, що було у минулому – дрібнота, над якою і варто хіба що жартувати.

Анекдот наостанок:

Новини від 6 березня 2009 р. - "Газпром" запропонував Україні купувати газ по 3500 доларів за тисячу кубометрів. Керівництво "Нафтогаз України" називає оптимальну ціну - 50 доларів. Переговори тривають…
Так що не слухайте підгорецьких ПРОРОКІВ, дивіться телевізор, читайте книжки, пресу, смійтеся на здоровя . Хай це буде нашим "ударом" по цим запроданцям, нищителям УГКЦ
kalef_f
Ну шо, накаркав з анекдотами, lol?

Окей
Незачот. Не фонИ!
Alexis пише:
kalef_f
Ну шо, накаркав з анекдотами, lol?

Свіжий опус підгорецьких аферистів.
Визнання секти
У них це
"Визнання віри
Бенедикт XVI
Папа
Рим, Ватикан
Кард. Л. Гузар явно проповідує ці єресі, за які на нього вже лягла Божа кара анатеми згідно Гал.1,8-9:

1) ставить під сумнів Божество Ісуса Христа
2) ставить під сумнів Дівицтво Пресвятої Богородиці
3) ставить під сумнів вічність пекла
4) пропагує окультизм
5) віщує маятником
6) схвалює гомосексуалізм
7) ставить під сумнів примат Папи
пропагує реінкарнацію

(Див. книга „Бесіди з блаженнішим Л. Гузаром. До постконфесійного християнства” (ISBN 966-8197-10-0, ISBN 966-9197-46-1) і передачі радіо „Воскресіння”: Розмова про душу /www.rr.lviv.ua/.)
Ці єресі нищать основи спасительної віри і ведуть до вічної погибелі!
Тому я, нижчепідписаний(-а), перед Богом і перед усіма святими відрікаюся названих єресей і єдності з тим, хто їх проповідує! Водночас цим визнаю апостольську і католицьку віру, яка веде до спасіння.
Я бажаю, щоб це моє визнання було послано Святішому Отцю Бенедикту XVI, який є видимим намісником Ісуса Христа на землі.

ім’я, прізвище підпис Місце проживання
1 21
2 ... 22 ....
Що ще вони придумають, щоби одурманити людей ????

додано через 2 хвилини 16 секунд:

ТЬак затягують людей у цю секту, ніби-то посилають підписний лист про прийом в цю підгорецьку секту самому папі римському Думаю треба бути пильними всім
Цитата:
не варто оправдовуватись...

Не оправдовуюсь, лишень, як я спостеріг тут немає наслідку, причиною якого не був би нечистий дух.
А про розрізнення між єресями та помилками, то я, не будучи компетентним не буду твердити ро факт єресі, або його відсутність - хай працюють спеціалісти, тому й писав "т. зв єресі".
1) ставить під сумнів Божество Ісуса Христа
2) ставить під сумнів Дівицтво Пресвятої Богородиці
3) ставить під сумнів вічність пекла
4) пропагує окультизм
5) віщує маятником
6) схвалює гомосексуалізм
7) ставить під сумнів примат Папи
пропагує реінкарнацію

Народ хто може дійсно підтвердити ці слова чи спростувати? Де знайти відповідь.? Чи існує така книжка насправді і чи так там написано!

додано через 2 дня 3 години 32 хвилини 4 секунди:

Народ всіх прошу допомогти мені!!! Я збираюсь зібрати всі матеріали, запитання до підгорецьких владик і поїхати до них . Але я не може знайти цієї книжки „Бесіди з блаженнішим Л. Гузаром. До постконфесійного християнства” Хто має будь яку інфо про цю книжку плз. даєте!!! Де її можна купити якщо можна? Хто її бачив чи має?

Так далі бути не може!!!
Я маю цю книжку, її тепер дуже важко знайти, тільки-но підгорецькі владики розкрили всі єресі, то книжка пропала, але попробуйте пошукати у Львові, біля галицького базару, відомий книжковий магазин, на жаль не знаю як називається. Постараюсь знайти номер телефону магазину.
Ну скільки можна народ, з кількості ваших коментарів можна книжку видавати, закривайте цю тему. Люди спорять вже більше 2000 років на ці теми(релігійні), правду дізнаєтесь в "кінці".
Пані Крістіна. Скажіть будь ласка чи там дійсно так пише Л. Гузар в цій книжці. Чи це справження книжка? Я шукав цю книжку в неті не знайшов я. Я не хоче вірити в це!!! але хочу знайти докази цьому.
«Мати Божа є людиною – такою як і всі» [13] - Це, на думку «підгорецьких монахів», – єресь. Отже, якщо заперечимо даний вислів згідно їхнього трактування, можна прийти до неправильного висновку, що «Мати Божа не є людиною». Це теж буде єрессю, але вже «підгорецьких псевдоєпископів».

Подібні звинувачення зустрічаємо теж і у «єретичних висловлюваннях про Ісуса» [19]. Візьмемо для прикладу два із них. «Підгорецькі бунтарі» бачать єресь у висловлюванні, що Ісус «приходить через втручання Святого Духа» [20]. Отже, згідно заперечення даного вислову «підгорецькими монахами», Ісус Христос приходить, але «без втручання Святого Духа», а це теж єресь. Інше твердження, проти якого виступає «підгорецька група» є таким: «Ісус був такий, як і будь-хто інший (людиною)». «Тобто, продовжують вони, Він не є Богом, а це єресь» [21]. Отже, «підгорецькі єпископи», заперечуючи даний вислів, вважають, що Ісус Христос не був людиною, а Богом, а це, згідно церковного вчення, теж єресь, адже Ісус Христос – це Богочоловік, тобто, правдивий Бог і правдива людина.

Отже у вчення монахів з Підгірців мимоволі прокралися єретичні думки аполінаризму та монофізитизму, які були відкинуті та засуджені І-м Константинопольським Собором (381р.) та Халкедонським Собором (451р.).

додано через 15 хвилин 18 секунд:

Побачили світ "аудіороздуми" глави УГКЦ Любомира Гузара, де він розмірковує на теми радянської спадщини, бізнесу, цінностей, молодіта конфлікту поколінь, свободи слова, полдітики і моралі...
Збірка містить три сіді.

додано через 9 хвилин 25 секунд:

Аржаковский Антуан (Антон) Сергеевич
(род. 1966)

Родился в 1966 г. во Франции. Сын Е. Д. Аржаковской и внук священника Димитрия Клепинина. Доктор исторических наук. Директор Французского университетского колледжа при МГУ в Москве. Атташе по образованию французского посольства на Украине. Заместитель директора Французского культурного центра на Украине. Проживает на Украине
В суботу їду до Підгірців на розмову . Готуюсь які питання поставити. Хто має мудрі запитання пишіть на форум, потім розповім що з того вийшло. Що там нарахунок книжки?
запитання: в умовах очевидної безперспективності і непідтримки їм населенням-віруючими - навіщо їм ( підгірцям) все це? Чи не розуміють вони, що волею-неволею грають на дудку ворогам України ?

додано через 1 хвилину 6 секунд:

і ще :хто їх фінансує ( але на це відповіді і так не буде )

додано через 2 хвилини 11 секунд:

чому їх правовірний синод не працює, а лише йдуть "листи" чотирьох постійних підгорецьких "гуру"

додано через 2 хвилини 12 секунд:

чи розуміють вони. що їх непомірна гординя ( священнодіяти, коли накладено на них відлучення від церкви ) і зведення багатьох віруючих УГКЦ із шляху канонічної УГКЦ - це шлях до пекла?
Tr@m пише:
В суботу їду до Підгірців на розмову . Готуюсь які питання поставити. Хто має мудрі запитання пишіть на форум, потім розповім що з того вийшло. Що там нарахунок книжки?

ішо? відповіді привіз???

додано через 3 хвилини 31 секунду:

на одне з питань вони вже самі дали вичерпну відповідь!

Цитата:
Його Блаженство Кирил,
Патріарх Московський і всієї Русі

Ваше Блаженство,
вітаємо Вас з Вашим обранням на Патріарха Московського і всієї Русі.
Вибори нового Патріарха нам дуже лежали на серці, бо нам йдеться про правдиве духовне пробудження. Віримо, що розквіт Вашої Церкви принесе плоди не лише російському народу, але й Католицькій Церкві і усьому західному світу, який проходить глибокою кризою віри і морального життя.
Що стосується Ваших майбутніх стосунків зі Західною Церквою, подаємо вам наші наступні позиції:
Так званий екуменізм з папськими прелатами не має нічого спільного з правдивою єдністю, за яку ввечері перед своєю смертю молився Господь наш Ісус Христос! Однак не бійтеся запропонувати Папі модель єдності, подібну до тієї, яка була в першому тисячолітті, але з уточненням, що ставите ці дві основні умови:
1) Щоб Папа публічно заборонив єретичну теологію (історично-критичну теологію – ІКТ), яку Східна Традиція рішуче відкидає!
2) Щоб Папа зобов’язуюче, в дусі апостолів і Традиції, визначив відношення Церкви до поганства. Нехай Католицька Церква зречеться фальшивої пошани до інших релігій. За згіршуючий жест Івана Павла ІІ в Ассижі, щоб Папа вчинив протилежний жест публічного покаяння.
Якщо Папа зробить ці два кроки, то можете для власної користі прийняти його – Петровий – авторитет, однак тільки у справах віри і моралі! Якщо Папа не виконає ці дві необхідні умови, тоді поправу скажете: Для чого Церкві папство, яке своїм авторитетом прикриває і підтверджує єретичну систему, що нищить спасительну віру і суть цілого християнства?
Через вплив 70-літньої атеїстичної системи, а сьогодні – через вплив західної секуляризації, стан Церкви в Росії не є ідеальним. Тому потрібна глибока внутрішня і зовнішня духовна обнова Церкви і суспільства.
Бажаємо Вам, щоб в цій добі Ви були правдивим Христовим свідком і апостолом, таким, яким був святий Андрій, брат апостола Петра.

У Христі

постійний Синод єпископів УГКЦ

+ Самуїл
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Методій, ЧСВВ
+ Ілля, ЧСВВ

Підгірці, 28.1.2009

Копії:
- Святіший Отець Бенедикт XVI
- Єпископам Православних Церков
- Кардиналам і єпископам Католицької Церкви

і хто що думає? хто ж їх фінансує?
Я ще не був в них. Але думаю що буду скоро. Обовязково візьми питання а потім напишу на форумі відповіді. Але думаю що нічого нового не почуєм. Мене просто знайомий затягує туда а я хочу доказати ЩО ЦЕ ВСЕ НЕПРАВДА!!!
Tr@m пише:
я хочу доказати ЩО ЦЕ ВСЕ НЕПРАВДА!!!
От зря ти то написав. Потрібен незаангажований висновок, а ти вже їдеш з готовими переконаннями. А може ти провокатор, який спочатку не вірить, а після поїздки "осягне прозріння"?
А може... Карочє, не пиши нічого від себе. Хочеш взяти інтервью - переглянь тему, вибери запитання, і постав їх при зустрічі. Тема немаленька, запитань вистарчить. Головне - розмістити відповіді теж без цензури. Було б дуже пізнавально.

Від себе - хотілося б ознайомитись з біографіями головних персонажів. Думаю, це теж було б цікаво.

І ще. Tr@m, рекомендую хоча б поверхово ознайомитись з психологією впливу і переконання. Для "самозахисту" і чистоти експерименту. Почни хоча б з основами НЛП. Розпізнавання методів впливу підвищує імунітет на них.
Успіхів.
а хто з вас був в Підгірцях? Хто спілкувався з ними особисто? га?
о, так... звичайно... одиниці... бачили здалека? чи може бачили фотографію в неті? А ще прочитали вирізані з тексту цитати, які без попереднього і наступного тексту нічого не варті!
скажіть, шановні, що нині бачимо в церкві? а? а я вам скажу - КОРУПЦІЮ! А... а ще бачимо пузатих священників на лексусах! А ще, коли приходимо домовлятись за шлюб, христини, похорон - чуємо розцінки! І так є практично всюди! А ми... ми ходимо, бо так треба... Церква нині стала "традицією", особливо в селах. Одиниці йдуть справді до Бога, щоб стати перед Ним, відкрити своє серце, здійснити досконалий жаль!! а то, шановні мої, проблема!!!! Але ми далі закриваємо очі, мовчимо...
В Підгірці приїжджаю з дитинства. Дійсно, чудове місце, та не про те мова... Підгорецькі владики справді "борці" за Христа. Знаючи їх особисто, даю голову на відкіс, що це правда!!! Ніяка то не є СЕКТА!!! Ви приїдьте на нічні чування і подивіться на ЩАСЛИВИХ людей. Щасливих тому, що пізнали Бога! Впустили Його до свого життя, віддали Йому все найдорожче! Справді, вистачає лише подивитись на їхні очі та сльози щастя, щастя в Бозі, і інші аргументи будуть зайвими.
Чомусь ніхто не згадав, яким чином їх виганяли з монастиря? Прийшли п"яні(!!!) священники, обзиваючи нецензурною лексикою людей та владик (тоді ще священників), хотіли силою випхати Підгорецьких людей та владик, котрі на той час молилися! запитайте кого-небудь із сільських мешканців!
Можна писати ще багато. не будьте "сліпими котятами", виділіть із свого дорогоцінного часу один день, приїдьте в якусь неділю, або суботу на "Рух чистих сердець", чи на реколекції, поспілкуйтесь з ними, з людьми. Повірте, не пошкодуєте!!!
а... ще одне... не переживайте, ніхто вас не загіпнотизує!!!!
то смішно
Ann
проспись, сонечко!

особисто знайомий з цими самодурами, і ставлю їхні писяви повністю, не вириваючи з контексту.
і знаю чого вони хочуть -- влади і грошей, які їм москалі платять...
Ann, я не знайомий з ними. Суджу по постах. Про корупцію і торгівлю на вірі серед священників - згідний. Про гіпноз не писав, бо це дійсно смішно, це проста психологія.
Але ж повинен бути якийсь порядок, інакше скоро всі монастирі будуть заселені непризнаними священниками, які будуть тлумачити віру кожен по своєму. І буде бардак, т. я. при нецентралізованому керуванні і відповідальних то нема.. знайома ситуація?
А відносно їхніх "страстєй христових" - так це проста акція на споживача, типу демпінгу цін на ринку, тільки на цьому ринку товаром виступає віра. Люба релігія починається з бідних і правильних монахів, а закінчується зажравшимися попАми.

додано через 1 хвилину 2 секунди:

Чекаємо атчота від Tr@m..
kalef_f пише:
проспись, сонечко!

дякую, виспалась!=)

kalef_f пише:
знаю чого вони хочуть -- влади і грошей, які їм москалі платять...

до чого тут москалі??!! називається то - причепи кобилі хвіст!

Alexis пише:
А відносно їхніх "страстєй христових" - так це проста акція на споживача, типу демпінгу цін на ринку, тільки на цьому ринку товаром виступає віра. Люба релігія починається з бідних і правильних монахів, а закінчується зажравшимися попАми

добре знаю їх близько чотирьох років. за той час для себе вони практично нічого не нажили. за їх сприянням пришвидшилась газифікація села, частково реставровано костел, реколекційний будинок.
підгорецькі гуру і далі мутять воду. Дослівно передаю їх свіжі перли ненависті та отупізму
"Новорічний пастирський лист священикам
Всечесні отці, дорогі слуги Христові,
звертаємося до вас в цей історичний час з закликом, що стосується кожного греко-католицького священика в Україні, незалежно, чи він є парафіяльним священиком, чи монахом.
Відкрите проповідування єресей Главою УГКЦ кардиналом Л. Гузаром викликало надзвичайну ситуацію в Церкві, і ніхто не може якоюсь фразою її злегковажити чи махнути на неї рукою.
Це явне проповідування єресей в нашій малій УГКЦ викликало реакцію – установлення правовірного Синоду на противагу офіційному Синоду, який творить єдність з єресями кард. Л. Гузара.
Наступною реакцією було те, що контемплятивні сестри монастиря св. Пророка Іллі (58 монахинь з п’яти монастирів) відкрито зреклися восьми єресей кард. Л. Гузара і єдності з ним та визнали підпорядкування Папі і правовірному Синоду. Звісно ж, це є прояв великої мужності, який поєднаний з перзекуціями і фальшивими екскомуніками від тих, хто через єдність з єресями зрадили Христа і Церкву. На жаль, ці зрадники Христа і Євангелія далі незаконно окупують церковні структури, публічно виступають як правовірні репрезентанти Церкви і лицемірно стверджують, що вірять всьому, чого навчає Церква.
Відповідаємо: ЯК МОЖНА ТВЕРДИТИ, ЩО ВІРЮ ВСЬОМУ, ЩО КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА ПОДАЄ ДО ВІРУВАННЯ, А ВОДНОЧАС БУТИ В ЄДНОСТІ З ЄРЕСЯМИ, які нищать самі основи віри і християнства? Така позиція насправді є духовною шизофренією!
Всечесні слуги Христові, якщо ви зробите такий героїчний крок віри, який зробили контемплятивні сестри, то існуюча структура почне вас переслідувати. Ви можете собі дозволити це зробити лише у випадку, коли більшість ваших вірних будуть не лише традиційними, але і справжніми християнами, які були б повністю проінформовані про ситуацію в Церкві і повністю підтримували б Вас проти тиску єретичної структури.
Теперішня єретична структура має свої засоби, через які вас непомітно поведе до єресі і до прийняття такого самого духа, який володіє нею.
Хтось може сказати: „Я не маю нічого спільного з єресями кард. Гузара, я намагаюся гарними прикладами у проповідях заохочувати людей, щоб ходили до церкви. Прошу вас, дайте мені спокій з якимись єресями, це мене не цікавить, мене швидше цікавить те, скільки сьогодні коштує будівельний матеріал, чи цегла є дешевшою чи дорожчою.”
Відповідь: Дорогий слуго Христовий, ми розуміємо, що якщо тебе формували в семінарії вже в часі, коли Церква вийшла з підпілля, то тебе не вели до того найосновнішого, тобто до живого відношення до Христа. Ані в семінарії не вважалося першочерговим, щоб ти став правдивим Христовим свідком, таким, яким був апостол Павло та інші апостоли. Для того, щоб ним стати, ти потребуєш змінити духа! Духа світу на Духа Христового! Така зміна в жодному випадку не настане від того, що ти, наприклад, вивчав теологію в Римі.
Хтось може сказати: „Ви лише очорнюєте невинного кард. Л. Гузара”
Відповідь: Ми, насамперед, повинні боротися проти духовної отрути і антихристового духа, який є за єресями кард. Л. Гузара. Якщо б він відійшов з уряду чи помер, то його єресі залишаться, будуть отруювати наступні генерації і позбавлять їх вічного спасіння. Якби на його місце прийшов хтось інший і пропагував би ці єресі, то ми також зобов’язані проти нього виступити. На жаль, неможливо ізолювати єресі від єретика, який їх репрезентує. Церква завжди засуджувала обох – єресь і єретика, а так повинні робити і ми!
Хтось може сказати: „Що мені до того, що кард. Гузар схвалює гомосексуалізм? Дайте мені з цим спокій, мене це не цікавить”
Відповідь: Уяви собі, що твій 20-літній син тобі повідомить, що має намір заключити шлюб з іншим чоловіком. Ти будеш шокований, бо це стосується тебе особисто, ти по праву бачиш в цьому життєву трагедію своєї дитини, тому будеш протестувати і намагатимешся сина врятувати. Однак він тобі скаже: „Хто ти такий? Кард. Гузар з цією нашою любов’ю згідний, лише одне йому шкода – що не можемо народжувати дітей! І найбільше, що ти можеш зробити – це проявити такий жаль.” Такі є наслідки того, що кард. Гузар не проповідує вчення Церкви, але збочений тренд світу і своїм авторитетом його схвалює всупереч цілої традиції Церкви і всім святим.
Хтось може сказати: „Ну і що, що кард. Гузар віщує маятником і схвалює віщування та магію?”
Відповідь: З того випливає, що ворожки можуть спокійно працювати в Церкві, як порадниці в життєвих і духовних проблемах. Потрібно лише, щоб закінчили катехитичні курси і одержали церковний диплом з УКУ! Однак які ж трагічні плоди принесе те, що кард. Л. Гузар своїм прикладом де-факто схвалив цю окультну діяльність! За ці практики Бог допускав на народ найбільші кари.
Запитання: „Який наслідок того, що кард. Гузар ставить під сумнів Христове Божество?”
Відповідь: Коли ця основна правда віри ставиться під сумнів, то падає ціле християнство!
Запитання: „Хто є справжнім християнином, справжнім священиком, справжнім монахом, справжнім єпископом?”
Відповідь: Той, хто воює проти єресей, і є переслідуваний за істинну віру. Однак той, хто не виступить проти єресей, хто їх прикриває, схвалює і пропагує, той є зрадник і відступник від Христа і Церкви.
Запитання: „Що конкретно маємо зробити?”
Відповідь: Кожний священик, чи парафіяльний, чи монах, в цій добі повинен визнати істинну віру. Якщо її не визнає, то залишається в духовній єдності з офіційними єресями і на нього також падає анатема згідно Гал.1,9. Тим самим дотичний зрадив Христа і є відступником!
Запитання: „У який спосіб священик має визнати свою віру?”
Відповідь:
1) Нехай кожен священик приватно перед кивотом визнає істинну віру і відречеться явних єресей, які проповідує кард. Л. Гузар і з’єднаний з ним апостатичний Синод.
2) Нехай кожен священик напише особистий лист до Папи, в якому коротко визнає істинну католицьку (вселенську) і апостольську віру, а водночас відречеться єресей Гузара!
Якщо священик цього визнання не зробить, то перед Христом вже став апостатом, а якщо б в цьому стані помер, то буде навіки засуджений. Господь Ісус каже і сьогодні: „Хто хоче душу свою зберегти, той її погубить, а хто погубить душу свою ради Мене та Євангелії, той її збереже” (Мк.8,35).
Запитання: „Що має священик визнати, а чого відректися?”
Відповідь:
1) Чи віриш, що Ісус Христос є істинний Бог та істинна Людина і єдиний Спаситель? (Вірю.)
Чи відрікаєшся фальшивої теології ІКТ, яка через термін Христос історичний і Христос віри заперечує Христове Божество? (Відрікаюся.)
2) Чи віриш, що ціле Святе Письмо є натхненне Богом? (Вірю.)
Чи відрікаєшся фальшивої теології, яка ставить Боже слово на один рівень з поганськими міфами і байками? (Відрікаюся.)
3) Чи віриш, що спасіння є лише в Ісусі Христі, Сині Божому, і що поганські релігії є фальшивими дорогами до спасіння? (Вірю.)
Чи відрікаєшся духа Нью Ейдж, який ставить християнство на один рівень з поганством? (Відрікаюся.)
4) Чи віриш, що Богородиця була захоронена від первородного гріха і назавжди залишилась Дівою? (Вірю.)
Чи відрікаєшся всіх фальшивих теологій, які ці правди заперечують? (Відрікаюся.)
5) Чи віриш, що пекло є вічне? (Вірю.)
Чи відрікаєшся фальшивих наук, які цю правду ставлять під сумнів? (Відрікаюся.)
6) Чи віриш, що віщування, магія і всі форми окультизму є тяжким гріхом проти Першої Божої Заповіді? (Вірю.)
Чи відрікаєшся усіх форм віщування та магії і їх практик, яким ти свідомо чи несвідомо відкрився? (Відрікаюся.)
7) Прийняття Ісуса Христа за свого Спасителя і Господа
Усвідом собі тепер Божу присутність, а водночас і момент своєї смерті. Проживи цю хвилину, як останню мить в своєму житті. Згадай собі свій найбільший гріх і припусти, що тепер Бог каже і Тобі через своє слово: „Відплата за гріх є смерть” (Рим.6,23).
Усвідом собі, що за цей гріх і за всі Твої гріхи Божий Син Ісус Христос пролив усю свою кров і помер на ганебному хресті. Тепер визнай віру в Ісуса, як в свого особистого Спасителя. Повтори декілька раз з вірою Ісусову молитву: „Господи Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй мене грішного”.
Другим кроком у Твоєму особистому відношенні до Христа є те, щоб Ти свідомо прийняв Його за свого Господа. Тепер віддай Йому усі свої проблеми, свої відношення до людей і речей. Віддай Йому також фальшивий страх за своє майбутнє. Від цієї хвилі Ісус Христос має бути на першому місці у Твоєму житті. В кожній Літургії ця правда є виражена у єктенії: „Все життя наше Христу Богові віддаймо”.
Засвідчи хоча б одній людині про своє особисте навернення, що Ти прийняв Ісуса за свого особистого Спасителя і свого Господа. Коли прийде година Твоєї смерті, то не жалітимеш, що зробив цей крок віри, і цілу вічність будеш за нього дякувати. Про своє визнання віри та відречення єресей кард. Л. Гузара і прийняття Ісуса за свого Спасителя і Господа напиши приватний лист Святішому Отцю. ХОЧА ЦЕЙ ТВІЙ ВЧИНОК ВИЗНАННЯ ВІРИ Є ПРИВАТНИМ, ВСЕ Ж В ДУХОВНОМУ БОЇ ЗА ОБНОВУ ЦЕРКВИ І НАРОДУ ВІН МАЄ СУТТЄВЕ ЗНАЧЕННЯ.
Висновок
Цим пастирським листом вас, кожного священика, як парафіяльного, так і монаха, іменем Божим закликаємо, тобто сам Бог через нас закликає Тебе до того найосновнішого, без чого ніхто не буде спасенний – до ясного визнання істинної віри в Христа і Його Євангелія. Твоя позиція відкинення чи визнання віри вирішить Твою вічність! Це є та найактуальніша, а водночас і найособистіша справа, якщо хочеш бути й залишитися Христовим слугою і бути спасенним!
Молимося за Тебе і благословляємо Тебе та всіх священиків УГКЦ.

Нехай через Твій крок віри Ісус дійсно народиться в Твоєму серці! Христос Раждається!

Члени постійного Синоду УГКЦ
+ Самуїл
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Методій, ЧСВВ
+ Ілля, ЧСВВ
Підгірці, 9.1.2009

Копії:

Адреса: Підгірці 19, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660, Україна
www.community.org.ua, нова електронна адреса: pidhirci.community@gmail.com

додано через 3 хвилини 41 секунду:

Доки наша УГКЦ буде терпіти такі нападки на главу церкви кардинала Гузара, Доки ?? Чому їх ( тих чотирьох лже-пророків )ще досі не вигнали з Підгірців ??? З римо-католицького костелу ????

додано через 12 хвилин 10 секунд:

Фрагменти першої аудіокниги Блаженнішого Любомира "Дорога до себе" можна переглядати на інтернет-ресурсі YouTube
21:03 05.02.09 21:03 <-Назад до: Новини / Прес-релізи

Фрагменти першої аудіокниги Блаженнішого Любомира, Глави Української Греко-Католицької Церкви, яка вийшла під назвою "Дорога до себе", від 5 лютого 2009 року у відеоформаті є доступними для перегляду на всесвітньовідомому інтернет-ресурсі YouTube. Для перегляду запропоновано чотири фрагменти, у яких Предстоятель УГКЦ говорить про хабарництво, про гроші і чи є вони беззастережним злом, про стосунки між молоддю і старшими та про ставлення до кожного, як до людини. Ці ж фрагменти також розміщені на офіційній веб-сторінці УГКЦ у розділі "Відеофайли" за цим посиланням: www.ugcc.org.ua/59.0.html.

Компанія YouTube, заснована в лютому 2005 року, є лідером в області інтернет-відео. Сайт YouTube в першу чергу призначений для перегляду та розміщення створеного користувачами відео в Інтернеті. YouTube дозволяє легко завантажувати та показувати свої відеофайли на веб-сайтах, мобільних пристроях, в блогах і висилати їх електронною поштою. Для того, щоб знайти закачані нами відеофрагменти найкраще скористатися пошуком на сайті YouTube, задавши пошукові слова "Гузар" або латинкою "Huzar".

Збірка з трьох аудіодисків з висловлюваннями Блаженнішого Любомира вперше була презентована 10 січня 2009 року у Києві. Це перший аудіопроект Глави УГКЦ, який, використовуючи новітні технології, має нагоду запропонувати слухачам свої міркування щодо важливих суспільно-релігійних питань.

З огляду на кількість запитів зацікавлених осіб, видавці вирішили довести загальну кількість примірників аудіокниги до 50 тисяч. Крім того, вже ближчим часом буде записаний і виданий наступний аудіопроект Глави УГКЦ. Виручені кошти від реалізації компакт-диску будуть передані на будівництво Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у Києві. З початку лютого аудіокнигу можна буде купити в парафіях Церкви, а також ведуться переговори про розповсюдження дисків в мережах супермаркетів великих міст України.

Департамент інформації УГКЦ

додано через 2 хвилини 11 секунд:

YouTube

додано через 2 хвилини 1 секунду:

www.youtube.com
Із проповіді архієпископа Ігора Возьняка
" ми, сьогодні, схилімо свої голови перед Богородицею, нашою небесною Ненькою та привітаймо Марію, Царицю неба і землі. Через неї Ісус прийшов на землю, за посередництвом Богородиці Спаситель приходить в наші серця. Часто ми приходимо до Ісуса через Марію. Преблагословенна Діва, відійшовши до неба не покинула своїх дітей на землі. Вона молиться в небі за спасення всіх людей, просить у Бога милосердя і помилування для грішників. Марія появляється то в одному, то в іншому місці на землі й запевнює нас, що вона є завжди з нами. Вона знає всі наші болі і терпіння, що приходять до нас, щоб нам допомогти ставатися більш духовними особами. Богородиця любить нас чуйною материнською любов’ю. Її серце вбирає всі наші прохання, Марія вислуховує їх та приходить на допомогу. Багатьом людям відомі чудесні зцілення у таких місцях появи Пречистої Діви Марії, як: Люрд, Фатіма, Ченстохова, Зарваниця, Почаїв та інші. Там діються чудесні оздоровлення, навіть, невиліковних людськими засобами хвороб, коли люди з вірою прибігають до Марії і просять її про допомогу. Але не обов’язково бути на місці появи, можна з вірою просити Марію про поміч і користуватись водою, іконою, вервицею або чим іншим, привезеним з місця її появи, а вона допомагає. І не тільки це, вона допомагає завжди, коли ми з довірою та любов’ю просимо її, щоб допомогла у нашій потребі. Пам’ятаймо, що серце Марії найбільше уболіває над грішниками, які хворі душею і не думають про своє оздоровлення: навернення і покаяння. Вона говорить про кари, які загрожують не тільки після смерті, але вже тут, на землі, коли люди не покаються. Божа Мати заохочує нас до молитви та посту за грішників, і просить, щоб ми жертвували за них різні терпіння.

Дорогі брати й сестри! Ви чуєте, що говориться про святість життя Марії Діви, а з другого боку про грішний стан людини і це повинно спонукати нас усіх застановитися над нашим особистим станом духа. Ніхто не повинен бути байдужим до ран душі, якщо б вони були, бо кожен гріх – це гниття і сморід духа. І дуже прикро, коли зовні, особа молода чи в силі віку, може бути дуже симпатична, але внутрішньо - посідати смердячий стан, що жодної краси не приносить. Бо краса походить не від зовнішнього вигляду, а чисте серце та праведна душа становлять повну красу людини. Чому ми не чуємо грішного стану погані душі, наприклад, нашим нюхом? – Тому, що ми не могли б цього знести, це - незносний сморід та страшна отрута! Тому, краще внутрішня безгрішність, як зовнішня врода з брудною душею. І дивно, що більшість людей старанно дбають про зовнішній привабливий стан тіла, а не турбуються про внутрішню свободу та безгрішну незалежність душі. Будьмо добрими дітьми нашого Отця Небесного та люблячими синами нашої небесної Матері, як виражається святий апостол: «Бо ми для Бога – пахощі Христові серед тих, що спасаються, і серед тих, що гинуть» (2Кр 2,15). Життя швидко біжить до кінця, стараймося, щоб він був для нас спасенним. Принесімо сьогодні Марії разом з китицею квітів, китицю наших молитов та добрих вчинків. Пресвята Богородице, допомагай нам у ділі нашого спасіння.

Усіх вітаю із столітнім ювілеєм вашої церкви. Це приблизно 4-5 поколінь, які приходили сюди молитися, каятися у гріхах та освячувати свої душі. Користайте зі своєї церкви, освячуйте свої душі, щоб долучитися до мешканців неба, ваших рідних, котрі випередили нас у вічність. Хай благословення Боже спочиває на усіх вас!

Дорогі сестри й брати! Звертаюся до вас із проханням, щоб ви дорожили насамперед, своєю Церквою, як Божою установою, бо тут і там появляються різні люди, які видають себе за священиків-духовників, щоб зводити народ на манівці. Навіть, хтось від вас приходив й ніби залякував мене, що ми попросимо священика Ковпака В., щоб обслуговував нашу громаду. Цей священик та подібні йому не є священиком Католицької Церкви. А ось, ще інші, монахи ЧСВВ з с. Підгірці, проголосили себе єпископами і роблять заколот у нашому народі, критикуючи наших єпископів та священиків. Двоє із них походять з Чехії, один з Словаччини, звичайно, що їм не дорогий наш народ та наша Церква; один – з України. Дехто із «наших» священиків та мирян підтримують їх, навіть, Оксана Білозір. Але я повинен вас попередити, що це секта, яка має план руйнувати святу Церкву. Знаходяться люди, котрі кажуть, що мають право вірити в що хочуть і як бажають. Це – правда, але правда й те, що апостол Юда Іскаріотський, учень Христа, чинив що хотів, але його кінець страшний – повісився на дереві та погубив душу. Не оплатиться покидати своєї Церкви та виступати проти її провідників. Любіть святу Церкву, утверджуйтеся у святій вірі, котру вона несе, бороніть святої правди й уникайте тих, про кого писав інший апостол Юда, брат Господній: «… безбожні, які благодать Бога нашого обертають на розпусту й відрікаються від нашого єдиного Владики і Господа Ісуса Христа» (Юда 4).

+ Ігор
Думаю треба дослухатись до правди віри та правди життя

додано через 2 хвилини 7 секунд:

.. Але я повинен вас попередити, що це секта, яка має план руйнувати святу Церкву...
+ Ігор
.. І пропав Tr@m.. Дві суботи минуло.. Затянуло в Бермуди.. Поїхав і не вернувся, чи взагалі не їздив?
Tr@m, відпишись!
Всім привіт. Вибачайте народ я був і говорив з ними але нажаль я не ставив їм цих питань. На питання чому вони відкололись від церкви почув що Вони не могли більше на єресі мовчати і як казали що варили вони разом з ними кашу брехні чи що.... Вони не могли бути співучасниками цього.

Але як бути далі? Мого друга нічого більше не переконує. Чому їм дозволяють далі там правити? Вони навіть і похорони проводять там.

Вибачаюсь ще раз перед вами. Надіюсь ще буду там і спитаю.
Маразм і підступна підгорецька вакханалія продовжується.
Ось свіжі " їх " перли" нових проклять та відлучень від церкви
"Велика екскомуніка
о. Ігор Суходольський
Декан, м. Олесько
Отче декане,
наша Церква знаходиться в надзвичайній ситуації до того часу, поки сам Святіший Отець її комплексно не вирішить.
Члени апостатичного Синоду через єдність з явними єресями кард. Л. Гузара є духовно мертвими і тяжить на них Боже прокляття – екскомуніка за явну апостазію! Тому сьогодні вони не можуть нікого ні „зв’язувати, ані розв’язувати” у сумлінні (пор. Мт.18,1. Перед Богом ані їх декрети нікого не зобов’язують у сумлінні.
Ми – правовірний Синод єпископів – прийняли повну духовну владу через правосильні єпископські свячення. В цій, даній нам, духовній владі обороняємо Божі правди і боремося проти єресей і проти єретиків. Нічого не міняє те, що адміністративну владу незаконно окупує апостатичний Синод.
СЬОГОДНІ НА ВАС, ОТЧЕ ДЕКАНЕ ІГОРЕ СУХОДОЛЬСЬКИЙ, ІМЕНЕМ ГОСПОДА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА ВІДКРИТО ПРОГОЛОШУЄМО БОЖЕ ПРОКЛЯТТЯ – АНАТЕМУ (ГАЛ.1,8-9). ЯКЩО НЕ БУДЕТЕ ЧИНИТИ ПОКАЯННЯ, ТО ЧЕРЕЗ ВАС ПРОКЛЯТТЯ ВПАДЕ І НА ЦІЛУ ВАШУ РОДИНУ!
Причина: Ви повністю з’єдналися з єресями і з духом апостатичного Синоду, активно забороняєте людям приступати до Святих Тайн, тому що не хочуть підпорядкуватися єресям і духу єресі, якого їм нав’язує апостатичний Синод! Якщо залишитесь у стані затвердіння і коли б у цім стані Ви померли, будете навіки засуджений! Це проголошуємо Вам у силі апостольського авторитету, який був даний нам, щоб ми обороняли вчення і правовірність Церкви.

Постійний Синод єпископів УГКЦ
+ Самуїл
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Методій, ЧСВВ
+ Ілля, ЧСВВ
Підгірці 19.2.2009
Копії:

P.S.: ЦИМ ЗАКЛИКАЄМО ВІРНИХ, ЩОБ ЖОДНИХ СВЯТИХ ТАЙН ВІД ВАС НЕ ПРИЙМАЛИ.

додано через 1 хвилину 19 секунд:

Доки це триватиме Чому УГКЦ мовчить ???

додано через 1 хвилину 22 секунди:

Іще " перли"
"Велика екскомуніка
о. Богдан Добрянський
Декан, м. Самбір
Отче декане,
наша Церква знаходиться в надзвичайній ситуації до того часу, поки сам Святіший Отець її комплексно не вирішить.
Члени апостатичного Синоду через єдність з явними єресями кард. Л. Гузара є духовно мертвими і тяжить на них Боже прокляття – екскомуніка за явну апостазію! Тому сьогодні вони не можуть нікого ні „зв’язувати, ані розв’язувати” у сумлінні (пор. Мт.18,1. Перед Богом ані їх декрети нікого не зобов’язують у сумлінні.
Ми – правовірний Синод єпископів – прийняли повну духовну владу через правосильні єпископські свячення. В цій, даній нам, духовній владі обороняємо Божі правди і боремося проти єресей і проти єретиків. Нічого не міняє те, що адміністративну владу незаконно окупує апостатичний Синод.
СЬОГОДНІ НА ВАС, ОТЧЕ ДЕКАНЕ БОГДАНЕ ДОБРЯНСЬКИЙ, ІМЕНЕМ ГОСПОДА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА ВІДКРИТО ПРОГОЛОШУЄМО БОЖЕ ПРОКЛЯТТЯ – АНАТЕМУ (ГАЛ.1,8-9). ЯКЩО НЕ БУДЕТЕ ЧИНИТИ ПОКАЯННЯ, ТО ЧЕРЕЗ ВАС ПРОКЛЯТТЯ ВПАДЕ І НА ЦІЛУ ВАШУ РОДИНУ!
Причина: Ви повністю з’єдналися з єресями і з духом апостатичного Синоду, активно забороняєте людям приступати до Святих Тайн, тому що не хочуть підпорядкуватися єресям і духу єресі, якого їм нав’язує апостатичний Синод! Якщо залишитесь у стані затвердіння і коли б у цім стані Ви померли, будете навіки засуджений! Це проголошуємо Вам у силі апостольського авторитету, який був даний нам, щоб ми обороняли вчення і правовірність Церкви.
Постійний Синод єпископів УГКЦ
+ Самуїл
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Методій, ЧСВВ
+ Ілля, ЧСВВ
Підгірці 19.2.2009
Копії:

P.S.: ЦИМ ЗАКЛИКАЄМО ВІРНИХ, ЩОБ ЖОДНИХ СВЯТИХ ТАЙН ВІД ВАС НЕ ПРИЙМАЛИ.

додано через 4 хвилини 14 секунд:

Голові Державного комітету України
у справах національностей та релігій
м. Київ
Прохання про реєстрацію
Шановний пане Голово,
в нашій УГКЦ настала кризова ситуація, внаслідок того, що кардинал Л. Гузар почав явно проповідувати єресі, а тим заперечувати суть існування не лише нашої Церкви, але й християнства взагалі. Через це на нього і на з’єднаних з ним єпископів автоматично лягла анатема – виключення з Церкви згідно Гал. 1,8-9.
З цієї причини був встановлений правовірний Синод єпископів УГКЦ (члени Синоду: Глава УГКЦ владика Михайло Осідач, заступник Глави УГКЦ владика Теодозій Івашків, владика Йосафат Каваців, секретар Синоду УГКЦ владика Маркіян Гітюк, ЧСВВ, владика Ілля Догнал, ЧСВВ, владика Методій Шпіржік, ЧСВВ, владика Самуїл Обергаусер, владика Василь Колоді, владика Тимотей Сойка), який згідно з законом „Про свободу совісті і релігійні організації” оцим Вас просить про надання реєстрації, як паралельної структури всередині УГКЦ.
Правовірний Синод УГКЦ не підлягає під церковну юрисдикцію кард. Л. Гузара, ані Апостольського нунція в Києві І. Юрковича, ані під Префекта Конгрегації Східних Церков Л. Сандрі. Як правовірні єпископи ми безпосередньо підлягаємо під юрисдикцію Бенедикта XVI.
+ Маркіян, ЧСВВ
секретар Синоду

P.S. Якщо наше прохання потребуватиме якихось додаткових інформацій , то просимо повідомити нас про це.

Додаток:
- Декларація депутатам Верховної Ради
- Директиви

Копії:
- Депутатам Верховної Ради
- Папі Бенедикту XVI
- Єпископам Православних Церков
Підгірці 19.2.2009

Адреса: Підгірці 19, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660, Україна
www.community.org.ua, електронна адреса: pidhirci.community@gmail.com

додано через 9 хвилин 44 секунди:

І наостанок - ОСЬ ВІН ПІДЛИЙ ВИЯВ ЦИНІЗМУ _ КАГЕБІСТСЬКОГО " РОЗДІЛЯЙ І ВЛАСТВУЙ"
Підгорецькі гуру перейшли вже всі межи людської гідності і взагалі простої людяности.
Це вже не люди , а гірше хижих звірів, бо хіба можна заживо хоронити єпископа Ю. Гбура. Хто їм дав право на це , а вірні знають - КНЯЗЬ ТЬМИ

Ось їх нелюдський ОПУС
" Владика Юліян Ґбур
Слава Ісусу Христу!
Владико Юліяне,
ми, правовірні єпископи, звертаємося до Вас в Божому авторитеті, тому що йдеться про цю найважливішу і найосновнішу справу, якою є спасіння Вашої безсмертної душі.
Оскільки стан Вашого здоров’я є особливо серйозний, Ви через хворобу змушені приготуватися на смерть і думати про зустріч з Господом Ісусом лицем до лиця. Звичайно, що коли навіть медицина не дає надії, Бог може зробити чудо і оздоровити Вас.
Іменем Божим просимо Вас, щоб Ви відділилися від єресей кард. Л. Гузара і єдності з його духом. Ми знаємо, що Ви не є активним і свідомим єретиком, яким є наприклад, Ваш помічний єпископ Т. Сеньків, який в цьому часі виступив проти Вас. Ви протягом багатьох років толерували діяльність владики Йосафата, якого Л. Гузар відмовився прийняти до свого Синоду. Цього єпископа сьогодні практично ліквідує Т. Сеньків, який для цього знайшов собі зрадника з-посеред його найближчих. Цей зрадник обманює простих людей і хворого владику Йосафата. Апостат Т. Сеньків лише сміється, і без бою забирає його церкву і Божий люд. Честю для Вас є, що Ви дистанціювалися від цієї акції Т. Сеньківа.
Дорогий Владико, з щирістю та безкорисною любов’ю, але і з Божого доручення звертаємося до Вас: Просимо, відречіться хоча б самі перед кивотом єресей кард. Л. Гузара. ПОДБАЙТЕ, ЩОБ це Ваше відречення було оприлюднене хоча б після Вашої смерті. Однак краще було б, якщо ЦЕ СВОЄ РІШЕННЯ ВИ ОПРИЛЮДНИЛИ Б ЩЕ ЗА ЖИТТЯ. Це буде світлим прикладом визнання правовірності для решти єпископів, які все ще залишаються в апостазії і не мають сили відділитися від неї. Молимося за Вас, будьте щирим перед Богом і не дайте застрашити себе людьми.
Слава Ісусу Христу!
Єпископи правовірного Синоду УГКЦ
+ Методій, ЧСВВ
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Ілля, ЧСВВ
+ Самуїл
Підгірці 18.2.2009
Копії:
- Єпископам апостатичного Синоду УГКЦ

ЧОГО
ЦЕ ТЕРПИТЬ УГКЦ ?
Пишу з Франківська. Конфлікт через підгорецьких зайд у нас залагоджено,
подаю конкретну інформацію -10 лютого згідно розпорядження Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколая Сімкайла до с. Пнів Надвірнянського району прибули більше ста священиків та тридцять три студенти-семінаристи. Причиною до такої події стали об’єктивні відомості про те, що о. Михайло Багрій у неділю, 8 лютого, прийняв у місцевій церкві Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці Підгорецьких "монахів", які самопроголосили себе єпископами та чинять розколи у громадах УГКЦ. Псевдослужителів із Підгірців не можна назвати монахами, оскільки вони є виключені із Василіянського Чину, який вони нібито представляють. Внаслідок гострих дискусій, 11 лютого представники Пнівської громади разом із о. Михайлом Багрієм, прибули до єпархіального управління. У присутності Преосвященного Владики Кир Миколая, багатьох священиків єпархії та представників громади с. Пнів, о. Михайло виявив покаяння за свої проступки та склав присягу на Святій Євангелії, що надалі буде гідно виконувати священичий уряд зі всіма його наслідками. На підставі кан. 1420 §1 п.1 Єпископ Миколай звільнив о. Михайла Багрія від кари суспензи, накладеної Позасудовим Декретом №101/3 від 10.10.2008 р. Б. Владика Миколай поблагословив такий спосіб вирішення конфлікту і на запрошення священика та громади 12 лютого відвідав церкву Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці с. Пнів, яку пересвятив через те, що церква була осквернена. Єпарх закликав громаду до миру, котрий приніс на землю Ісус Христос і дарує його людям через Святу Церкву. Була відслужена Архієрейська Літургія і на очах вірних проглядалася радість, що нарешті наступить час спокійного і молитовного життя на парохії. Джерело: Прес-служба єпархії Ось так і в нас перед постом буде мир!
Ясно. А подивіться -но пане, як подали Вашу інформацію підгорецькі лже-єпископи
" Священик з парафії Пнів (Коломийська єпархія) був суспендований за те, що не хотів давати гроші апостатичному єпископу. Він запросив нас, членів правовірного Синоду на свою парафію, щоб ми прийняли його і його парафію під свою юрисдикцію. 8.2.2009р. ВЛАДИКА ТЕОДОЗІЙ І ВЛАДИКА МАРКІЯН, ЧСВВ ВІДПРАВИЛИ В ЦІЙ ПАРАФІЇ АРХИЄРЕЙСЬКУ СВ. ЛІТУРГІЮ. На жаль, згодом священик повірив обіцянкам апостатичного єпископа, який зняв з нього суспенду і наобіцяв йому золоті гори, тільки щоб знову повернувся під його владу. Священик під цим хитрим тиском залишив правильну дорогу. Якби витривав, то став би зразком відваги і прикладом, як вибратися зі страху і прокляття, що висить над цілою єпархією. Якби витривав у вірі, то за короткий час більшість єпархії і більшість УГКЦ вибралася б зі системи, що вбиває сумління священиків, змушує їх до гріха, а навіть до апостазії, так що бояться вже явно визнати віру, наприклад, в петиції, адресованій Папі.
Ось так і все у них побудоване на брехні !!!
Черговий цинічний обман підгорецьких "біскупів" http://www.christusimperat.org/uk/node/11207

Ні Бога не бояться хлопці, ні людей не стидаються...
Пані Крістіна. Скажіть будь ласка чи там дійсно так пише Л. Гузар в цій книжці. Чи це справження книжка? Я шукав цю книжку в неті не знайшов я. Я не хоче вірити в це!!! але хочу знайти докази цьому.

Ось ця "довгождана" книга, котру найкраще читати в неспотвореному оригіналі по-французьки :
rapidshare.com...

додано через 8 хвилин 34 секунди:

Окей пише:
Черговий цинічний обман підгорецьких "біскупів" http://www.christusimperat.org/uk/node/11207

Ні Бога не бояться хлопці, ні людей не стидаються...

Друже, не цілком коректно присвоювати собі повідомлення інших людей, навіть найменші, і також їхні постійні підписи http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=950&start=90

Ти в курсі про що я!
Так, це повідомлення із форуму УГКЦ, який менш читаємий ніж золочівський щодо Підгорець, я май дати лише посил на інтернет-адресу, а вийшло- все повідомлення за що прошу вибачення

додано через 57 секунд:

А вийшло, що нажав на все повідомлення

додано через 8 хвилин 24 секунди:

До речі - інформація з Коломиї
""Вважайте, щоб ніхто вас не звів підступною філософією та пустим обманом, за людським переданням, та за первнями світу, а не за Христом. У Ньому бо живе вся повнота Божества тілесно" (Кол. 2, 8-9).

Такими словами Апостол Павло застерігає християнські громади від розколу і єретичних навчань.

Зазначені слова набирають нової актуальності по відношенню до ситуації з "угрупуванням Догнала", яке окупувало с. Підгірці, що на Львівщині. Вони, будучи покараними через єретичні погляди та дії карою Великої Екскомуніки (повного відлучення від Церкви Христової), у черговий раз оманою зводять людей, вчиняючи розбрат у громадах УГКЦ. Підступність "догналівців" полягає у виливанні оманливого бруду на найвищий провід УГКЦ, звинувачуючи як Патріарха й усіх єпископів, так і Святішого Отця, якщо він не підтримає їхні єретичні прагнення та не визнає їх єпископами.

Таким способом діє диявол і найбільші противники Церкви, які розривають Містичне Тіло Христове, намагаючись "вдарити пастиря і розігнати вівці" (пор. Мр. 14, 27). Але Божа правда має властивість завжди перемагати і ставати відомою для загалу, тому не можемо мовчати на брехливі листи і очорнення, які стосуються УГКЦ та Коломийсько-Чернівецької єпархії, як її невід’ємної складової частини.

Очевидно, що бурю очорнення та безпідставних звинувачень з боку самосвятів на адресу Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколая Сімкайла викликали події у с. Пнів Надвірнянського району, що на канонічній території єпархії.

8 лютого псевдоєпископи (оскільки самопроголосили себе єпископами, порушуючи всі відповідні канонічні норми) незаконно і неважно відправляли Святу Літургію у церкві Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці с. Пнів. Отець Михайло Багрій, адміністратор греко-католицької громади с. Пнів, який тоді перебував під карою суспензи, спокусився прийняти відступників у місцевому храмі.

Дізнавшись про такий акт підступного захоплення храму єретиками, 10 лютого, згідно розпорядження Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколая Сімкайла, до с. Пнів Надвірнянського району прибули більше ста священиків та 33 студенти-семінаристи, щоб не допустити підступного захоплення греко-католицької парафії псевдоєпикопами, які планували настановити тут "свого" священика.

Місцева громада, не була обізнана, хто це завітав до них, адже зовні догналівські зайди мали єпископські ризи. Однак, довідавшись правду і зрозумівши свою похибку, вже 11 лютого представники громади разом із о. Михайлом Багрієм прибули до єпархіального управління.

У присутності Преосвященного Владики Кир Миколая, священиків Пресвітерської Ради єпархії та представників громади с. Пнів, о. Михайло Багрій виявив покаяння за свої проступки та склав присягу на Святій Євангелії і відновив Акт віри і послуху Святішому Отцеві, Блаженнішому Патріархові, Правлячому Архієреєві та їх наступникам. Отець запевнив, що надалі буде гідно виконувати священичий уряд на порученій єпископом парафії. На підставі кан. 1420 § 1 п.1 Єпископ Миколай звільнив о. Михайла Багрія від кари суспензи, накладеної Позасудовим Декретом №101/3 від 10.10.2008 р. Б.

Парафіяни села також перепросили Владику.

Владика Миколай поблагословив такий спосіб вирішення конфлікту і на запрошення священика та громади 12 лютого, в празник Трьох Святителів, відвідав храм Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці с. Пнів, який пересвятив через те, що був осквернений єретиками.

22 лютого єпарх Кир Миколай Сімкайло висвятив для душпастирської праці на парохії с. Пнів священика о. Миколу Костика, іменуючи його сотрудником.

Така манера вирішення справи звісно не сподобалася зайдам УГКЦ та України (троє з них, в тому числі й колишній ієромонах Ілля Догнал, не є навіть громадянами України), і вони почали у підконтрольних їм засобах масової інформації обливати брудом Владику Миколая.

Зважаючи на таку ситуацію, запевнюємо вірних Церкви, що у Коломийсько-Чернівецькій єпархії не вдасться зробити ніяких провокацій, оскільки тут є пастир, який не дозволяє собі мовчати на подібне, виконуючи свій Архипастирський обов’язок захищати єдину Церкву Христову. І як би "ворота пекла не намагалися подолати Церкву Христову", вона твердо стоятиме на Скалі Петровій.
Джерело: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії

додано через 5 хвилин 52 секунди:

А так неправдиво та фальшиво про шанованого владику пишуть підлі підгорецькі трутні...
Про Ваше неморальне життя знають майже всі жителі Івано-Франківська і Коломиї, а передусім духовенство. Пригадуємо Вам хоч деякі з загальновідомих злочинів, про які всі знають і говорять. Навіть і працівники міліції висловлюються про Вас так, що не вважають Вас ані єпископом, ані священиком, але тільки бізнесменом, мафіяном і корумпованою неморальною людиною.
1) Маєте на сумлінні багато порушень проти 6 і 9 заповіді Божої.
- Маєте декілька нешлюбних дітей, одне навіть через зґвалтування.
- Ви закрили працівницю Обласної Ради в приміщенні, яке належить до катедри, зняли штани і нагий бігали за нею (лише чудом врятувалася).
- Конкретним людям радив порнографію, навіть і зі звірятами.
- Працівники міліції неодноразово застали Вас п’яного між проститутками.
- При людях розмовляєте вульгарно і часто темою Ваших розмов зі священиками є секс і збочення!
2) Ви є бізнесменом.
Ви зловжили своїм урядом, а будучи ще священиком і депутатом м. Івано-Франківська, за посередництвом інтриг Ви перевели на себе багато нерухомого майна і грошей. Тепер, коли Ви вже є єпископом, міліція мусить мовчати, бо не хоче через Вас мати конфлікт з Церквою, якою Ви прикриваєте свої злочини. Тим, які Вам противляться, погрожуєте фізичними розправами і вже не один раз Ваша банда виконала насилля на інших. Ці Ваші акції люди між собою називають „Татарські наїзди Сімкайла”.
3) Допускаєтесь симонії, корупції.
- За єпископські свячення Ви мусили заплатити кард. Л. Гузару велику суму доларів.
- Вимагаєте за парафію і священичі свячення великі суми грошей.
- Священики, щоб втриматися на парафіях, змушені регулярно приносити Вам дари і гроші.
Згідно церковного кодексу за симонію є кара позбавлення духовного сану, не виключаючи великої екскомуніки (ККСЦ 1461).
4) Ви є єретик – апостат.
За ці єресі Ви є під Божим прокляттям, анатемою! (Гал.1,8-9).
5) Зневажаєте мученицьку Церкву.
Перед священиками вульгарно насміхаєтеся з нашої мученицької Церкви, коли стверджуєте, що УГКЦ не є канонічна, а лише якийсь гібрид. Дослівно Ви перед священиками висловились, що є як жіноча „прокладка”. Це є велике і публічне потоптання нашої мученицької Церкви.
Владико Миколо, своїми явними злочинами і моральними деліктами, Ви не тільки дали згіршення широкому загалу, але спричинили великий відпад від віри. Коли духовенство бачило, що така неморальна людина була висвячена на єпископа, то цілковито зрезигнували з зусилля про чеснотливе життя і поступово втрачають віру.
Оце стільки стосовно Вас.
Однак, злочином взиваючим до неба є те, що кард. Л. Гузар, владика С. Мудрий, владика В. Війтишин, Апостольський Нунцій І. Юркович і працівники Конгрегації для Східних Церков добре знали про те, що Ви негідний прийняти єпископські свячення. Не зважаючи на протести владики Софрона Дмитерка, вони Ваші свячення пропхали. Тим підвели Святішого Отця Бенедикта XVI і зробили йому ганьбу, бо тисячі людей, які знають Ваші делікти чули повідомлення: „Святіший Отець Бенедикт XVI призначив Сімкайла єпископом!”; до того ж лицемірно стверджували: „Адже Святіший Отець не може помилятися.”
Перед цілою Церквою іменем Ісуса Христа закликаємо Вас: Чиніть покаяння і відійдіть з духовної служби!
Владико Миколо, ми Вами не погорджуємо, знаємо, що Бог допустив Ваше висвячення на єпископа, щоб дати Вам можливість чинити прилюдне покаяння, і таким чином щоб Ви дали приклад цілій нашій УГКЦ, передусім єпископам, які є в апостазії. Вони не є святіші від Вас, різниця є швидше в тому, що їх моральні делікти не є так широко відомими. Так як Бог оцінив у Давида його щирість, так хоче оцінити її і у Вас. Багато з єпископів через фарисейство і тим, що свідомо залишаються в апостазії є в гіршій ситуації, ніж Ви. Однак, Ваш приклад щирого покаяння може доторкнутися і їхніх сердець, а тоді вони зможуть через навернення і покаяння спасти себе і багатьох! Покірно нагадуємо Вам, що БОГ В ГОДИНІ ВАШОЇ СМЕРТІ, КОЛИ СТАНЕТЕ ПЕРЕД ЙОГО СУДОМ, БУДЕ ВИМАГАТИ ЗВІТ З ЦЬОГО ЛИСТА. ЦЕЙ ЛИСТ Є ОСТАННІМ ШАНСОМ, ЯКИЙ БОГ ДАЄ ВАМ ЧЕРЕЗ НАС. Щиро молимося за Вас, будьте мужні і щирі перед Богом і Церквою!
У Христі
єпископи постійного Синоду УГКЦ
+ Ілля, ЧСВВ
+ Методій, ЧСВВ
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Самуїл
Підгірці, 16.2.2009

Таке вони писали. а народ місцевий не прийняв їх, бо вірить владиці Миколаю

додано через 6 хвилин 23 секунди:

і наостанок , в народі кажуть " Про вовка - помовка"..., щось дуже часто підгорецькі монахи звинувачують інших єпископів УГКЦ з збоченстві, гомосексуалізмі, сексуальних оргіях, згвалтуваннях.
Я думаю єпископу Миколаю можна звертатись і в прокуратуру чи міліцію, бо такі звинувачення підгорецьких - це явне порушення карного кодексу, вони обвинуватили єпископа як вони пишуть"Маєте декілька нешлюбних дітей, одне навіть через зґвалтування", а за це треба підгорецьким відповісти. Їх слова на сайті Адреса: Підгірці 19, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660, Україна
www.community.org.ua, електронна адреса: pidhirci.community@gmail.com " може прочитати кожен.
А за зло - треба карати, тим паче в період ВЕЛИКОГО ПОСТУ! Готі брехати на провід УГКЦ
Окей пише:
і наостанок , в народі кажуть " Про вовка - помовка"..., щось дуже часто підгорецькі монахи звинувачують інших єпископів УГКЦ з збоченстві, гомосексуалізмі, сексуальних оргіях, згвалтуваннях.

А ЩЕ ВЕЛИКІ "БОРЦІ" З ОКУЛЬТИЗМОМ САМІ ПРАКТИКУЮТЬ ОКУЛЬТНІ РЕЧІ, ЯК СВІДЧАТЬ ФАКТИ. КРІМ ЗЛА, НІЧОГО ВЖЕ НЕ БАЧАТЬ, МОВ ЇЖАК У ТУМАНІ.

додано через 3 хвилини 7 секунд:

Окей пише:
Я думаю єпископу Миколаю можна звертатись і в прокуратуру чи міліцію, бо такі звинувачення підгорецьких - це явне порушення карного кодексу, вони обвинуватили єпископа як вони пишуть"Маєте декілька нешлюбних дітей, одне навіть через зґвалтування", а за це треба підгорецьким відповісти

ЗВИЧАЙНО, ХАЙ "АПОЛОГЕТИ" ЦЕ ДОВЕДУТЬ НА ОСНОВІ ФАКТІВ, А НЕ ЧУТОК. ДО РЕЧІ, СПОЧАТКУ ВОНИ НАТЯКАЛИ КІЛЬКА РАЗІВ ТІЛЬКИ ПРО ОДНУ "НЕШЛЮБНУ ЄПИСКОПСЬКУ ДИТИНУ", А ТУТ УЖЕ МАЙЖЕ ЦІЛИЙ ДИТСАДОК ПОЯВИВСЯ. ОЙ, НЕ РАЗ ЇХ ЛОВИЛИ НА БРЕХНІ!

додано через 2 хвилини 21 секунду:

Окей пише:
www.community.org.ua, електронна адреса: pidhirci.community@gmail.com " може прочитати кожен.

ДУМАЮ, ЩО НЕ ВАРТО АЖ ТАК ЇМ РОБИТИ РЕКЛАМИ. БО Ж НЕ ВСІ ЩЕ МІЦНІ У ВІРІ. ХТОСЬ МОЖЕ СПОТИКНУТИСЯ ЧЕРЕЗ ЦЕЙ МАРАЗМ "СИВОЇ КОБИЛИ".
Jamyk пише:
ДУМАЮ, ЩО НЕ ВАРТО АЖ ТАК ЇМ РОБИТИ РЕКЛАМИ. БО Ж НЕ ВСІ ЩЕ МІЦНІ У ВІРІ. ХТОСЬ МОЖЕ СПОТИКНУТИСЯ ЧЕРЕЗ ЦЕЙ МАРАЗМ "СИВОЇ КОБИЛИ".
Ваші методи (не особисто а в загальному) - це і виглядає як чистої води ПІАР монастиря! Чим більше ви стараєтесь їх очорнити - тим більше вносите свою лепту в т. з. "розкол". Хоть ше 20 сторінок розпишіть подібною бздурою - нічого, крім антиреклами собі, не добьєтесь..
Інших методів вирішення питання немає?
Alexis пише:
Ваші методи (не особисто а в загальному) - це і виглядає як чистої води ПІАР монастиря! Чим більше ви стараєтесь їх очорнити - тим більше вносите свою лепту в т. з. "розкол". Хоть ше 20 сторінок розпишіть подібною бздурою - нічого, крім антиреклами собі, не добьєтесь..

Піар якого монастиря? Вони (підгорецькі) живуть поза монастирем, у простій хаті, кажуть, що колишня школа.

Думаю, що тут не так ідеться про їхнє "очернення", як просто вирішується всенародно велика проблема сучасності, триває дискусія. Хоча я проти того, щоб наводити тут цілі їхні послання, бздури.
Шановні! По Україні гуляє майже кожен тиждень випущена їх книжка чи звернення чи " пастирський лист", тощо. Особливо багато літератури цієї роздається під час великих відпустів, дійств, празників.
Народ має знати з першоджерел про їх мракобісні плани. Коли б не дати тут підгорецьких інсинуацій про владику УГКЦ Миколая - ніхто б нічого толком не зрозумів як підступно вони діють.
А такі голоси типу"якось-то воно буде", "най собі пишуть", як до речі і діє провід УГКЦ ( інертно, "сплять", бо благоденствують") тільки шкодить ЄДНОСТИ УГКЦ.
Чому їх не виганяють? Скажіть чи б таке терпіли в РОСІЇ проти РПЦ ???
На що чекають. В мене поки відповіді чіткої нема. А у ВАС ???
Окей пише:
А такі голоси типу"якось-то воно буде", "най собі пишуть", як до речі і діє провід УГКЦ ( інертно, "сплять", бо благоденствують") тільки шкодить ЄДНОСТИ УГКЦ.
Чому їх не виганяють? Скажіть чи б таке терпіли в РОСІЇ проти РПЦ ???
На що чекають. В мене поки відповіді чіткої нема. А у ВАС ???
Підтримую.
Власне і хотілося привернути увагу вашої дискусії до цього моменту..
Alexis пише:

Підтримую.
Власне і хотілося привернути увагу вашої дискусії до цього моменту..

ну і шо ти пропонуєш? зібрати людей і з вилами на них полізти?
треба бути повним ідіотом, щоб писати такий брєд!
Церква своє слово щодо них сказала, кожен має свободу вибирати за ким йти .
УГКЦ це не РПЦ з її повним злиттям з Державою.
Так шо перед тим, як писати... -почитай... - подумай... і промовчи
Середньовічні методи - не підтримую: нема чого мучеників плодити.
Розгул сект - тоже недобре..
І шо робити?
В ідеальному - Україні потрібна єдина церква, не відділена від держави, як єдина мова. єдиний народ, сильний Президент.
Європейська квазідемократія - це розгул анархії, право сильного , панування долара, обман для простого народу. Саме звідти насувається чума РОЗПУСТИ, ЗНИЩЕННЯ християнства, масонство, нетьрадиційні орієнтації, одностатеві шлюби.
А що поганого, державницька РПЦ. Росії можна заздрити. ЇЇ нічого через це не здолає. А наші квазі демократи грають ( хочуть вони того чи ні) на розвал як держави так і церкви. Це добре спланована акція масонів, всесвітнього капіталу, мафії. Це боротьба як із церквою , так із Україною. Вірніше із українською Україною, із українством взагалі.
Ці квазі-демократи звичайно підтримують широкорозрекламовану тепер, у Великий ПІСТ, акцію мистецьких та демократичних кіл ( правильніше - підерастичних )Києва - РОЗПУСТНА ПЯТНИЦЯ ( великодня теж ) Всі сексуальні та розпустні оргії дітей київської еліти проходять саме в пятницю. Ось Ваша європейська демократія. Ось задум на духовне знищення нас, українських християн. Задум який втілюється в життя семимильними кроками. А ми граємось в демократію.
Гнати підгорецьку наволоч , будь-які методи добрі, коли йде мова про єдність церкви, держави.
Гнати гей-паради, гнати розпустників " Розпустної
пятниці" , і т. п. не бавитися в демократію.
Ось що треба робити, так як в Росії, так як робить РПЦ Але в інтересах України, в інтересах церкви, в майбутньому - одержавленої, єдиної, української
Окей пише:
В ідеальному - Україні потрібна єдина церква, не відділена від держави, як єдина мова. єдиний народ, сильний Президент.

таким як ти церква взагалі не потрібна.
такі як ти розглядають церкву, як додатковий ричаг впливу і влади.
Окей пише:
В ідеальному - Україні потрібна єдина церква, не відділена від держави

Окей, ти рєдкасний мудаг. Навіть не хочу сперечатись з тобою
На пострадянському просторі у всіх нас православна(східна) ментальність, в греко-католиків в тому числі ( це теж , фактично, православні) західна цивілізація йде до краху, вона сама себе згубить, через одностатеві шлюби, педерастію, спіди, голівуди, секс-шопи, колайдери, аборти. Ну і що, що західна церква відокремлена від держави, вона ж немає ніякого впливу на ці процеси, церкви там і костьоли пусті, в монастирі ніхто не йде, замість різдва Ісуса - Санта Клаус, замість всіх святих - хелувін, замість посту та молитви - розпуста, неділю ( сьомий день ) не святкують, побожности і страху божого немає ні грам, фільми, концерти, покази мод - все зводиться до дикої агресії, злобства, сексуальних збочень, пропаганди содомського гріха... Ви що хочете такого тут ? Якщо так - то дійсно я для вас "рєдкасний мудаг". Я не хочу такого в Україні, і вважаю, що такого, враховуючи нашу східну ментальність, може недопустити і церква, якщо її підтримуватиме, найперше матеріально, держава.
Чи я не прав?
А що роблять підгорецькі гуру. За зовні з виду правильними тезами намагаються розколоти церкву, відкрити ще більший доступ до гріховного. Що доброго, що купка людей писатиме відозви, що гей-парад у Львові ( слава Богу, що такого поки що немає ) недобре явище. А його просто-напросто треба не допустити, як в Росії - кийками та сльозоточивим газом, з чіткою і однозначною підтримкою церкви. Це демократія на ділі, а не квазі-європейська демократія, яка залюбки підточує основи християнства.
Я хочу церкви дієвої, спасаючої, яка бореться з пороками гріха силою переконання і підтримує силу кийка на нечестивців.
А Ви ?...

велиикодня
Окей пише:
Я хочу церкви дієвої, спасаючої, яка бореться з пороками гріха силою переконання і підтримує силу кийка на нечестивців.

Таке колись вже було. Кажись як на відьм охотились. Клас, спалили купу жінок. Зараз шось подібне ти хочеш в Україні зробити??? Маладєц, демократ і патріот, а саме головне справжній християнин.
voshkaniridze, не мели херні. Самому хоть не смішно з того шо пишеш?
Одному вила, другому кастри меріщаться.. Пити менше треба, панове!

додано через 5 хвилин 9 секунд:

kalef_f пише:
такі як ти розглядають церкву, як додатковий ричаг впливу і влади

А шо мішає СЕКТІ (теоретично, в перспективі) підтримувати "своїх" спонсорів в тій же владі??
Закордонні зайди в Підгірцях наглядно показують, шо урвати свій кавалок в УГКЦ - МОЖНА! Головне - бажання!
Десяток зацікавлених "Робінів" на сотнях західноукраїнських форумів ВЖЕ успішно відбивають слабкі аргументи пофігістичних опонентів, сіючи зерна сумнівів в тисячах читачів!! Паралельно пропаганда поширюється і в оффлайні.. Чи може надієтесь шо всі промовчать і вони на цьому зупиняться??
А церква.. А шо церква?
Не передбачила?
Не справилась?
Не змогла?
Об... лась?
Сумно
Alexis пише:
Закордонні зайди в Підгірцях наглядно показують, шо урвати свій кавалок в УГКЦ - МОЖНА! Головне - бажання!

тожи мені америку відкрив!
історією цікавився? хоча б на рівні середньої школи?
від Католицької Церкви постійно відсіюється певна кількість полови -- цей закономірний процес, який ти називаєш "урвати кусок" тільки чистить Церкву і в ній залишаються лише вірні, які твердо стоять на ногах.
Alexis пише:
А церква.. А шо церква?
Не передбачила?
Не справилась?
Не змогла?
Об... лась?
Сумно

жаль... я наївно вважав тебе мудрішим...
kalef_f пише:
від Католицької Церкви постійно відсіюється певна кількість полови -- цей закономірний процес, який ти називаєш "урвати кусок" тільки чистить Церкву і в ній залишаються лише вірні, які твердо стоять на ногах
От і для таких недалеких читачів, як я, цю фразу потрібно було писати ще на ПЕРШІЙ СТОРІНЦІ теми, імхо.
Та і не до того я веду..
Головне шоб та полова коріння твердо не пустила. Зараз і в ЗМІ легше втертись ніж колись, в історії.

додано через 1 хвилину 18 секунд:

Кстаті, чому саме в Україні? Вони ж вроді не місцеві? Невже й справді грунт підходящий?