Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Події в Підгірцях - Розкол церкви чи щось інше?

Автор Повідомлення
Мда... Тут деякі прихильники підгорецьких сетантів, якщо це не самі "харизматики" пекельні пишуть, що наука підгорецьких отців не суперечить Біблії і веде до спасіння, то скажу, що це є передусім велике заблудження. Підгорецькі кинулися з головою в окультизм і єресі... Навіть не знаю, чи вони, ці святотатці, собі це усвідомлюють.
Сектанти з Підгірців забрехалися по самі вуха. Вірити їм це те саме, що вірити дідькові!!!
Фальшивим сучасним пророкам не місце у Христовій Церкві, котру вони збезчестили!

Ви що не читали попередних критичних статей про них? Наприклад, "Окультизм по-підгорецьки" на основі свідчень очевидців чи "Небожі плани у Підгірцях або позацерковна єпискоманія" і т. д.? Вони ж "висять" у багатьох місцях в інтернеті!
ЩО ЗА ГЛУХОТА?????????????

додано через 11 хвилин 29 секунд:

dim пише:
А ти взагалі знаєш про що та наука? Ти там був і чув про що вони вчать, що так грізно розказуєш байки людям? Це чисто по-бабськи говорити по наслухах. О Б С (одна баба сказала). А те, що ти називаєш "псячою наукою" ні на йоту не відступає від Біблії (якщо ти чув про неї) і пояснюється так, як це пояснювала церква протягом 2000 років.

Це псевдохристиянське окультно-єретичне вчення. Не обов*язково слухати якихось бабок, це швидше роблять підгорецькі сектанти, тому що в їхніх брошурках пліток, усяких наклепів по самі вінця. Ця антихристова наука під прикриттям християнства відома з їхніх газетних брошурок, сайту і т. д. Тож язик бабок тут зайвий!!!

Почитайте, dim, собі краще анекдоти про підгорецьких отців чи "казку", що розміщені в цій актуальній темі форуму трохи раніш. Може хоч трошки розум проясниться.
Цитата:

та нема питань - хоч нині! як я тебе впізнаю?

Ти напиши коли тобі зручно, бо своїх фотографій тобі відсилати я наміру не маю. А впізнати, то, думаю не складно буде. Якщо зміг виявити злий дух і злобу підгорецьких, а інші, згідно твого ж гавкання цього зробити не можуть, то і мене впізнаєш. Ти ж розумний!
Takada пише:
Ти напиши коли тобі зручно, бо своїх фотографій тобі відсилати я наміру не маю. А впізнати, то, думаю не складно буде. Якщо зміг виявити злий дух і злобу підгорецьких, а інші, згідно твого ж гавкання цього зробити не можуть, то і мене впізнаєш. Ти ж розумний!

ти не викручуйся! це ж ти всіх знайти намагаєшся -- давай шли фотку в приват, я ж не збираюся сунутись до податкової і кукати там, виглядаючи невідомо кого!
ти ж герой! всім писки натовкти збираєшся -- ну то давай, шо ж тобі боятись? чи засцяв?
1) Давай тоді ти фотку сунь! чи засцяв?
Цитата:
я ж не збираюся сунутись до податкової і кукати там, виглядаючи невідомо кого!

2)Як невідомо кого, ми ж дорослі люди, чи не так? Тим більше я не пропонував здибатися, а ласкаво погодився на твою пропозицію "... пиши куди підійти..."! Я написав "... якби я тебе знайшов...", а я тебе знайду, гарантую. Як - мої проблеми. І ще, я так і зрозумів, що ти не збираєшся... Була пропозиція: "... пиши куди підійти...". Я написав, попросив вказати час і попередити. щоб не вийшло накладок. На жаль, маю багато роботи. А от щоб давати свою фотографію такому як ти - це дійсно треба бути смішним.
І ще: в приваті можу хіба що тобі написати ПНХ.
3) Та я б навіть тут пішов тобі назустріч, та не маю зараз своїх фоток в електронному вигляді. Чекаю на розумніші методи викрутитися.

додано через 2 хвилини 54 секунди:

Цитата:
всім писки натовкти збираєшся

Не всім! kalef_f - БРЕХУН.
Takada пише:
Чекаю на розумніші методи викрутитися.

та не збираюсь я перед тобою викручуватись -- було б перед ким.
ти хочеш мене знайти -- я запропонував допомогу! засцяв, то можеш привести з собою бабцю чи маму -- схопишся за спідничку -- ніхто тебе бити не буде!
але насправді я не вірю, що ти кудась здатен прийти -- ти ж мудак і за свої слова відповідати не хочеш...
отож чекаю поки знайдеш фотку в ел. вигляді!

додано через 12 хвилин 19 секунд:

Takada пише:
Не всім! kalef_f - БРЕХУН.

ото потішив!
Takada пише:
Може, в плані християнських практик я і нічим не кращий, але знайшов би я тебе, навчив би гавкати коректно. Я маю певні здогадки про тебе в реальній жизни, але це вже мої проблеми.

Takada пише:
Тим більше я не пропонував здибатися, а ласкаво погодився на твою пропозицію

Ну ось і приїхали,
Takada перше казав що більше не буде писати, але знайде в реальному житті, тим більше здогадки у нього є, тоді kalef_f запропонував йому ласкаво як прийти і де його знайти, але тут Takada
раптом зустрів багато роботи і обізвав kalef_f брехуном.
Takada, брехун не kalef_f!!!
Mykola пише:
Takada, брехун не kalef_f!!!

Мікола, а хто? Такада? Нєєєєє, камради, Такада не брехун, Такада рєдкасний мудозвон
Думаю 1000 ( тисячному ) дописувачеві по цій темі належиться якийсь ПРИЗ чи подарунок. А Ви як думаєте ????

додано через 3 хвилини 22 секунди:

Це jamyk
М-да... Підгорецькі мудаки розкуткудахтались що підгорецька наука на 100% біблійна, а навіть одного доказу не виставили. Казли, одним словом. Тай їх апольоґєт такада чого тільки вартує...

Слухайте підгузники підгорецькі, якого милого ви лізете до греко-католицьких церков і проклинаєте там єрархію УГКЦ. До такого навіть єговісти не додумалися. Таким тільки сатаністи займаються. І думаю це і є сутність пілгорецької секти - САТАНІЗМ.
Окей пише:
Думаю

кіздішь
Jamyk пише:
Це псевдохристиянське окультно-єретичне вчення.

Покажи, що втому вченні є окультного і нехристиянського? Чи тільки вмієш язиком тріпати, як і всі решту на цьому форумі? Ви ж без поняття про греко-католицьку віру і церкву, до якої "псевдо" належите...
Більше сюди писати не буду, бо тут позбиралися самі твердолобі, які тільки й вміють позаочі мити кості. Цікаво було би подивитись на вас, як би ви зустрілися з підгорецькими владиками віч-на-віч А триндіти без доказів чи фактів вміють і бабки коло під'їздів...
та збийтеся з тих Підгірців.... вже реально замахали.... роздули тему на 50 сторінок, а толкового нічого нема.... тільки один на одного бочку котите... аж стрьомно читати ті повідомлення.... і так нічого мудрого там не найдеш.
Окей пише:
Думаю 1000 ( тисячному ) дописувачеві по цій темі належиться якийсь ПРИЗ чи подарунок. А Ви як думаєте ????

Якщо це я, то найкраще буде коли хтось згадає мене, молодого форумчанина, у тихій молитві...

додано через 17 хвилин 21 секунду:

dim пише:
Покажи, що втому вченні є окультного і нехристиянського? Чи тільки вмієш язиком тріпати, як і всі решту на цьому форумі? Ви ж без поняття про греко-католицьку віру і церкву, до якої "псевдо" належите...
Більше сюди писати не буду, бо тут позбиралися самі твердолобі, які тільки й вміють позаочі мити кості. Цікаво було би подивитись на вас, як би ви зустрілися з підгорецькими владиками віч-на-віч А триндіти без доказів чи фактів вміють і бабки коло під'їздів...

В чому підгорецькі сектанти звинувачують інших, у тому найперше винні самі. Колоди у власному оці через духовну сліпоту не бачать. Підозрюю, що вони теж і завуальовані масони, що залізли як диявол крізь шпарку до Божої Церкви, щоб розколоти її по-звірячому із середини... Це тільки моя приватна думка, яка має теж свою основу.

Dim, читати вмієте? Якщо так, то прошу дуже: подивіться ще раз краще обома очима (можете теж узяти окуляри, якщо нема) на те, що проповідують підгорецькі сектанти. До речі, а ви не входите часом до їх когорти. А то ваша абревіатура чомусь дуже підозріла для мене -Догнал, Ілля... Можливо, й помиляюся в цьому. Та Бог відає!

І так поїхали. Як кажуть, повторення мати науки.

http://www.christusimperat.org/uk/node/2844

"Підгорецькі отці відомі своїм поборювaнням всяких проявів окультизму. Aле тут є одне aле... Нaспрaвді, виявляється, що дaнa групa широко використовує окультні та сумнівні прaктики у своєму щоденному житті.

Першою з тaких прaктик є гaдaння нa вервиці, яке полягaє у тому, що той, хто потребує конкретної відповіді нa питaння мaє просто-нaпросто вхопитися зa вервичку і почaти перебирaти її зерняткa - нa кожному з них почерзі є „тaк" aбо „ні". Коли зaкінчується десяток, зa який взялися, тоді відповідь остaннього зерняткa, відповідно „тaк" aбо „ні" сприймaється як Божa відповідь нa постaвлене зaпитaння...".
І так далі.

http://www.christusimperat.org/uk/node/3875

"Найперше підгорецькі «єпископи» мають не цілком християнський (тим більше католицький!) погляд на молитву. При усвідомленні швидкого поступу десакралізації християнства, акцентують увагу на потребі внутрішньої молитви, з якою в наш час є начебто найбільші проблеми... Вчать, що мусимо лолокати, еекати, іікати, аакати і т. д. - молячись вимовляти теж сполучення певних звуків. Пишуть «подвижники» у «Моделях молитви»: «Потиху кличу "аааааа" і усвідомлюю звернення Авва (Отче), а також і те, що тепер Святий Дух заступається за нас воланням "ааааа" - Авва (Отче). За ними, у взиванні "аааа", яке виражає внутрішнє волання імені: "Єгошуа-аааа-аааа" визнається, що я є в цьому імені і що мені прощені усі мої гріхи (досконалий жаль). Заторкуючи V-те слово Ісуса з хреста: "Елої, Елої, лама савахтані?" (Мр. 15, 34), рекомендують ось що: «В єдності з покиненим Ісусом взиваю "ееее...." (усвідомлюю - Елої), а у взиванні усвідомлюю радикальне протиставлення разом з Ісусом проти системи влади темряви, яка спричиняє відкинення від Бога. (Прим.: в цій частині єднаючої молитви взиваємо лише голосні "ееее-ееее" або "іііі-іііі". Цим взиванням виражено звернення Елої - Боже мій)». І ці «поради» підгорецькі адресують Святішому Отцеві, щоб так молилась Спасителева Церква...".

http://www.christusimperat.org/uk/node/3957

"Як хитренько самосвяти пропихають у свідомість вірних окультне. Наприклад, написали підозрілі «апологети» теж і про так зване «допитування Господа», подавши при тому людові вказівки, правила такого віщунського «допитування». Що за допити, маніпулювання Всевишнім? Хіба це суд? Чому чогось подібного не видно у святоотцівській практиці чи в офіційній сучасній християнській науці Вселенської Церкви? Пишуть: «Є цілком ясно, що допитуватися Бога може лише той, хто справді хоче чинити Божу волю. Це допитування допомагає людині вийти зі себе, зі своєї волі...» чи в контексті: «Пам'ятай: Божа воля є об'явлена в Декалозі і в Євангелію». Однак це тільки обман для легковірних, не зважаючи на те, що любителі немудрої слави та інтриг називають це... біблійною практикою для користі Церкви, посилаючись на старозавітні часи, на противагу тому, що це слизька дорога, котра веде до недовір'я Господеві, Його Пресвятій волі, бо ж Творець бажає з Ним справжньої молитви (розмови), а не всяких допитів, кидань жереба (монети, що підгорецькі й чинять), магічних занять тощо під прикриттям християнської віри. «Людина нещира і непослушна, яка не хоче засудити всі форми окультизму і з ними розійтися, хай ніколи не намагається допитуватися Бога, бо це було б спокушанням», - заявляють позаштатні «пророки». Лукавству просто немає міри! Тому що подібне «допитування» і є спокушання нашого небесного Батька і водночас гріховною маніпуляцією. Спокуса в чаруванні чимала. «Щоб не було в тебе нікого, хто призводив би свого сина чи дочку переходити через вогонь; нікого, хто ворожить, або КИДАЄ ЖЕРЕБОМ... бо огидний для Господа кожен, хто це робить...» (Вт 18, 10-12)..."

Ну що скажете на то? Видумка? Ні шановний, то не ОБС, а критичний аналіз сектантського вчення підгорецьких окультистів. Уявляю як вони зневажають Євхаристійного Христа...
Не всі такі нерозумні як вам здається. Св. Дух діє скрізь. І, як бачимо, не в "підгорецькій окультній спільноті", що всі "розуми пожерла" й подавилась у духовному сенсі...

П. С. І ніякі це не "владики", а самозванці погані та брехливі...
http://www.umoloda.kiev.ua/number/1278/161/45214/

додано через 4 хвилини 2 секунди:

Альонка пише:
та збийтеся з тих Підгірців.... вже реально замахали.... роздули тему на 50 сторінок, а толкового нічого нема.... тільки один на одного бочку котите... аж стрьомно читати ті повідомлення.... і так нічого мудрого там не найдеш.

Мудрий завжди знайде щось мудре, якщо захоче, навіть і тут. Тож до діла, поки голівонька не посивіла!

додано через 20 хвилин 59 секунд:

Окей пише:
коли УГКЦ починаючи від 19989 року

".... коли УГКЦ починаючи від 19989 року..."

Цікава думка!
Цитата:
за свої слова відповідати не хочеш...

За які саме? Фотку я нікому не обіцяв, чи не так? Якщо я добре пам'ятаю, то ти обіцяв прийти куди скажу хоч нині. Отож, Сергію, сьогодні 24 листопалда 2008 р. Б. чекаю біля магазину канцелярського, що під світлофором з протилежної сторони дороги від податкової на Стрийській, як ми і говорили о 18.00. Ласкаво прошу найближчим часом дати зрозуміти чи прибудеш. З цього і зробимо висновок хто і коли, як ти виразився "засцяв". Тут спілкуватися наміру не маю - все безвідповідальне.

Цитата:
Нєєєєє, камради, Такада не брехун, Такада рєдкасний мудозвон

Рот закрий, параноїк!

Цитата:
тоді kalef_f запропонував йому ласкаво як прийти і де його знайти,

Ну то добре, але якої мари в наступному дописі той самий kalef-f почав видумувати різні байки про якійсь фотки?
домовились!
kalef_f пише:
домовились!

Takada змерз в ноги і просив передати , що йде додому.
Є фотографія Takadи на місці зустрічі в області 6-ї години.
Takadа шкодує , що kalef_f проігнорував запрошення.
Ви про оце фото? Валіть в з"ясуйки!
Немає_значення пише:

мдааа... дєтскій сад, блін. І шо ти з тим фото збираєшся робити?
реально страшно і шкода , що потратив стільки часу реагуючи на твої дописи -- ти ж просто хворий!
Цитата:
мдааа... дєтскій сад, блін.

Дитячий садок, це коли різні сволоти пишуть домовились і не приходять.

Цитата:
І шо ти з тим фото збираєшся робити?

Коли все таки тебе з найду, то всуну тобі в вухо.

Цитата:
шкода , що потратив стільки часу реагуючи на твої дописи

Требпа було швидше думати, хамло безвідповідальне. Іноді шкодую за інквізицією середньовічною.

Цитата:
ти ж просто хворий!

Про такі як у тебе симптоми маніакально депресивного стану прошу читати у темі про аборти, здається.

додано через 6 хвилин 41 секунду:

І ще, козолупе!
Це часом не ти писав:

Цитата:
Хіба це моя проблема, що ти зі своїми курячими мізками не розумієш, що коли в пості використовується цитата, то і пост звернений до автора.

Якщо так, то прокоментуй це
Цитата:
Немає_значення пише:

мдааа... дєтскій сад, блін. І шо ти з тим фото збираєшся робити?
реально страшно і шкода , що потратив стільки часу реагуючи на твої дописи -- ти ж просто хворий!

додано через 10 хвилин 22 секунди:

З десятої частини того, на що я звертав увагу, приходжу до висновку, що надто багато дописувачів форуму не компетентні у сферах, дотичних до відповідних тем, а крім того виявляють неадекватну агресію, яку, згодом, навіть не можуть підтвердити. Я не встановлював залежності від думок, а лише від методів їх аргументацій, а тому це вже не здорова дискусія, а безрезультатна полеміка. Виходячи з вищеподаних міркувань рекомендую авторитетнішим дописувачам, якщо такі є (не можу встановити бо сам всього не читав), не використовувати цей форум в навіть наближених до наукових цілях (маю на увазі не лише цю тему).

Щасливих вам всім дописів!
Takada пише:
Якщо так, то прокоментуй це

-- тупий?

читай тут Такада!
Добре, що свідомий християнський люд не дрімає, а викриває духовні злочини підгорецької групки начебто християн. Аби розрядити ситуацію, що склалася, пропоную трохи гумору, бо й ним можна здолати зло, як нам мене...

НЕВТІШНА КАЗКА ПРО ПІДГОРЕЦЬКИХ ПОДВИЖНИКІВ…

Жили-були на білому світі Ілля А. Догнал, Методій Р. Шпіржік, Роберт Обергаусер і Маркіян В. Гітюк… Ще від дитинства всім здавалося, що вони особливі, не такі як усі інші. Весь час утікали від «духа світу», так що вирішили кожен по-своєму вступити до монастиря. Вивчилися на священиків, бо любили бути завжди і всюди в центрі уваги. Проте цей «дух світу» прихопили частково зі собою, сховавши нишком до спідніх кишень.
У монастирі здружилися тісно з чотирма подружками з не зовсім доброю репутацією: ілюзією, неправдою, анархією та гордістю. Скрізь вони почали за ними бродити, де б подвижники не навідувалися. Коли «духовенство» – Ілля, Методій і Роберт після бурного життя в Чехії завітали до нашої Неньки-України у славне с. Підгірці і пов'язали долю з однодумцем Маркіяном, який шукав не знаючи чого, у всіх почала визрівати в голові (не в серці) одна велика ідея: втнути щось таке, щоб аж увесь світ здивувався від цього. І ще в них була манія величності, тому що вважали себе найкращими, наймудрішими, найсвятішими, най-най… Хоч не кожен так міркував про підозрілих подвижників, що не викликали повної довіри.
На українській землі знайшли до повного щастя ще одну товаришку для життя, а сама – немудру славу, котра вже раніше мала на них око... Вона їм допомогла відкрити в собі (найбільше Маркіянові) нечуваний досі талант письменника. І от вони почали багато-багато писати. Але не духовні твори малювали, а… різну фальш, осудження, про окультизм у власному розумінні. Теж (щоб це не виглядало дуже страшно) прикрилися овечими шкурами, хоч насправді були в душі вовками, твердячи, що працюють легально санітарами великого «лісу» – Церкви Спасителя, на котру дивилися тільки через темні окуляри, незалежно від часу доби, бо інших просто не мали. Дехто з передбачливих зауважував, що в однієї «овечки» стирчить з-під шкіри кусень вовчого хвоста, а в другої – кінчик не свого вуха. Гадав, що це йому здалося, та згодом зрозумів, що не помилився. Бо перевдягнулися в благих овець хижі і люті вовки, які себе несправедливо декларували «Божими дітками». То зі св. Духом загравали, то зі злим, як виходило.
Приснилося комусь із них, що «харизматична спільнота» в Підгірцях є одночасно «окремим Божим царством», що всі вони найправдивіші пророки сучасності за всю історію людства. Це нове «Боже царство» вирішив уже тут очолити старший за віком Ілля Догнал, який теж відносився до вибраних з-поміж народу. Лиш уся біда в тому, що вибрали для драматичної місії вони себе самі… Гадаючи, що прийшов наказ згори у вигляді грому з блискавкою серед літнього дня.
Якщо хтось їм не подобався, особливо у «занечищеному лісі», того мастили з ніг до голови болотом, не шкодуючи газетного паперу, щоб і там залишити про надуманих ворогів слід. Хоч грішили теж як смертні люди.
На досягнутому не зупинялися. В одну чарівну ніч кожен подвижник, як ніколи, мав сон, що є, отже, в єпископських ризах, а вірні їм (!!) люди викрикують по околиці «Наші єпископи, наші отці…». Тому й заманулося відчути себе також у мітрі єпископа, з жезлом у руці в колі невтомних подруг – ілюзії, неправди, анархії, гордості та слави (нерозумної). Уявили, що сон віщий. Але що їм те сновидіння, коли мрія про владу ходила за ними повсякчас, мов тінь. Не згасала як на зло.
Заявили цілому світові, що є вже владиками, не зважаючи на те, що це виглядало неабияк комедійно (крутіше ніж у цирку!), бо теж залишалося у глибокій-преглибокій таємниці. Навіть підгорецькі бабці, які часто дізнавалися та передавали одна одній найсекретнішу інформацію, насамперед пов'язану з життям-буттям села, не могли ніяк довідатися хто, як, де і коли вділив їм ті дивовижні єпископські свячення. Так бажали знати, так крутились, але все намарно – таємниця і крапка. На щастя, єпископи не проголосили себе водночас «наполеонами», а то б було досить рідкісне поєднання: єпископи-наполеони…
Писали, розсилали, закликали… Давно вже конфліктували з послухом, а потім узагалі перестали з ним балакати. Був до вподоби розбрат. Знаходили довкола якісь проблеми. Їх роздували ще більше наче резинові кулі, що аж деякі потріскали від надмірного тиску. Нікого не боялися, навіть Бога, ба, говорили, що чинять те задля Нього, щоб Його Слово збереглось під сонцем. Хто думав трохи інакше від них – важко помилявся і перебував, за ними, на шляхові поза синьо-голубим небом. В Україні їх не визнано. Рим теж не подав «духарям» очікуваної руки… Суцільні нещастя впали на премудрі голови, висячи вперто Дамоклевим мечем.
Одного разу коли подвижники відмовляли під обід свої незвичні молитви з піднятими при тому вверх руками, намастивши чорною глиною лице, що символізувало грішність невідомо чию, почули спільно з неба дивовижний шум. На очах у всіх постав сяючий ангел надзвичайної краси. Як же отці зі села зраділи, що удостоїлися такого дива. Застрибав поважний віком Ілля від радості. Друзі по духу почали розмахувати в придорожній хаті руками, кричачи істерично: «З нами Бог, Марія, всі святі…». «Нас нарешті зауважено небом», – вигукував удоволено писар-єпископ Маркіян.
Ангел (як учитель на уроці) почекав поки владики втихомиряться, а потім сказав таке: «Завтра зранку повинна спуститися з неба невелика хмара, на яку ви мусите сісти та піднятися разом до небесних просторів – вас там вельми хоче бачити Господь». І враз, повідомивши новинку, зник…
Подвижники на мить задумалися, переговорили і взялися швидко за діло. Найперше прийшлося дістати нашвидкуруч по знайомству три нові єпископські вбрання з мітрами, адже було досі одне на чотирьох. Допоміг у цьому також і шикарний джип, бо в часі тоді досить розходилося.
Одягнені по-єпископськи, причепурені, підгорецькі чекали надворі на обіцяну хмару. Посходилися жіночки-фанати, які були без єпископів, як рибка без води. Частини ридала, бо думали, що їхніх місцевих єпископів, мучеників за життя, забирають до небес на завжди. А вони й самі були не проти поселитися відразу й назавжди поруч ангелів зі святими. Тільки не признавалися своїм палким шанувальницям.
Сіра хмара спустилася в оточенні різноманітних небесних сил, Божих посланців. Не забули взяти крадькома зі собою лицемірство з лукавством, котрі, як виявляється, часто вчащали до підгорецьких подвижників у гості, які їх радо приймали.
Піднялися враз угору. Єпископів завели до прекрасної палати небесного палацу, де був розташований трон Господа Бога. Тішились, як ніколи до цього. Мов маленькі.
Всевишній піднявся зі свого трону та й мовив до прибульців у ризах:
– Нарешті Я з вами зустрівся, бо віддавна думав про цю зустріч, і майже всі небожителі зі Мною!
– І ми мріяли про неї, наш Владико! – виголосив Кир Ілля Догнал з формальної «Підгорецької єпархії».
– Святий Петре, принеси-но сюди зараз те, що ти мав принести, – попрохав Творець.
Петро хутко виконав прохання свого відвічного Царя, принісши з канцелярії високий стос однорідних брошурок, добре знайомих для подвижників з підгорецького краю.
– Що це таке? – спитав Господь, взявши до рук одну із численних брошурок.
– Як що, наш дорогий Боже, це ж наші вистраждані листи-послання. Трудились ми всі над ними як день, так ніч, захищаючи Твоє святе ім'я та честь, не досипаючи не раз! – заявив на небесах схвильовано владика Маркіян Гітюк.
А тим часом Архангел Михаїл забіг упору на горезвісний www.сommunity. оrg.ua і якраз перечитував те, де єпископи закликали християнський люд проклинати Главу УГКЦ Блаженнішого Любомира Гузара, всю офіційну церковну ієрархію, звинувачуючи їх необдумано незаконним шляхом у єресях, духовній смерті…
– Чи знаєте, шановні, що за таку не то що нехристиянську, але й нелюдську політику на вас чекає пекельна пропасть, бо ж у Біблії написано чорним по білому, щоби благословляти, а не прокликати, любити своїх ворогів, якщо вони насправді є? – звернувся голосно Михаїл.
–Та, та, та зна…
Опустили дружньо голови. Не мали що сказати. Мовчали…
– Великий силою Архангеле Михаїле, вірний небесний воїне з диявольським злом. Скинь їх по швидше з неба додолу, в чому вже маєш потрібний досвід… Тому що ці єпископи Мені незнані. Вони писали всяку брехню з домішками правди, спотворюючи церковну дійсність, часами посилалися не цілком до теми на Моє Господнє Слово – св. Писання. Гадали собі, що виконують місію нашого апостола Павла; що коли мовчатимуть, то заговорять каменюки в Підгірцях. І Мені бажали служити, і Моєму нерозкаяному недругові-дияволові. «Мудрішим і святішим» від Мене Самого в небесному Царстві місця не було, нема й не буде!..
Михаїл виконав наказ свого всемогутнього та справедливого Пана, скинувши одним махом псевдоєпископів на низ. Він них мало що після того лишилося. Хіба що неприємний запах…

P. S. "Сказка - ложь, да в ней намек... "

додано через 10 хвилин 56 секунд:

Яке це славне місце - с. Підгірці http://www.p-castle.narod.ru/2Ukr.html

А "єпископи" без кордонів так його знеславили...

додано через 7 хвилин 28 секунд:

Цікаві речі про суть підгорецької секти розміщено в мережі, багато в чому погоджуюсь з тим що там пише.

Окультизм по-підгорецьки:
http://www.christusimperat.org/uk/node/2844

Брехня підгорецьких отців вилазить на поверхню:
http://www.christusimperat.org/uk/node/2840

Яка духовна сила стоїть за підгорецькими отцями:
http://www.christusimperat.org/uk/node/2852

Підгорецьке релігійне угрупування – секта?:
http://www.christusimperat.org/uk/node/2857

«ПІДГОРЕЦЬКИЙ» ВИПАДОК НА ФОРУМАХ:
http://www.christusimperat.org/uk/node/2858

додано через 7 хвилин 6 секунд:

ще одна досить цікава стаття

http://christusimperat.org/uk/node/3493

додано через 5 хвилин 30 секунд:

До читачів форуму.
Перечитуючи пасквілі сучасних авторів, котрі заполонили український друкований простір від почтових скриньок до електронної періодики з нападами на устрій і провід УГКЦ - БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ !
Підгорецькі СПАМЕРИ БІЛЬШЕ нічого вже неможуть, як зливати свій жовч на папір, чи ось як ТУТ. Незважайте на них. Їх можна перерахувати на пальцях. Тих котрі воістину шанують свою Церкву, переймаються долею нашої Святині, шанують авторитет Патріарха Любомира в одній тільки Україні (статистика) більше 8 000 0000. Зверніть увагу, що вірних УГКЦ є значно менше. Мудрість блаженійшого є дороговказуюча, любляча. справедлива, захоплююча.
Тому листаючи форумові "гадости" не замарайтесь жовтизною.
ПАТРІАРХОВІ ЛЮБОМИРОВІ МНОГИХ ЛІТ. ДАЙ БОЖЕ ! :! ЗНАМИ БЮОГ, ЩО ЗВІЛЬНЯЄ ВІД ТРИВОГ !

додано через 42 секунди:

З нами Бог, що звільняє від тривог!

додано через 4 хвилини 9 секунд:

Хто хоче дізнатися ВСЕ ПРО СЕЛО ПІДГІРЦІ, ЙОГО СЛАВНУ ІСТОРІЮ, із часу становлення до наших днів - ЗАВІТАЙТЕ http://www.p-castle.narod.ru/2Ukr.html
А потім маленьке звірятко загортає шоколад у фольгу...
Вам ше не набридло? Обливаєте одне одного брудом, а самі не кращі!!!

Цей форум пора перейменувати в "РЕЛІГІЙНИЙ ФОРУМ МІСТА ЗОЛОЧЕВА"
На форумі сотні інших цікавих тем, чому ти пане, коли ця тема тобі не подобається, або ти з нею не згідний лізеш сюди і гадиш. Відкрий та спілкуйся по такій темі, яка тобі подобається. В чому справа ?

додано через 1 хвилину 59 секунд:

З нами Бог, що звільняє від тривог!
Цитата:
Milites Christi Imperatoris закликають до молитви за навернення керівників і адептів підгорецької секти

03-12-2008

Звертаємось до всіх, кому не байдужа доля Української Греко-Католицької Церкви, з проханням провести день 7 грудня у молитві за навернення членів підгорецького релігійного угруповання, а особливо його лідерів: Іллі Антоніна Догнала, Самуїла Роберта Обергавзера, Методія Шпіржика та Маркіяна Гітюка.

Просимо також приєднатись до молитовної СМС розсилки цього дня:

«Подбай про добро УГКЦ: Помолись за навернення підгорецьких «отців» та їхніх прихильників. Надішли це прохання своїм друзям і знайомим»

Наслідки діяльності цього угруповання сумні:
• роз'єднані сім'ї, розсварені батьки і діти, покалічені людські долі, крайній фанатизм.

• В сім'ях, де один є прихильником підгорецької секти, панує справжнє пекло, батьки під впливом підгорецької пропаганди намагаються виховати своїх дітей у фанатичному дусі, що спричинює глибокі конфлікти і відчуження.

• Велика кількість дівчат, загітованих підгорецькими «отцями», зробили спроби вступити до їхнього жіночого монастиря у Брюховичах. Більшість із них сестри цього «монастиря» змусили залишити високооплачувані та престижні місця праці, роками поневірятися , «щоб осягнути покору», а пізніше їм було просто відмовлено у прийнятті до «монастиря». Ці бідні дівчата, затруєні підгорецьким фанатизмом, і досі поневіряються без нормального пристановища.

• Прихильники цієї секти продовжують відвідувати Богослужіння в греко-католицьких храмах і в часі Богослужінь проклинають тихцем єрархію УГКЦ. Бесперестанку виливаються тони бруду на Церкву. Вірних підбурюють проти єпископів і священиків.

• Широко поширюються різні окультні практики і маніпулятивні способи молитви.

• Ведеться постійна підкилимна пропаганда ідеї, що в Україні не настануть зміни на краще, якщо не буде кровопролиття.

На нашу думку, підгорецький проект - це найсильніша спроба диявольських сил розвалити УГКЦ. Метастази цього диявольського проекту розрослися вже у Львові, Івано-Франківську, Стрию, Тернополі та в інших містах та селах Галичини. Уражаються не лише неписьменні зафанатизовані бабці, але й клир, бізнесмени, медпрацівники, вчителі, працівники культури і навіть вищі ешелони української влади.

Ця злоякісна пухлина в організмі Церкви ще не дала себе відчути в повноті. Прихильники цієї секти діють часто таємно, не цураючись обманів та напівправди, щоб рекрутувати нових членів. Багато людей, які потрапили на «реколекції» підгорецьких «отців», навіть не підозрюють, що їх втягують у секту, адже зовні все виглядає начебто нормально - «реколекції» провадять «священики», відправляють Літургію, сповідають.

В першу чергу звертаємось до наших братів і сестер католиків, незалежно від обрядової приналежності!

Правовірні єпископи УГКЦ на чолі з блаженнішим Патріярхом та вірними священиками бесперестанку опам'ятовують заблуканих. Але і на нас, мирян, вірних Єдиній Святій Католицькій і Апостольській Церкві, також лежить відповідальність. Ми покликані своєю молитвою та свідченням пильно дбати за збереження вірності проводові Католицької Церкви на чолі з Вселенським Архиєреєм Бенедиктом ХVІ та єпископами, які є визнані Апостольським Престолом.

Звертаємось також із проханням про молитовну підтримку до християн інших конфесій. Підгорецький «феномен» є загрозою не тільки для католиків, але і для християн взагалі. Роблячи постійні спроби втягнути православних і протестантів до своєї секти, поширюючи ідеї фанатичної віронетерпимості, підгорецькі «отці» становлять реальну загрозу міжконфесійному миру в Україні, а пропаганда крові може мати непередбачувані наслідки для України в цілому.

Нехай Бог змилується над Україною і благословить її.

Відомості про народження і діяльність цієї новітньої секти ви можете знайти тут: народження секти, блог «Оборонець Віри»

http://christusimperat.org/uk/node/4667

http://www.bohoslov.org.ua/viewtopic.php?pid=2629#p2629
Ось так підгорецькі навертають багатьох християн "на свою віру "Відречення від апостазії – повернення до Католицької Церкви

Я, ___________________, оцим привселюдно відрікаюся єресей кард. Л. Гузара і моєї єдності з його духом апостазії, а конкретно:
СТАВИТЬ ПІД СУМНІВ БОЖЕСТВО ІСУСА ХРИСТА.
СТАВИТЬ ПІД СУМНІВ НАДПРИРОДНЕ МАТЕРИНСТВО ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ МАРІЇ, МАТЕРІ БОЖОЇ.
Єресь, яка ставить під сумнів вічність пекла.
Єресі, які пропагують віщування і відкривають двері усім формам окультизму (касують першу Божу заповідь).
Єресь, яка схвалює тяжкий гріх гомосексуалізму.
Оцим також відрікаюся:
1) історично-критичної теології (ІКТ) і духа, який є за нею.
2) синкретизму і духа окультизму.
Обіцяю:
1) що не буду святити гомосексуалістів ані на єпископів, ані на священиків.
2) що буду підтримувати духовну обнову УГКЦ на основі правдивого покаяння і навернення (конкретно через відновлення святкування сьомого дня – неділі).
3) що буду вірний і послушний Святішому Отцю.

____________________ ________________
підпис дата

Копії:
- Бенедикт XVI, Папа

(Прим.
- До часу поки не вчиниш прилюдне покаяння залишаєшся виключеним з Католицької Церкви.
- Формуляр відішліть на адресу: Синод єпископів УГКЦ, Підгірці 19, Бродівський р-н, 80660, Львівська обл., Україна, факс: (3266)30-6-37, community@catholic.org
Що скажете, панове ?
Томас пише:
Ось так підгорецькі навертають багатьох християн "на свою віру "Відречення від апостазії – повернення до Католицької Церкви

Ми вже про це чули? Навіщо повторювати одну і туж саму сумнівність?
А це вже нові перли підгорецьких, думаю цікаво буде прочитати про їх ступінь духовного і морального падіння
"Відповідь на заяву Бродівського декана і священиків Бродівського деканату

В районній газеті „Голос відродження” №101 (1996) від 25.11.2008 була опублікована заява Бродівського декана о. Миколи Мазурчука і священиків Бродівського деканату проти Підгорецьких монахів – єпископів. В заяві декан і священики пишуть, що не підтримують нас, але навпаки, внутрішньо з’єднуються з кард. Л. Гузаром і його духовною програмою. Далі пишуть, що ми спричиняємо велику шкоду УГКЦ і що ми М. Колтуном виключені з Церкви! До того вони ще й вимагають нашої депортації з України.
На їхню демагогічну заяву відповідаємо:
1) Не ми завдаємо шкоду УГКЦ, але кард. Л. Гузар зі своїми однодумцями. Л. Гузар явно проповідує єресі, які є апостатичними, бо порушують підвалини, тобто саму основу християнства і віру в Ісуса Христа. В книзі „Бесіди з Блаженнішим Л. Гузаром. До постконфесійного християнства” (ІSВN 966-8197-10-0, ІSBN 966-9197-46-1) і не лише там Гузар проповідує єресі ...
За такі єресі на кожного християнина, хто б він не був, падає Боже прокляття (анатема) і виключення з Церкви згідно Гал.1,8-9.
2) Це неправда, що ми виключені з Церкви. Нас не може з Католицької Церкви виключити єретик, який своїм відношенням до віри сам виключив себе з Церкви! Крім того, ми як монахи папського права, не є членами Верховного Архиєпископства, а отже ми не підлягаємо юрисдикції ані Л. Гузара, ані М. Колтуна! Тому їх суди не мають компетенції нас екскомунікувати. Тим більше, що не було жодного справедливого суду, але монстрпроцес на замовлення.
3) Церква є відділена від держави, а тому вимагати депортації на підставі віровчення чи релігійних переконань – це порушення Конституції Української держави і знаком злоби в серцях тих, які змусили декана і його священиків написати таку заяву. На жаль, ані декан, ані священики не є без вини. Вони радше вибрали дочасне добро зі зрадою правди і Христа, ніж чисте і справедливе сумління разом з утиском з боку ієрархії, яка тепер вже незаконно очолює церковну структуру!
Те, що робить ця ієрархія схоже на те, якби вимагали депортації і покарання наприклад православного вірного лише тому, що не є в єдності з єретичним проводом УГКЦ.
4) Про що насправді йдеться? Ми не чинимо нікому жодної шкоди і не створюємо ніяких конфліктів. Навпаки, саме це чинять наші противники. СЬОГОДНІ, КОЛИ ЦЕРКВА ПРОЖИВАЄ КРИЗУ, МИ ЯК ЄПИСКОПИ ПОВИННІ ОБОРОНЯТИ ПРАВОВІРНІСТЬ ПЕРЕД ЄРЕСЯМИ, ЯКІ НИЩАТЬ ОСНОВИ ХРИСТИЯНСТВА. ЛИШЕ СПРАВЖНЯ ВІРА В ХРИСТА ВЕДЕ ДО ВИЗВОЛЕННЯ З ГРІХІВ І ДО ОСЯГНЕННЯ ВІЧНОГО ЖИТТЯ В НЕБІ.
Правда Євангелії зобов’язує нас, щоб ми також вказували на зраду Христа і Євангелія проводом УГКЦ. Наслідком цієї зради є втрата Бога, моральний розклад і вічна погибель тисяч людей, громадян Української держави! Наслідком єресей апостатичної ієрархії УГКЦ є також хабарництво, моральне згіршення і перетворення служіння Христові в звичайний бізнес.
Отче декане Миколо, ми Вам і Вашим священикам прощаємо. На жаль, Ви поставилися проти Христа. Тепер можливо Вам і буде легше жити, але важко буде Вам помирати. Зрозумійте це. Це не ми силуємо Вас іти на хрест, але Христос – для Вашого вічного добра і вічного добра Ваших родин.
Молимося за Вас.
+ Методій, ЧСВВ
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Ілля, ЧСВВ
+ Самуїл
Підгірці, 28.11.2008

додано через 3 хвилини 35 секунд:

І знову лють підголрецьких на нашу церкву "Меморандум
Кард. Л. Гузар і з’єднаний з ним Синод УГКЦ в Україні відкрито проголошує наступні єресі:
1) ставлення під сумнів Христового Божества
2) ставлення під сумнів Дівицтва Богородиці
3) ставлення під сумнів вічності пекла
4) віщування маятником
5) пропагування окультизму і синкретизму
6) схвалювання гомосексуалізму і релятивізму
7) заперечення примату і непомильності Папи
пропагування реінкарнації
На Україні в УГКЦ склалась особлива ситуація, важча, ніж була в добі комунізму, коли наша Церква була зліквідована Сталіном. В цій тяжкій ситуації ми погодились прийняти єпископські свячення і створили новий правовірний Синод на противагу єретичному Синоду на чолі з апостатом кард. Л. Гузаром.
Єретики зі своєю структурою виголошують на нас екскомуніки. Ми викрили і оскаржили Л. Гузара за його єресі, а він нас за це засудив. Нас, єпископів, може судити тільки Папа. Ці однодумці в єресях, щоб оправдати свій злочин, навіть перекрутили лист з Риму. Потім створили систематичну кампанію в церковних часописах, а також зловжили для цього і мас-медіа. Видали пастирські листи з лживим змістом і змушували священиків, щоб читали їх вірним. Ось яка особлива активність і ревність при вбиванні правовірності. Однак, протягом цілих 18-ти років вони не написали ні одного пастирського листа, яким перестерігали б вірних а) перед єресями і сектами; б) перед віщуванням і магією; в) перед різними формами окультизму.
Екскомуніковані є не ми, правовірні єпископи, але кард. Л. Гузар та цілий апостатичний Синод. За вищевказаних 8 єресей на них впав Божий суд анатеми – виключення! Кард. Л. Гузар вже не є ані католиком і ані християнином, але апостатом – відступником. Єпископів апостатичного Синоду ми двічі просили і закликали, щоб відреклись єресей кард. Л. Гузара. Цього не вчинили. Тому, будучи єретиками-апостатами, залишаються під прокляттям. До них і до тих хто творить з ними єдність відноситься прокляття Церкви висловлене св. Василієм Великим: „Християнин не має залишати Христових мучеників, а йти за єретичними єпископами, бо вони відчужилися від Бога. Нехай же будуть прокляті і ті, що переходять до них.” (Канони Східних Церков, кан.37). До цієї анатеми, під якою сьогодні конкретно є кард. Л. Гузар та його апостатичний Синод, ми правовірні єпископи, відкрито додаємо: Амінь, вже сталося!
Запитуємо: Хто є поза Церквою? Ми, правовірні єпископи, які Христа та Його вчення захищаємо, чи єпископи-апостати, які проповідують та схвалюють єресі і зловживають Божим авторитетом для обманювання вірних?
Ситуація, в якій ми, правовірні єпископи і правовірні християни знаходимось, подібна до ситуації, в якій був і св. Василій Великий в 4 столітті. Він написав: „Хто однак оскаржує нас, нехай собі оскаржує; хто переслідує, нехай переслідує; а хто вірить наклепам на нас, нехай буде також готовий на суд. Господь – близько. Від єретиків втікаємо, як від безбожних, і кидаємо на них анатему. Ці наші правдиві оборони, здається, ще дратують їх, і вони видумують на нас ще більші та важчі речі. Про причини, задля яких закинули нам злочини, питайте нас самих. Вони по ночах не сплять, щоб тільки нам пошкодити. Їхніх зборищ, на які вони сходяться, щоб зводити підступно слухачів, оминайте! Оминайте ж їх тому, щоб ви зберегли нічим не сплямлену любов до нас і нерушиму віру Отців.”
Тому закликаємо священиків, щоб вже не слухали апостатичних єпископів, доки цілу справу з апостазією не вирішить сам Святіший Отець.
Вистачало б об’єднатися 10-м відважним священикам, яким насправді лежить на серці Христос, Церква і спасіння безсмертних душ. Якщо їх підтримують їхні парафіяни, то вже не мусять боятися єретичної ієрархії, хоча і буде їх застрашувати. Можуть спокійно залишатись там, де є, можуть відкрито визнати відділення від єретиків і єдність з нами, правовірним Синодом, тим, що в Літургії будуть згадувати: „всіх вас ПРАВОВІРНИХ (не з’єднаних з єретиками) християн” і вже не будуть згадувати кард. Л. Гузара і єпископа-єретика, але Верховного Архиєпископа Михайла і свого правовірного єпископа (див. Листи з УА 17/0.
Ми підчиняємося Святішому Отцю. Апостати йому не підчиняються, вони з’єднані з єретичними прелатами, яким наприклад є кард. Л. Сандрі на Конгрегації Східних Церков. Свідомо дозволив висвятити гомосексуаліста на єпископа, а також, хоча декілька разів його перестерігали, дозволив висвятити єретика Т. С. на єпископа. Свідомо підтримував і прикривав явні єресі кард. Л. Гузара та єретичного Синоду, хоча мав обов’язок їх попередити і покарати. Тому і він є під Божою анатемою! (Пор. Гал.1,8-9).
Висновок: Ситуація в УГКЦ в Україні є такою, що її вже може вирішити тільки Святіший Отець, причому особисто.

+ Теодозій
заступник Глави УГКЦ

+ Маркіян, ЧСВВ
секретар Синоду УГКЦ

Члени постійного Синоду
+ Ілля, ЧСВВ
+ Методій ЧСВВ
+ Самуїл
Підгірці, 4.12.2008

додано через 2 хвилини 14 секунд:

А так вони шукають хитрожопих, щоби обдурити простих людей і проникнути в містичне тіло церкви"Вистачало б об’єднатися 10-м відважним священикам, яким насправді лежить на серці Христос, Церква і спасіння безсмертних душ. Якщо їх підтримують їхні парафіяни, то вже не мусять боятися єретичної ієрархії, хоча і буде їх застрашувати. Можуть спокійно залишатись там, де є, можуть відкрито визнати відділення від єретиків і єдність з нами, правовірним Синодом, тим, що в Літургії будуть згадувати: „всіх вас ПРАВОВІРНИХ (не з’єднаних з єретиками) християн” і вже не будуть згадувати кард. Л. Гузара і єпископа-єретика, але Верховного Архиєпископа Михайла і свого правовірного єпископа

додано через 5 хвилин 51 секунду:

і знову фальш та суцільна брехня від підгорецьких
"Єпископ ....................

Слава Ісусу Христу!
Владико ...................,
кард Л. Гузар прилюдно проповідує по радіо і в своїй книжці „Бесіди з Бл. Л. Гузаром: До постконфесійного християнства” такі єресі:
1) ставить під сумнів Христове Божество
2) ставить під сумнів Дівицтво Богородиці
3) заперечує вічність пекла і вічний засуд
4) пропагує окультизм і синкретизм
5) віщує маятником
6) схвалює гомосексуалізм і релятивізм віровчення і моралі
7) ставить під сумнів примат і непомильність Папи
схвалює реінкарнацію

Ми цього року закликали Вас відділитися від його єресей і духовної єдності з ним. Ви цього не зробили, тому ми оприлюднили, що Ви маєте участь у його єресях і що на Вас так само падає анатема згідно Гал. 1,8-9.
Усвідомте собі, що кожен єпископ повинен в першу чергу проповідувати і обороняти чистоту віри, без якої нема спасіння! Тому просимо Вас перед Богом і вдруге наполягаємо, щоб Ви відреклися вище названих єресей кард. Л. Гузара і внутрішньої єдності з ним.
Якщо Ви відречетеся від цих 8-и єресей кард. Л. Гузара, то напишіть про свою позицію на нашу адресу в Підгірці. Якщо Ви до 8.12.2008р. мовчатимете – це означає, що залишаєтеся в духовній єдності з кард. Л. Гузаром і з його вище вказаними 8-и єресями і Божа анатема далі залишається на Вас.
Молимося за Вас, щоб Ви знайшли відвагу поставити на перше місце єдиного Спасителя, Господа Ісуса Христа. Тим самим прилюдно визнаєте, що любите Спасителя більше ніж людину і свою кар’єру!
Святіший Отець поки що мовчить стосовно ситуації в Україні. Що це означає? Мовчання щодо нас – нового Синоду – є тихою згодою Святішого Отця, бо ми в єдності з ним і з цілою Традицією Церкви обороняємо Христа і Його Євангеліє.
Мовчання Святішого Отця відносно кард. Л. Гузара і його прилюдних єресей ні в якому разі не є тихою згодою з ними. Але це є час, даний кард. Л. Гузарові на те, щоб відрікся єресей і чинив прилюдне покаяння.
Владико, рано чи пізно правда відкрито виявиться і Ви будете стояти або праворуч, як герой, або ліворуч як зрадник. Попереджаємо Вас в імені Триєдиного Бога, що від цього Вашого рішення залежить Ваше вічне спасіння або Ваша вічна загибель!
Постійний правовірний Синод УГКЦ
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Методій, ЧСВВ
+ Ілля, ЧСВВ
+ Самуїл
21.11.2008р.
В празник св. Архистратига Михаїла
Копії:
- Святіший Отець Бенедикт ХVІ
Про зміст листа інформуємо кардиналів і єпископів Католицької Церкви

додано через 1 хвилину 54 секунди:

Це власне і все із свіжих " перлів" підгорецького стада, про які мають знати форумчани і не тільки

додано через 1 хвилину 43 секунди:

А тепер скажуть, як ПІДСТУПНО ДІЄ ДИЯВОЛ, витончено, прикриваючись іменем Ісуса. ТО ЩО Ж МИ ЗА НАРОД ТАКИЙ ???
Томасе, якщо чесно, мене не вдається цілком збагнути: ви стоїте горою за підгорецькі "істину" чи за істину без них? Навіщо так часто наводити їхні "щедеври". Вистачить уже, що вони розсилають багатьом свої газетні брошурки, що їх люди роздають без сорому буклетики при наших церквах, наприклад, у Гошеві на великі празники. Та й сайт мають свій багатомовний. Хто схоче прочитати їхні погляди, це й зробить. Але краще, може, не ширити цей їхній "догматичний бруд". А?
В часи комуністів казали," я хоч не читав цей твір, але його засуджую". Думаю краще почитати ту єресь підгорецьку, а не розповідати про неї з чужих вуст, тоді картина диявольської машинерії, яку вони закрутили буде повна. Тоді і судження про їх дільність будуть обєктивні, а не видумані. Я так думаю.
Томас пише:
Думаю краще почитати ту єресь підгорецьку, а не розповідати про неї з чужих вуст

А як же тоді це поєднати із церковною заповіддю: злих книжок і писем не читати! А? Добре, коли людина знає в чому річ, має відповідну дух.-богослов. освіту, утверджена у вірі і т. д., але коли все навпаки... Тяжко називається.
Не знаю чи цим порушу церковну заповідь, але пропоную всім охочим посперечати ся на підгорецьку тематику заглянути на їхній (підгорецько-догналівський форум): http://ugcc.uaforums.net/index.php
До речі, як це завжди у сект буває - мімкрія, прикриваються ім"ям УГКЦ.
Коли вони вже нарешті визнають, що вони окрема релігійна організація?
Крайній з Краю пише:
До речі, як це завжди у сект буває - мімкрія, прикриваються ім"ям УГКЦ.
Коли вони вже нарешті визнають, що вони окрема релігійна організація?

Знаємо, що у своїй хитрості дідько часто мавпує Бога... От і підгорецькі пройдисвіти не відстають теж від цієї "місії". Створення цього псевдо греко-католицього форуму - теж явна ознака мавпування. Вони тільки вводять інших в оману. Про такий сучасний духовний злочин, на мій погляд, не варто нікому мовчати, зокрема представникам Христової Церкви!!!!!

На жаль, часто зараз якась секта думає, що вона єдина Церква, та це не так насправді.
Псевдо греко-католицький форум наказав, принаймні, так вонно виглядає, довго жити. Тай поведінка Адміна цього форуму ясно показувала всі ознаки особи виразною інтолерантністю, тоталітарним мислення, а можливо і психічнимирозладами. На Форумі УГКЦ довкола цього форуму була гостренька дискусія. Раджу підгорецьким прихильникам, а ще краще особам які сумніваються глянути на «перли» адептів догналіської (підгорецької) секти, які вони за собою полишали. Богом там і істиною явно навіть не пахне.
Ви пам’ятаєте: в дні тридцяти тиранів
Була та сама навісна пора.
Микола Зеров
ПІДГОРЕЦЬКІ ПРИХВОСТНІ РОЗБРАТУ та ДЕМАГОГІЇ МОГЛИ ЗЯВИТИСЯ тіільки В КРАЇНІ ДЕ ВЛАДА " на нулю", де національна ідея приглушена, а ситуація дана на відкуп таким фарисеям, які не розуміють ідей державності та становлення НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОМІСНОЇ церкви.
І в такій мутній водичці і вилізли підгорецькі ЩУРІ

Мені хочеться пишатися своєю країною. Вочевидь, це природне бажання кожної людини.

А ще мені хочеться, щоб країною, в якій я живу, керували найкращі, найрозумніші, найчесніші і найпринциповіші з-поміж нас. Це також природно, адже в усі часи саме сильні, харизматичні особистості, лідери від Бога, найуспішніше керували людськими спільнотами. Прикладів в історії – більш ніж достатньо.

Але – чи так у нас сьогодні? Хто керує Україною нині? Хто наші обранці і кому ми довірили право писати закони і представляти нас у владі, стежити за дотриманням прийнятих законів і розпоряджатися багатомільярдною державною казною?

Кого доля і Господь вознесли в т. зв. лідери нації?

І що, зрештою, відбувається у цій країні, розташованій не в африканських джунглях, і не на задвірках цивілізації, а – в центрі Європи?

Камо грядеші, Україно?

Є очевидним, що нинішня влада в країні виявилася абсолютно не підготовленою до драматичних викликів сьогодення. Більше того, її непрофесійні, нерідко просто дилетантські дії становлять загрозу для майбутнього країни.

Де обіцяний "економічний прорив"? Де "тюрми для злодіїв"? Де "покращення нашого життя вже сьогодні"? Ці, як і всі інші передвиборчі обіцянки, лопнули подібно до мильних бульбашок, не витримавши перевірки часом.

Свавільний волюнтаризм, неприкрита спекуляція, цинічна брехня, відверта демагогія і адресований постсовковій "біомасі" огидний популізм лівацького штибу, тотальна корупція, продажність і безмежна жадібність, відверті дурниці на державному рівні, школярство і бездарність у керуванні країною, намагання сподобатися під час виборів, повне нехтування законами фізичної економії, законами економіки і, зрештою, "законами" здорового глузду – ось візитівка абсолютної більшості теперішніх політиків і чиновників вищого ешелону.

І на них Бог і обставини поклали тяжку відповідальність керувати європейською країною. Ось візитівка теперішньої української влади – хоч як гірко і прикро це не звучало б.

Не доведено до кінця жодної з обіцяних і життєво важливих для країни реформ – ні податкової, ні пенсійної, ні комунальної, ні адміністративної, ні судової. Жодної.

Конституцію спільними зусиллями фактично перетворено в заручника персональних політичних амбіцій, в линву, за кінці якого цуплять кожен до себе.

Під приводом збалансування і розподілу влади вже не один рік триває війна між різними гілками цієї влади. "Політична реформа", здійснена, як ми пам’ятаємо, зусиллями Медведчука, Мороза і Симоненка, воістину виявилася міною сповільненої дії, свідомо закладеною під будівлю не лише українського парламентаризму, а й загалом усієї конструкції державної влади в країні.

Крісла державних чиновників використовуються представниками тієї чи іншої партії переважно не для розв’язання питань державних характеру, а – як можливість, як шанс для особистого збагачення і відстоювання партійно-корпоративних інтересів.

До парламенту, до рад усіх рівнів, а також в органи виконавчої влади нестримно суне бізнес і кримінал, зазвичай тісно, як у нас заведено, переплетений. Вони ділять владу в країні між собою, подібно до бандитського общака.

Відсутній системний, комплексний підхід до проблем державного будівництва. Складається враження, що держава рухається наосліп, ніби сліпе і безпорадне кошеня, не маючи ні тактики, ні стратегічного бачення власного розвитку.

Єдиний чин для преважної більшості державних чиновників, який працює на рівні інстинкту, на рівні рефлексу – це хапальний. Фактичний грабунок країни і її народу, який у нас чомусь замінили евфемізмом "дерибан"», – ось що здійснено справді талановито і майже до кінця.

Єдине, що залишається розграбувати – чи то під виглядом приватизації, чи як тепер, в обхід усіх законів – це українська земля – безцінний скарб, котрий валяється під ногами виключно тому що вимагає значних капіталовкладень і не обіцяє для скоробагатьків і нуворишів швидких надприбутків. Як, приміром, це відбувається в банківській, будівельній і деяких інших галузях.

Чому так сталося? Чому саме ці бездарні персонажі повидряпувалися не вершини політичного олімпу? О, це окрема пісня, і вона вимагає чесного, самокритичного аналізу нашого суспільного і національного організму…

Іноді здається, що державний механізм працює не завдяки, а всупереч волі і старанням цілого сонмища чиновників. Чого варте лише цьогорічна гривнева лихоманка! Хто винен – Нацбанк, дії якого більше нагадують знущання над населенням і національною економікою, чи уряд, котрий всіляко відхрещується від валютної лихоманки, цинічно і безвідповідально переводячи стрілки на політичних опонентів?

Ці надзвичайно небезпечні і згубні для української економіки "ігри" на валютному ринку країни незабаром можуть призвести до фінансового колапсу і спричинять нечувану за часів Незалежності хвилю банкрутств фінансових установ і промислових підприємств, що зумовить нові масові безробіття і зростання соціальних невдоволень.

Тим часом соціологи фіксують зростання соціального песимізму, негативних настроїв серед населення. Згідно з соціологічними опитуваннями, проведеними в листопаді 2009 року, дев’ять з десяти опитуваних громадян України оцінюють політичну ситуацію в країні як нестабільну і вважають економічний стан країни поганим.

Невпевненість у завтрашньому дні, яка зачіпає буквально всіх – від мільярдерів до волоцюг, соціальна нестабільність, апатія, зростаюча озлобленість і зневіра – ось характеристики сьогоднішнього дня, ось істинна ціна політики демагогії, популізму і брехні, що їх демонструє українська влада.

Хотілося б знати, що конкретно, крім виголошування буддійських рефлексій і патетичних пустопорожніх гасел та продукування ґвалту, робиться президентом, урядом і парламентом для протистояння кризі, котра мокрим рядном накриває усіх нас.

Адже є більш ніж очевидним, що держава за цих умов демонструє злочинну безпорадність і безвідповідальність. Немає чіткої сконсолідованої програми, чіткого, системного бачення, не робиться ніяких зусиль для того, щоб сконцентрувати інтелектуальні сили для знаходження шляхів подолання небезпеки сповзання країни в неконтрольований хаос.

Мильні бульбашки блідо-рожевої барви, що їх пускають високі чини, коли заходить мова про життя в умовах кризи, красиві і пустопорожні словеса у виконанні талановитих акторів цього погорілого театру, яким є нинішня піраміда влади – далеко не кращий спосіб боротьби з загрозою…

Що з нами відбувається? У чому причина того, що країна постійно вагітна політичними катаклізмами і конфліктами?

Однак навіть в умовах коли перед загрозою економічного колапсу з усіма його соціально-політичними наслідками потрібна консолідація усіх структур суспільства, навіть у цих умовах спритні спекулянти – як від влади, так і поза нею – знаходять можливість для того, аби нагріти руки на попелищі суспільних надій.

Прийняття парламентом закону про банківські кредити, за яким громадяни опиняються по суті безправними перед свавіллям банків – яскравий приклад "піклування" народних обранців, особливо в період кризи, про людей.

Бачимо, як у парламенті, під прикриттям демагогічної полови, формується доволі строкате політичне середовище, котре, незважаючи на полярні ідеологічні погляди, об’єднує єдина "висока" мета – майбутні президентські вибори.

На наших очах коїться щось неймовірне: у єдиному "державотворчому" коаліційному екстазі зіллялися ще вчора, здавалося б, непримиренні опоненти – рухівці, дехто з "людей президента", а також "народники" і "українські народники", "самбісти" і фактично "прімкнувшіє к нім" комуністи, котрі, як завжди, переконливо і огидно брешуть, заперечуючи свою співпрацю з цим дивовижним альянсом.

Наш політичний "бомонд" більш ніж за рік до майбутніх перегонів починає робити ставки, причому дехто, здавалося б, здійснює у цій ситуації доволі несподіваний вибір.

Хоча насправді подібні дії є вмотивованими – якщо зважати на мізерність і на ідеологічну фригідність переважної більшості представників українського політикуму. Щурі, як відомо, першими втікають із корабля, котрий потрапив у шторм.

Якщо ж продовжити морські аналогії, то за нинішніх загрозливих умов дії українських владців, вибачте, нагадують сюжет із якогось дешевого вестерну: жахливий шторм, піратський корабель тоне, а на його палубі між піратами триває запеклий і нещадний мордобій за володіння награбованими скарбами.

Судно тріщить по швах, гігантські хвилі вже накривають палубу, щогли ламаються, – а несамовиті грабіжники ділять здобич…

Данте колись писав про дев’ять кругів пекла, якими мусять пройти грішники.

Мойсей водив богообраний народ пустелею сорок років.

Проте – чи для нас писалися ці рецепти?

Чи маємо право чекати, поки скінчиться цей підлий час фарисеїв і лихварів?

Не певен.

Мабуть, недаремно сказано: "Батьки їли кислий виноград, а в дітей на зубах оскомина".
Бо – за все треба платити – за рахунками небесної канцелярії.
За гріхи попередників наших і за слабкість, проявлену ними в час, коли потрібно бути стійким і твердим.
За нашу теперішню легкодухість і зневіру.
За шкурну продажність і зраду.
За "нашу хату скраю".
За плебейський дух.
За зневагу до материнських пісень.
За паплюження дідівських криниць.
За плюндрування вітцівських могил…
Борги наші великі. Проте – навіть після найтемнішої ночі приходить ранок, а після найлютішої зими – весна…

додано через 3 хвилини 40 секунд:

Думаю підгорецький синдром це і покарання нам за зради за плебейський дух, за нашу продажність це синдром нашого винищення
Томас, а може хватить великих плачевних текстів?..

В мене одне питання: за чиї кошти це проводиться? Хто фінансує цей рух в Підгірцях? ФСБ? Православні? Масони?
Комусь же це потрібно, а?
Alexis пише:
В мене одне питання: за чиї кошти це проводиться? Хто фінансує цей рух в Підгірцях? ФСБ? Православні? Масони?
Комусь же це потрібно, а?

провокація!
Хм.. Ого як замовчали.. Це табу?
А вдруг це зачатки можливого розколу церкви зсередини закордонною сектою (теоретично). Це ж так просто - коли народ вже не ведеться на екзотичні релігійні течії, взяти і прикритись розкрученим брендом.. І ніхто тобі нічо формально не зробить, християнська релігія не позволяє.. А ніхто не подумав шо це просто "разведка боєм", і коли ажіотаж навколо Підгірців вщухне, то можна буде відкривати ше філіали десь на Волині чи Франківську? Імхо, Підгорецькі зараз просто беруть на себе основний удар.. Ну ДЕ ще в центрі Європи можна знайти таких лохів, між якими можна так легко втертися, а вони ше молитися будуть "шоби прозрів"? Тут філософи бачу виписували ні.. бацца статті, а толку? Я вже не раз піднімав питання про хитрови... них закордонних ділків, так може хоть тут хтось роздуплить шо хоть деколи проблеми потрібно прогнозувати наперед і вирішувати в зародку, а не чекати поки вони розростуться.

Власне тому й цікавлюсь, хто реально керує цією виставою? Образно кажучи, спрос повинен бути не з собаки а з її хазяїна. Якщо виразився некоректно, то перепрошую, інформація дуже розмита, та і в релігійних питаннях я далекий. Але тільки не розказуйте шо бідні монахи живуть божим духом..
Alexis пише:
хто реально керує цією виставою?

Складається сумне враження, що сам князь темряви...
Викиньте з голови усі релігії, усі вони хибні, Їхній розкол почався ще з ранього христянства коли, ще і біблію не написали. Історію треба знати гаспада."Царство Боже таке велике, що навіть ангели його небачили"Євангеліє від Іуди.
Roman.co пише:
Викиньте з голови усі релігії, усі вони хибні, Їхній розкол почався ще з ранього христянства коли, ще і біблію не написали. Історію треба знати гаспада."Царство Боже таке велике, що навіть ангели його небачили"Євангеліє від Іуди.

Шановний, ну де ж так можна говорити? Не по темі... Справжня релігія як і Церква - одна, і саме релігія як така пов*язує людину з її Творцем!
А неканонічне та апокрифічне (видумане) євангеліє від Юди не варто тут цитувати, бо ж його "намалювали" противники християнства, типу гностики.
Відколи між Творцем і людиною є посередники такі, як релігія(подивіться скільки війн на релігійному підгрунті). Віра-так. І що там пише проти христянства? Треба прожити життя достойно і робити тільки добро
Roman.co пише:
Відколи між Творцем і людиною є посередники такі, як релігія(подивіться скільки війн на релігійному підгрунті). Віра-так. І що там пише проти христянства? Треба прожити життя достойно і робити тільки добро

Та ж лексема "релігія" походить від латин. "religare", що означає - зв*язувати, поєднувати, тобто вона єднає людину з божеством як таким, Господом тощо.

Щодо віри, то на християнському грунті вона має декілька значень, н. п., віра як дар Божий, як відповідь Всевишньому і т. д.

А стосовно війн чи конфліктів у площині релігії, то це найперше плід людських амбіцій, диявольська спокуса, наслідки первородного гріха. Бог хоче тільки миру, а ми???
нові повороти в підгорецькій історії - залучення монашок до деструктивних дій лже-владик. Поляки би сказали " ЦО СІ ДЄЄ", хто ці монашки, що присягнули підгорецьким ЛЖЕЦЯМ ?
Визнання підчиненості Папі і правовірному Синоду єпископів УГКЦ
Ваша Святосте,
в цих днях ми отримали листа від адміністратора Бучацької єпархії о. Д. Григорака, ЧСВВ, в якому закликає нас виразно сказати чи підпорядковуємося Вам, кардиналу Л. Гузару і його Синоду.
Оскільки в цьому ми бачили певну маніпуляцію, тому звернулися до каноніста і докторів теології в області догматики. Вони стисло повідомили нам, що кардинал Л. Гузар відкрито проповідує наступні єресі:

1) ставить під сумнів Христове Божество
2) ставить під сумнів Дівицтво Богородиці
3) ставить під сумнів вічність пекла
4) пропагує окультизм і синкретизм
5) віщує маятником
6) дозволяє гомосексуальну активність і схвалює релятивізм віровчення і моралі
7) заперечує примат і непомильність Папи
робить рекламу реінкарнації

Тому в Україні в УГКЦ склалася надзвичайна ситуація. Тут йдеться про явну апостазію, тобто відпад від Христа і від Церкви. На того, хто з’єднується з кардиналом Л. Гузаром та його єресями, падає така ж кара, як і на кардинала Л. Гузара.
Після цієї теологічної інформації ми звернулися до Апостольського Нунція архиєпископа Івана Юрковича з проханням, щоб порадив нам, що в цій ситуації маємо робити. На жаль, відповідь не отримали і тому ми змушені взяти повну відповідальність на себе. Додаємо „Проголошення”, в якому визнаємо абсолютну підчиненість Вам, Святіший Отче, і правовірному Синоду єпископів УГКЦ під проводом Верховного Архиєпископа Михайла Осідача.
Одночасно повідомляємо Вас, що ми закликали монахів і монахинь УГКЦ в Україні, щоб вони стали на бік правовірного вчення і явно відділилися від єресей. Цей крок вимагає від них великого геройства, але Ісус Христос цього хоче!
Святіший Отче, до свят Різдва Христового бажаємо Вам, щоб Ви, як святий Йосиф оберігали перед Іродом безборонного Ісусика в душах Його маленьких.
Просимо Вашого Різдвяного благословення.
Ваші сестри Контемплятивного монастиря св. пророка Іллі
19.12.2008, Брюховичі – Україна

Проголошення вірності Папі і правовірному Синоду єпископів УГКЦ

Перед Богом, Вами, Святіший Отче, і цілою Церквою, ми, Контемплятивні сестри монастиря св. пророка Іллі і підпорядкованих йому чотирьох монастирів, проголошуємо: ВИЗНАЄМО ПІДЧИНЕНІСТЬ ВАМ, СВЯТІШИЙ ОТЧЕ, ТА ПРАВОВІРНОМУ СИНОДУ ЄПИСКОПІВ УГКЦ І ОДНОЧАСНО ВІДМОВЛЯЄМОСЬ З’ЄДНАТИСЯ З ЄРЕСЯМИ КАРДИНАЛА Л. ГУЗАРА І ЙОГО СИНОДУ.

Проголошення 58-ми сестер з 5-ти монаших домів з їх підписами (Брюховичі, Львів, Тисмениця, Стрий, Пробіжна)

Копії: Єпископам і кардиналам Католицької Церкви

А почерк в цих прокламаціях - один- підгорецький. На одному компютері надрукований. Чи мають ці монашки хоч яку-небудь відповідальність. Хто вони ??? Хто їх сюди заслав????

додано через 6 хвилин 26 секунд:

А МОНАШКИ в школи приходять на етику, в училища, інші учбові заклади, готують дітей до першого причастя... А чи хто перевірив у них документи, чи не розкольниці бува вони із відпалих від УГКЦ монастирів (Брюхович, Львів, Тисмениця, Стрий, Пробіжна) . Існує небезпека, що вони цю заразу РОЗКОЛУ - СЕКТИ ПІДГОРЕЦЬКОЇ будуть поширювати серед дітей та молоді. Думаю провід УГКЦ має чітко висловитися з якими монашками не можна " дружити", і видати справжнім монашкам відповідні документи, щоби можна було відокремити сектанток-монашок від істинних монахинь...
Jamyk пише:
Alexis пише:хто реально керує цією виставою?
Складається сумне враження, що сам князь темряви...

Зовсім зациклились релігійні.. Переклинює на рівному місці
Це типу "нічого не знаю, нічого не чув"?
Alexis пише:

це типу "не для твоїх обмежених мізків"
Alexis пише:
Зовсім зациклились релігійні.. Переклинює на рівному місці

А ти хоч у курсі, про що говорить ця тема, розумієш суть проблеми, чи тільки говориш аби говорити???

додано через 2 хвилини 41 секунду:

Томас пише:
що кардинал Л. Гузар відкрито проповідує наступні єресі

Можна питання: навіщо ви так часто тут наводите "єресі" Гузара у повному переліку??? Нічого робити? Це вже мені нагадує зомбування, типу з боку підгорецьких... Повторювання одної й тої самої ахінеї...
Jamyk пише:
А ти хоч у курсі, про що говорить ця тема, розумієш суть проблеми, чи тільки говориш аби говорити???
А шо тут розуміти - то всьо проіски нечистої сили правда, Jamyk?
Церква і віра - єдині.. Помолимось і всьо буде кльово.. Во брєд..

В СБУ з заявою, хай перевіряють підгорецьких - хто такі і звідки. Заодно перевірити доходи і ліцензії, чи як воно в вас там називається.
Але ж нє, бо може і самих рікошетом зачепити.. Вот і залишається вам нити по форумах. Хотя хз, може холодна війна з прибульцями в самому разгарі. Ніхто ж нічого конкретно не напише..
Alexis пише:
чи як воно в вас там називається.

от власне... до якого Х. ти тут П.?

Alexis пише:
І взагалі, шановне духовенство, у вас є релігійний розділ - там і проповідуйте..

йди анекдоти пиши -- може це в тебе вийде?
Можу і анекдоти.. А ти чого різкий такий? (як понос)
Alexis пише:
Церква і віра - єдині.. Помолимось і всьо буде кльово.. Во брєд..

І як таке коментувати? Якось рука не піднімається...

додано через 1 хвилину 24 секунди:

Alexis пише:

Що "всьо"? Говори конкретно без суб*єктивних узагальнень!!!

додано через 59 секунд:

Alexis пише:
Можу і анекдоти

Але вони можуть видатися всім несмішними...