Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Події в Підгірцях - Розкол церкви чи щось інше?

Автор Повідомлення
Слава Ісусу Христу!
Той, хто фільмував цей фільм так розслідував в іншому випадку злочини однієї особи , оскарженої вірними:-приїхавши, запитував про свідчення, на осіб, що скаржились. Його не цікавив злочин. Я свідок.
Режисер змонтував і Ви бачете те , що Вам хотіли подати.
Відносно Вашого аватару-Ваше право і воля, проте розпусники Царства Божого не успадкують. І в цьому Ваша наповторність?
МИР ВАМ! Попробуйте почути , як в нас в громаді. Але для свого блага.
Залиште нарешті в спокої мою аватарку! Адже по аватарці не вирішують розпусник людина чи ні! Вам так же само потрібно познайомитись з людиною, послухати її, якшо Ви хочете щоб Ви були почутими!
Ви так хочете бути подібним до Ісуса, так стараєтесь говорити манерою священиків але Ісус на відміну від Вас давав відповіді людям які питали у нього На превеликий жаль, Ви не можете і Ви не здатні дати мені того, про шо Ви тут розпираєтесь, бо просто-напросто у Вас того немає

додано через 7 хвилин 7 секунд:

Ihtis пише:
Ви бачете те , що Вам хотіли подати.

Так, бачу те шо бачу, а саме: Люди(а в частності старші жіночки)не дають і слова вимовити людині, не впускаючи її навіть за браму, вже мовчу про те, шо коли зачитуються слова з листа то якоби вірні люди просто-напросто наплюватєльськи ставляться до тих слів, починаючи чимголосніше співати і заглушувати голос читаючого. А отці Ваші тупо стоять собі в сторонці, мол ми ні при чому, а ше я Вам скажу у Вас вони досить просунуті. Я маю на увазі незмонтовані слова про парку мозгів

додано через 5 хвилин 25 секунд:

А взагалі. Шо Ви тему змінюєте? І чого Ви мені зуби заговорюєте?
Ніфігасобівсістися!!! Аж на 6 сторінок клони темку роздули! Чесно кажучи, навіть не сподівався, шо буду читати цю маячню...
Друже, це не маячня, коли замахнулися на єдність нашої церкви, коли на чийсь ( думаю Ви всі мудрі люди і здогадуєтесь ) заказ дискредитують фарисеї з Підгірців, ніби-то під обороною істинних біблійних цінностей, главу УГКЦ, всю церковну владу, церковний суд, плюють в душі мільйонам вірним греко-католицької церкви, це все не маячня, а виклик всім нам, хто любить нашу державу та церкву. І не дивно. що наша тема і наш сайт стає відомим у всій державі та за її межами, всім, кому не байдужа доля церкви, на яку зграя підгорецьких самозванців вчинила таку шалену атаку, будучи добре профінансованою та інформаційно розкрученою
Дуже мені стидно за цей підгорецький балаган, чого вони добиваються? Скинути кардинала Гузара? Звинувачення йому надумані, фактично без причин, і яке вони мають право звинувачувати, комусь вказувати. а тим паче главі УГКЦ ????
Сліпі проводирі ведуть сліпців.
Коли бачиш , що брат твій неправий, то докори йому. Ви ж дивитесь на гнійники і кажете, що це краса, не робіть болю людині. Це до Вас панове Окей і Томас. Ви ратуєте за будь що, тільки не за Боже.
МИР ВАМ!
Ваша мета ясна - розколоти УГКЦ, утворити дві греко-католицькі церкви. Але це підло, не по Божому, Ви ж маєте знати біблійне( але я сумніваюся, що Ви хочете знати що небудь, що не вписується у Вашу копцепцію РОЗКОЛУ ) "Те що поділене НЕ ВСТОЇТЬ", ЦЕ ваша справжня іудина мета
Слава ІСУСУ ХРИСТУ!
Вітаю всіх християн зі святом ПРЕСВЯТОЇ ЄВХАРИСТІЇ. Хай Ісус утаєнний в Найсвятіших Тайнах завітає до ваших сердець , а ми приймімо Його з любовю.
"Хто їстиме Тіло Моє і питиме Мою Кров, той матиме життя вічне."-Слово Ісуса(вільне трактування по памяті) до апостолів і учнів і богато відступило від Нього, нерозуміючи.
В нашому випадку хто відступив від Ісуса?
1)Кардинал Гузар, який:
а)ставить під сумнів Христове Божество;
б)Ставить під сумнів Дівицтво Пресвятої Богородиці;
в)практикує окультизм;
г)заперечує вічність пекла;
д)схвалює гомосексуалізм.(Це все з книги кард. Гузара"До постконфесійного християнства")
Чи
2)Нововисвячені владики і більшість УГКЦ , які :
а)наслідують Ісуса;
б)проповідують Ісуса розпятого;
в)живуть згідно заповідей Божих;
г)терплять з Ісусом;
д)борються за Господнє;
є)гонимі і спраглі правди в Імя Всевишньго.(Це все з листів і подвижницького життя їх).
Ви , що носите Імя Бога, християни, в Дусі Святім запитайте своє серце!
МИР ВАМ!
то була рекламна капманія??? а ви Ihtis добре знаєтеся на маркетингу і менеджменті, наводячи такі аргументи про кардинала і "єпископів". Біда тільки в тому, що тут не ринок і таких порівнянь типу "а її сметана нездала, а моя добра" взагалі не потрібно. Хто хоче знати правду, той її і знає.
Слава Ісусу Христу!
Не знаюся я на макаронах зі сметаною, а ні на маркетингу з менеджментом.
А от що пережив і ще й тепер спостерігаю, те і свідчу. Ласка Божа , як повітря огортає нас і це правда , як і чудесне оновлення фігурки Дитятка Ісуса, котрий на руках святого Йосипа перед Храмом Миколая Чарнецького і 25-ти мучеників за віру в с. Підгірці.
МИР ВАМ!

додано через 4 хвилини 48 секунд:

А це Ви , Альонка, запитали свій шлунок , а не серце.
ну а от тепер я перепрошую... але "чудесне оновлення фігурки..." сталося ше тоді, коли мені було років 5-6... тобто більш ніж 10 років тому... і я то пам"ятаю дуже добре, бо їхала в машині з своїм дядьком і він мені сказав "подивися, та дитинка на руках зовсім з інакшого тіста зроблена, з білішого"... так шо не треба то приписувати владикам своїм.... ви якби могли то їм би приписали все шо на світі робиться.
Все на світі я приписую лише Господу, бо й без припису це так. І як чудесно обновляється Ісусик , так і чудесним способом Господь Ісус привів тепер владик, а раніше отців в Підгірці, в місце де відбуваєтися фізична і духовна обнова.
Переростайте вже дитячий вік і не вередуйте. Історія твориться на Ваших очах. Не ставайте на сторону зла, щоб не було потім нестримно боляче від сорому. МИР ВАМ!
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Прикро, що таку шалену боротьбу за владу , цинізм і використання як " пушечного мяса" фанатиків називають"Історія твориться на Ваших очах".
Крім цього, в душі прикро і за провід УГКЦ, за численне чернецтво, духовенство, що мовчить, коли кучка підгорецьких фанатів буквально розколюють, ТЕПЕР ВІДКРИТО, церкву. Мовчать як страуси, що голову запхали в пісок. А наслідки будуть небезпечні для церкви та єдності народу, коли не витурити за межі держави цих знахабнілих лже-пророків. добре розкручених та профінансованих явно не на благо УГКЦ
Пане Окей, що це Вас так тягне до СБУ, аж до непристойности?
Прослуховуєте телефонні розмови? Бо звідки про фінансовий стан?
Не стискайте так силно з" любовю "УГКЦ. Дойте дихнути від "доброзичливців".

додано через 4 хвилини 31 секунду:

Може це ваші минулої осені відкрили "полювання" на отця Іллю?
Та не судилося, бо і ви під Господом ходите.
Ihtis, я б вам казала не старатися так багато говорити поганого про Гузара, там ше про шось... все одно скільки часу вже та тема існує, вам ніхто не повірив, і на вашу сторону не став....
В 27-ми постах згадав його 5 раз. Це багато?
І ніслова поганого, бо заклик до покаяння є добре.
Я не пророк , щоб Ви звірялися на мене. Проте маю Віру , Досвід і Переконання. І коли архипастир мого Бога і слуга Його ставить під сумнів Його Божество - то він мені не пастир. Бо Ісус Христос Правдивий Бог і Правдивий Чоловік! А Пречиста Марія є ВСЕДІВА!
Для мене це аксіома і лакмусовий папірець провірки приналежності до Ісуса. Був такий Арій( не визнавав Божества Ісуса) , так святий Миколай поставив цого на місце, давши йому привселюдно ляпаса на соборі , а Церква відлучила Арія.
МИР ВАМ!
і при чому тут Арій і Миколай... ви хочете сказати, шо я не визнаю церкви і Христа??? та зовсім не так... прост я не визнаю ваших "владик".
А при чому тут владики, коли один єретик відлучений від церкви(Арій), а інший , кажучи і творячи теж саме, продовжує правити нами.
МИР ВАМ!
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Панове, вашому цинізму немає меж. Бунт проти глави церкви кардинала Гузара є нещо іншим як бунтом проти Ісуса Христа, почитайте Біблію, переказую вам, коли не знаєте як вчинити, запитайте у двох во Христі, коли і ті вам не скажуть запитайте у ЦЕРКВИ. Церква показала Вам на двері, що ще Вам не ясно, Вам заборонила ЦЕРКВА священнодіяти, БОГА , Ісуса Христа не заборонила , а священнодіяти - так. ПОКАЙТЕСЬ - поки не пізно, за ВАми пекло плаче !

додано через 6 хвилин 39 секунд:

Знову мені попала до рук ваша чергова свіжа брошурка, де ви вказщуєте перелік єпископів яких вірним УГКЦ не треба слухати, бо вони за Гузаром. Це майже всі єпископи церкви. Що виходить тільки лже-єпископи праві, що висвячені без згоди Святого отця, а висвячені законно, з благословення ПАПИ - єретики. От до чого додумались ІУДИ, та ви просто атеїсти, а ніякі не віруючі, люди в душі котрих є БОГ такого пасквілю ніколи б не написали.
СРАМ ВАМ, а МИР ЦЕРКВІ БЕЗ ВАС !

додано через 5 хвилин 46 секунд:

подаю свіжий вас пасквіль, хай люди знають, які ви " вовки в овечій шкурі" Заклик до відречення від єресей
15.6.2008р. на свято П’ятидесятниці
І. Заклик до нижче вказаних єпископів Греко-Католицької Церкви в Україні

1) + Ігор Возьняк – Львів
2) + Гліб Лончина – Львів
3) + Володимир Війтишин – Івано-Франківськ
4) + Софрон Мудрий – Івано-Франківськ
5) + Богдан Дзюрах – Київ
6) + Діонісій Ляхович – Київ
7) + Михаїл Колтун – Жовква
+ Юліан Вороновський – Дрогобич
9) + Ярослав Приріз – Дрогобич
10) + Юліан Ґбур – Стрий
11) + Микола Сімкайло – Коломия
12) + Василь Семенюк – Тернопіль
13) + Степан Меньок – Донецьк
14) + Йосафат О. Говера – Луцьк
15) + Василь Івасюк – Одеса
16) + Мілан Шашік – Ужгород

У списку нема єпископа С. Дмитерка і інших, які не творять єдності з кард. Л. Гузаром.
Своїми єресями кард. Л. Гузар сам виключився з Церкви, на підставі Святого Письма (Гал.1,. Тому тепер вже ніхто не сміє його слухатися! Цей факт - скриту апостазію кардинала Католицької Церкви - ми лише оприлюднюємо!
Цим листом закликаємо Вас, вище перелічених єпископів, в ім’я Триєдиного Бога, а особливо в ім’я Ісуса Христа, який за нас помер на ганебному хресті, щоб Ви прилюдно відреклися єресей кард. Л. Гузара і єдності з ним.
Одночасно закликаємо Вас також прилюдно визнати Божество Ісуса Христа і у своїх єпархіях дати можливість для духовного пробудження!
Якщо не відділитеся від кардинала Л. Гузара і не відречетеся його конкретно перелічених єресей, то свідчите, що Ви не визнаєте Христового Божества, що не визнаєте Дівицтва Пресвятої Богородиці, не визнаєте існування вічного засудження і порушуєте Першу заповідь тим, що схвалюєте окультизм і грішне віщування маятником і підтримуєте пропаганду гомосексуалізму. Цим і Ви виключаєте себе як апостатів з Христової Церкви і ніхто із священиків та вірних вже не сміє Вас слухатися.
ІІ. Заклик до священиків, монахів і вірних
Закликаємо всіх священиків, монахів і вірних УГКЦ на Україні молитися за це очищення і реформу, яка розпочалася цим листом. Одночасно закликаємо Вас не слухатися жодного з перелічених єпископів УГКЦ, доки прилюдно не розійдеться з єресями кард. Л. Гузара, а також доки дотичний єпископ не визнає правовірного вчення Церкви.

В Христі правовірні єпископи УГКЦ
+ Ілля, ЧСВВ
+ Методій, ЧСВВ
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Самуїл
15.6.2008, Підгірці
В день свята Зіслання Святого Духа
Копії:
– Бенедикт XVI, Папа
– Кардиналам і єпископам Католицької Церкви
– Єпископам Православних Церков в Україні

Адреса: Монастир ЧСВВ, 80660, Підгірці, Бродівський р-н, Львівська обл., Україна
www.community.org.ua
ОСЬ ТАК не бАГАТО і НЕ МАЛО

додано через 5 хвилин 7 секунд:

І ще, А ТО ВЖЕ ПОВНИЙ МАРАЗМ, ми майже святі, а весь провід УГКЦ - " ФЕ " Жива і мертва гілки в Церкві
Єпископам УГКЦ
Хто є ми і хто є єпископи, які є в єдності і в послуху апостатові кард. Гузару? За нами є Дух правди і покаяння, за ними – дух брехні і нерозкаяності. Ми вносимо Боже життя, вони – смерть. Ми проповідуємо повне Євангеліє, вони – фальшиве. Ми відстоюємо апостольську традицію, вони – нищать традицію.
Ми маємо духа ортодоксії (правовірності), вони – духа єресі.
Ми маємо Духа Святого, вони – духа Нью Ейдж.
Ми ведемо на дорогу до життя і до вічного спасіння, вони ведуть на дорогу до смерті і до вічної загибелі.
Ми виступаємо відкрито, вони скрито, ми щиро, вони підступно.
Ми є свідками і апостолами Христовими; вони не є апостолами, але виявилося, що є брехунами (пор. Об.2,2).
Це негативне стосується єпископів УГКЦ, якщо вони творять єдність з апостатом кард. Л. Гузаром і якщо вони від нього прилюдно не відділилися.
Яким буде вирішення даної ситуації? Або настане духовне пробудження через Божу правду, яку ми тут обороняємо, або буде продовжуватися самодеструкція нашої Церкви. Або УГКЦ буде благословенням, або стане прокляттям для цілої України? УГКЦ буде благословенням, якщо названі єпископи відділяться від кардинала Гузара і приймуть Христове Євангеліє і Христового Духа. Потім ми разом з ними зможемо працювати над духовною обновою нашої Церкви і України. Якщо вони не будуть чинити покаяння, не відділяться від кард. Л. Гузара і його єресей, настане упадок і занепад. Потім будуть незаконно окуповувати владу і уряди в Церкві, узурпованій кард. Гузаром. Будуть нам прикидатися, що є слугами Христовими, однак насправді є поганими робітниками, на яких, згідно Гал.1,8, лежить екскомуніка апостола Павла. Якщо ці екскомуніковані єпископи і далі снуватимуть проти нас різні інтриги, процеси і суди, то вже наперед проголошуємо, що вони не мають жодної ваги ані перед Церквою, ані перед Богом.
Ми їх згідно Гал.1,8 не проклинаємо, ми лише в ім’я Триєдиного Бога констатуємо, що вони як апостати вже не є членами ані Містичного Тіла Христового, ані Церкви і самі на себе стягують Боже прокляття.
Нам йдеться про те, щоби в Церкві було життя, а воно є в Христі, тому хочемо все обновити у Христі. Хто дозволить єретичним єпископам себе обманювати – добровільно йде до загибелі. Річ у тому, що вони, разом з кард. Гузаром, вже не є навіть християнами. Вони вбивають життя, і то в імені Божому, в імені Церкви, в імені Папи. А це є зрада Христа, це є бунт проти Бога і Його Євангелія, це є гріх проти Святого Духа! Повторюємо: “звуть себе апостолами, а не є ними, і знайшов їх ложними” (Об.2,2). Ховаються за структурою і зловживають нею проти правовірних і щирих віруючих!
Якщо чинитимуть покаяння, то цим дадуть простір для збереження існуючої структури і єдності УГКЦ. Якщо не будуть охочі відділитися від єресей, то мусить настати поділ, аби збереглося життя. Вони й надалі судорожно триматимуть свою владу і свої ієрархічні позиції, які, однак, вже втратять своє значення. Будуть далі обманювати людей і залякувати їх сліпим послухом, хоч самі не слухають ані Бога, ані Церкву, ані Папу. Тобто вони стануть сухою і відмерлою гілкою на містичній виноградині Тіла Христового. Але ми разом зі щирими вірними, які прагнуть наслідувати Христа і спасати душі, будемо творити живу гілку на містичній виноградині Тіла Христового. Хто приєднається до них, той матиме долю сухої гілки, яка буде відрізана і в кінці вкинута до пекельного вогню.
В Христі єпископи УГКЦ
+ Ілля, ЧСВВ
+ Методій, ЧСВВ
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Самуїл
15.6.2008, Підгірці
Копії:
– Кардиналам і єпископам Католицької Церкви
– Єпископам Православних Церков в Україні
Адреса: Монастир ЧСВВ, 80660, Підгірці, Бродівський р-н, Львівська обл., Україна
www.community.org.ua

ПОБІЙТЕСЬ БОГА, та що до вас апелювати, як його у ВАС немає, себелюбці та циніки
Хай люди розсудять самі, читаючі вашу ЛЖУ
Перепрошую, якого цікавого, адреса В Христі правовірних єпископів УГКЦ
Цитата:
+ Ілля, ЧСВВ
+ Методій, ЧСВВ
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Самуїл
з Підгірців співпадає з адресою монастиря ЧСВВ???????
Не стидно підписуватися чужим іменем? Яке Ви і Ваші "єпископи" маєте відношення до священослужителів монастиря? Поясніть, будьте ласкаві, пане Ihtis, а то я шось не розумію. Часто буваю в монастирі на богослужіннях, але жодного з перелічених "владик" там не було ні сном ні духом .
Здається мені, що вже досить обманювати чесний народ. Схаменіться нарешті. Вийдіть вже накінець з того гіпнозу. Мені, чесне слово, щиро шкода і Вас і Ваших прибічників.
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Пане Окей , витріть піну з губ.
Коли в який раз повязали апостолів в Єрусалимі, Гамаліїл (член синедріону, великий учений, вчитель Савла, майбутнього ап. Павла)сказав до синедріону:"Мужі ізраїльські! Поміркуйте собі про людей цих(апостолів-моє), що з ними робити ви маєте.
Перед цими днями повстав був Тевда та й сказав, що великий він хтось і до нього пристало з чотириста люда. Він забитий , а всі ті, хто слухав його, розпорошилися, та обернулися в ніщо.
Після нього повстав, під час перепису, Галілеянин Юда, та й багато людей потягнув за собою. Загинув і він, а всі ті, хто слухав його, розпорошились.
І тепер кажу вам:Відступіться від цих людей, і занехайте їх! Бо коли від людей оця рада чи справа ця буде, -розпадеться вона.
А коли те від Бога, то того зруйнувати не зможите, щоб випадком не стати і вам богоборцями!"І послухали ради його."

ДІЇ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ 5.35-39
Вже більше шести років Господь очищає почерез них церкву свою.
Пані Оксанка, поки не закінчився в Ватікані суд за їхнім позовом(який триває з 2004 року), теперішні владики залишаються василіянами і прописані в монастирі ЧСВВ с Підгірці, окрім владики Самуїла.
Всім раджу прочитати всю інформацію на www.community.org.ua
МИР ВАМ!
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Опонентів , якщо Ви християни , прошу привселюдно славити ІСУСА, вітаючись по-християнськи. Чи Вам не до цьго в боротьбі за "правду"?
фу......... мля.......... мене тошнить від ваших..........
Ihtis пише:
прошу привселюдно славити ІСУСА

ти мля риба(Ihtis) міняй свій нік!!!!!!!! не досить шо сам себе прославляєш.......... ше хош шоб тебе інші ПРОСЛАВЛЯЛИ..........
... мда ви Християни вже зажерлися своєю вірою))))

"я не вважаю себе Християнином(в Бога вірю серцем)"але от таке поклоніння всяким там грьобаним ВЛАДИКАМ яким до ЯМПОЧКИ ХРЕСТ то точно!!!! ВЛАДА І ХРЕСТ в руках во шо ЇМ треба... ієрархія+драбина+влада....... ая-яай-ай...

З. І...no comments...any MORE
Цитата:
прошу привселюдно славити ІСУСА

Свою віру в Бога, в Ісуса, не треба виставляти на всезагальний огляд.... віра не вимірюється в тому, наскільки ти багато говориш про Бога, вітаєшся по-хистиянськи... можна кожного дня ходити в церкву, молитися і сповідатися, але в серці тої віри не мати.
Ну і темка!!! НУДОТА!!!!! Ше но бракувало, шоб сюди хтось з офіціялів протилежного табору прописався "відстоювати свою саму чесну і найправдивішу віру" .

Ihtis, ти, якшо вже представляєш позицію і інтереси тих во... ну, про шо та вся тема, короче неважливо, бо мені особисто пофіг хто там з ким і за які сфери впливу жереться... от, то хочаби вже говори і висловлюйся на доступній людям мові, шоб хочаби було хоч почитати бажання. Ато пости так ніби якийсь зомбований пише, заучені сталі концепти, якась зациклена скупа думка, і, шо саме гірше, безліч наведених цитат, які можна прикладати на захист чи осудження в будь-якому напрямі в залежності кому це потрібно і вигідно. Це звичайний громадський форум. Тут спілкуються прості люди. Зауваж, не фанатичні бабки з найближчих в церкві до алтаря місць, які зараз отрутою плюються, намагаючись в такий спосіб хочаби десь вислужити собі покаяння за скурвлену молодість. Говори просто, не відхиляючись на доказування позиції і прикриваючись багатозначними наведеннями і прикладами. Невже не можна викласти свою позицію (чи тих, кого представляєш) в простій, доступній і чіткій формі? Я пробував, намагався зрозуміти "за шо тут борються". В мене ніхрена не вийшло! Може скажеш, шо я тупий?
Я все більше і більше переконуюся що підгорецькі лже-владики є справжні атеїсти, бо в них немає страху Божого, а значить і совісті - яка йде через страх Божий. Де їх смирення, де їх покора??? ВАід них чути лише самовихваляння - МИ МИ МИ ТАКІ ТАКІ, всі ви кайтесь, показово вітайтесь СЛАВА ІСУСУ ХРИ СТУ і ще щось своє певно придумали до того вітання,, моліться з піднятими руками догори та закритими очима довго, годинами, днями, місяцями, а ми ( лже-єпитскопи)будемо сидіти в Інтернеті і клепати листи-прокльони на кардинала Гузара. От до чого приводить віровідступництво, фактично чистої монети АТЕЇЗМ цих самозакоханих в себе і фанатично ненавидячих істинну УГКЦ людців
А фактично на наших очах родиться нова ТОТАЛІТАРНА СЕКТА В УКРАЇНІ під умовною назвою ТС "ПІО" ( тоталітарна секта ПІДГОРЕЦЬКИХ ОШУКАНИХ) ФАНАТІВ( ФАНАТАМИ ) І що найбільш болюче, що прикриваються вони найсвятішим іменем - іменем Ісуса Христа. А може вони придумали собі іншу назву ? Нехай скажуть в своїх нових листах-прокльонах. Наприклад " НАМ пишуть, що ми нова тоталітарна секта ТС " ПІО", а ми маємо таку назву ... і пояснять чому. для чого, а то вони в цих листах пишуть, що ніби-то всі їх схвалюють, а на нашому сайті щось не видно жодного їх симпатика, окрім них самих, або їхнього проплаченого ворогами України та єдности церкви в Україні модератора чи прислужника
О! Вже цікавіше
І хто ж з наших модераторів є проплаченим прислужником?
Я маю на увазі їхнього Ihtis і їх сайт www.community.org.ua , а не наших модераторів

додано через 4 хвилини 47 секунд:

Я чув, що у нас у Львові скоро організують похід на ці Підгірці християнської молоді, монаших згромаджень , священства ---щоби викурити цих лже-пророків? Хто знає детальнішу інформацію про це - прошу повідомити :
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Спочатку СБУ, потім виселити, тепер факельний похід "християнської " молоді, щоб викурити. Ви як Остап Бендер на голому місці створюєте організацію, її називаєте і переводите стрілки на інших. Пропоную , Окей , цю фонтануючу енергію направити хоча б на сапання буряків. Простій людині Туристу:Ви живете тільки мить, де ж тут вїхати в зміст. Пацани ставайте мужчинами.
Все просто , як чорні окуляри на ваших носах.
МИР ВАМ!
Я ще раз і раз переконуюся, що БОГ, Ісус Христос для підгорецьких це тільки прикриття. В них немає страху Божого і вони атеїсти
Ihtis, я б вам радила не залякувати ім"ям Божим тут нікого, бо проти Нього ми ше нічого не сказали. І, як каже Окей. не прикриватися Його іменем. Я вже навіть час від часу оминаю ваші повідомлення і читаю наступні, бо в них нічого нового не знайдеш, всюди ви такі добрі, та хороші, а ми погані... як то кажуть "КОЖНА ЖАБА СВОЄ БОЛОТО ХВАЛИТЬ"... і ви видно так само... тільки себе хвалите, а про інших забуваєте.
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Альонка , у Вас гарний аватар.
Ihtis, дуже сильно дякую за такий файний комплімент
Підгорецький театр абсурду та безплатний цирк продовжується. До мене дійшла інформапція, що ці лже-єпископи на днях виключили з католицької церкви кардинала з ЧЕХІЇ, главу Чеської церкви. Зріє і міжнародний скандал. От вам і діячі, що окопалися на Львівщині. Вже їм Гузара мало, українськиї єпископів мало, взялися за чеських. Що вони собі думають? ДОКИ ГРАТИМУТЬ ДУРАКА і всіх вважати дурнями? Мати детальнішу інформацію, подам, щоб люди знали про цих новоявлених пророків і месій тоталітарної секти

додано через 8 хвилин 26 секунд:

Мені дивно чого так мляво, неохоче коментує цей абсурд офіційна преса та сайти УГКЦ. Скажіть своє слово молоді священники, монахи, семінаристи. монахині. Чого Ви такі пасивні???
Хочете, щоб Вам на голову сіла ця ШАЙКА, вам і заодно всім нам, бо вони ВІДКРИТО ЗАКЛИКАЮТЬ ДО НЕПОСЛУХУ ЄПИСКОПАМ УГКЦ та ГЛАВІ УГКЦ кардиналу Любомиру Гузару.
Давайте свої коментарі панове- святі отці, не мовчіть!

додано через 5 хвилин 33 секунди:

Думаю своє слово має сказати і римо-католицька преса та сайти, коли справа дійшла вже і до ЧЕХІЇ. Чи не кожен день новоявлені пророки когось проклинають, відлучують не маючи на те жодного права. Як у нас кажуть " грають вар'ята". Але де ж тоді у них страх Божий-нема його в них, бо вонги атеїсти по ділах своїх, а не листам, які всім шлють-ллють лють
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Пане Окей, що це Вас знову штормить?
Виглядає, що Вам болить за Церкву Христову, зокрема Греко-Католицьку, але методи вираження Вашого болю шокують.
Звідки до Вас дійшла інформація?
З Вашого посту від 02.07.2008.11:23:"Знову мені попала до рук ваша чергова брошурка..."-Ви подали два листи з одинадцяти(мені також попала вона до рук).
В пятому листі"РЕФОРМА АБО ЗНИКНЕННЯ УГКЦ" піднято питання правосильності свячень єпископів УГКЦ:"Східна традиція має такий погляд, що єпископ, який є єретиком-апостатом, тим самим вже де-фактоє виключений з Церкви і тому не може уділяти Божої благадаті, а тим більше не може передавати апостольську спадкоємність єпископських свячень."
Тому підгорецькі владики вказують на невідповідність служіння Богові деяких єпископів і кардиналів і нівякому разі "не виключають з католицької церкви".
МИР ВАМ!
Знову ви брешете, що не відлучають від церкви, ось свіжі факти від підгорецьких циркачів Проголошення анатеми на архиєпископа кардинала Мілослава Влка
На основі апостольської і пророцької служби, яка була нам Богом і Церквою уділена, ми, нижче підписані єпископи, цим оприлюднюємо, що католицький архиєпископ і кардинал Мілослав Влк на підставі Гал. 1.8 є виключений з Містичного Тіла Христового. яким є Церква.
Причиною його виключення є відкрита співучасть в єресях священика - апостата Томаша Галіка.
Цим зобов'язуємо (пор. Мт.18,1 в імені Господа нашого Ісуса Христа всіх єпископів, священиків, монахів і вірних в Чеській Республіці, щоб відділилися від апостата (відступника) М. Влка: "Хто його вітає, той бере участь у його лихих вчинках" (2ІВ.9-11).
Єпископи УГКЦ + Ілля, ЧСВВ + Методій, ЧСВВ + Самуї'л + Маркіян, ЧСВВ
Підгірці - Україна, 29.6.2008 В празник св. апостолів Петра і Павла Копії:
- Папа Бенедикт XVI
- Кардиналам і єпископам Католицької Церкви
- Вартоломей І, Алєксєй II. патріархам і єпископам Православних Церков
- Представникам християнських Церков у ЧР
- В. Клаусу, президенту ЧР
Адреса: Монастир ЧСВВ, 80660 Підгірці Бродівський р-а Львівська обл., Україна
Ви хоч розумієте, що робите??? Це безплатний цирк, ніхто вас не слухає і не слухатиме, а по Інтернету Ви відлучаєте від церкви кардиналів не маючи на те жодного права, ТАК ХРИСТИЯНИ ЧИНИТИ НЕ СМІЮТЬ, це ще раз доказує, щол ВИ ТОТАЛІТАРНА СЕКТА І фактично АТЕЇСТИ

додано через 11 хвилин 50 секунд:

І це від підгорецьких пророків
"Вацлав Клаус Президент Чехії
Шановний пане Президенте,
звертаємося до Вас в духовній справі, яка стосується і Вас.
Насамперед дякуємо за Вашу відвагу, з якою протистоїте великому психологічному тиску, який нищить традиційні людські і християнські вартості. Справді великим геройством з Вашого боку було протиставитися демонові гомосексуалізму, який розкладає одиниці, сім'ю, але і цілий народ,
1) Цим листом повідомляємо Вас, що кард. Мілослав Влк і проф. Томаш Галік вже не є членами Містичного Тіла Христового -Церкви - тому що самі виключили себе з неї через свою апостазію. Ми сьогодні. 29.6.2008р. лише оприлюднюємо цю реальність перед цілим християнським світом.
2) Що з цього випливає? Кард. М. Влк і проф. Т. Галік вже не мають права здійснювати церковні церемонії в катедрі сй. Віта. Катедра є майном чеського народу. Католицькій Церкві тут дозволено здійснювати свої обряди, але кард. Влк як апостат вже не є членом пієї Церкви і вже не є навіть християнином, а тому не має права виконувати тут жодних обрядів. Це все стосується і проф. Т. Галіка, який також не може більше оскверняти це святе місце своїми апостатичними акціями, пов'язаними з поганським буддизмом чи іншими ідолопоклонницькими практиками і церемоніями! В катедрі є мощі багатьох святих, мучеників, деяких апостолів і євангелистів. Це місце є священним перед Богом, Церквою і народом.
3) Просимо, повідомте письмово обох апостатів - відступників від християнства, що до катедри мають право зайти як чемні громадяни, але не можуть тут виконувати жодних релігійних обрядів.
4) Просимо Вас, аби Ви від імені народу офіційно просили Папу Бенедикта XVI, щоб замість кардинала Влка настановив у Празі правовірного і морального архиенископа, А той відтак буде обороняти правди християнської і католицької віри, але й моральні засади. Кард. Влк, який просаджував гомосексуалізм і всі єресі проф. Галіка, . ліквідував ці християнські засади"
Єпископи УГКЦ + Ілля, ЧСВВ + Методій, ЧСВВ + Самуї'л + Маркіян, ЧСВВ
Підгірці - Україна, 29.6.2008 В празник св. апостолів Петра і Павла Копії:
- Папа Бенедикт XVI
- Кардиналам і єпископам Католицької Церкви
- Вартоломей І, Алєксєй II. патріархам і єпископам Православних Церков
- Представникам християнських Церков у ЧР
- В. Клаусу, президенту ЧР
Адреса: Монастир ЧСВВ, 80660 Підгірці Бродівський р-а Львівська обл., Україна

Круто так чи ні ?
Тільки це ВІРТУАЛЬНО, а не реально.
А чи виміряли ви реальну шкоду завдану цими пустими прокламаціями всьому християнству, католицуькій церкві взагалі.
ВИ шуткуєте з БОГОМ, а з БОГОМ не шуткують. Знайте, БОГ РЕВНИВИЙ і СПРАВЕДЛИВИЙ
Припи няйте цей цирк на дроті !
В інтернеті не знайшов цієї інформації.
Звідки це?
Скоро появиться і там. ЇЇ передали мені ПЛАСТУНИ, що їздили на замок в підгірці і заходили в костел, де самозванці звили собі кубло , ПРИ ПОТУРАННІ ВЛАДИ. Вони говорять страшні речі. Фанатки там мов мумії, фактично психічно хворі, нарікають на всіх, крім "пророків" , займаються медитаціям, немовби загіпнотизовані. Це немовби нове БІЛЕ Братство. І хто впустив їх в костел цей - унікальну памятку архітектури .

додано через 5 хвилин 27 секунд:

одна фанатка дала під великим секретом пластуну нові листи лже-єпископів, що напевно скоро будуть і в Інтернеті. Це листи про відлучення від церкви чеських церковних діячів.
Може хоч тепер Вам буде зрозуміло, яке " болото" Ви захищаєте? Втікайте від них, бо за ними пекло!!!

додано через 10 хвилин 53 секунди:

і костел цей величний, диво-архїітектури ніхто не ремонтує. На ньому ростуть берези, на даху. Вони про ніщо не дбають, бо розуміють, що " временщики". Зате яку віртуальну діяльність розвели, по Інтернеті. Це фактично їх реклама, а заручниками цього є правдива віра мільйонів християн і десятки щирих людей. що попались на їх удочку. ТРЕБА ВСІМ НАМ БУТИ ПИЛЬНИМИ, давати відсіч тим, хто замахнувся на нашу ЄДНІСТЬ, єдність УГКЦ хоча і під соусом " ПОКАЯННЯ ТА НАВЕРНЕННЯ "- ось такі враження пластунів від Підгірців
ось така правда про ці злощасні події в Підгірцях, що стають символом розбрату та брехні на релігійному грунті

додано через 4 хвилини 4 секунди:

це порада і побажання Ihtis, може ти ще не повністю попався на їх удочку може в тобі ще залишилась хоч краплинка страху Божого, на відмінеу від лже-є пископів

додано через 7 хвилин 23 секунди:

На мою думку тобі,Ihtis, треба щиро висповідатися в кардинала Гузара або архієпископа Ігорп Возьняка і все буде ОКЕЙ, я так думаю, але вибір на тобою, людина вільна у виборі РАЙ ЧИ ПЕКЛО САМА ВИБИРАЄ як і правду чи лжу, церкву Христову чи тоталітарну секту Щиро тобі, Ihtis це кажу
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Я Вам майже повірив. Пластунам вдалося підгледіте і підслухати "психічно хворих", що" займаються медитаціями". Ви вже витягли з під-пахви термометр, Пане Окей? І чому так погано пишете про пластунів?
Я знаю отців , а теперішніх владик з 2003 року і так добре , як Ви мабуть не знаєте свого керівника, котрий спрямовує Ваші пасквілі.
Скажу чесно, я не розуміюся , чи може один владика відлучити іншого від Церкви. Ніколи цим не цікавився. Проте Церква не є клуб за інтересами, а Містичне Тіло Христа, членами, якого є ми. І чи не відлучилися вони самі від ІСУСА, переставши визнавати Його за БОГА, а владики тільки константували це(де- факто).
Послання ап. Павла до галатів 1,9:"Та коли б чи ми самі(апостоли), чи ангел з неба проповідували вам іншу(Євангеліє), більше за те, ніж ми проповідували були, нехай буде анатема! "
І коли журнал СЕРЦЯ ХРИСТОВОГО "Місіонар"постійно друкує єрисі.
І коли УКУ навчає блудів молодих священників.
І коли глава Греко-Католицької Церкви зневажає того Бога, якому покликаний служити і проповідує інше євангеліє.
І коли кардинал Влк і професор Галік(Чехія) розкрадають і проїдають маєтки вдів, творять злочини і не каються.
ТО ЦИМ (за ап. Павлом-до галатів 1,9) ДУМАЮ -ПОКАРАННЯ. Яке ? Я не знаток церковного права , але читайте СЛОВО БОЖЕ!
Тепер про догляд за храмом Миколая Чернецького і 25-ти мучеників.
Не знаю скільки коштів вклала держава в реконструкцію цьго храму. Думаю мало , бо спостерігав і приймав участь в відновних роботах , проведених і фінансованих спільнотою отців. Обєм виконаних робіт вражаючий, враховуючи, що вони проводились господарським способом.
Чи сповідатися мені? Так , як і любому грішнику. Проте для сповіді я вибираю священника якому довіряю, як доброму слузі Божому. До Вами перерахованих не піду. Бо це не забавка, тут ідеться про безцінну мою Душу, як і Вашу.
Пане Окей, а якщо Ви помиляєтєсь , бо що є критерієм істини коли особа не з Ісусом?
МИР ВАМ!
в листах лже=єпископів читаю "Єпископи УГКЦ + Ілля, ЧСВВ + Методій, ЧСВВ + Самуї'л + Маркіян, ЧСВВ "
Підгірці - Україна, 29.6.2008 В празник св. апостолів Петра і Павла " вони певно забули, що вважають себе і люди їх греко-католиками. Адже греко-католики святкують свято ПЕТРА І ПАВЛА 12 ЛИПНЯ . а не 29.06. Так кого ж тоді предсталяють ці Підгірці????

додано через 1 хвилину 50 секунд:

Чи БОГ їх розум відбирає та злодіяння іменем Божим ?
Хлопці! Ну чого ви до календарів вчепилися? Українці завжди раділи, якшо більше свят. Якшо буде два дня ПЕТРА, то це ж класно!

А про шо, власне кажучи, суперечка? Поки шо, від самого початку, нічого конкретного не заявлено жодною стороною. Таке враження, шо сперечаються два БОТИ в кого кращий провайдер. , видаючи один перед одним якомога більше знакобукв за хвилину.

Може нарешті хтось скаже своє ТВЕРЕЗЕ слово?
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Весь світ святкує за єдиним календарем окрім постсовєтського простору. Так що Бог не відбирає у владик розум, це Ви показуєте своє невігластво.
МИР ВАМ!
Так ви скажіть конкретно, що підгорецькі діячі ХОЧУТЬ ЗАПРОВАДИТИ ДЛЯ УГКЦ новий календар святкувань, але хто невіглас? Греко-католики України святкують свято ПЕТРА ТА ПАВЛА 12 липня, чи підгорецькі діячі цього не знають ? Тоді за яким календарем вони правлять. Що чергова смута серед греко-католиків Україні сіється. В писаннях свої вони прямо сказали, що празник ПЕТРА І ПАВЛА святкують в червні. ВИ хоч раз можете без обману, без фарисейства, без ошуканства простих людей. ХОЧ РАЗ МОЖЕТЕ СКАЗАТИ ПРАВДУ?

додано через 9 хвилин 9 секунд:

це Ви показуєте своє невігластво ОТ вам і принцип, на любий тверезий, обєктивний закид їм - барабанять " САМ ДУРАК " або " САМ НЕВІГЛАС" і т. п. Залізний принцип тоталітарної секти навіщо дискусія , треба просто " САм НЕВІГЛАС " і все, але так роблять іуди, фарисеї, але що їм атеїстам до цього??? В них мета с воя - розвалити і все Любою ціною "мы за ценой не постоим" ЖеЛЕЗНО, але будуть вони НА ПІСКУ ...

додано через 1 хвилину 14 секунд:

будують на піску

додано через 1 хвилину 31 секунду:

а знаєте з Біблії про те і тих хто будує на піску , почитайте, може протверезієте

додано через 8 хвилин 9 секунд:

спочатку назвати невігласом , а потім " МИР ВАМ ". Який цинізм, опадлюченість повна. Одним словом фарисеї, тільки поза, бравада. "МИР ВАМ", " ПОКАЙТЕСЬ " " Ми оголосили перед всім християнським світом, що кардинал став поза церквою". ХТО ВИ ТАКІ, Що СУДИТЕ, ХТО ВАМ ДАВ ПРАВО. Скоро скажете, що ІСУС ХРИСТОС , я не сумніваюся. АЛЕ ДЕ ж ТОДІ СТРАХ БОжий? НЕМ А його тут, нема... :mrgreen

додано через 56 секунд:

Дуже цікаво пише про цих підгорецьких панів forum.ugcc.org.ua
Форум Української Греко-Католицької Церкви, почитайте

додано через 1 хвилину 51 секунду:

Ось тільки одна фраза з цього"Прочитав ціле послання Отців Підгорецьких, де повідомляється про те, що вони вже є висвячені на "єпископів". Дійшов до однозначного висновку: тут маємо справу вже не з схизмою, а сектою. Зацитую тільки одне речення з цього посланія: "Ваша Святосте - пишуть вони до Папи Венедикта - з свщеників-целібатів чи монахів залишилися практичню тільки ми (попри те, що наших однодумців-священиків в УГКЦ є велика кількість), які маємо відвагу обороняти ідентиність УГКЦ, Ваш примат і непомильність."
Доходжу до висновку, що це є дійсно "бідні" люди, які чогось шукають: власної слави - без сумніву, Божої волі - дуже сумніваюся. Виникає мимоволі запитання: і навіщо було тієї писанини і розсилання усій Церкві листів. Створили віртуальну "Церкву", яка немає нічого спільного з Церквою Христовою.

додано через 1 хвилину 36 секунд:

http://forum.ugcc.org.ua/

додано через 1 хвилину 50 секунд:

І ще "Хто входить до кошари не дверима а де інде - є злодій і розбійник. Вже самим фактом, що "підгорецькі отці" узурпували собі владу єпископів мимо волі Христової Церкви, ставить їх поза Церквою. І даремно відкликаються, що їх може судити лише Папа. Він вже це зробив у Кодексі канонів, який приписує за такий злочин екскомуніку. І сам собі перечити не буде. Питання лише у проголошенні вироку.
Щодо запальної оборони зі сторони учительки християнської етики, то Ви бачите те, що хочете бачити, подібно як і вказані отці. Це їх внутрішній власний світ, в якому гордість називають покорою, брехню - правдою, а словоблудні спекуляції - пророцьким урядом. Як можна звіщати Христа, покаяння та навернення серця устами, які безпардонно клевещуть, оббріхують, сіють ненависть, зневажають даний Христом авторитет Церкви. А якщо хвалять - то лише себе, бо лише себе вважають спасителями. Хочете сказати, що так їх веде Христовий Дух? Я в жодному з їх листів Христового духа не віднайшов. Людську гордість, претензії на винятковість та непомильність останньої судової інстанції - так. Але не доброго, покірного, милосердного та повного любові Христа. А тому запитую: чи може дерево приносити одночасно добрі та злі плоди? можливо любити та ненавидіти одночасно? можна брехливим способом проповідувати Правду? І ця епопея з листами - лиш логічне продовження монологу фарисея зі знаної притчі... а може це плоди внутрішньої руїни спричиненої в них гордістю, яка є вогнем що нищить у людині кожен божий дар.
Відважуюся все це говорити, бо знаю їх досить добре, може аж так, що вони цьому не раді. Тому у мене зараз виникає запитання не стосовно правдивості чи моральності їх науки та поведінки, але по адекватності їх психічного стану та здорового глузду. Внутрішня суперечність їх вчення та поведінки з Євангелієм та вченням Церкви є очевидне, хоч вони постійно висувають на перший план та воюють з обєктивно злими речами. Однак роблять з них кліше, в яке втискають кожного та усе що їм заманеться (або кожного, хто їх не піддержує - і в цьому їх особливий цинізм на лукавство), аби таким чином творити з себе образ останніх оборонців правди. Правдою однак є, що вони лиш грають роль, режисером якої є їх зранена гордість, або може і дехто інший. Такі суперечності творять внутрішню роздвоєність, істерику, страх, спонукують все подати в чорному кольорі, засіяти сумнів, знищити довкола себе усе - аби ототожнити правду лиш з собою - це вже клінічні симптоми, які не оправдуються жодними біблійними цитатами чи посиланнями на історію.
Мені їх щиро жаль, однак ще більше подивляю мовчазливу покору Блаженійшого Любомира та всіх інших, на кого "благочестиві отці" вилили стільки бруду. Дійсно як у ап. Павла: Дано мені жало в тіло, ангела сатани..." Не боронять себе перед беззаконням, бо покликані примножувати Божу честь та охороняти Христову Церкву від лжемесій. А свою оборону віддають у руки Божі. Упокорення перед Богом - є славою упокорених. Це є згідно Христового Духа. Може колись такий мовчазний але промовистий приклад напімне і підгорецьких отців? Може відсуне і з перед Ваших очей тінь ідолопоклонства, яку вони витворили своїми особистостями, щоб побачити нарешті Христа не таким, яким його презентують підгорецькі, але яким Він Є - Богом Вірним своєму словові, та чинним своєю Всемогутністю у світі та Церкві через убогих духом та покірних серцем. Дай то Боже..."
Думаю треба подякувати форуму УГКЦ за таке цікаве висвітлення теми про підгорецький розкол нашої церкви. Особливо вражає те "це плоди внутрішньої руїни спричиненої в них гордістю, яка є вогнем що нищить у людині кожен божий дар" або "побачити нарешті Христа не таким, яким його презентують підгорецькі, але яким Він Є - Богом Вірним своєму словові, та чинним своєю Всемогутністю у світі та Церкві через убогих духом та покірних серцем".
Дякую за такі проникливі і правдиві слова, от добре, коли б їх прочитали підгорецькі " лже-месії" :oops Я за тісну співпрацю наших обох цікавих форумів
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Що цікавого на форумі www forum.ugcc.org.ua, в якому останнє повідомлення від 21 червня в рубриці" Церква і суспільство", а в рубриці "Новини"-останнє від 24 червня?
Хочу попросити опонентів не утотожнювати мене з владиками , які проживають в с. Підгірці. Я не священник і не прес-секретар. Тому прошу всю Вашу "енергетику" виливати на мене , бо я пишу від свого імени і своїх переконань.
Владик знаю більше пяти років. Щасливий і дякую Богові за це. Як колись казали-МАЮ ЧЕСТЬ. Мав разом з сімєю , як і близько 15-ти тисяч вірних, реколекції в них. Один із багатьх наслідків це віднова і пережиття Живої Віри в Господа Ісуса. Приклад від 11.07.2008р. Б. Моя дитина (16-ти літня дівчина) разом з іншими дітьми з Марійської дружини(близько 30 чоловік)відпочиває в одному із монастирів в Карпатах. В пятницю стався трафунок. Одна з дівчаток впала зі скелі в недоступному для надання помочі місці. Дівчатка і хлопці повернулися, приготовили саморобні ноші і спустили Улянку півтора кілометра вниз до автомобіля МНС. Перед лікарем відкрилась картина паралізованої дитини. Не рухала ні руками ні ногами і терпіла страшні болі . Дали сильний обезболювач.
Які дії дітей і відповідальних за них двох священників?
З тої миті почала наростати лавина безперервної молитви. Діти попросили молитви батьків , рідних , близьких. Ці своїх. Молилися міста і села , включно і в Києві. Самі ж діти стали в молитовну сторожу(це коли вірні Христові чувають, моляться годину, змінюючи один одного безперестанку добу). І так продовжується до цієї миті . Вже дві з половиною доби діти чувають. Наслідки. Улянка має тільки забій нирок і струс головного мозку. Лікарі подивляють чудо.
До чого тут владики?
Та це почерез них Ісус обєднав у спільноту і малих цих і всіх нас і навчив молитися , чувати, любити ближньго , жертвуватися.
Мені шкода Вас, що борсаєтесь в болоті світу і не маєте цієї єдности і любови з Ісусом і між собою , а єднаєтесь в злобі проти чогось незрозумілого. Що Вас стримує від зустрічі з Богом і цієї радості ще тут на землі? сатана. демон злоби.
А інакше Ви би прийшли і побачили, послухали і увірували!
Проте Ви маєте вільну волю дану Вам Господом. В ІМЯ ІСУСА стріпніть поганця в безодню, де місце його і СЛАВМО ЕДИНОГО В ТРІЙЦІ БОГА , бо направду ярмо це любе і тягар цей легкий!
МИР ВАМ!
Саме страшніше та непростиме, коли свої чорні справи роблять прикриваючись іменем Ісусу Христа. Люди мають бути пильними, розрізняти де пастирі церкви, а де вовки в овечих шкурах. Бо правда одна "Внутрішня суперечність їх вчення та поведінки з Євангелієм та вченням Церкви є очевидне, хоч вони постійно висувають на перший план та воюють з обєктивно злими речами. Однак роблять з них кліше, в яке втискають кожного та усе що їм заманеться (або кожного, хто їх не піддержує - і в цьому їх особливий цинізм на лукавство), аби таким чином творити з себе образ останніх оборонців правди. Правдою однак є, що вони лиш грають роль, режисером якої є їх зранена гордість, або може і дехто інший. Такі суперечності творять внутрішню роздвоєність, істерику, страх, спонукують все подати в чорному кольорі, засіяти сумнів, знищити довкола себе усе - аби ототожнити правду лиш з собою - це вже клінічні симптоми, які не оправдуються жодними біблійними цитатами чи посиланнями на історію.
Мені їх щиро жаль, однак ще більше подивляю мовчазливу покору Блаженійшого Любомира та всіх інших, на кого "благочестиві отці" вилили стільки бруду. Дійсно як у ап. Павла: Дано мені жало в тіло, ангела сатани..." Не боронять себе перед беззаконням, бо покликані примножувати Божу честь та охороняти Христову Церкву від лжемесій. А свою оборону віддають у руки Божі. Упокорення перед Богом - є славою упокорених. Це є згідно Христового Духа. Може колись такий мовчазний але промовистий приклад напімне і підгорецьких :

додано через 3 хвилини 32 секунди:

якщо хоч зрідка ви читали Біблію то почитайте апостола Павла, тоді зрозумієте, що підгорецька гординя та відсутність страху Божого є несумісними з Законом Божим

додано через 3 години 1 хвилину 37 секунд:

А це вже щось зовсім нове, такого раніше з Підгірців не надходило у церкви Скарга на кардинала Гузара
Бенедикт XVI
Папа
Ватикан, Рим
Святіший Отче,
ККСЦ кан.1185 каже: “Той, хто хоче когось позвати до суду, повинен подати компетентному судді позовну скаргу, в якій викладається предмет спору і висловлюється просьба про послугу судді.” Згідно ККСЦ кан.1060 §1, 2-е, 3-є: “Тільки сам Римський Архієрей має право судити Єпископів у карних справах і тих, які займають найвищу державну посаду в церкві (кардинали...).” Цим оскаржуємо кардинала Л. Гузара за нижче вказані злочини:
1) Кардинал Л. Гузар прилюдно проповідує єресі. В книзі “Бесіди з Блаженнішим Л. Гузаром: До постконфесійного християнства” (ISBN 966-8197-10-0, Львів 2006) є наступні єресі:
Перша єресь: ставить під сумнів Божество Христове (див. аналіз в листі від 8.5.2008р., www.community.org.ua).
Друга єресь: ставить під сумнів Непорочне Зачаття і дівицтво Пресвятої Богородиці (див. наш лист від 8.5.2008р., www.community.org.ua).
Третя єресь: висловлювання, що гомосексуалісти можуть разом жити, якщо наполягають на цьому, і можуть вести всякого роду сексуальну активність. (див. наш лист від 7.5.2008р., www.community.org.ua).
Четверта і п’ята єресі: схвалення окультизму і гріх віщування Глави УГКЦ з допомогою маятника (див. наші листи від 1.5 і 2.5.2008р., www.community.org.ua).
Шоста єресь: про пекло – заперечує вічне засудження (див. наш лист від 25.4.2008р., www.community.org.ua).
Сьома єресь: про примат (див. наш лист від 26.4.2008р., www.community.org.ua).
Хто ці єресі відстоює, той не є вже ані католиком, ані християнином, і сам себе вже екскомунікував з Церкви.
Кардинал Л. Гузар порушив ККСЦ кан.1436 §1.
2) Кардинал Гузар двічі незаконно і таємно звернувся до державних органів і міліції, перед якими нас очорнив і вимагав депортації з України (див. його листи Львів прот. N.P 2003/399 від 6.8.2004р. і Київ вих. Р-08/210-2 від 23.4.2008р.). Кардинал Л. Гузар порушив ККСЦ кан.1454, кан.1452, кан.1460.
3) Він прилюдно допускається віщування (маятник), (див. книга “Бесіди з Блаженнішим Л. Гузаром: До постконфесійного християнства”). Кардинал Л. Гузар порушив ККСЦ кан.1436 §1.
4) Прикриває Нью Ейдж в УКУ, просунув тут професорів з духом Нью Ейдж, які викладають ІКТ і синкретизм, а він це все свідомо прикриває своїм авторитетом. Кардинал Л. Гузар порушує ККСЦ кан.1464 §1, §2, кан.1436 §1, §2.
5) Кардинал Л. Гузар узурпує уряд Патріарха (дозволяє так себе називати в Літургії, носить патріарші ризи і т. п.). Кардинал Л. Гузар цим порушив ККСЦ кан.1462.
Кардинала Л. Гузара стосується сказане в ККСЦ кан.1436 §1: “Того, хто заперечує якусь істину, в яку слід вірити на підставі божественного і католицького віровчення, або бере її під сумнів або цілком відкидає християнську віру, має бути покараний як єретик або відступник великою екскомунікою...”
ККСЦ кан. 1462: “Хто уряд, служіння або інше завдання в Церкві, вдаючись до симонії одержав, надав або яким-небудь чином присвоїв або незаконно затримує, або передав іншим, або виконує, повинен бути відповідно покараний, не виключаючи великої екскомуніки.”
ККСЦ кан.1464 §1: “Хто, крім випадків, уже передбачених правом, зловживав владою, урядом, служінням або іншим завданням у Церкві через дію або упущення, повинен бути відповідно покараний, не виключаючи позбавлення їх, хіба що за це зловживання встановлена законом або наказом інша кара.”
ККСЦ кан.1454: „Хто неправдиво доніс на когось про якийсь злочин, повинен бути відповідно покараний, не виключаючи великої екскомуніки, особливо якщо предметом доносу стає сповідник, ієрарх, священнослужитель, чернець…”
Святіший Отче, якщо дозволите, аби кардинал Л. Гузар і система, яку він настановив і представляє, нас незаконно екскомунікували, то це буде несправедливість. Однак справедливим обов’язком є покарати екскомунікою кардинала Гузара, а також покарати єпископів УГКЦ за те, що прикривали і замовчували його єресі.
В Христі Ваші:
+Ілля Догнал, ЧСВВ
+Методій Шпіржік, ЧСВВ
+Маркіян Гітюк, ЧСВВ
+Самуїл Обергаусер

Підгірці, 11.6.2008

Адреса: Монастир ЧСВВ, 80660 Підгірці, Бродівський р-н, Львівська обл., Україна
www.community.org.ua
От тобі і борці за правду та із УГКЦ
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
І що є неправдою в цьому листі?
Поступки блаженнішого?
Церковні канони?
Ваші дописи?
Ви передруковуєте з Томаса, Томас з формального сайту УГКЦ.
І кожен з вас добавляє перчинку з джерела ОБС .
Не стараюсь показати недоречності ваших постів, Ви з цим справляєтесь краще.
МИР ВАМ!
так, я передрукував це із Томаса, бо мені ці правдиві. з болем і великим християнським жалем слова запали в душу. А Вам ? Невже не запечепили, чи Ви осліплені ненавистю до кардинала Гузара і УГКЦ ?
І за яке із висунутих звинувачень Гузару, Ви будете судити нововисвячених Владик?
За його лояльність до содомського гріха?
Чи за всі інші вищенаведені в листі факти?
Давайте, звинуватьте і покарайте владик за гріхи іншого. Ви не перші. І не ви перші , що в імя Бога вбивали християн , думаючи що служите Богу.
МИР ВАМ!