Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чим дорогий для Вас Золочів?

Автор Повідомлення
Чим дорогий для Вас Золочів?
Давайте розказувати про Золочів цікаві факти з історії та сьогодення. Що є у вас доброго, цікавого, щоби вся Україна переймала Ваш позитивний досвід?
ше один клон., блін
Пацани, а ви не заганяєтесь??
може вам не на ту вулицю?
Якщо ти тут народився, то мисто для кожного, буде дороге. Де би людина не знаходилася!
розборстрой - найвигідніші умови для побудови вашої оселі.
Болт буть цивилізованішим))не обіжай дітей бандюга!!!
Золочів однаково хороше місто. Продам білу цеглу б\у (недорого))
А для мене Золочів і дорогий, і недорогий. Дорогий, бо тут я народилася, виросла, мене тут виховали, поступила в школу, знайшла подружок, справжнє кохання... Словом, всі спогади про життя в мене починаються саме тут... А недорогий, бо, народ, подивіться на наші вулиці: бруд, безлад, сміття! Дайте відповідь на таке запитання: що в нас є (іменно в Золочеві) такого видатного(крім замка і палацу), чим можна справді пишатися? Сміттям? Бродячими собаками? Владою?!!!
Беатріса пише:
Дайте відповідь на таке запитання: що в нас є (іменно в Золочеві) такого видатного(крім замка і палацу), чим можна справді пишатися?
Не чим, а КИМ! Нами, харошими. Хто ж нас похвалить як не самі себе

додано через 50 секунд:

А всьо решта - то так, мимопроходяще....
Золочів мені дорогий тим що тут народився і росте мій син, місто гарне тим що воно спокійне. Знаєте, якби його гарно прибрати? Алеями з кованих лавочок і столиків, фонтани щоб вночі освітлювалися різнокольрово, яке би воно було гарне, ще щоб всі наші підприємці прибрали свої магазинчики підвісними вазонами з квітмами. Літом зробити танці під відкритим небом, якби то було приємно жити в такому гарному місті!!!!!!!!
Alexis пише:
Не чим, а КИМ! Нами, харошими

І хто ж це сам себе хвалить, га?
Олег пише:
Алеями з кованих лавочок і столиків, фонтани щоб вночі освітлювалися різнокольрово, яке би воно було гарне, ще щоб всі наші підприємці прибрали свої магазинчики підвісними вазонами з квітмами. Літом зробити танці під відкритим небом

Це щось мені нагадало... З поеми?.. Чи може щось схоже є в Парижі?.. Бо саме Париж мені нагадався.
Беатріса пише:
Це щось мені нагадало... З поеми?.. Чи може щось схоже є в Парижі?.. Бо саме Париж мені нагадався.

А хіба то так тяжко зробити з маленького Золочева маленький Париж, тільки треба того захотіти, наприклад тут би зразу було багато туристів, якраз такі маленькі містечкак є туристичними.
Олег пише:
А хіба то так тяжко

Якби люди це захотіли зробити, вони би зробили і без політиків, а якби влада захотіла то зробити, то, напевно, давно вже зробила. Але, якбачите, вона ніц не хоче робити, тільки їздити на лєксусах і заробляти бабки.
Беатріса пише:
їздити на лєксусах

Ненадо нема в влади ніяких лєксусів вони до такого ше недожилися
P.S. В Золочів тіки один лєксус є
Чим же він дорогий? Квартирами! Отими затишними малогабаритками з гарячими чайничками.
А на фіг нам лексус-шмексус? На них тільки лузери їздять. Ті, що себе поважають їздять або на Лембаргіні, або на Лісапеді (останні безумовно виглядають сексапільніше ).
ViVi пише:
На них тільки лузери їздять.

Я б несказала шо лузери зарабляють такі гроші. Їздити на машині яка коштує 122000$ для лузерів не покишені.
справа не в грошах