Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Які фільми про Велику Вітчизняну війну Ви любите?

Автор Повідомлення
Які фільми про Велику Вітчизняну війну Ви любите?
Мені подобається фільм " А зори здесь тихие", а ще "Комбат". Хто знає де можна скачати такі патріотичні фільми про подвиг радянського воїна-визволителя?
"Залізна сотня"!!! -- фільм якраз для тебе
Ненавиджу совкові фільми про війну. Фігня повна!

Проте Штрафбат - це зовсім інакша річ.
Мiстер Пiткiн в тилу ворога
Незрозуміло хто для вас ворог , а хто герой. Для мільйонів українців все ясно, а от для вас туманно все. Прикро. Але подвиг радянського воїна -визволителя вічний, весь світ йому завдячує і завдячуватиме поки існуватиме
Окей пише:
хто для вас ворог , а хто герой

навіщо мені вороги або герої, мої пожадливості мій ворог, а героїзм приводить до зарозумілості.
Окей пише:
Прикро.

а мені соромно за...
Окей пише:
весь світ йому завдячує і завдячуватиме поки існуватиме

... подібні необгрунтовані вислови
"У війни не жіноче обличчя", а ще фільми про радянських партизан, кіноепопея про війну ( документальна )
мені особливо подобається той епізод, де голодний обідраний партизан стукає в хату і просить "можна зайці?", а з дверей завзято вискакує господар хати і під цокотіння автомата вигукує "ДЕ ЗАЙЦІ?! ЯКІ ЗАЙЦІ?!!!"
А ше є такий прикольний момент, здається в фільмі "Державний кордон", де енкаведешну банду насучили по хохляцьки розмовляти і заслали в нашу партизанщину. Ото сміху було, коли вони серед наших звертались до своїх криваворуких начальничків "товариш командир"! Тут наші хлопці з лісу і накрили ту шайку!
Человек-легенда Николай Кузнецов скончался в Великом Новгороде

11 сентября 2008, 19:01

Знаменитый разведчик, Герой Советского Союза и последний остававшийся в живых полный кавалер орденов Славы Hиколай Кузнецов, ушёл из жизни в Великом Hовгороде после продолжительной болезни.

"Здоровье этого человека-легенды сильно подкосило трагическое событие сентября прошлого года", – заявили сегодня в администрации Пестовского района. "Решался вопрос о его срочной госпитализации, но довезти до больницы его так и не успели", – отметил источник.

Как сообщалось, осенью из дома, где обитала семья Кузнецовых в райцентре Пестово Hовгородской области, были украдены Звезда Героя Советского Союза, Орден Ленина, Орден Красного Знамени, Ордена Отечественной войны первой и второй степеней и полный комплект Ордена Славы. По факту грабежа было возбуждено уголовное дело.

По материалам Интерфакс
Мдя. старенький дідок вже був. Майже до сотки дотягнув. Таким дійсно треба на самому видному місці монументи зводити. Не стільки цим терорюгам і катам, скільки для нагадування і розкриття очей наступним сірим масам, основне для яких "калбаса".

Доречі, ніяк не второпаю чому останні тижні на багатьох "наших" каналах пускають старі фільми про війну і "подвіґі вєлікай і нєпабєдімай". Зараз ніби ніякої нагідної дати нема?
А я люблю "Німецькі" фільми про війну. Там де: яя.... дас іш фантастіш... Там в кінці кожного фільму стріляють так шо огого!!!
Женя, Женечка И "катюша"-як на мене супер фільм. Про війну. Як дивлюсь . так плачу
трошки не в тему але все ж "Ми з майбутнього"( писала, правда, уже в іншій темі). Фільм про те, за шо боролись наші попередники і яке майбутнє вони хотіли бачити. А зі старих фільмів "В бій ідуть одні старики", і "Дороги назад немає".
"В бой идут одни старики" оце класний фільм
BOLT пише:
"Залізна сотня"
сподобався, всім раджу переглянути, там про справжніх героїв нашої країни. Зараз якраз докачую з нету "Нескорені", надіюсь також сподобається.

AVB пише:
здається в фільмі "Державний кордон"

Де таке кіно знайшов, я в гуглі шукав не знайшов