Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Гуляющі жінки (дружини)

Автор Повідомлення
Гуляющі жінки (дружини)
як ви ставитесь до цього?
Чергова темка - туфта...

Нормально ставлюсь. Хай собі в своє задоволення гуляють, коли влізе, з ким влізе і скільки влізе, яке мені діло до чийогось життя... Як комусь хочеться погуляти в парку в місті, на природі, шо тут поганого... Місць для гуляння в нас не так і багато, в парку біля озера комсомольського можна нормально погуляти і там багато жіночок гуляє і з своїми дітками, і з своїми чоловіками, шо тут поганого???
vaymut видно Ти себе рахуєш сильно ірудованим, але зрозуміти тему тобі тяжко. Але дати свою туфтову відповідь(твоя цитата) Ти дав. Хотя інакщого я і не чекав. Таких писаків тут більша половина.
А чого ж, vaymut правий, в темі не сформовано основної думки за якою слід було б іти, і кожен пише як розуміє.

гуляючих жінок в нас дууууже багато, і це добре, бо свіже повітря і т. д. позитивно впливає на здоровя , а от за гуляючих дружин незнаю, але знаю що це недобре.
Бувалий де?

Дружина, що поділяє своє подружнє життя не зі своїм чоловіком, вже не є дружина, як така. Для цього в нашій мові існує інакший термін

(Ерудиція!, хоЧА!)
Ну як я можу ставитись?
Якщо в сім"ї є діти то вона сама остання дурепа, як і чоловік...
Якщо нема то чоловік тряпка в неї, якщо не може з жінкою своєю розібратись. Якщо він сам такий то це взагалі не сім"я і дітям(якщо вони є) я співчуваю і не думаю що в них буде нормальне дитинство.

Була б я мужиком і жінка моя була гуляща то викинула б її з дому. Якби взнала шо мій чоловік гуляє зробила б те саме, або хуже.... залежно від обставин

Хоча може моя думка і поміняється, не факт...
Бувалий пише:
як ви ставитесь до цього?

а хіба до цього можна якось "ставитись"?
Бувалий пише:
vaymut видно Ти себе рахуєш сильно ірудованим

а якщо я відповім:"ХРЕНОВО", то моя відповіть визначить мою Ирудованість.
Я б таких позабивала, чесно кажу
на мою думку тут корні ідуть далеко і дуже глибоко просто гуляють бо напевно їм мало приділяють уваги турботи тепла просто любові просто нехватає чоловічої ласки тому вони її шукають на стороні сумно але факт
В баби одне в голові - чл*н . І мужику треба постійно це їй з голови вибивати, чим може і як може, бо якщо це не зробить він, це зробить хтось інший. Просто бувають різні жінки з різними потребати, комусь достатньо трохи "чиха-пиха", а комусь і "парахода с марячками" буває замало...
Ще Царскій Росії законом було дозволено бити бабу для профілактики раз в тиждень, щоб дурь в голову не лізла, але лише прутом не товщим за мізинець.
Але є й порядні, бо як відомо "кобель не вскоче, якщо с*_ка не схоче", але зновуж таки "как поёт московкий шампунь_Timotej: любая тьолка - лиш цена вопроса..."
ПЕРШЕ МІСЦЕ!!!!!!!!! _по темпах позповсюдження СНІДу - РЕЗУЛЬТАТ ГУЛЯННЯ (Тьола: "О, презерватив, а нашо, в ньому не так добре... ")
ПРЕДОХРОНЯЙТЕСЬ!!!!_(Минздрав_УССР)
дядя Вася пише:
бити бабу для профілактики раз в тиждень, щоб дурь в голову не лізла, але лише прутом не товщим за мізинець.

у одного мого знайомого дуже великі руки (мізинець такий добрячий). Бідна та баба, яку б'ють більярдним києм
А взагалі раніше камінням побивали
Цитата:
і чоловіка і жінку
Скрябін
Мумитроль (Мумітроль)

Кохана, я тебе люблю
Так особливо
чувіха, я прошу будь чемна
Бо буду бити
Руками, ногами, своєю головою
Локтями, ремнями, залізною трубою

Приспів: