Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Сміттєзвалище

Автор Повідомлення
Сміттєзвалище
Як ми знаємо біля села Ялиховичі є росташоване міське сміттєзвалище, жителі цього села а також вулиць бродівської. Лесі Українки і заріччя, постійно потерпають від проблем, які обумовленні розташуванням цього об"єкту. Обєкт належить до міської ради, де вони тільки не писали? Реакції влади немає ніякої. Цвинтар, який розтащшовани поблизу сміттєзвалища постійно вкривається кульками, діти які ідуть зі школи несуть ті кульки. постійний неприємний запах обумовлений постійним самозайманням сміття і парниковими газами, чому Мерія не реагує на проблеми людей?
Олег пише:
Як ми знаємо біля села Ялиховичі

А де росте таке село? Я не знаю!!! Може Ялинковичі? Чи Ёлупковичі? Ти, Олег, краще перед тим як черговий понос родити, краще в "еНциклопії" почитай як пишуться невідомі букви і назви населених пунктів Золочівщини, а то за стільки років проживання ше не навчився.... На звання "гроМАНДЯцкого діяча" ох як недотягуєш!!!
Тобі мало би бути стидно за свою освіту і за свій правоПИЗД (давн. грец. від ПІЗ....ЁЖ)

P.S. Мля, хто тільки не рветься "із грязі в князі"!!! От такі ПРАФФЕССОРИ і керують потім районом.... І чому так погано живеться?
Видно, видно редактора міських часописів
З павишеніцем васс!
ШЕДЕВР!!! :good:
А мені саме більше сподобалось: "Обєкт належить до міської ради, де вони тільки не писали?"

Давно так весело не було

Уявив собі, школярики вночі йдуть цівочкою через цвинтар .... і кожний несе по кульочку! .... тут раптом самозаймається сміттєзвалище! .... діти, випускаючи клуби парникових газів, сторчголов мчать хто-куди ..... настає нічна тиша, і тільки кульки періодично спускаються в повітрі на надгробки, вкриваючи їх густим лапатим шаром ...тре написати скаргу меру Януховичів...
Цитата:
Сміттєзвалище
форум Золочів Плюс -> Місто, влада, політика

Цікаве поєднаня слів. Золочів взагалі велика тепла купа, з якої ми визираємо і гнівно розмахуємо руками. Залишилося взнати хто ту купу зробив і що буде якщо її прибрати? Може тоді ні міста ні нас не буде?
LalakaBoom пише:
Золочів взагалі велика тепла купа, з якої ми визираємо і гнівно розмахуємо руками.

по-моєму це залежить лише від особистого світоспийняття.
Треба любити свою купу, гвинтику.

Питання до Олега, то що сміття спонтанно втратило незайманість ніби зрозуміло, а от парникові гази... що воно в біса таке?
Чи то я переймаюсь, а громадський діяч займається фантастичними гіпотезами?
Червоні, білі, голубі кульочки, засмальцьовані і смердючі, розлітаються за вітром навколо полігону, добираючись до городів і кладовища. Гума, поламані велосипеди, старий акумулятор, бите скло, шприци і безліч мікробів – це далеко не все, що ви, при бажанні, можете побачити на сміттєзвалищі біля Золочева. Ніяких огорож чи приймального пункту, дезинфікації машин, які привозять сюди тверді побутові відходи… Величезний полігон закиданий сміттям, з яким не проводиться ні перероблення, ні, хоча б, захоронення.
Дивно, але величезне сміттєзвалище – не голка в копиці сіна. Тим не менше місцева влада, правоохоронні органи, санітарно-епідеміологічні служби нічого не помічають чи не хочуть помічати. А може це законно?
Хто здійснює прийом ТПВ? Чи знає місцева влада про правила з організації збирання, перевезення, перероблення та утилізації твердих побутових відходів? Комусь же повинно бути не все рівно…
Оскільки сміттєзвалище закріплене за Золочівською міською радою, то організовувати роботу повинна житлово-експлуатаційна контора міста Золочева. Поговоривши з паном Василем Торським, начальником контори, та головним інженером паном Романом Федецьким, дізнався що утилізація проводиться методом складування, тобто відходи засипаються глиною, тирсою і пресуються з допомогою бульдозера. – Але ж сміття сміття розкидане по всьому полігоні і за його межами. – Справа в тім, що бульдозер поламався (стара техніка – шо з неї візьмеш, день попрацював і поламався). А загородити полігон неможливо виявляється, бо немає проекту, а коли проект робили, то «Львівтрансгаз» не погодив його, оскільки майже весь полігон знаходиться у зоні високого тиску – замкнене коло. «Але, тим не менше, – розповідає Роман Васильович (головний інженер житлово-експлуатаційної контори) – все законно.»
Варта задуматись міські владі владі???SantaBABAI, кульочки не розлітаються по полігону, вони ще розлітаються по місту!!