Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Мої враження від літа?

Автор Повідомлення
Мої враження від літа?
Відпочивав в селі якщо то можна назвати відпочинком.
Все літо пропрацював, але все ж таки трохи відпочинку урвав, в основному на велосипеді
Враження від літа не дуже добрі, напевно сам в тому частично винуватий. Перш за все літо запам"яталось одноманітними походами по Золочівських барах. Кожен день то саме, ті самі люди, музика, де-коли доводилось спостерігати разборки між бухими підлітками і не тільки... С позитивної сторони можу згадати лише екскурсії по замках Золочівщини...
а в мене літо будо просто супер, нові враження, емоції.. багато всього цікавого..
Я літом познайомився з багатьма друзями, прсто супер літо.
Поки що враження чудові! Погодка суперова! Справи йдуть хвайно!
Трохи температура на мене впливає, за "гаряча" погода, трохи би холодніше було, особливо в маршрутці коли їдеш.
A-а-а! Треба обережно, щоб з жари в маршрутці не поїхати.
На жару добре чай гарячий пити. Можна чалму помочену на голові носити. А ше, сіль їдять, щоб вологу в організмі утримувати...
Рівно 5 років тому 13.06.2002 до мене на Сихів приїхав колєга - поляк. Було так 30 градусів. Я вийшов на зупинку зустріти, бо дома всі їднакові . Вилазе з маршрутки ледве живий і видає фразу: "Курва, єще нігди нє єзджяв в мікрофілювце!!!". Весь народ навколо

додано через 1 хвилину 17 секунд:

AVB пише:
чалму помочену

А знаєш коли ще на тебе перегаром дихають, то взагалі кайф такий.
AVB пише:
чалму помочену на голові носити

Та чалма не зовсім помочена... вона хитро замотується з такого довгого куска тканини, а 1 кінец занурюється в невеличку посудинку, типу глетчика, якиі ховається в самій чалмі. В тій посудині є спеціальне масло з властивістю попитувати тканину (як керосин). Таким чином чалма з середини завжди трошки зволожена і голова постійно знаходиться в прохолоді... Як радіатор... Щоб мізки не закипіли...
massacra пише:
спеціальне масло з властивістю
Так, вже. Та де вони візьмуть серед гоолої пуслелі масла всякі? Мочаться мони туда! Але на крайній випадок - можна.
Нафту заливають чи бензин - і мухи не підлетять, і плющить добряче.
Нам ще добре, що в нас літо тільки три місяці а у них постійна жара Массакрович, ти де нарив таку інфо про
massacra пише:

Та чалма не зовсім помочена... вона хитро замотується з такого довгого куска тканини, а 1 кінец занурюється в невеличку посудинку, типу глетчика, якиі ховається в самій чалмі. В тій посудині є спеціальне масло з властивістю попитувати тканину (як керосин). Таким чином чалма з середини завжди трошки зволожена і голова постійно знаходиться в прохолоді... Як радіатор... Щоб мізки не закипіли...

я шукала і шось не могла знайти ніде
знайшла тільки -Чалма - (тюрк.), мужской головной убор у мусульман - многократно обёрнутое вокруг головы полотнище, обычно поверх шапки, фески или тюбетейки. Форма и цвет ЧАЛМЫ указывали на этнич., социальную, культовую принадлежность владельца.
Про глечик з рідиною всередині я пам'ятаю ше малим Клуб Мандрівників з Сенкевичем, в одній передачі розказували, шо той глечик робиться з висушеного маленького (напевне декоративного) гарбуза. І про рідину-наповнювач також, бо, погодьтесь, при далекому переході через пустелю будь-яка рідина піде як рефрижерант. Як то кажут, і рак - риба, коли нема лову.

додано через 3 хвилини 6 секунд:

То взагалі радикальний екстрім в них. Коли нема вже води, то п'ют кров з колінка старої хворої верблюдиці. А вогонь розпалюют сушеними верблюжими і їхніми ж кізяками. І не жаліються! А нам, бачте, Европу подавай!
ну от я і кажу, що в них ще важче чим в нас, а Олег жаліється на жаруподивитися на інші народи то живуть набагато гірше чим ми і наше(для когось) нещастя-жара на фоні їхньої то є піонерська пісенька часів ленінізму
Та які там враження від того літа! Фсьо дощ і дощ, холодно... паскудство одне. Навіть і не помітила . Та й взагалі, 15 днів залишилось до... осені
в мене то саме...... а так хотілося настоящого літа.....
Справжнє літо - це коли ні про шо не думаєш а тільки віддихаєш....
mops пише:
Все літо пропрацював

і зупинятись поки що не думаю, тобто відпочинок не світить
Мені
Nephilim пише:
відпочинок не світить

вже 3 рік.
vaymut пише:
вже 3 рік

Як я тебе розумію
Нічо-нічо, зате будете мати багато-багато грошей
mops пише:
Нічо-нічо, зате будете мати багато-багато грошей

Не в грошах все заключається. Хто-хто, а ти mops, повинен це розуміти.
Звичайно. Але якщо багато працюєш то і грошей багато маєш
не завжди таке буває...
Літо було чудовим. Маса позитивних емоцій, хоча були й поганенькі моменти.
Прикре літо. Їздила на Україну на похорон.
Потім в Атланту домівки розглядати. 20 годин за кермом!!
літо-посто клас ! стільки вражень , нового , пригод !