Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Прошу порадити маршрут

Автор Повідомлення
Прошу порадити маршрут
Привіт! Я гість на вашому форумі. Я з Тернополя. Не знайшла розумнішого способу отримати потрібну мені інфу як знайти золочівський форум і запитати безпосередньо у вас - місцевих жителів..
одним словом збираємось приїхати на львівщину у гості. Хотілось би відвідати олеський замок http://www.castles.com.ua/ol.html та підгорецький - http://www.castles.com.ua/gor.html

проблема в тому що в той же день потрібно потрапити у Самбір. Тому цікавить така інформація, якщо вам не важко підказати: з Тернополя до Золочева добратись можна без проблем, а як з Золочева добратись в Олесько -чи ходять маршрутки, чи часто? Чи може легше добратись в Підгірці спершу а звідти вже в Олесько?
І друге: чи є у вас прямий маршрут на Самбір, якщо так то як за часто чи в якій годині (цікавить напевне підвечір або в районі 16-17год, бо не знаю коли з тих замків ми доберемось назад у Золочів)

Я буду вдячна за будь-яку інформацію і допомогу. Не хотілось би їхати "всліпу" тому розраховую на ваші поради.
Elf, не скажу тобі за транспорт (я троха не місцевий вже ), але як на мене, то це ше крутіше от так, просто всліпу, а ше троха пивка... І подорож вийде на славу! Не переживай, не пропадеш в Золочеві. Це не така вже й діра .
Та я не переживаю про те чи це діра чи ні, просто добиратись потрібно до сіл і з них до Золочева, по відгуках на відповідних форумах читаю що люди годинами на транспорт чекають щоб звідти добратись назад в золочів чи на львів.. а нам це не підходить бо на ночівлю потрібно в самбір потрапити.
Ну добре, не може мені місцеве населення допомогти, спробую сама щось придумати.
Раненько приїжджай в Золочів... бери автобус чи маршрутку на Підгірці (не знаю що там зараз ходить, я вже теж трошки не місцевий) звітам всякими правдами-неправдами добирайся до Київської траси... бери "шось" до Олеська... а вже звітам прям на Львів... Якшо людей небагато, то можна підсісти в якийсь туристичний автобус, щоб доїхати до Олеська...
Можливо я хоть чимось допоможу!
http://nasoroh.com.ua/content/view/4/29/ зайди по цій силці і получиш розклад руху автобусі в Олесько, Тернопіль, можливо Підгірці.
Любаша пише:
http://nasoroh.com.ua/content/view/4/29/ зайди по цій силці і получиш розклад руху автобусі

Ну я зайшов, і подивився на ті рейси якими кожен день їжджу. Не поняв чи там помилки(а може то дуже старий розклад), чи автобуси не по розкладу їздять. Одним словом наврядчи ця сторінка допоможе, хіба нашкодить