Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Оголошення від 'Центру персонального обслуговування'

Автор Повідомлення
Оголошення від 'Центру персонального обслуговування'
Від недавна на підїздах будинків зявилися оголошення від "центру персонального обслуговування", про якісь "золоті картки". Хто в курсі що це таке? І яка мені буде вигода від нього. На мобільні що там вказані дзвонити впадло. Це на подобі золотих карток приватбанку????

Доречі чув що золоті картки "приватбанку" це класно і модно. правда не розумію чому??? Може серед нас є люди які могли б пояснити???
Я бачив. Адреса не вказана, тільки три мобільні телефони, орфографічні помилки. Це то? Тоді це чистої води "розвод"
Всі ведуть ся на "Золото". Я навіть не хочу читати що там написано, передбачую: "О славетний нарід Золочева, вкладіть свої копійки в золоті картки, і ви удесятирите свої заощадження в майбутніх... століттях ". Фігня то все.
LalakaBoom пише:
вкладіть свої копійки в золоті картки, і ви удесятирите свої заощадження в майбутніх... століттях

А я читав. І здається там скоріше не про вкладіть, а позичте в нас...
Ще жодного разу не чула щоб хтось мав віддачу від :
Пірамідальних структур.
Акційних призів поштою.(Ви ВЖЕ виграли 10000!!!)
Рекламок на стовбах про швидкий заробіток.(з будь яким змістом).

В кращому випадку озолочуєш когось а тобі дістануться мідяки.
Віддачу маєш. Ше й яку! Якшо починаєш докопуватися до істини куда ж йдуть твої грошенята. Тоді так дадуть, шо мало не здассі
voshkaniridze пише:
Від недавна на підїздах будинків зявилися оголошення від "центру персонального обслуговування", про якісь "золоті картки". Хто в курсі що це таке? І яка мені буде вигода від нього. На мобільні що там вказані дзвонити впадло. Це на подобі золотих карток приватбанку????

Доречі чув що золоті картки "приватбанку" це класно і модно. правда не розумію чому??? Може серед нас є люди які могли б пояснити???

Такий милий з такими великими і гарними вочками - з тобою хоч пірамідку, хоч параллелепіпед будувати!