Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Великодні свята - де і як будемо святкувати?

Автор Повідомлення
Великодні свята - де і як будемо святкувати?
Я поїду в село до бабусі, буду малювати писанки, фарбувати яйця. святити паску, на Великдень снідати разом із всією сім'єю, а перед тим всі підемо в церкву на відправу. На сніданок будуть свячені яйця. шинка. ковбаса, хрін, бурачки, червоне вино, сир, масло і , звичайно, паска. Потім вдень буду бити в дзвін, на подвір' ї церкви, прийдуть дівчата та хлопці, будемо водити гагілки, а в понеділок - будемо обливатися. Так ми будемо святкувати, а ВИ ?
Я теж поїду до батьків у село. Мені цікаво як святкуватимуть пасху залежні від комп'ютерів духовно бідні люди, гратимуть в страшилки, рискатимуть по сороміцьким сайтам в той час як християни співатимуть " Христос воскрес"
містер ІКС пише:
гратимуть в страшилки, рискатимуть по сороміцьким сайтам в той час як християни співатимуть " Христос воскрес" Evil or Very Mad Twisted Evil

заздрити некрасіво
Мабуть все крім
Окей пише:
водити гагілки

Це щось на кшталт танців біля ялинки?!
Ну як... як і всі... Дома з сім"єю, а більшу частину з книжками за штудіюванням хімії і біології.
Ну не вдасться мабуть посвяткувати і насолодитись вихідними...
Я одну Пасху цього року вже відсвяткував .
25-го в п'ятницю тут державний вихідний, в суботу не роблю. Їхати в обл. центр в нашу церкву великої охоти не маю, як і в місцеву йти також. Спільна застольна Великодня молитва - ось напевне й все, що буде відрізняти цю неділю від інших.
містер ІКС пише:
Мені цікаво як святкуватимуть пасху залежні від комп'ютерів духовно бідні люди, гратимуть в страшилки, рискатимуть по сороміцьким сайтам

Гарний вислів є: "кожен судить сам-по-собі"!