Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Проститутки в Золочеві?

Автор Повідомлення
Проститутки в Золочеві?
Ми і про нас
Прийшов на обід. Вмикаю телевізор. Молоде дівча затягає хлопця в кімнату, насильно знімає з нього штани, швиденько роздягається сама… Секс подається як вид спорту, з жартами , жуванням гамбургерів і вболівальниками через вікно. Для кого ці фільми !? Дорослі ж на роботі. Поки батьки на роботі, наших дітей виховує TV. Вчить хитро і непомітно. Ненав’язлива, непомітна пропаганда розпусти, гомосексуалізму, легких наркотиків, реклама презервативів і абортаріїв в дитячих передачах, масони – класні хлопці, Батьківщина – дурниця, усіх, хто тобі не сподобався - треба “мочити”. І щоб мозок по стінах. Улюблені герої наших дітей – “Бригада”. А скільки календариків і плакатів тої “Бригади”продається. Котигорошка замінили Міккі-Маусом, а замість крутого Міккі – “бригади крутих” до кольору, до вибору, в натурє, з панятіямі і горою трупів. Підслухайте, як розмовляють між собою діти на вулиці. Тільки перед тим вуха підклейте пластирем, бо одразу зав’януть. На зауваження вчительки учень відповідає мовою кумира:”Фільтруйте базар, Ганно Петрівно !”
Ось на розкладках книжки –джерела духовності. Глянув – закордонна література про аферистів, бандитів, збоченців, злодіїв(майже підручники), порно-газети, мемуари проститутки, спогади ката … А недалечко і збоченське відео – і лесбо, і педро, і з дітьми, і зі скотиною, і з трупами… Епідемія. Хвороба заразна: на базарі, що коло Церкви(!), дуже голосно і весело звучить коломийка:
Як ми милий запердолив
Коло мої хати,
Очи ми повилізали,
Уздріла’м Карпати.
Фольклор добре чути з вікон Білого Дому, та і священники, здається, не глухі. І хоч би хто
пальцем ворухнув! А мо’всі на вуха заслабли? Епідемія ? Так виходить, що по всій Україні чи то епідемія, чи то демократія (від слова “демон”?).
Щось я ніколи не бачив ні мітингу, ні якоїсь демонстрації, щоб батьки, чи вчителі запротестували і спробували захистити душі наших дітей від цієї атаки маразму. Декотрі розуміють, але бояться. Страх за поли тримає. Виступити доведеться ой-ой-ой проти кого! А проти кого ? Ніхто не знає проти кого треба виступати, але все ж страшно!
Увечері молода, здорова (фізично), українська, творча еліта зібралася - презентація нової книжки молодого письменника. Він читає своє найкраще: опис статевого акту в туалеті. Але так, в деталях! З розумним виглядом слухають дівчата, жінки, смакують мистецько-інтелектуальні ньюанси дійства в кльозеті, аплодують…(Святий Петро все це записує в свою книжку.) Шо ви там знаєте ! Це ж високе мистецтво!..
За перепрошенням, дозвольте нагадати: Сором – це запобіжник від згоряння Совісті. Яка совість ! ЗМІ нам про це не казали. ЗМІ трублять в один голос: «Гева-а-алт !!! ГЛАВНАЄ – ЕКАНОМІКА !!! “ А все інше, котре відрізняє людину від скотини? Мораль? Батьківщина? Порядність? Честь? Віра? На це спонсорів нема… Нинішню ситуацію можна схарактеризувати так: обидлювання нації власниками ЗМІ. Націю обидлюють, але вона, чогось, не дуже пручається.
Главнає – еканоміка ! І багато хто відгукнувся на клич, і заліпили Ісуса на образах баксами, і під аккомпанемент “Владімірского централа” моляться до образів з апгрейдом! Ех, як неправильно влаштований Всесвіт ! Гаруєте на ті доляри, грішите заради них, а на Той світ, з собою, забрати не мош ніяк. Забираєш з собою лиш те, що було у тебе на серці. (А на серці були доляри...)
Нації, котрі не займаються своєю ідеологією вмирають і населення стає рабами тих, хто щедро фінансував власну ідею. Так було, є і буде. Виходить так, що з молоденької дівчинки-України хтось виховує для себе бездушну, тупу, залякану прислугу ? Настільки залякану, що і мову рідну забула. До речі, про мову: споконвік чужою мовою послуговуються тільки дві категорії населення – емігранти і раби.
Підміна понять – головний інструмент диявола. Деякі поняття в Україні, особливо на TV, вже плутають: гроші зароблені і гроші вкрадені, вибори чесні і вибори куплені, людина розумна і людина багата, честь і зрада, нація і населення … Про підміну музичних смаків, які нав'язуються ЗМІ, говорити вже не будемо. Навіть у високих кабінетах, деколи, звучить блатняк. Для розслабухи...(Скажи мені яку ти музику слухаєш і я скажу хто ти.)
Ще зо 5 років такої роботи ЗМІ і Содом з Гоморою будуть для нас взірцем цноти. А хто ж власник того TV, FM, чи порно-газети ? Таємниця… А хто власник банків, бізнесових структур котрі спонсорують ці ЗМІ? Таємниця…Давайте простіше. Хто в центрі міста продає матюкові коломийки ? Ще простіше. Хто власник магазину, де Ви купуєте хліб ? Конспірація…
Маразми твої, Україно: в багатосерійній телепередачі видатний український науковець, доктор, професор, член-кореспондент і т. д., як паяц, стоїть на кухні і вчить телеглядачів смажити пляцки і варити зупу. Яка влучна і символічна демонстрація нашого відношення до розумних.
До речі, а скільки в Києві серед журналістів українців ? Кажуть, не більше 5%. А скільки в Харкові ?
А скільки українців у нашому парламенті ? Ну, це вже державна таємниця ! Какая разніца? Знаєте, свій як не заплаче, то хоч скривиться…
Убивство чеснот, свідоме убивство української культури - це плоди роботи політиків. Політика – це втілення в життя Ідеї. Найвизначнішим політиком нашої цивілізації був Ісус. І пропагував настільки людяну, яскраву і гарну Ідею, що опоненти його «замочілі». Це як в сучасній Україні. Не маєш аргументів «проти»? - наймай кіллера, а дешевше - дати команду «фас» клерку-пилату. Той, Акела, з досвідом, ніколи не промахнеться.
Місцевий хрунь безапеляційно заявляє:’’Я си політиков не займаю, се брудна справа !’’ Це тебе, хруня остатного, так навчили, що політика є брудною справою, щоб залив очі самогоном і туди не пхав свого українського носа. Хай політикою займаються носи більші від твого, а ти будеш пожинати плоди їхньої політики і вічно скуліти з протягнутою рукою.
А що вимагати від пересічного, коли у більшості української інтелігенціїї майже та сама позиція. В приватній бесіді він, український інтелігент, говорить мудрі, революційні речі. Він чітко знає, як навести порядок у своїй галузі, він бачить, що твориться в Україні. Чоловіче, скажи про це людям, крикни про це, напиши статтю, виступи по телебаченню, збери однодумців! Але у відповідь елітний хрунь плаче: «Та знаєш, у мене діти», або «Мені ще дисертацію захистити треба», або ще щось там, жалісливе-жалісливе. Хруню ! Це - твій Страх… Генетичний Страх, котрий записаний в твоїх генах. Ще від пра-прадіда переданий. Навіть у різдвяних вертепах неповний склад героїв! Ти боїшся всіх, хто газдує у твоїй хаті! Страх є Гріхом. Страх не від Бога ! Страх від його рогатого опонента ! Господь дав тобі тіло, душу, розум, заповіді і свободу ! Боятися маєш право тільки Бога і то, якщо нагрішив…
І чого то мене в патетику понесло? А може все простіше? Може то вірус такий на українців кинувся, “паличка UA”, котра викликає тяжку, смертельну для Нації хоробу хрунельоз, від якої українець стає навіки перестрашеним мутантом-хрунем і котра лікується українськими антибіотиками. Батогоміцином і канчукозоліном (вживається по плечах і нижче).

Маємо ще один гатунок громадян держави Україна, котрі занадто не встидаються і кажуть прямим текстом: “Атстаньтє са сваєй Украиной ! Ми налогі платім ? І хватіт с вас ! Я нє абязан єйо любіть ! Я здєсь просто живу і плєвать я хатєл на ваши расклади!” Вибачайте за некоректну аналогію, але це життєва позиція ”блохи на собаці”. Блохи загризають пса і самі гинуть. Ви – частина Системи, яка має назву Україна. Впаде Система – і Вам не втриматися. Так було завжди і Ви не будете виключенням. Нагадайте собі долю росіян у Чечні.
“Диявол вам батьком”,- сказав Ісус секті-партії фарисеїв (Йоан,8,44). Дві тисячі років товклася по світах та партія і переіменована опинилася в українському парламенті. Народ "обрав".
Дуже смішні у нас вибори. Приходить в село чужак і каже:”Я вам побудую в селі міст через річку, а ви за мене проголосуєте”. Cело від щастя аж вівкнуло і проголосувало. Чужак побудував міст, але село не помітило, що міст побудований на гроші, які чужак вкрав у села до того. А ще, хруня абсолютно не хвилює питання, для чого чужак йде в той парламент? Нема часу думати, горілка стигне. П’ють села, ой як п’ють, заливаються. Шкода молодь, у котрої прогресує алкогольна хруньомутація. Сумно і сиротливо дивляться на спиті українські села давні Хрести Тверезості. І хто ж спинить ту Епідемію пияцтва. Колись, в старі часи, це робив священник…
Прикарпаття - край фуршетів. Місцевий фуршет - це як весілля, тільки без молодих.
Хрунь викопав коло хати фосу. Попри фосу - дорога. На тій дорозі, з часом, утворилася яма, яку автомобілі почали об’їздити, заломлюючи край фоси. Щодня хрунь бере лопату і ремонтує власну фосу, кленучи шоферів і яму. Хтось йому порадив взяти пару шуфель шутру і засипати ту яму . Хрунь аж образився: ”Шо ? Я їм ше дороги ремонтувати маю ?” Ця історія з фосою – маленька модель України.
Загадка: яка різниця між хрунем на мерседесі і хрунем на фірі? Відгадка: у хруня на мерседесі більша швидкість та благородніший запах перегару. І все. Клони.

З вищенаведеного можна зробити висновок – Україна в небезпеці ! Мабуть настав час задіювати останню соломинку - Службу Безпеки. Може хоч СБУ назове вчителям і батькам прізвища тих, хто своїми ЗМІ тихо розволочує наших дітей?


додано через 4 хвилини 10 секунд:

А тепер по темі. Де, що і по чім. Хто знає, розказуйте, які в Золочеві тарифи та послуги? Де надають, що треба мати з собою ?
Браво...!!
Окей пише:
З вищенаведеного можна зробити висновок – Україна в небезпеці ! Мабуть настав час задіювати останню соломинку - Службу Безпеки. Може хоч СБУ назове вчителям і батькам прізвища тих, хто своїми ЗМІ тихо розволочує наших дітей?

Їм то нашо хруні їм гарно платять. Проституція в Україні узаконена, бери патент і стій на трасі. За тарифи треба Сніжану спитати, не знаю що то за країна нікому нічого не треба, але всі чогось хочуть? А потім дивуємся чого ми так погано живемо? Вже все розікрали. Доречі в Золочеві вже немає ні клаптика землі яку би не продав Зубар!!!! Поляк приїхав відкрив завод по переробці синтепону, і все йому пофіг, каже що ми дурні.
Так для чого та вся прелюдія була?

І невже треба робити з форуму агенцію секс-індустрії?
Мудро сказано спочатку, а потім пошук проституток в Золочеві? я не розумію Вас. Мені теж цікаво хто така Сніжана? Напишіть, якщо хочете, щоби їй було стидно, якщо вона має встид
містер ІКС, а хто такі "хруні"?
З монологів знайомих:
"Да, продукти подорожчали, житло... І шалави Львівські вже не по 35 а по 80..."
Певно що є охочі і в Золочеві до розваг за гроші, не всі ж галантні молоді Казанови. А декому вже сімейні звязки остогидли, жінки швидше стають дорослішими...
Що гірше - ніколи не спробувати жінки, чи купити її?
LalakaBoom пише:
Що гірше - ніколи не спробувати жінки, чи купити її?

філєйку?
BOLT пише:
філєйку?

Здається ти справді зголоднів Не муч себе, піди і з'їж когось.
Цитата:
Що гірше - ніколи не спро...
Я би сформулював інакше: "Що краще...." Так легше знайти відповідь
LalakaBoom пише:
А декому вже сімейні звязки остогидли
Бачили очі шо купували, хіба шо може в дюпель готові до ЗАГСу йшли
LalakaBoom пише:
жінки швидше стають дорослішими...

Ржунімагу

LalakaBoomА до чого такииииииий цікавий аватарчик?
Щоби менше в Золочеві було проституції жінки мають щось знати і про світ мужчини, про прагнення мужчини та особливості чоловічого характеру
Внутрішній світ чоловіка, як і всяку людину, потрібно розглядувати комплексно, як єдине ціле.
Відкриття перше Чоловіки ліпше погодяться відчувати себе некоханими, ніж недостойними пошани. (деякі навіть не бачать жодної різниці між словами "кохати" і "поважати"). У конфліктних ситуаціях сльози - це реакція жінок, які відчувають, що їх не кохають, а гнів - це звичайна реакція чоловіка на відсутність пошани до нього. Жінки хочуть безумовної любові, а чоловіки жадають безумовної пошани. (як виражати пошану чоловікові - це ціла наука, складна наука, деколи неосяжна, але та, яка хоче ідеальних стосунків, повинна вивчати цю науку)

Відкриття друге Незважаючи, на те що чоловіки стверджують, ніби у них все "під контролем", вони часто бувають невпевненими в собі, відчувають себе брехунами і бояться, що їх брехня відкриється. Тому, чоловік чекає від жінки підбадьорення і схвалення його роботи, визнання результату діяльності і високої оцінки своїх зусиль. Коли цього немає в сім'ї, чоловік дуже ласий до будь-якого схвалення своєї особи на "стороні" (з цього все починається )

Відкриття третє Навіть якщо ви заробляєте достатньо, щоб утримувати сім'ю, ваш чоловік все одно відчуватиме себе зобов'язаним забезпечувати вас всім необхідним. Якщо з якихось причин чоловік не може добре забезпечити своїх рідних, то для нього це дуже важке випробування на вірність собі самому. Прагнення більшості чоловіків "здобувати" настільки сильне, що практично ніщо не може змусити їх забути про свій "борг". (для жінки - це щось дуже близько до нав'язливої ідеї - "а як же мені схуднути"). Якщо чоловік працює понаднормово - цим він доводить свою любов сім'ї (варто вірити чоловікам, коли вони довго на роботі або у відрядженні).

Відкриття четверте Ваш сексуальний потяг до чоловіка колосально впливає на формування у нього відчуття задоволеності життям і на його упевненість в собі. Чоловік прямо про це не говорить, але він посилає "сигнали" про те, що він нещасливий через холодність дружини. Завдання жінки побачити і почути ці сигнали (вони дуже замасковані, щоб ніхто не здогадався)

Відкриття п'яте Навіть щасливим в шлюбі чоловікам доводитися боротися з бажанням зберігати і викликати в пам'яті образи інших жінок. "Калейдоскоп" плотських образів обертається з шаленою швидкістю в чоловічій голові. І це все МИМОВОЛІ!

Відкриття шосте Чоловіки жадають романтики, але деколи вони розуміють її не так, як жінки. Їм подобається романтична обстановка, але вони сумніваються в своїй здатності створити її.

Відкриття сьоме Вам не обов'язково бути топ-моделлю, проте ваш чоловік хоче, щоб ви стежили за своєю зовнішністю, - і він готовий допомагати вам в цьому. Головне в цьому відкритті - чоловікові дуже хочеться бачити, що дружина прагне щось змінити в собі ради нього. Якщо жінка піклується про свою зовнішність, чоловік відчуває себе коханим! Якщо немає - нещасним.


додано через 2 хвилини 34 секунди:

Цікаво послухати думку жінки або дівчини принаймі Ну форумчанки, що скажете
Замудро для форумчанок написав чи написала ти ОКЕЙ- тре потупіше і покороче - як РЖУНІМАГУ. тАк прастітуція в Золочеві - це добре чи зле?
забавный топик )
А де в Золочеві кавовий автомат, можна поцікавитися?
на заправках точно є )))
А де в центрі Золочева заправки?
Ну то як??? Проституція в Золочеві таки існує чи нє???? А то я шото не второпав як тема відноситься до усього написаного
Почали пити за здравіє, а кінчили за упокій! Побільше конкретики! У Львові все зрозуміло. Там стоять в переходах(зокрема на площі Митній) дівчатка дуже молоді , і не дуже , в коротких спідничках з сумочками. А в нашому місті одні пияки валяються. Коли повно барів і майже всі поспивалися, то де ж тут до сексу
і до проституції зокрема! Як казав герой російських анекдотів поручик Ржевський "Не стоит господа, не стоит!"
Крім того ця справа для потенційних клієнтів дівчат дуже затратна
в грошовому еквіваленті, а клієнтам навіть на півлітру не вистачає!
Злидні, постійні злидні, а тепер ще криза достала!
пів літри+та шо пє пів літри і дасть! вот вам золочівська просттуція!
А кому потрібна Україна з розумними людьми, нікому тут потрібен нарід, який би вмів думати сам ми потрібні як бидло, яке ість і п"є та обслуговує свої первинні рефлекси. Нераз я переглядаю такі журнали в яких описують "Топ 100" політиків, бізнесменів, культурних та політичних діячів України. Що то таке є "топ 100" серед тих людей багато бандюг та злодіїв і нам вказують на кого нам рівнятися, тобто в суспільстві. як і в природі існує принцип стада, першими йдуть вожаки, а заними прості смертні, таким чином в Украні формується культура нації, все це є безтруктурне керування суспільством, модно бути злодієм, модно трах.. ским попало і де, гороскопи і реклама вказує нам як жити, діти ходять з пивом по вулицях, скоро ввечері по місту треба буде боятися ходити, тому що випити треба, а заробити немає де, і всі ці бомжі будуть об"єднуватися в банди і притому легалізовуватися. Хотів би розказати про наші супекрмаркети, цікава то штука. Розмовляючи з багатьма людьми які працюють в супермаркетах розповідають про те що продукти в своїй більшості просрочені, і доводить перодовжувати термін харчової придатності 2-3 рази, перереупаковувати товар і ставити його на продажу. Люди які там працюють неодноразово жаліються на хамське відношення збоку адміністрації, влюбий час тебе виганять зроботи, профспілки немає яка би захистила права працівника, але є ще цікава штука при кожному супермакеті є слуба охорони яка виконує подвійну функцію, слідкує за щоб не крали та щоб працівники не об"єднувалися профспілкову організацію, коли ти починаєш кось там рипатися, то до тебе спочатку розмовлять по закону, коли ти того не розумієш приїзджають 2 - 3 хлопця та поясннють в популярній формі. Підсумком є тещо товарообороту в країни немає, ті продукти які завозяться до нас є неякісними та отруюють наш нарід і в тому допомагають наші супермаккети наприклад "Рукавичка" "Львівхолод". А де наш "Споживач". а його купили з патрохами.
а шо в супермаркетах вже можна купити си прастітутку?
Ну где же вы бляді! Выручайте дядю!!!

додано через 1 хвилину 3 секунди:

Васілій, можна. Але нажаль, просрочену!