Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Який ще та кому ще пам'ятник треба поставити в Золочеві?

Автор Повідомлення
Який ще та кому ще пам'ятник треба поставити в Золочеві?
Думаю С. Бандері , а можливо і Нікіте Сергієвичу Хрущову. кажуть він був на залізничній станції Золочева. А Ви як думаєте. Можливо доцільно відновити на старому місці ТАНК
Окей пише:
Можливо доцільно відновити на старому місці ТАНК
Я всіма руками та ногами ЗА. А навіщо його взагалі забирали?? Ну стояв собі нікому не мішав зато красиво було...
Окей пише:
можливо і Нікіте Сергієвичу Хрущову. кажуть він був на залізничній станції Золочева

Вибачаюсь якщо скажу шось не то, але
Ставити пам"ятник людині мотивуючи то тим шо він проїздом був на нашій залізничній станції то повний абсурд. Вже б такого не казали...

Танк не знаю... не пам"ятаю я його, але я собі уявляю шо з нього зроблять)))

А взагалі може вже хватить ставити купу пам"ятників однакових?
Я за те щоб придумали щось оригінальне і зробили нам, щоб тішило око. Або взагалі хватить пам"ятників, а зробити фонтан, чи невеличку алейку симпатичну. А то пам"ятник-вінки-бомж сплячий, пам"ятник-вінки-бомж сплячий, а як ні то літом пообсідають як ворони того Чорновола і дивляться... Думаю шось інше потішило наших людей більше

додано через 8 хвилин 7 секунд:

Ira_NEO пише:
зато красиво було...

... один з символів війни не може виглядати красиво...
Тут нема чим гордитись
Символ війни може нагадувати про минуле про війну, але він відрізняється від інших памятників (які вже просто остогидли) і тим прикрашає тереторію. І також він є патріотичним і тут вже є за що пишатись.
І той остогидне. А нагадувати про війну не варто, про купу людей які померли під час і після неї. Про дітей які знаходили часом десь в полі якісь міни і потім їх навіть зібрати не могли... про то не варто нагадувати. І патріотичного там дуже мало зважаючи на основну мету тої війни як з боку Союзу, так і з боку Німеччини
Особисто мені більше око милує ТАНК аніж
Pangea пише:
пам"ятник-вінки-бомж сплячий

Або дійсно алейку чи ще щось в тому роді.
Та всерівно я б хотіла щоб танк вернули навіть не як "символ війни", а як символ танкістів чи шось таке.
ПЕЧІНЦІ, як органу людини, треба пам"ятник поставити, скільки вона витерпіла, скіль горілки і всяких хімікатів через неї префільтрувалося, то її тільки не "дзьобав". о то би був сильний пам"ятник, і підходив під всі зміни влади в державі.
Ну, тоді поруч ше треба памєтник Гепабене примостити!
Цитата:
Я памятнік сєбє воздвіг нєрукотворний, туда нє зарастьот народная тропа...

СОРТІР ПОСТАВТЕ! ХАЙ ОДИН, ХАЙ ПЛАТНИЙ, АТО НАРОД ВЖЕ ДО ТОГО ОПУСТИВСЯ, ЩО ПІД ТІ ПАМЯТНИКИ Й ГАДИТЬ...