Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Українське весілля

Автор Повідомлення
Українське весілля
Українське весілля!!!??? Мені не подобається наші весілля то є: обжировиско, п"янка і купа народу, на мою думку має бути трохи менше всього від горілки до гостей. То ще існнує така думка: "чим пишніше весілля в мене буде тим ліпшої думки будуть про мене сусіди". З останьої "копійки", але нехай мені завидують сусіди, ліпше би ті гроші віддати молодим щоб вони собі щось купили, або кудась поїхали віддихнути.
Ольку, таки шо не кажи-а весілє то є вещщщщ! Мені особисто по барабану-я чужі гроші не рахую. Хочут-най си роблят. А попри них ше й ми троха погуляєм. Нє?
Васілій, тому хто там гуляє є "вещ", наготуєшся. наробишся прийдуть наїдяться, а потім обмовлять і заберуться. Ліпше ті гроші на "медовий місяць" витратити. Чесно кажучи я був дурним що робив весялля, требу було ліпше в Крим махнути за ті гроші.
Ненавиджу. То так тупо....
Для себе не хочу весілля. Дурна музика, купа людей, з якими я і так не спілкуюсь а які просто родичі чи друзі батьків, яких якщо не покличеш то буде образа... п"яні рожі, дурні конкурси, те саме обжировиско.
Не вміють наші люди святкувати. А оскільки я п"яних тяжко переношу то мені обов"язково свято моє спортять.
І тої нервотрьопки не хочу... та й пишне біле плаття мені не обов"язково потрібне.
То всьо зайве, як мені здається...
В мене було скромне весілля. На надлишок обжировиска і обжировуваних не жаліюсь
Мда А в Крим ми потрафили аж через 11 років.

А українське весілля не таке вже й погане. Шоб порівнювати, тре бачити хочаби португальське Нудота!
а як я сі буду женити запрошу " Криву люфу". от буде чотко і салюти будуть, і петарди, і випивон, і закусон, і шведський стіл, і пиво з раками, і навіть вільні ліжко-місця для любві. Так як хочу погудіти. адже один раз в житті ТУТ живемо, Я прав ?
А я не хочу втішати себе тим шо десь там ше гірше.
А біла сукня - це класно!