Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи може влада прийняти наш форум?

Автор Повідомлення
тільки за умови , що тут будуть їй лестити... а якщо тут буде критика, то влада буде проти форуму. ИМХО
Ой, владі цей форум далеко десь...
Влада в Золочеві працює на себе і правди вони любити небудуть!!!
Правда - це конкретні факти і докази, а не "одна баба сказала"...
Складається враження що деякі учасники форуму провокують владу і їм цікаво, а шо за то буде? Своєрідна гра.
Пропоную створити тему, де будуть другорядні факти доказів того, що можновладці клали собі в кишеню те, що не положено. Це наприклад, до того, як став мером, мав боргу ціла купа, а як побув на посаді декілька років, то і особнячок виріс і машина появилась. Це хоч другорядний, але беззаперчний факт того, що тут не все чисто, бо скільки не сидів з калькулятором і все одно не зміг нарахувати, щоб припустим на мерську зарплату створити собі кусочок раю за містом. От будуть такі реальні факти подавати, то будуть обговорювати це люди, будуть бачити, хто їх має всі ці роки і будуть робити висновки. Але треба без провокацій і лишньої фантазії. Ще хочу запитати, чи є якийсь офіційний сайт нашої міської ради?
andy suncraft пише:
Пропоную створити тему, де будуть другорядні факти доказів того, що можновладці клали собі в кишеню те, що не положено. Це наприклад, до того, як став мером, мав боргу ціла купа, а як побув на посаді декілька років, то і особнячок виріс і машина появилась. Це хоч другорядний, але беззаперчний факт того, що тут не все чисто, бо скільки не сидів з калькулятором і все одно не зміг нарахувати, щоб припустим на мерську зарплату створити собі кусочок раю за містом. От будуть такі реальні факти подавати, то будуть обговорювати це люди, будуть бачити, хто їх має всі ці роки і будуть робити висновки. Але треба без провокацій і лишньої фантазії. Ще хочу запитати, чи є якийсь офіційний сайт нашої міської ради?

Це дуже правильна думка Нарешні починаємо якусь конкретику, а не пусті балачки. Було би добре, заставити міську владу звітувати за міський бюджет по статтях витрат, в газеті або на сайті. (наскільки мені відомо ми маємо на це право по Закону). Але для цього портрібні кілька нормальних депутатів, якщо хтось таких знає... тоді можна спробувати.
Можу запевнити 100%, що актуального сайту Міськради нема. В Міськраді нема ні одного програміста, навіть юзера.
andy suncraft пише:

Пропозиція звичайно ж цікава. Але мова повинна йти не тільки про те, як і скільки влада поклала собі в кишеню. Якщо вже аналізувати діяльність влади, то потрібно в першу чергу проводити аналіз вливу рішень міської та районної влади на погіршення чи покращення життя його жителів та інформувати про це громадськість міста і району. Крім цього, мало критикувати - потрібно давати реальні пропозиції, ідеї як зробити так, щоб жилося краще. Потрібні чіткі рекомендації для жителів міста та району як виходити з тих чи інших ситуацій (наприклад підлючення автономного опалення, дозвільна система, заповіт, тощо). Ось тоді форум буде корисуватись успіхом.
влада
Досить цікава ідея про те, щоб влада звітувала про свою діяльність. Але на жаль такого ніколи не буде, принаймні в нашій країні. Якщо ви пам'ятаєте, наш Великий Демократичний і Дружній призидент Ющенко також обіцяв, що буде звітуватись за все і всіх, а получилась з того велика ... . Що вже говорити про владу на міському рівні. Знову ж таки(помаранчевий табір ) наш влада, яка сьогодні тримає ласий шматок Львівської обл. ніколи нам ні про що не розкаже, навіть не намікне. Хіба що похвалить себе в Нар. Слові.- яке ми скоро забомбимо! Як тоді заспіває Золочівська Вельможа???!!!
ВЛАДА і ФОРУМ - непоєднані речі...
Нашій владі глибоко нас.. ти на цей форум. Він не несе ніякої загрози. Ну зібрались собі, побалакали тай все. А вони собі роблять свою справу як і робили.
maximus для того щоб якось вплинути на владу потрібно мати важелі , тобто має бути створена якась громадська організація по типу "Самопоміч" або "Опора" ти підписуєшся під такою справою?
1. Я така інформація, що хтось із наших городян накатав до президента тєлєгу на Зубара. Прікол?
2. Ідея на рахунок організації хороша, думаю було б не погано звернутись в ту саму Самопоміч, щоб поділились досвідом. Або навіть створити філіал Самопомочі в Золочеві.
mops пише:
Ідея на рахунок організації хороша, думаю було б не погано звернутись в ту саму Самопоміч, щоб поділились досвідом. Або навіть створити філіал Самопомочі в Золочеві.

Самопоміч - це свого роду піар-акція Садового для досягнення певної мети - крісла мера Львова. Потрібна якісно інша організація - громадське об'єднання - Координаційна Рада будинкових та вуличних комітетів.

Підстава - Стаття 14. ЗУ "Про місцеве самоврядування"

Органи самоорганізації населення

1. Сільські, селищні, міські, районні в місті (у разі їх створення) ради можуть дозволяти за ініціативою жителів створювати будинкові, вуличні, квартальні та інші органи самоорганізації населення і наділяти їх частиною власної компетенції, фінансів, майна.

2. Правовий статус, порядок організації та діяльності органів самоорганізації населення за місцем проживання визначаються законом.
Це все правильно, але є один нюанс, хто це все організує??? і з якою метою. Під таким прикриттям можна крутити великі справи
mops пише:
1. Я така інформація, що хтось із наших городян накатав до президента тєлєгу на Зубара. Прікол?
2. Ідея на рахунок організації хороша, думаю було б не погано звернутись в ту саму Самопоміч, щоб поділились досвідом. Або навіть створити філіал Самопомочі в Золочеві.

Зубар? Та це ж людина Ющенка здається? На нього можуть хоть 100 "тєлєг" накатати, "криша" в нього є, тому йому то по-барабану, що хоче то й буде робити.
Влада зможе прийняти( не зовсім зрозумів що мається на увазі) цей форум тільки в тому випадку якщо він буде мати в велику кількість користувачів.... і не тільку із Золочева, но із зa кордону.
"Зубар взагалі ніхто! Його поставили, щоб сидів тихо і робив що скажуть, його реальна влада обмежується його кабінетом" ... (цитата працівника міської ради) без кометнарів.
Наскільки мені відому в РДА читають наш форум і роздруковки форуму є в наших начальників на столах, тобто Фенчака, Золотника і Зубара. Напрошується висновок що ми цікавимо нашу РДА.
І я думаю що влада нас довго не потерпить, проти адміністрації сайту будуть застосовані радикальні дії, може я помиляюсь? То вибачайте шановні форумчани.
Цитата:
роздруковки форуму є в наших начальників на столах

Олег! Шо ту є читати
Цитата:
Напрошується висновок що ми цікавимо нашу РДА.

Читаю Ваші повідомлення і весь час ловлю себе на думці шо Ви прикалуєтесь

Цитата:
І я думаю що влада нас довго не потерпить, проти адміністрації сайту будуть застосовані радикальні дії, може я помиляюсь? То вибачайте шановні форумчани.

Как говоріца, валявся пацталом
Васілій я не думаю на рахунок того що я тут сиджу і прикалуюсь я давно з того вже виріс, а на рахунок того що вдада читає наш форум, я даю своє слово що то правда, а Ваші справи вірити в то чи ні?
Васілій

RESPEKT!!!
Цитата:
а на рахунок того що вдада читає наш форум, я даю своє слово що то правда

Читают люди, які сидять в міськраді, бо може не всі мають дома компьютери. Бо вони такі самі люди як ми. Якщо Ви все це провладу серйозно, то процитуйте шось страшне для влади, писане на форумі. Але не своє
Неприємним для деяких чиновників є сам факт того, що люди мають якесь джерело інформації про місцеві події, відмінне від Народного слова, де цензура задусила будь-яку "альтернативну" оцінку стану справ у місті.
Бо якщо якась людина розповідає про що-небуть іншій людині, спрацьовує принцип "поламаного телефону" і цілком достовірні факти (напочатку) перетворюються на якісь малоімовірні чутки. На форумі ж можна викласти інфу і будь-хто бажаючий може її прочитати без спотворень.
Цитата:
мають якесь джерело інформації про місцеві події, відмінне від Народного слова

Покажіть мені , будь ласка, де та альтернативна ІНФОРМАЦІЯ!
Цитата:
На форумі ж можна викласти інфу і будь-хто бажаючий може її прочитати без спотворень.

По-перше не будь хто, а дуже обмежена кількість людей. Причому в основному молодих "балбєсів", яким до лампочки політика.
По-друге:ніщо не заважає чиновникам використати форум і завалити його інформацією протилежного змісту.
Отож, будьмо пильними
Васілій пише:
до лампочки політика
Між іншим, це великий плюс джерелу інформації.

Васілій пише:
ніщо не заважає чиновникам
Це що, підтвердження того, що їм більше робити нема що? Значить вони сидять без діла і просирають наші податки!!!
AVB пише:
Це що, підтвердження того, що їм більше робити нема що?

Боротьба за вплив на людей-теж робота
AVB пише:
Значить вони сидять без діла і просирають наші податки!!!

І шо далі
Васілій питання чому Ви їх так захищаєте?
Олег пише:
Васілій питання чому Ви їх так захищаєте?

Питання нє в бровь, а в гласс
Васілій пише:
І шо далі

А далі все просто. Я НЕ БУДУ сплачувати податки державі, яка не працює на мене.
Цитата:
Я НЕ БУДУ сплачувати податки державі, яка не працює на мене.

Тре або ніц неробити, або є "шанс" шо Вас посадять. Тьфу-тьфу, постукав по дереву
Тоді я офіційно зречусь цього громадянства і нехай мене депортують у Европу, як нелегала!
AVB пише:
нехай мене депортують у Европу

Боюсь навіть писати:ашо як в Росію
Ше краще! Від Росії до Гамерики - рукою подати. По кладочці через протоку, хоба - і вже Галяска, Золотий Клоундайк!
Шановні старожили та активісти форуму!
Можливо я знову ж буду "білою вороною" але Васілій має рацію , коли стверджує,
Васілій пише:
Покажіть мені , будь ласка, де та альтернативна ІНФОРМАЦІЯ!

Це саме те, про що я говорив з самого початку існування форуму. Наразі форум перебуває в стаді "багато галасу з нічого!". Якщо він хоче претендувати на категорію альтернативи владі то давайте цю саму альтернативу і творити. В темі "Проблема сміття в місті" я запропонував обговорити та подати пропозиції до запропонованого мерією проекту Порядку благоустрою міста. Жодної пропозиції не поступило. Чи взяти тему Стратегія розвитку Золочівщини, запропонована Smolyn . Які пропозиції подали користувачі- жодних. То про яку альтернативність форуму тоді йде мова? Альтернатива - це інший спосіб вирішення проблемного питання. Тут потрібно не просто критикувати всіх і всія а й давати конкретні пропозиції щодо вирішення проблеми.
Щодо проекто благоустрою міста - нічого принципово нового в ньому нема. Красиві і правильні слова, не більше (поки що). А щодо альтернативної інформації не хвилюйтесь, все буде.
mops пише:
Щодо проекто благоустрою міста - нічого принципово нового в ньому нема. Красиві і правильні слова, не більше (поки що). А щодо альтернативної інформації не хвилюйтесь, все буде.

щодо проекту благоустрою - я б сказав по-іншому: там багато чого немає. Для прикладу всюди згадується про інспекцію по контролю за благоустрієм а що воно таке і які її повноваження - ні слова.
Ось це і є альтернатива - описати фукції цієї інспекції + відповідальність ( в грн.) за порушення порядку + механізм реалізації порядку в контексті міська рада не одним реченням " у вигладі міських програм" а конкретно пор кожному напрямку.
kvartyrant від Вас я чую тільки слова, прошу будьте першими, надайте конкретний план по благоустрою міста? Ваші ідеї, наша реалізація.
Олег пише:
kvartyrant від Вас я чую тільки слова, прошу будьте першими, надайте конкретний план по благоустрою міста? Ваші ідеї, наша реалізація.

Без проблем.
1. Створення органів самоорганізації населення, визначених ЗУ "Про органи самоорганізації населення" з наданням їм повноважень відповідно до цього закону, коштів та майна, які надаються міською радою для здійснення наданих органу самоорганізації населення повноважень, закріплення відповідних територій діяльності таких органів.
2. Створення Громадської ради з числа представників органів самоорганізації населення , громадських організацій та політичних партій для забезпечення громадського контролю за діяльністю міської влади , в тому числі і щодо дотриманням правил благоустрою територій населених пунктів
3. Створення Генерального плану міста з визначенням схем меж об'єктів благоустрою населеного пункту, балансоутримувачів цих об'єктів, а також меж територій, закріплених за підприємствами, установами, організаціями та органами самоорганізації.
4. визначення на конкурсних засадах підприємств, установ, організацій (балансоутримувачів), відповідальних за утримання об'єктів благоустрою та надання комунальних послуг.
5. Прийняття Статуту міста з чітким визначенням повноважень , прав та обов'язків всіх суб'єктів в тому числі і щодо благоустрою міста.

Щодо конкретного плану, то статя 34 ЗУ "Про благоустрій населених пунктів " визнача, що Правила кладаються з текстової та графічної частин. Тестова частина - це те, що надрукувало "Народне слово" . При чому явно розширено перелік вимог. Але є ще графічна часина, яка повинна містити план благоустрою території населеного пункту з визначенням заходів з реалізації цього плану та термінів їх виконання, якої немає. Щодо контролю - то проект Правил містить тільки посилання на інспекцію по контролю за благоустоєм , хоча законом чітко передбачено громадський контроль за діями влади щодо дотримання ними Правил благоустрою. Тобто, Правила - це гра в одну сторону - підвищення відповідальності громадян, підприємсту та установ, бізнесу.
Цитата:
з наданням їм повноважень відповідно до цього закону, коштів та майна

Ше одна кормушка? Щоб через рік говорити шо там одні хабарники і злодії є опозиція, єпартії, є громадські організації-то є їхня робота контролювати владу.
Васілій пише:
Ше одна кормушка? Щоб через рік говорити шо там одні хабарники і злодії є опозиція, єпартії, є громадські організації-то є їхня робота контролювати владу.

Пропоную Вам для початку все ж ознайомитись з ЗУ "Про органи самоорганізації населення".
Стаття 3. Поняття органу самоорганізації населення
1. Орган самоорганізації населення є однією з форм участі членів територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах у вирішенні окремих питань місцевого значення.
2. Органами самоорганізації населення є будинкові, вуличні, квартальні комітети, комітети мікрорайонів, комітети районів у містах, сільські, селищні комітети.
3. Основними завданнями органів самоорганізації населення є:
1) створення умов для участі жителів у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і законів України;
2) задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг;
3) участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку відповідної території, інших місцевих програм.

Дальше...

Стаття 15. Делеговані повноваження сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її створення) ради

1. Сільська, селищна, міська, районна у місті (у разі її створення) рада може додатково наділяти частиною своїх повноважень орган самоорганізації населення з одночасною передачею йому додаткових коштів, а також матеріально-технічних та інших ресурсів, необхідних для здійснення цих повноважень, здійснює контроль за їх виконанням.

і т. д.....

По-суті органи самоорганізації населення це ті ж легалізовані вуличні та будинкові комітети, які сьогодні вже є стихійно організовані по деяких вулицях але наділені міською радою певними владними , фінансовими та матеріальними повноваженнями та обов'язками щодо благоустрою закріпленої за ними території, відповідно до закону.
kvartyrant пише:
Пропоную Вам для початку все ж ознайомитись з ЗУ "Про органи самоорганізації населення".

Насправді я згідний з Вами майже у всьому. Насторожує мене лише те, що в законі кошти лише МОЖУТЬ бути надані, а у Вашій пропозиції надання майна і коштів йде першим пунктом.
Васілій пише:
Насправді я згідний з Вами майже у всьому. Насторожує мене лише те, що в законі кошти лише МОЖУТЬ бути надані, а у Вашій пропозиції надання майна і коштів йде першим пунктом.

Зауваження приймається. Я чітко усвідомлюю , що першочерговим завданням стоїть створення органів самоорганізації населення. як основних структурних одиниць територіальної громади міста . І не просто створення органів самоорганізації - а активних діючих органів. І тут важливо якраз зацікавити людей, показати переваги цієї моделі. А для того щоб зацікавити - фінансова та матеріальна підтримка є одним з основних факторів.
kvartyrant пише:
А для того щоб зацікавити - фінансова та матеріальна підтримка є одним з основних факторів.

Ну для цього, мені здається, більше підходять кошти Вашої партії чи громадської організації, а не платників податків
Васілій пише:
Ну для цього, мені здається, більше підходять кошти Вашої партії чи громадської організації, а не платників податків

Кошти партії чи громадської організації для підтримку благоустрою міста - це щось нове.
так... здається ви тут вже трошки не по темі говорите...
kvartyrant пише:
Кошти партії чи громадської організації для підтримку благоустрою міста - це щось нове.

Не для благоустрою, а для "розкрутки" своєї ідеї. Хіба може я неправильно Вас зрозумів:
Цитата:
І тут важливо якраз зацікавити людей, показати переваги цієї моделі. А для того щоб зацікавити - фінансова та матеріальна підтримка є одним з основних факторів.

А з іншого боку не така вже й погана ідея витратити партійні гроші не на обливання один одного брудом, а на якийсь реальний проект по благоустрою рідного міста. Але кому то тре-до виборів ще далеко

Khrystik пише:
так... здається ви тут вже трошки не по темі говорите..

Крістік, тема про владу-про неї і говоримо
Ні, ви вже перейшли на тему благоустрою нашого Золочева!