Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Монітори. Яким користуєтесь?

Яким Ви користуэтесь?
LG 45%   9
Samsung 20%   4
Asus 10%   2
Benq 5%   1
інакший 20%   4
Всього голосів: 20
Автор Повідомлення
Монітори. Яким користуєтесь?
На данний момент існує великий вибір моніторів для компьютера, звичайно найкращі це LG i Samsung.
в мене на разі LG.... десь півроку тому був Samsung.... але зараз він десь запрятаний стоїть... безпризорний.
нема різниці яка фірма. всеодно Made in China. Послужить рік, ну другий з гаком і все, вічна пам"ять
а... не кажи.... мій LG вже років 5 паше напевно... ну 4 точно.... та нє.. таки 5....
В мене так само LG але не ЖК, плоский Флэтрон, так само 5 років має, як новенький
COOL
Васілій пише:
І то пише нібито доросла людина, в якої нібито є тирнет? Вап, ти не лише повний даун, а й повний лох, лошара
Чи це може був такий тонкий жарт?
твій інтелект вже все показав, збирай гроші собі на лікаря, шановний, може врятують.
Ну та чо, розкажи про то як касмічєскіє кара..., тьфу про найкращі монітори гнусмас
ліпше не відповідай, зроби таку ласку, шановний.
wap87 пише:
зроби таку ласку

А на фіга? Хіба в обмін на обіцянку з твого боку жи не будеш писав всяких бздур. Таке враження жи ти ніколи порядного монітора не бачив і інтернету в тебе нема-інакше як пояснити ту космічної глибини тупість шо ти написав? Я був просто в шоці, три дни неможу відійти, шо в місті Одеса є таківо дятли? Не пеши більше ніц, пожалій моє здоровья
Таки як ти звичайно є, ти тут наевно герой, сидиш в себе десь в комірці, і дурієш що в тебе таке безглузде життя, ти ніхто, тай нічого в тебе нема, сам не знаєш що тобі робити, ну нічого, не переживай, життя все покаже.
Самвсунг з дорогих на роботі, а в дома бюджетний еЛГе
wap87 пише:
ну нічого, не переживай, життя все покаже.

Адназначно, в ізбранноє
Васілій пише:
Адназначно, в ізбранноє
от сміхота людська,
Вап, ти не трать сили на суперечки зі мнов. Якшо про монітори скінчив, то давай нову темку Наприклад таку:
Яким користуєтесь?-тема
"На данний момент існує великий вибір мобільних телефонів, звичайно найкращі це LG i Samsung."
wap87 і Васілій, вам напевно СЮДИ
Юріг, я вже тобі писав-салдат рібьонка нє абідіт. В тебе який монітор? Ти ж любиш піськами мірятись Гнусмас чи Лижа?
Васілій, не повіриш, все настільки банально, шо на роботі старенький Гнусмас, а вдома - 19" TFT Лижа, звиняй, в даній ситуації нічим нікого не здивую
А можи таки праф був Вап? Можи таки спрвді Лижа і Гнусмас найкращі?
vaymut пише:
wap87 і Васілій, вам напевно СЮДИ
мені туда явно не треба, Вася сам почав, василёк
LG L1953TR (чорний) служить пів року. кут огляду фіговий. Кольори деколи абсурдно налаштовуються. один з самих дешевих томущо. Зате реакція 2 мс
Сьогодні придбав Samsung Sync Master 2043BW 20 дюймі, прикольний
"...BW..." А шо? Кольорових небуло?
AVB пише:
"...BW..." А шо? Кольорових небуло?
що саме ти маєш на увазі?
AVB пише:
LG L1953TR (чорний) служить пів року. кут огляду фіговий. Кольори деколи абсурдно налаштовуються. один з самих дешевих томущо. Зате реакція 2 мс

в мене в дома аналогічна модель купив тіляки як появились бо за 19 такі гроші давати то сміх. Повністю мене влвштовує у всіх асппектах.
На роботі є 19 самвсунг біля 400+баксів куплений різниці практично не бачу.
А чого в голосувані нема Нокіа? Всім прихильникам нокіа доводиться голосувати "за інший"
LalakaBoom пише:
А чого в голосувані нема Нокіа? Всім прихильникам нокіа доводиться голосувати "за інший"
Вибач в слідуючий раз обов язково буде нокія
Ніфігасобі! Де ти такий раритет відкопала? Цеж колись одні з самих передових моніків були!
AVB пише:
Ніфігасобі! Де ти такий раритет відкопала? Цеж колись одні з самих передових моніків були!
Тему відкрив давню ...
на сьогодні зявилися 3 основних типи моніторів :
перший класичний 4 х 3
другий широкоформатні 16 х 9
третій як і класичні так і широкоформатні, але з вбудованим TV-tuner.

Я для себе вибираю матрицю TN+Film (класика 4х3), яка має досить хороші характеристики освітлення та кольоропередачі, такі монітори як правило від виробника Samsung.

Хто користується широкоформатними чи широкоформатними + ТВ-нюнер, як воно, для кожнодневного використання.

Дякую
Мій хоч і не широкоформатний, зате в компі є ТВ- і САТ- "нюнери"

Чесно кажучи, вже замахало постійно вводити ключі, поновлювати ТВ-плеєр, плагіни, настроювати канали... Ліпше би купив звичайний САТ-комплект і шо відкрите, то би і дивився, і на тому, що є.
AVB пише:
Чесно кажучи, вже замахало постійно вводити ключі,

Та крім Polsat вже нема на що дуже вводити ключі, якщо відносно сат. Бісс-ключі раз і на довго. Перспектива тільки за кардсервер+клієнт (доступ до всіх каналів за мізерну ціну )
Якщо хтось буде собі підбирати монітор 22" рекомендую BENQ T2200HDA. Якість зображення дуже гарна, ціна не дуже кусаєтся...

Eton
Eton пише:
Якщо хтось буде собі підбирати монітор 22" рекомендую BENQ T2200HDA. Якість зображення дуже гарна, ціна не дуже кусаєтся...

та я б сказав, що не те, що "ціна не дуже кусаєтся", а взагалі щось дуже дешево, 1500 - 1600 за 22" дюйми трішки насторожує.
у самого вдома стоїть асус на 19", колись ще давно купив в "Дешевше".
Монітори коштували 19" - 200 долярів, після "кризи" 130" чути різницю?