Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Крилаті фрази

Автор Повідомлення
Крилаті фрази
Давайте ділитися розумними фразами, висловами знаменитих і не дуже, людей тут.

Військо баранів, очолюване левом, завжди отримає перемогу над військом левів, очолюваних бараном. ( Наполеон Бонапарт )

Пізнання Бога без пізнання своєї гріховності приводить до гордості. Пізнання своєї гріховності без пізнання Бога приводить до відчаю. Пізнання ж Ісуса Христа приводить на вірний шлях, оскільки в Нім знаходимо ми Бога і свою гріховність. ( Блез Паскаль )

Я не можу заборонити птахам літати над моєю головою, але можу не дозволити їм звити у мене гніздо. ( Мартін Лютер )

Сенс дійсної дружби в тому, що радість вона подвоює, а печаль ділить навпіл. ( Аддісон Джозеф )

Давайте прагнути жити так, щоб коли ми помремо, засмутився навіть трунар. ( Марк Твен )
Вмирають тільки за те, заради чого варто жити.
(Антуан де Сент-Екзюпері)
У людському житті бувають такі проблеми, вирішити які можна лише не звертаючи на них ніякої уваги.
(Алі Апшероні)
Класна темка

Ніколи не помиляється той, хто нічого не робить. Т. Рузвельт

Ліпше вивчити зайве, ніж нічого. Сенека

Супротивник, що показує вам ваші помилки, багато корисніше друга, що їх приховує. Леонардо да Вінчі
Все від чого ми не вмерли, робить нас сильнішими.
Наразі саме ці вислови найближчі мені:

Вважають, що успіх прихадить до тих, хто рано встає... Ні. Успіх приходить до тих, хто встає в хорошому настрої. (Марсель Ашар)

Всі радості й нещастя людей створені їх власними думками (Хун Цзи Чен)

Ні одне баження не дається нам окремо від сили, яка дозволяє його здійснити (Річард Бах)
а це моя улюблена цитата:
"Бо хто в путі надовго зупинився,
На того шаром осідає пил. "

Ліна Костенко
Підкоривши інших - отримаєш владу,
Підкоривши себе - отримаєш шлях...

Добре чути приємні слова, які кажуть про тебе, але не захоплюйся ними
(Х’ю Б. Браун)
AVB пише:
Класна темка
- дякую

Напис на надгробку в Ірландії
Смерть залишає серцевий біль, який ніхто не може зцілити, любов залишає пам'ять, яку ніхто не може вкрасти.
"Говорить-то мы умеем,-ответила Лилия.-Было бы с кем."(Алиса в зазеркалье)
Легко казаться, очень трудно быть! (А. Макаревич)

Жоден верблюд не сміється над горбом іншого. Це роблять тільки люди.

додано через 4 хвилини 10 секунд:

Немає нічого простішого, як знаходити в людях помилки: для цього не вимагається ні розуму, ні таланту, ні зусиль, ні грошей.
Мудра людина сказала:
“Той, хто розпочав, вже зробив півсправи”

додано через 2 хвилини 23 секунди:

“Не бійтеся виконувати якнайкраще те, що може вам здатися нескладними завданнями. Долаючи їх по одному, ви кожного разу стаєте трохи сильнішими. Якщо ви добре впораєтесь з малими завданнями, то великі будуть вирішуватись самі по собі”.
(Дейл Карнегі)
Ніколи не переставай посміхатися, навіть коли тобі сумно, хтось може закохатися в твою усмішку.

Возможно, в этом мире ты всего лишь человек, но для кого-то ты — весь мир.
З усіх речей, час найменше належить нам, і більш за все його нам бракує.
(Бюффон Ж.)

Для того, щоб книга зачепила мене за живе, я повинен знайти в ній кусочок життя.
(Гі де Мопасан)

Ті рідкісні люди, які намагаються безкорисливо служити іншим, отримують величезну перевагу перед всіма іншими. У них немає суперників.
(Карнегі Д.)
ахтунги на форумі?
(с)Васілій
правий на всі 100 в смітнику форума є тому підтвердження. Я би ? замінив на !!!!!
Легше запалити одну маленьку свічку, ніж клясти темінь - Конфуцій (Кун-цзи)

Жінкою не народжуються - нею стають
... если кто-то считает, что идёт во главе, но за ним никто не следует, значит, он просто гуляет сам по себе...
(Джон К. Максвелл)

додано через 14 днів 10 годин 44 хвилини 54 секунди:

Высшее счастье в жизни - это уверенность в том, что вас любят; любят ради вас самих, вернее сказать - любят вопреки вам. (Виктор Гюго)
"Никогда и ни за что не думай о белой обезьяне!" (с)Конфуцій
... і всі відразу ж починають про неї думати ;)
Теоретическая физика это детские игрушки по сравнению с игрой. ( Л. Энштейн)
ото настальгія хлюснула на хлопа))