Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Гра Що? Де? Коли? - спробуй себе в інтелектуальному спорті!

Автор Повідомлення
Гра Що? Де? Коли? - спробуй себе в інтелектуальному спорті!
На цій сторіночці я викладатиму свої авторські питання, а також інші цікаві питання складені учасниками команди "Гладіолус" Золочівського економічного ліцею. Свої відповіді залишайте в форумі. Удачі

додано через 4 хвилини 49 секунд:

Отже питання номер один!
(Питання примітивне, дамайте логічно! )

Відтворіть грецькою "північний".
--- ашо значить відтворіть???
Попередження
Попередження видане mops (01.04.2008 14:54, дійсне до: завершено)
Причина: ... а потім скаржаться - "Флудери, флудери кругом".
точно не памятаю, або avstralis або borealis

додано через 3 хвилини 18 секунд:

але це на латині
В латинській є така назва "Борей" - півн. вітер., ше є aurora borealis

Але є таке грецьке "арктікос" (сторона світу стосовно сузіря Ведмедиці - "арктос")

додано через 1 хвилину 41 секунду:

пи. си.: нажаль тут не передбачений грецький шрифт щоб зробити
Yra пише:
Відтворіть
Вітаю tymofiy! Ти справився з цим питанням! Відповідь - Арктікос!

Ось нове питання...

Цей продукт харчування людина часто аикористовує у своєму раціоні. Та у нього є не менш популярний конкурент. Вчені до сьогоднішнього дня сперечаються, який з цих двох продуктів появився першим. Незвіть ці 2 продукти.
Може яйце і курка?
Правильно AVB! Це яйце і курка!

додано через 4 хвилини 58 секунд:

Наступне!
Французи вважають, що мужчини швидше збережуть свою, ніж чужу, а жінка - навпаки, швидше чужу, ніж свою. Про що йде мова?
Хм...
Репутацію...?)
таємниця
Так tymofi, це таємниця.

додано через 22 години 11 хвилин 40 секунд:

А це питання спеціально для Марічки К. з групи Е-1!
(Усі бажаючі також можуть відповідати!)
"Книга рекордів України", яка вийшла друком у видавництві "Фіра-Люкс" у 1997 році стверджує, що найдавнішими пра-вилами руху на Україні у сучасному розумінні можна вважати регламентації, введені Львівською міською владою у січні 1906 року. Вони обмежували швидкість у місті - 15 км/год, за його межами - 45 км/год. Було ще одне обмеження - 6 км/год для специфічних умов. Згадайте відомого мультиплікаційного персонажа, який для нас асоціюється із перебуванням у таких умовах.
певно фест вона завернутий літературознавець...
а ти певно фест вона завернутий загадувач
"я про таке й не чув" (цитата ewerything illuminated по догозі в Трочинброд)
Та ні, це не моє питання, воно зі змагань ЛОЛІТу. Так відповідей не буде? Добре, ще годинку, і я задам нове.
Може яка шурупаха?
Добре, я думав, що це питання ви візьмете , жаль. А відповідь - Їжачок. Згадайте мультик Їжачок у тумані.
-... і вєточек етіх...
-... можжевєлових...
-... аґа, можжнвєлових, штоб димок...
Ухх! Чадний мультик, пірве кого завгодно. До речі, визнаний мультиком всіх часів і народі. Не який-будь "Капітан Бомба"!
Японці порівнюють це з квітами, а ми - з благородним металом. А що це таке? - запитання теж звучало на цьогорічному Що? Де? Кли?
Мовчання?
Вибачаюся за затримку!...
Так, мовчання - це золото! Питання простеньке...

додано через 2 хвилини 19 секунд:

Ось одне цікаве питання з ЛОЛІТу - У романі "Заглянь в очі чудовиську" один із героїв, американець, запитує у другого героя, росіянина, чи не знає той рецепту легендарного коктейлю "Молодість". Оскільки американець так назвав цей коктейль, зрозуміло, що він не знає російської мови. Назвіть два головних компоненти цього коктейлю.

додано через 1 день 1 годину 31 хвилину 36 секунд:

Усі наступні питання я задаватиму на неофіційному форумі Золочівського економічного ліцею ( http://liceum.at.ua ).
аста ла віста
Ця тема то була рекламка "неофіційному форумі Золочівського економічного ліцею"??
накрився форум...