Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Пустити трамваї?

Може пустити по місту трамваї?
Пустити 43%   17
не треба 56%   22
Всього голосів: 39
Автор Повідомлення
Пустити трамваї?
Може пустити по місту трамваї?
ой... розсмішив... ше можна метро організувати.... давно так не сміяла
Ага! Пустити - і хай летить!!!
Для чого нам ті трамваї не розумію...
Ідея просто супер! Але, можливо доцільніше - тролейбус.
Не знаю, чи буде це вигідно місту з точки зору прибутків але те, що виграють люди - факт! Дві лінії цукровий - Заріччя та Вокзал - Шевченка знімуть багато проблем. При чому першу можна сміло продовжити до Єлихович а другу з розгалуженням на Підгороднє.
ото цирк-тролейбуси в золочеві... люди-спустіться на землю, і подивіться де ви живете
slawikoff пише:
ото цирк-тролейбуси в золочеві... люди-спустіться на землю, і подивіться де ви живете

Це не цирк - це пропозиція. Маєте аргументи проти - викладайте, а ні - то не влаштовуйте цирк.
Чого цирк? Це реальна штука, шоб два тролейбуса їздило, бо бензин дорожає, але то трохи рановато таке робити, бо інфраструктура міста ще не повністю сформована і населення міста невелике.
2 andy
да-бензин дорожчає-а простовести електролінію по місту копійки коштує??? на дороги подівіться-там ледве дві машини розминається
Знаєш скільки коштує один трамвай??? 2,586 млн. USD!!! Пішки треба ходити.
А мені колись сон снився, шо був рік 21.. якийсь-там ... і йду я по С. Стрільців від дорослої поліклініки в сторону Миколаївської церкви ... але не йду, а, ніби їду у суперовому вагоні швидкіснї надземки... стіни і дах прозорі... повітря кондиціоноване ... стюардеса пиво розносить (задурно!!!) ... Та й прокинувся!
Отож, шоб побачити трамвай у Золочеві -
Вар. 1 - лягайте спати і дивіться;
Вар. 2 - доживіть до 22-го століття (може дійсно і побачите)

А тим часом, я реально вже їздив тими чистенькими вагончиками, і через дзюри, в десятеро глухіші за нашу. Та було це на циганщині.
може ліпше метро, дешевше буде
Ідеї супер ??????!!!!!!! Ави задумайтеся над тим щоб золочівку розрити і пароплав пустити
Пустити і не злапати...
Є ідея ше прикольніша!!!
(хоча і фест корисніша для Золочів'ян)

Пустити додаткову гілку залізниці здовж нашої Золочівки!
Тоді пасажирський вокзал був би просто в центрі міста, а не на Воронєках!!! Доречі, досі дивую, чого ті Австріяки так оминули Наше Місто.
Бо тодішні золочів"яни не хотіли, шоб їм паровози повітря псували і спати не давали.
То чим же ми гірші за наших предків?
Давайте гідно продовжувати славетні традиції під гаслом: " НЕ ДОПУСТИМО ЦИВІЛІЗАЦІЮ В НАШЕ МІСТО!"
Так шо ніяких травмаїв!
AVB пише:
То чим же ми гірші за наших предків?
Давайте гідно продовжувати славетні традиції під гаслом: " НЕ ДОПУСТИМО ЦИВІЛІЗАЦІЮ В НАШЕ МІСТО!"

Лозунг достойний справжнього патріота Золочева.
AVB пише:

Є ідея ше прикольніша!!!
(хоча і фест корисніша для Золочів'ян)

А, що Ви скажете коли я повідомлю, що в перспективі , якщо все буде добре то років так за 5 , в околицях Золочева буде справжній аеропорт?
От і я те саме кажу! Перші пробні польоти над Золочівкою були проведені на двох одномоторних дупокрилах з метою рекогносціювання сприятливості умов ландшафту...
AVB пише:
От і я те саме кажу! Перші пробні польоти над Золочівкою були проведені на двох одномоторних дупокрилах з метою рекогносціювання сприятливості умов ландшафту...

Я цілком серйозно - аеропорт буде. Буде і робота для жителів міста та району (дость таки високооплачувана) - лиш би не накаркати. Тому, що ... але ... дуже багато але...
То шо? Травмаїв не буде?
буде, колись
я думаю треба відкрити у золочеві цирк..... там запросити нармасних слонів і жираф.... і барсуків... побільше барсуків та єнотів.. так так іі дикобраза Васю.....
Дійсно! Адже культ чорнопицій мавпі вже відходить у минуле. А от голочки багато кому не подобаються!
Тепер є стимул запуску трамвая (тролейбуса, пароплава, літачка) Золочів-Буськ. На почту їздити, в газову контору...

додано через 20 хвилин 40 секунд:

kvartyrant пише:
А, що Ви скажете коли я повідомлю, що в перспективі , якщо все буде добре то років так за 5 , в околицях Золочева буде справжній аеропорт?

З такою пропозицією звернися до Putrya. Він 100% підтримає і скаже: "Так, так, Золочів розбудовується!"
Народ давайте будемо просто їздити на конях палива нетреба тільки треба буде ше людей які би справи тих коней збирали
Теж ідея непогана! Тільки постає нова проблема: Хто по всьому місті буде кінські торти збирати?
Хто видав санкцію на введення кінського громадського транспорту в місті? Прошу дуже, вже пішли перші тортики!

Гг... Тістечка..

Ух, блін! 5 балів!!!!

Торти проперли!

додано через 9 хвилин 42 секунди:

Може вони (коні) їх (торти) просто так погубили, помилково?
Я думаю, шо коням до ср..., точніше зі ср... коротше, їм байдуже!
Тай потім - КОНІ НЕ ВИННІ!
В справах розвитку перевезень на Євросоюз треба орієнтуватися. Зроблено найголовніше. Мало ж не попали в нього. То й для продовження справи треба тепер багато мало чого не зробити. Мало не прокласти колію для трамваїв, мало не вирити метро та мало не побудувати літависько. А найголовніше, після цього всього мало не поїхати. З цією задачею ми точно справимся.
Ну як? Рельси вже закупили? Чи трамваї ще далеко в планах?
Трамвай в Золочеві моя дитяча мрія... Звичайно, що трамвай в прямому значенні цього слова - нереально. Дороге задоволення, що буде нерентабельним. Але є можливим зробити маленьку колію, скажімо від замку, біля першої школи далі по центру десь біля костела та церкви і назад. З одним деревяним вагончиком, таким як Їздили на початку минулого сторіччя. Ото була би туристична атракція.
Як стану мільйонером, заспонсорую місту!
Nag пише:
Як стану мільйонером, заспонсорую місту!

Ну-ну, ловимо на слові
в туристичних цілях було би дуже цікаво, а так реально поки місто не перейде по населенню 100 тисячний бар'єр(що на грані фантастики), доти ніякого електротранспорту не буде.
andy suncraft пише:
поки місто не перейде по населенню 100 тисячний бар'єр(що на грані фантастики

Так! Хто тут у нас одружений (хоча це не обов"язково ), зробіть і ви свій внесок у розвиток міста!
треба вживляти ген плодючості від хомячків...
Або кроликів чи мишей
нє... від кроликів не треба, бо вони на всіх підряд кидаються....
Nitro пише:
Або кроликів чи мишей

Або від китайців
Альонка пише:
кроликів не треба, бо вони на всіх підряд кидаються....

де ти таке бачила?
та я не бачила... я просто анекдотів бгато про ти кролів перечиталася... та і взагалі... нашо вони вам ті зайці.... ше блохів нанесуть в центр.
kvartyrant пише:
аеропорт буде ... лиш би не накаркати

думаю що навпаки, без них ми нікуди не полетимо
мда.....
пустити трамвай, тролейбус, вирити метро и запустити канатну дорогу на Вороняки
Ну то коли вже ті травмаї нарешті пустять???
Перед тим, як думати про трамваї, слід перш за все подумати про вулиці. Яма на ямі. Пройти немає, а де тут їхати. Як на мене ідея трамваїв у Золочеві просто бредова.
Shved пише:
Як на мене ідея трамваїв у Золочеві просто бредова.

Головне шо є ідея!!! (були б кости, а мясо наросте... ) читай вище, що трамваям дороги пофіг... вони будуть над дорогою...
Тай дійсно. До чого тут дороги? Травмаї ж по рейках бігают!
тепер треба накрасти десь рейки