Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Моя хата скраю, я нічо не знаю - чи це не про нас?

Автор Повідомлення
Моя хата скраю, я нічо не знаю - чи це не про нас?
Моя хата скраю, я нічого не знаю». Саме за таким принципом зараз намагаються жити люди у нашій державі, і, треба сказати, це у них добре виходить: ніхто нічого ні про кого і ні про що не знає і знати не хоче, доки це не загрожує його спокою чи безпеці. Можливо, з одного боку, ця тактика правильна: нас оточує стільки неприємного, тривожного, гнітючого, що, якщо перейматися проблемами родича чи близького, можна одразу починати збирати гроші на один прийом у психоаналітика.
Але все-таки, на мою думку, треба нам відходити від цього суто українського принципу " Моя хата скраю. я нічо не знаю" А Ви як думаєте
містер ІКС пише:
Але все-таки, на мою думку, треба нам відходити від цього суто українського принципу " Моя хата скраю. я нічо не знаю" А Ви як думаєте

смутно собі уявляю, як можна відійти від вродженого єства деяких людей. Це як хвороба, яка генетично по роду полюбе передається.
Правильно ікс каже,

Але все-таки, на мою думку, треба нам відходити від цього суто українського принципу " Моя хата скраю. я нічо не знаю"

Та чи то змінит українців
не думаю, а вообще ІКС тема твоя не очень, тре її закрити, я думаю, бо про себе погано ніхто не хоче слухати