Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Алкоголізм. Мовчати про це - злочин

Автор Повідомлення
Алкоголізм. Мовчати про це - злочин
Не можна мовчати, не можна бути спокійним, дивлячись на цю сумну і жахливу статистику, що робить алкоголь сьогодні у нашому місті. Ніщо так не руйнує людину, як горілка, вино, пиво та всі інші спиртні напої.
Хотілось б сьогодні звернутися особисто до тих людей, які побудували бізнес на горі та людських долях, власне до власників домашніх лавок, місцем з Святого Письма Аракума 2-15 “Горе тому, хто своїх сусідів напуває, хто наливає їм отрути, доки не уп'ються”. Шановний друже, я не знаю чи усвідомлюєш ти до кінця, що ти робиш, але скажу відверто, що посієш те й пожнеш. Наливаючи чарку горілки чиїсь дитині, я хочу щоб ти знав, що знайдеться інша людина, яка наллє і твоїй, такий закон, сієш сльози – сльози пожнеш, сієш біду – біду пожнеш. Я знаю на сто відсотків що ніхто на чужій біді ще не побудував собі щастя, добробут та комфорт. Кожна продана чарка горілки якійсь людині повернеться великим прокляттям в твоє життя, життя твоїх дітей та близьких. І тому хотілося б звернутися до вашого розуму та здорового глузду. Ніколи не пізно зупинитися і розпочати нове життя та чесний бізнес, який не буде красти в тебе мир, спокій, радість, нерви, здоров'я та, в кінці кінців, друзів. Ми хочемо вам допомогти цього позбутися. Ми чекаємо на вас: ГО “Територія Життя” та реабілітаційний центр “Новий початок”. Запрошуємо Вас на співбесіду, ми допоможемо Вам звільнитися від цієї справи.
Хотілося б коротенько звернути увагу сусідів та мешканців будинку де продається рікою “біленька” і постукати до вашої совісті. Ви не повинні мовчати та закривати очі на цю проблему тому що якщо ти сьогодні пройдеш мимо цієї біди, то не виключено те, що завтра або твій чоловік, або твоя дитина стане рабом та завзятим клієнтом тих бізнесменів. Я хочу щоб знав кожен мешканець нашого міста що самий найбільший злочин – це байдужість, мовчати це означає погоджуватись з тим що є. До наступної зустрічі, дякую за вашу увагу, дорогий читачу.

Ми чекаємо на вашу підтримку та кожну людину, яка стала заручником цього вірусу на співбесіду та консультацію. Щосуботи, Народний дім, 2-й поверх, 6-й кабінет, з 9:30 по 13:00

Добрий день шановний читач.
Мені 69 років, народилася та проживаю на протязі свого життя на території м. Золочева.
Хочу поділитися тим яка біда спіткала моє життя.
Я не можу себе назвати нещасливою та неуспішною людиною, тому що за своє життя я родила та поставила на ноги дві дитини, в мене велика родина, сестри, внуки. Але чи тішить тебе, коли на твоїх очах гине твій власний син від алкогольної залежності, чи може принести тобі задоволення, коли на твоїх власних очах руйнується його життя, здоров'я, сім'я. Тепер можу сказати сміло, це муки та пекло для любої матері, яка має сина-пияка. Довгі роки я боролася з тим самотужки, приходилось червоніти та приховувати від людей цю проблему, скільки сліз було виплакано, скільки безсонних ночей, скільки нервів було витрачено – знає тільки один Бог.
Вже була втрачена всяка надія, що можна щось змінити. Але саме найжахливіше в цій історії те, що виною всіх бід та всіх нещасть була я сама.
Під впливом тяжких обставин, щоб якось вижити, мені запропонували продавати самогон. Не находячи іншого виходу я погодилась. Я розуміла всю серйозність цієї справи, але життя заставило, щоб якось вижити мені доводилось продавати алкоголь.
Та тільки зараз, коли попала в реабілітаційний центр, люди мені помогли позбутися цієї справи та змогли пояснити причину всіх моїх негараздів, які навалилися на голову мою та мого сина. Тоді продати келих оковитої для мене означало кусок хліба, а для когось це коштувало руйнуванням сім'ї, втратою роботи, друзів, здоров'я і т. д.
Я дякую Богу за тих людей, які зацікавлені в моєму щасті, тепер на протязі року не займаюся цією справою, до мене повернувся сон, мир, спокій, бажання жити, потихенько уладнуються справи в моєї дитини.
Я хочу звернутися у кого є схожа проблема до моєї, хочу з повною відповідальністю сказати, що вихід є, і за нього варто боротись

Катерина

Добрий день шановні жителі нашого міста

Мені 47 років, більшу половину своїх років я прожила у великій депресії, безсонних ночах. Мій чоловік алкозалежний, через його чергові запої мені вже взагалі не було ніякого бажання жити, кожен день брутальні слова, які я від нього, мене просто приводили до відчаю та розпачу, і з тим доводилось жити не один рік і не було жодної розради та порятунку. Інколи бувало, що не впускав мене та дітей до дому і мені доводилось цілу ніч ходити по вулиці, шукаючи теплого кутка, де би можна було притулити голову.
Зелений змій так опанував ним, що йому було байдуже, що чекає його дітей у майбутньому. Багато разів я хотіла втекти від нього і забрати дітей, але зарплата, яку я отримую, не давала мені змоги піти на іншу квартиру. Одним словом мрія мого юнацтва про щасливе та благополучне сімейне життя перетворилась на горе, сльози та щоденний страх. Я нікому би не хотіла цього побажати.
Але 10 місяців тому я попала в реабілітаційний центр “Новий початок” та зустрілася з людьми, які підтримали мене в тяжку хвилину. Сьогодні я знайшла вихід. Я пройшла програму реабілітації і моє життя радикально змінилося на краще.
Мені допомогли повернути сон, спокій, радість не зважаючи на те, що відбувається з моїм чоловіком. Я стала більше любити свого чоловіка, прощати його, приділяти йому увагу. Та завдяки тому, що змінилася я, чоловік змінив своє відношення до мене та дітей.
Курс реабілітації пішов мені на користь, дав мені поштовх жити, енергію працювати. Я особливо дякую за реабілітаційний центр та за тих людей, які займаються не тільки з алкозалежними, а й з рідними і близькими, які навіть і не усвідомлюють, що вже давно стали співзалежними як їх діти або чоловік і не менш потребують реабілітації.
автор пише:
Ми чекаємо на вашу підтримку та кожну людину, яка стала заручником цього вірусу на співбесіду та консультацію. Щосуботи, Народний дім, 2-й поверх, 6-й кабінет, з 9:30 по 13:00

А чо не пишите кіко коштує?
Для рекламних оголошень є відповідне місце на сайті. Читайте правила:комерційна реклама на форумі заборонена!
Васілій пише:
А чо не пишите кіко коштує? Twisted Evil

Якщо за цим всім стоять гроші, то не вірю що допомога ефективна -- хіба на якийсь короткий час. Хоча в мене особисті погляди на подібну проблематику і способи її вирішення...
kalef_f пише:
Якщо за цим всім стоять гроші, то не вірю що допомога ефективна

Ну а чо-то як і всьо-комусь помагає, комусь нє... Просто тре так і писати:пробуєм лікувати від пиятики. Ціна-купа грошей І фсьо
Вигідно, спочатку споювати потім лічити в нашій державі, всюда йде реклама Неміроф, Біленької, пива, рекламуєм а потім тих людей що спилися лічим і мають на тому гроші. Спочатку треба призупинити рекламу спиртних напоїв, і ввести в "моду" здоровий спосіб життя.
Рекламувати здоровий спосіб життя треба, а не рекламувати лікування від алкоголізму і наркоманії.
Олег пише:
всюда йде реклама Неміроф, Біленької, пива, рекламуєм а потім тих людей що спилися лічим і мають на тому гроші.

Ольку, невже ти думаєш шо алкоголік став алкоголіком, бо надивився реклами? Смішно ж, йопт. У мусульман немає ні реклами. ні напоїв-а алкоголіки є. Наркомани є навіть там , де за це страчують.
Олег пише:
Рекламувати здоровий спосіб життя треба,

Як ти собі це уявляєш? Хочу почути сценарій рекламного ролика
Юначе, підведись - горить зоря ясна!
В прозорі келихи налий вогню-вина!
В цім тліннім закутку живеш ти мить... а потім,
хоч як жадатимеш, не вернеться вона.

Не будьте самодурами, ніколи ще вино чи пиво нікому не зашкодило, я однозначно за "ПИЙТЕ В МІРУ"

додано через 1 хвилину 5 секунд:

Тільки з мудрими пити корисно для нас,
чи бо з милим кумиром у вибраний час.
Не хвались бенкетуючи й потім... Відтак -
пий потроху, пий зрідка, і не напоказ.

додано через 11 хвилин 7 секунд:

Вино виявляє нам справжню чесноту
I ницість, усім зобов'язану злоту.

Воно відрізняє високих від підлих,
До втіх найвиборніших будить охоту.

I де б не пили ми — там добре, а надто,
Як пахне жасмином від кожного плоту.

Вино підкоряє найбільші фортеці,
Коня степового гнуздає в роботу.

I скнара, напившись, укинеться в щедрість
I скарбом своїм обдарує голоту.

додано через 2 хвилини 12 секунд:

Ніколи не вірте абсолютним трезвєннікам, на мою думку вони нещирі, а виховання нас це їхні заробітки
Васілій пише:
Як ти собі це уявляєш? Хочу почути сценарій рекламного ролика

відновити на телеканалах і радіотрансляційні мережі "ранкову фіззарядку", по телебаченню то би був ролик.
63звк пише:
Ніколи не вірте абсолютним трезвєннікам, на мою думку вони нещирі, а виховання нас це їхні заробітки girl_devil

вот ти пока цитати сипеш-ше нічо так. А як від себе шось ляпнеш-то як в калябуху пер..... неш В чому їх нещирість? можеш пояснити? Тобто коли людина не пьє, то вона придурюється? Нє?

додано через 4 хвилини 18 секунд:

Олег пише:
відновити на телеканалах і радіотрансляційні мережі "ранкову фіззарядку", по телебаченню то би був ролик.

Я думаю тобі бізнесом не варто займатись-прогориш бистро
Все лікування від алкоголізму це туфта. Алкоголіка не вилікуєш, людинку не вилікуєш взагалі, якщо вона цього не хоче.
Як можна не пити. Ну якщо хворий або баптист ( до речі я їх не осуджую і з повагою до них відношусь ) А так, чого кортити із себе святошу , трезвенніка-дєвственніка. Не виховуймо нових придурків, пиймо в міру і нам буде добре, і тим, що з нами буде непогано, якщо ми ВИСТАВЛЯТИМЕМО, не будемо жлобами
63звк пише:
А так, чого кортити із себе святошу , трезвенніка-дєвственніка.

Ну ти точно бальной
Не говори як жлоб, який боїться виставити, а все хоче на халяву
Чого ти називаєш нас жлобами, на себе подивися, волиняко ? Ти шо не скупий, та ти такий як всі, нині нема таких, шоб задурно виставляли, хіба алкаші, а інші бабло рахують добре. УРАЗУМІВ, ой недальокий ти, ніби не з України, а інопланетянин ! Шо як приїду на Волинь виставиш поляну задурно ?
63звк пише:
Алкоголіка не вилікуєш, людинку не вилікуєш взагалі, якщо вона цього не хоче.

В мене до такого категоричне ставлення. Як не може сам, то поможем. Ну а як не хоче, то нехай здохне під заборчиком як собака

63звк пише:
Як можна не пити.

Елементарно. А для чого пити?

63звк пише:
Ну якщо хворий або баптист

А ти не задумувався чого більшість людей, які хворіють досить серйозними хворобами кидають пити?

63звк пише:
А так, чого кортити із себе святошу , трезвенніка-дєвственніка.

Корчити з себе "святошу" може тільки той, хто таким не є. Не треба на всіх людей вішати ярличок останніх п"яниць, підлих тварюк і взагалі істот не вартих життя...
Хоча не протестую шо багато з нас саме такі і є

63звк пише:
Не виховуймо нових придурків

Позно батенька.... Ту фразу тобі треба було сказати в півтора рочки своїм батькам

63звк пише:
пиймо в міру і нам буде добре, і тим, що з нами буде непогано, якщо ми ВИСТАВЛЯТИМЕМО, не будемо жлобами

Впевнений шо тим хто буде з тобою буде добре? Хіба як то будуть якісь алкоголіки і все. Для решти то буде прокляття яке всьо життя їм перепаскудить. Не дай Боже тобі дітей мати, а якщо вже пізно чи таки будуть, ти краще лиши їх в спокої.
Васілій пише:
Ольку, невже ти думаєш шо алкоголік став алкоголіком, бо надивився реклами

Ха, а чому ні? В будь-якій рекламі пива людині (а точніше підліткам) втовкмачують, що пити пиво це круто і добре, а хто не п"є пива - той лох. Загугли фразу "пивний алкоголізм" - дізнаєшся багато нового.

П. С. Вчора в новинах чув - по офіційним даним споживання алкоголю в Україні - 12 літрів на душу населення. І це разом з немовлятами і пенсіонерами! І тільки по офіційним даним!
63звк пише:
пиймо в міру і нам буде добре

Сто разів вже доведено - поняття міри до наркотиків не відноситься

Дуже добре що в Золочеві з"явилась організація, яка допомагає позбутись залежності. Над алкашами можна багато прікалуватись, але насправді це зовсім не смішно.
mops пише:
Загугли фразу "пивний алкоголізм" - дізнаєшся багато нового.

На сараї тожи багато чого буває написано, а там всього лиш дрова лежать. Проблема алкоголізму існує, не спорю. Але не реклама є його причиною.
mops пише:
Дуже добре що в Золочеві з"явилась організація, яка допомагає позбутись залежності.

От добре чи ні-говорити рано. Багато подібних організацій просто напросто лохотрони
Васілій, а ти вважаєш що реклама що така реклама справляє позитивне враження на суспільство? Реклама пива і горілки.
А я люблю пити пиво!!! Що саме зараз і роблю!!! , хлопці, дівчата!
mops, можна уточнення? 12 літрів на душу - це за день, місяць, рік?

В масовості явища БЕЗПЕРЕЧНО винна реклама! А реклама завжди базується на загальноприйнятих суспільних стереотипах, тобто "круто, лох, ..."
12 літрів чистого спирту на кожну людину на рік. Уявіть собі типову українську сім"ю - мама, тато і дитина. Згідно цих даних виходить така ситуація - на вихідних ця типова сім"я іде в кафешку і разом випивають по пляшці горілки кожен. Теоретично після першого ж такого походу дитина мала би вмерти від алкогольного отруєння. Якшо ж припустити що дитина не п"є, то її щотижневу пляшку випивають батьки. Що то за сімейка буде, думаю, пояснювати не треба.
Ще раз нагадую, це по офіційним даним...