Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Військова служба була його покликанням

Чи найнялись би ви на військову службу в гарячу точку?
так 12%   1
ні 87%   7
вагаюсь 0%   0
Всього голосів: 8
Автор Повідомлення
Військова служба була його покликанням
Матеріял взято з Репортер Новий канал
Цитата:
Четвер, 20 березня, 19:25

На Львівщині та Тернопільщині нині прощались з українським миротворцем, який загинув під час операції ООН в Косові. ... У рідній частині кажуть, військова служба була його покликанням. Ігор ставив мету і завжди до неї йшов. Потрапити миротворцем до Косова з першого разу йому не вдалося, але він не здався. І за півроку поїхав. Додому, на жаль, його живого не дочекалися.

Знову потрапив наш Золочів в національні новини. Цього разу з трагічної причини. Шкода хлопаку. Не вода текла в його жилах, якщо сам наважився полізти в саме серце пекла, охоплене язиками війни. Але й не з доброї волі шукають наші люди ліпшої долі по світах.

Як ви ставитеся до таких радикальних способів військового заробітку, як місія ООН в гарячих точках світу?
Шкода звичайно, коли гинуть люди в такому віці. На війні не без жерв.
Але
Цитата:
Потрапити миротворцем до Косова з першого разу йому не вдалося, але він не здався
Попередження з вищих інстанцій було? Було. Проігнорував. Рок.

додано через 4 хвилини 55 секунд:

Які нахер на війні можуть бути "миротворці"?? Це надуманий термін. Прості заробітки.. Найманці воюють за гроші, політики ними прикривають і підсилюють свої козирі. А шось не получиться - відведуть в ранг героїв, дадуть компенсацію і пака... В Косово блін.. Тіпа там демографічний крізіс, нема кому воювати, і тре абсолютно лівим людям рішити питання "миротворчо"..
По темі: Кожен заробляє як вміє.
без от ТАКИХ ЛЮДЕЙ в світі почались би мікро війни в кожних не стабільних районах! захищають чужі країни, червоний хрест і всіх хто живе на пороховій бчці
........ поклін таким людям

З. І._ООН класна штука!
AVB пише:
Як ви ставитеся до таких радикальних способів військового заробітку, як місія ООН в гарячих точках світу?

А чим він такий радикальний? Скільки загинуло на службі? А скільки згинуло люду по заробітках? Кожен сам вибирає свою долю Шкода хлопаку і його рідних. Але... але..
F.O.A.D. пише:
без от ТАКИХ ЛЮДЕЙ в світі почались би

Яких ТАКИХ? Захищають КОГО від КОГО? Воюють на чужій території, захищаючи чуже від чужих же аборигенів. Вони - прості пішки в чужій ігрі. Юніти. Миротворчі мікровійни робляться не для того шоб вирішити питання і швидко закінчитись. Вони закінчуються тоді коли скажуть.
"Радикальність" в моральному навантаженні найманця. Адже війна це не сонячна Італія чи Португалія