Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чому ми бідні - бо дурні, чому ми дурні - бо бідні?!

Автор Повідомлення
Чому ми бідні - бо дурні, чому ми дурні - бо бідні?!
Чому ми бідні - бо дурні, чому ми дурні - бо бідні ?! Так кажуть, але все-таки в цьому щось є, щось в тому і про нас. Подивіться як кругом все пропивається. продається, оббріхується. Ми , власне, варимся у власному соку, а інші в цей час заробляють капітали, в тому числі і на нас. Як цьому зарадити, давайте обміркуємо
містер ІКС пише:
Чому ми бідні -бо дурні, чому ми дурні - бо бідні ?!

містер ІКС пише:
щось в тому і про нас

містер ІКС пише:
а інші в цей час заробляють капітали, в тому числі і на нас. Як цьому зарадити, давайте обміркуємо

по-перше, не бачу нічого поганого в тому, шо хтось заробляє шалені бабки, мене жаба не давить.
по-друге говорячи про ми треба застосовувати також я, а на рахунок мого "я" то я недурний і вважаю шо небідний, а навіть наоборот багатший за всіх, бо маю голову на плечах, і більше мені нічого не тре, я повністю щаслива людина
по-третє нашо тобі заваджувати зароблянні капіталів, чого ти тим досягнеш ?
по-четверте якшо тобі призначено шоб на тобі їздили, краще не пручайся, а будь добрим волом
містер ІКС пише:
ми бідні -бо дурні, чому ми дурні - бо бідні

Загалом не про всіх сказано але таки то є факт)

містер ІКС пише:
Подивіться як кругом все пропивається. продається, оббріхується. Ми , власне, варимся у власному соку, а інші в цей час заробляють капітали, в тому числі і на нас. Як цьому зарадити, давайте обміркуємо

Зарадити не зможеш, та й не повинен... Просто чуть розумніші і хитріші люди замість того щоб "варитись у власному соку", "пропивати і продавати" не тратять час і сили на подібну фігню, а займаються ділом... користуючись людьми які не вміють чи просто-напросто не хочуть соображати...
Напевне, Pangea таки права. Головне - бажання! А конкретно в українському випадку ше неабияка наполегливість.

додано через 57 секунд:

Пояснення вбогого стану України відоме всім і кожному: ”Чому ми бідні? Бо дурні. Чому ми дурні? Бо бідні”. Замкнене коло. Тільки якщо сюди ввести третій елемент — про ледачість, — коло можна розірвати. Якщо…

Відпочивати в рідній Україні патріотично, дешево й сердито. Принаймні, в теорії. Для відпочинку багато не треба. Блакитний басейн з підігрітою водичкою (бажано озонованою, а не хлорованою — але то вже, як вийде). Пару цікавих екскурсій — більше на тиждень відпочинку не треба. І ввічливий персонал у готелі — але якщо ти платиш, хто ж ризикне бути з тобою неввічливим?..

І головне: зароблені горбом і потом гривні ти не везеш за тридев’ять морів, а витрачаєш тут — у Криму чи в Карпатах. Ба, навіть тут, в рідному Києві, де взимку теж можна знайти басейни з підігрівом. При цьому даєш змогу заробити на своїй скромній персоні іншим скромним привітним українцям.

Але… ні, ні й ще раз ні! Тільки-но замайоріла перспектива взяти тижневу відпустку, міняю зароблені гривні на долари та їду витрачати їх за три моря (Чорне, Середземне й Червоне) — в Єгипет. Точніше, не їду — лечу на старенькому ”Дугласі”, що мало не розвалюється в зонах турбулентності. Нічого, для моїх поїздок міцності літака ще вистачить. А їхати поїздом до Криму чи Карпат? Дякую — наїздився! І взимку в неопалених вагонах, і влітку в дуже опалених — аби одурілі від спеки пасажири охочіше купували в провідника теплу мінералку. Бо в обов’язковий ”причіп” йде горілка…

В далекому Єгипті цілий тиждень житиму в чотиризірковому готелі, плаватиму в блакитному басейні з озонованою водою й поводитимусь, як належить європейському туристу: з лінивим достоїнством білої людини. Вранці в їдальні ввічлива дівчина відведе мене саме на половину, де ”No smoking” — бо я не палю. Будь-яка страва з багатого ”шведського” столу — для мене. Доки порослі бур’янами, притрушені порошею руїни українських замків спатимуть тихим сном в марному очікуванні туристів, мене повезуть комфортабельним автобусом дивитись на колосів Мемнона, піраміду Хеопса або Карнакський храм. Або купатись на три-чотири коралових острівця. Або в пустелю до купи брудних чоловіків, жінок та дітлахів, що разом з верблюдами, вівцями й собаками зображуватимуть переді мною бедуїнське плем’я. Увечері піду на дискотеку, де все задарма, окрім напоїв — а напитись можна і вдома!..

…Як?! Хлопчина-араб не видав на пляжі рушника?! Одне слово на Reception — і витягнувшись струнко, неборака виправдовується: він володіє англійською гірше, ніж італійською, тож і не зрозумів українського туриста, за що дуже вибачається… Звісно, вибачення приймаються: я ж знаю, що всі тутешні молодики посилено накопичують гроші на калим для весілля, біс із ним, хай вчить англійську…

За тиждень повернусь додому. Доки оговтаюсь від подвійної акліматизації, погортаю довідник зі світової історії, вкотре здивувавшись, наскільки мало місця там відводиться Трипільській культурі, що старша від найдавнішої єгипетської піраміди. Перечитаю краєзнавчу роботу ”Буття лубенського селянина”, що мені значно цікавіше, ніж показовий побут бедуїнів. Сяду в автобус №62, щоби проїхатись повз стадіона імені Валерія Лобановського, де на місці знаменитого колись на всю столицю відкритого басейна з підігрітою водою — автомобільний паркінг. Ввічливо попрошу кондукторку закомпостувати талончика і як найкращу музику, вислухаю сердиту відповідь: ”Тобі треба — ти й компостуй!”

Я — таки вдома!

Home, sweet home!..

А вечеряючи імпортними бананами, які в нас дешевші від української картоплі, несподівано зроблю цікавий висновок. Відоме прислів’я стверджує: ”Чому ми бідні? Бо дурні. Чому ми дурні? Бо бідні”. Але його треба було б трохи видозмінити: ”Ми бідні — бо дурні. Ми дурні — бо ліниві й не хочемо заробляти”.

Не хочемо заробляти на багатющій культурній спадщині.

Не хочемо будувати чотири- та п’ятизіркові готелі, блакитні басейни з озонованою водою тощо.

Не хочемо боротись за клієнтів у сфері обслуговування — нікуди їм подітись, і так до нас прийдуть! Не хочемо мислити в державному масштабі.

Лінуємось. І от саме тому ми — бідні…

додано через 14 хвилин 55 секунд:

Павло Глазовий - ЛАГІДНА ВДАЧА
Мій телеящик знову й знову
Гуде, кричить про хіт-парад,
Про роки-токи, гіти, шоу,
Томпон, підгузник, шоколад...
Бува, увечері чи вранці
Аж біля серця заболить:
Коли вже так американців
Ми перестанемо хвалить?
Там все - найкраще на планеті,
Там не життя, а благодать,
А їхні місіси і леді
Мішками снікерси їдять,
Себе в басейні кожна миє
І чистить зуби щодоби,
Тому у них чистіші шиї
І в голові нема лупи...
Якщо ж поглянути на справу
Без перебільшень і прикрас,
Американцям, їй же право,
Ой як далеко ще до нас!
Якби вони пили і їли
Таке, як ми п'ємо-їмо,
Давно б, сердешні, маком сіли,
А ми, нівроку, живемо.
У їхніх Штатах, у сенаті
Є люди літні й молоді.
Вони здебільшого багаті,
Але, як правило, худі.
Зате у нас еліта наша
І в злиднях маху не дає:
Як потрапля на ситу пашу,
То враз пузатою стає.
У нас простий адміністратор
Таку мармизу наїда,
Що поруч з ним чужий сенатор
Шулявським бомжем вигляда.
І в цьому дивного немає,
Такий наївний ми народ:
Усе, що в руки потрапляє,
Негайно пхаємо у рот.
Злодюг на світі скрізь чимало,
Та де ж іще такі були,
Щоб власну хату обікрали
І за доляри продали?
Тому й радіє телеящик,
Тому й випендрюється він,
Що на землі немає кращих
За ту Америку країн.
У них колись там на зарплати
Службовцям грошей не було,
Так сколихнулися всі Штати,
Аж президента потрясло.
А ми без грошей вже, нівроку,
Півроку й більше прожили,
Але звання Людини року
Ми Президентові дали.
Бо ми ласкаві і терплячі,
Ми злом не платимо на зло.
Такої лагідної вдачі
Ні в кого в світі не було.
Якби у них усе до цента
В ощадних банках відняли,
Вони б давно вже президента
Для себе іншого знайшли.
А ми фанерки почіпляєм
На зголоднілі животи
І мітингуєм, вимагаєм
Та на всі боки поглядаєм,
Як від міліції втекти.
Нам жалко міліціонера,
Щоб з нами клопоту не мав,
Щоб об якусь дурну фанеру
Свою дубинку не зламав.
З усього сказаного видно,
Що в нас характери м'які.
Такі ми всі, тому що бідні.
Тому ми бідні, що ТАКІ.
63звк пише:
В далекому Єгипті цілий тиждень житиму в чотиризірковому готелі, плаватиму в блакитному басейні з озонованою водою

я валяюсь! То яким долбодятлом тре бути жиби їхати в Єгипет і плавати там в басейні? Ужос.63-й, де статєйку тіснув? пасувало би дати посилання або копірайт ставити 100 прОцентів жи не ти писав Тут Ікс мене питав чому я вас пов"язую. Ап"ясняю-Ікс знайшов статєйку, пише вроді тємку а патом під видом 63-го полемізує з собов? Нє? Як діти, йопт!

додано через 3 хвилини 26 секунд:

містер ІКС пише:
Як цьому зарадити, давайте обміркуємо boast Drinks or Beer

А типер па тємі-шо тут міркувати? Поки будут такі як ти-я на вас буду заробляв
http://www.otherside.com.ua/news/detail.php?lang=1&id=942

посилання на роботу 63звк... виявляється він відомий... і пише не тільки в нас на форумі)))
Альонка пише:
посилання на роботу 63звк

ну чи не дебіл, га? Забанити нафіг за плагіаттт
Читайте цікавий сайт http://www.otherside.com.ua/news/
63звк пише:
Читайте цікавий сайт

вапшето пасувало би перепроситись-ну тіпо ізвінітє, апдєлался
але кому я то говору?
Тимуру ЛИТОВЧЕНКО