Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чому таке низьке відвідування Форуму?

Автор Повідомлення
Чому таке низьке відвідування Форуму?
Чому таке низьке відвідувавння нашого Форуму zl.lviv. Запитання до Адміна та тих хто є модератором - організатором нашого Форуму. В чому причина ?
А ти перечитай форум і як розуму фатить співстав дати вашого з іксом явлення і зниженням відвідування
Тре нові листівки по стовпах розклеяти, бо старі вже облізли
Кому б таку місію доручити
Не поняв про листівки, нащо їх клеїти, виборів зараз не намічається- вроді_можливо це означає на Вашому жаргоні - клеїти дурня ? А чо Васілійо пов'язуєш ікса з 63-ім, шо між нами спільного - не знаю. Ти певно з п'єца впав або ворона тобі на голову нагадила колло цвинтара

додано через 3 хвилини 46 секунд:

Васілій, я раньше думав, шо Ти САША, но тепер узнав, шо то не ТИ не ВІН, то я тебе не знаю, і давай без обід, писать один про одного толерантно або вообще не вставлять один одному палок. Хорошо ?
містер ІКС пише:
Хорошо ? boast Angel

Дагаварілісь
містер ІКС пише:
А чо Васілійо пов'язуєш ікса з 63-ім

Ліньки шукати, але десь було на жи ви з їдного ай-пі писали, і служили вроді разом
Служили раньше, потом расстались приеду в Золочев КОНТАКТИ ТРИМАЄМ может свидимся
А тобі Васілій за поніманіє спасібо
То, типу, з'ясуйки такі?

А по темі:

Просто набридло всім вже одне й те саме пересусолювати. Всі (більшість) тем обговорено. Нового практично ніц не з'являється. А якшо і випливає більш-менш полюдяна тема, то її зразу всі дружно починають засирати в певній мірі. До цього неодмінно приходить кожен подібний ресурс. Я небачу тут нічого поганого. Це природня форум-еволюція, необхідний період розвитку, за яким знову починається конструктивне спілкування.
з точки зору банальної ерудиції дезінформація інформатора веде до деградації дезінформатора
п. с. скоромовка
AVB пише:
випливає більш-менш полюдяна тема, то її зразу всі дружно починають засирати в певній мірі

можиш дати приклад?
Можу

Наприклад, тема про екологічний фестиваль.
Вважаю, що починаючи з це повідомлення (точніше його закінчення) і два наступних загаджують вигляд форуму. Звісно, що після такого охочих сюди навідатись меншає. Невже цей ресурс створювався для "бу-га-га" в сторону бодай-якихось чиїх починань? Я розумію, що і подуріти треба, але може вже досить?
AVB пише:
Звісно, що після такого охочих сюди навідатись меншає.

ой ну я вас умаляю
і не просіт мене, і не благайте!
Та в Золочеві нормально тепло, воду, газ і світло подати не можуть. А ти пропонуєш ше наш СЕКС на їхні руки покласти!
А то му, що Ви, шановні Золочів'яни думаэте в більшості своїй кожен про себе. Тому і бардак у вашому місті робиться і на форум цей ніхто з владних структур не звиртає уваги. просто не сприймає, бо фігню тут всяку пишуть. Хо, мушу констатувати, у нас у Львові ситуація майже не відрізняється.