Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як розуміють гріхи різні світові релігії

Як вплине пункт з смертних гріхів "використовує контрацептиви" на ситуацію з СНІД
Жодним чином 22%   2
Кількість хворих збільшиться 66%   6
Мені побарабану 11%   1
Всього голосів: 9
Автор Повідомлення
Як розуміють гріхи різні світові релігії
Список смертних гріхів був складений у сьомому столітті - коли церква ще була єдиною. Гординя, гнів, хіть, заздрість, ненажерливість, жадоба, відчай (останнє католики згодом замінили лінощами).

І от - чергове оновлення від Ватикану: не потрапить у рай душа того, хто експерементує із ДНК, проводить досліди над людьми, забруднює довкілля, сприяє соціальній нерівності, вживає наркотики, використовує контрацептиви, і - звичайно - аборти, і педофілія.

Сім смертних гріхів написав папа Григорій Великий. Тепер цей список затісний. У 21 столітті людині багато за що слід відповідати. Чи не гріх забруднювати середовище, зловживати наркотиками, багатіти та робити аборти?

Новини 1+1

В мене особливу увагу привернув пункт (використовує контрацептиви). Що на це скажуть соціальні служби та телебачення, які кожен день крутять ролик (користуйся презервативами. Зупинимо СНІД поки він не зупинив нас). Знаю точно, що тих, хто підмовляє на гріх, церква вважає більш грішними ніж тих хто його робить.

Тут і вся проблема. Соціальні служби боряться із СНІДом, проте порушують смертні гріхи.

PS На сайті 1plus1.tv про цей пункт нічого не сказано, проте у відео ролику він присутній.
Читав, не зрозумів...
Яким боком церква до гріхів?
voshkaniridze пише:
не потрапить у рай душа того, хто експерементує із ДНК, проводить досліди над людьми, забруднює довкілля, сприяє соціальній нерівності, вживає наркотики, використовує контрацептиви, і - звичайно - аборти, і педофілія.

Ну что ж.... Горіти нам всім в пеклі ізвращенчики)))

І то не кажучи вже про попередні 7 гріхів, з яких тільки один, мабуть, мене не стосується
А церква не є така безгрішна сама як про неї дехто думає. Це є величезна структура яка править світом так як хоче. У всі віки духовенство було багатим і мало великий вплив на політику, правда деколи тупо відкрито а деколи тупо із подтішка, але мало завжди. Зараз говорить про те, шо користуватися контрацептивами не можна,(так як і положено ніби, мол, така вся праведна)а сама , на мою думку, може запросто мати долю з продажі контрацепції.
А взагалі, хто дав право церкві на сьогоднішній день визначати контрацепцію як смертний гріх? Так же само, як хто дав право визначати церкві те, чи попадають маленькі нехрещені дітки в рай чи в пекло, по їхнім же словах колись вважала церква, шо вони попадають автоматом в пекло коли нехрещеними вмирають, а тепер на нинішній день уже не попадають
voshkaniridze пише:
І от - чергове оновлення від Ватикану: не потрапить у рай душа того, хто експерементує із ДНК, проводить досліди над людьми, забруднює довкілля, сприяє соціальній нерівності, вживає наркотики, використовує контрацептиви, і - звичайно - аборти, і педофілія.

Дай-но ссилочку на цю інформацію, бо вже набридло читати подібні дурості. Ти хоч розумієш, що мається на увазі під "смертним гріхом"?
І взагалі опитування безмозгле абсолютно -- для кроликів зовсім не важливі погляди церкви на контацепцію.

додано через 2 хвилини 27 секунд:

І дай те вже спокій тій церкві -- ніхто ж вас не примушує виконувати її закони, жити згідно її постанов...
Дійсно! Набридло якесь безпутнє базікання. Позакривайте всі роти, сидіть тихо і нічого не чіпайте! Нам, кроликам, так спокійніше.
Дійсно, тємка так чисто паржать...
Не дослівно з акушерства та гінекології: Контрацепція - комплекс заходів/засобів, що запобігає заплідненню яйцеклітини.
За актуальними науковими даними жоден з них від ВІЛу не захищає.
До речі: метод виявлення антитіл до ВІЛ, яким аналізується такий фактор в Україні не дає 100% гарантії актуального результату.
Пи. Си.: Пильнуйтеся
kalef_f пише:
Дай-но ссилочку на цю інформацію, бо вже набридло читати подібні дурості.

16.03.2008 по телевізору(здається 1+1) розказував(ну а я запамятав)