Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи треба у Золочеві побудувати метро?

Треба 34%   9
не треба 65%   17
Всього голосів: 26
Автор Повідомлення
Звичайно треба, і аеропорт, і морський порт, і космодром...
Re: Чи треба?
wap87 пише:

Смішно

Яке метро в Золочеві? Затрати на будівництво метро величезні, в маленьких містах такі питання навіть не розглядають. Взагалі доходи від перевезення пасажирів не покривають експлуатаційних затрат в переважній більшості метрополітенів. Заробляють на тому, що розміщують рекламні плакати в підземках (до речі розміщення реклами на станціях метро дуже дороге).

Інше питання, що потрібно налагодити рейсові маршрути Центр-Шевченка, Центр-Львівська, Центр-Бродівська. В тих напрямках ходять маршрутки до сіл, але там постійно багато людей, а на таксі - дорого. Але, наскільки я знаю таке вже робиться. В "Народному слові" писало, що Міська рада оголосила конкурс на маршрути Центр-Шевченка, Центр-Львівська.
Звичайно, в нашому місті буде і метро і персональні гелікоптери, шкода, що нас тоді не буде... а пока...... І Я МИТРО, І МІЙ КУМ МЕТРО, І МІЙ СВАТ МЕТРО
ага, а ше аеропорт можна.... дороги перше треба нармальні...
Чим Золочів добрий, так це тим, що з будь-якого кінця міста в протилежний кінець можна дотопати за 30 хвилин.
Треба скинутись вже на те метро, Правда?
Я так зрозумів, шо підчас останнього вікенду аеродром і приватні типу-гелікоптери вже розпочали свою діяльність. Щоправда поки що лише над Золочівкою. Хто був на базарі і бачив - підтвердить.
yulia пише:
ага, а ше аеропорт можна....

Ви можете сміятись але аеропорт в околицях Золочева буде деь так років за 5.
Цілком можливо
Треба менше шмалі курити і все буде гаразд!
Там ві Львові шось мріяли переносити аеродром десь подалі за місто. Але мова йшла про Городок, а не Підгороднє.
Хоча, хто його знає, навіщо так рехтується траса Львів-Золочів, подекуди з розширенням до двох смуг?
Яке метро!?! Вулиці і так розгромлені - маю на увазі дороги. А зроби під ними ше й метро так будемо жити в підземеллі Уявляєте - дім під землею, робота під землею, магазини під землею і кожні 10 хвилин попри пліт поїзд мчиться.
А взагалі можна пустити в каналізацію тролейбус - чим не метро)))
Є інша пропозиція.
Закласти на Золочівці на дубових сваях Золочівський оперний театр, Золочівку в тунель запустити і там закохані пари на гондолах катати. Поставити оперу "Еротичний футбол" у виконанні оригінальних акторів по одноіменному ріеліті-шоу Золочівського телебачення. Уявляєте, яку туристичну привабливість здобуде наше місто? Клас!!!
В нас ше трамваїв нема, а ви вже метро хочете, і до того ж у нас і так майже кожен день десь вода прориває, а як будуть метро робити, то зразу треба буде і весь міський водогін переробляти
Люблю, коли хтото напише єрунду і її зразу на 300 сторінок обговорять. Поважаю українців.
А я думаю, шо нам не треба метро, бо Золочів не велике місто, а метро їздить швидко. Отже, не встигнеш зайти, як вже виходити треба буде
Так ніхто ж не каже про громадський транспорт. Мова йде про величезний парк розваг Zolochiv Land
Може магазин?
voshkaniridze, Красава навiть не зразу зрозумiло хто накурений, чи автор запитання, чи хто вiдповiдае на нього
2Альонка- а якщо ми пообiцяем що iздити воно буде помаленьку,(щоб не псувати вражень вiд поiздки) i станцii зробити бiля кожного пiд\'iзду i магазину. Ти погодишся на будiвницьтво? (а i ще на тест-термiн зробити iого безкоштовним, або пиво тощо розносити)
2АVВ Парк розваг у нас вже е, навiть з посадочними майданчиками для тих хто на \"автопiлотi\" (я про геликоптери) а ще поруч е база дозаправки (мiж iньшим двоповерхова, цiлодобова! Що правда назва вiдома (як мiнiмум) на всю Украiну(ну хто чув про Золочiв ) а цеж SНЕVCНЕNКОLАND i як що вiд парку цього буде пряма \"ветка\" до ст. М. Лiвобережна (м. Киiв) то i я видiлю кошти на будiвницьтво.

Posted from a Nokia mobile phone
А за парком, ну це мрii покi що (як що осушити болото /акцiя-викинь тампакс у болото/) можна побудовати космопорт межгалактичного значення) це для тих хто на \"коксi\" я чув що дозаправки десь там поблизу вже е.
... мля вже 3, а ще триамае

m@xxximus У зв'язку з неможливістю прокладання додаткової гілки через стару історичну забудову міста, було б доцільніше закласти додатковий наводний транспортний коридор, пустивши по річці Млинівка "Ракети" від ст. м. "Тернопільський базар" до ст. м. "Комсомольське озеро" з додатковою проміжною зупинкою "Білий дім".
А от безкоштовний тест-термін ше й з пивом - це то шо треба! Так і Metro do Porto починали.
Ну тодi я вимагаю, органiзовати трафiк до вищезгаданого парку(живу я неподалiк) а з озера? Може монорельсу магнiтну. I таки... ваша думка шановний про космопарк.

А i доречi...
прошу не настiльки добре я знаю РT мову щоб письмово на нiй вiдповiдати. ТА i було це майже 5р. назад...
Вернувся тому що зрозумiв що менi тут краще,i грошi тепер i тут можна заробляти не меньшi! А можливiсть вернутись закiнчилась весною 2004. Правда за мiсяць до Н. Р.2004 в мене викрали сумку з документами в т. ч. закорд. паспорт а ти був де саме? Порто? Я поряд. Авейро.

Ну, не знаю. Мені добре й так. Без метро, парку розваг і всяких таких різних штук. Але якщо ви вже так хочете, то можна побудувати
А що, Ви не знали, що парк розваг у нас уже є (завітайте в податкову), а космодром поряд (будівля спорткомплексу).
Все це добре і в принципі не погано щоб в Золочеві таке було, але мені здажться потрібно говорити поки-що більш про реальніші речі, наприклад стан доріг, чи державного транспорту. На мою думку зараз це важливіше.
P.S: нікого не осудив, просто сказав що думаю.
шось ми закинули цю тему!!! чи розглядає адміністрація золочева цю пропозицію, вам головне тунелі нарити, а вагони я передам з одеси, наприкла трамваї, о, і буде мето-трамваї
Давайте з трасою визначимся. А то теревені тут розвели "вакруг-да-окало"! ПО ДІЛУ!!!
Оскільки каналізація і водопровід міста в жалюгідному стані, то щоб їх не рити тунелі, не турбувати лишній раз "Водоканал" і не мішати спати комунальним службам, пропоную "метро" винести назовні, бажано на висоті 2-3-го поверхів. Пустити зразу 5-6 ліній (щоб нікого орандженджова жаба не давила "А во там є, а в нас нема..."):
- центр-Шевченківське озеро (чит. "АКВАПАРК"),
- центр-вокзал (з можливістю в світлому майбутньому продовжити лінію на Вороняки, Ремезівці, але це вже за рахунок мешканців цих віддалених районів)
- центр-Львівська (продовжувати цю лінію до цукрового вже немає смислу - там і так вже 2 кроки)
- центр-Екс-Комсомольське з парком пасивного відпочинку (автосон на автопілоті) Екс-Жовтневий (лінію бажано провести над вулицею Шашкевича, з метою приваблення туристів для огляду мальовничих видів міста. На цій лінії можна буде проводити гіпер-експрес-екскірсії по центру нашого мегаполісу)
- центр-Підгородне з зупинкою в екстрім-аквапарку "Екс-Комсомольський" (він ще тільки в проекті, але діло не стоїть на місці. Як казав відомий putrya: "Золочів розвивається...")
- центр-Бродівська ч/з Новий Світ і Зарічча (в перспективі продовження лінії до майбутнього міжнародного аеропорту/космодрому)
Так я не поняла, на Підгородне значить буде маршрут а на Бенів нє????? А я шо маю пішки додому ходити?
Za ti groshi krashche sportuvnuj kompleks pobuduvatu,metro nam nidochogo.
Нє.... давай метро!
вже почали так доробляйте... на відкриття - покличите!
Дiйсно! Спочатку тре метро добудувати, а то ми всьо кидаем на пiвдороги!
>Альонка
на бенiв пустим маршрут \"тройка\" конiв з \"бубенцами\"! Дуже колоритно
а в зимнiй перiод...
оленiв, з водiем-ескiмосом

massacra пише:
бажано на висоті 2-3-го поверхів

А на зупинках поставити батути, шоб вискакуєш - і стриб на м"ягенький батут - і без травм. Ну, і техніку безпеки ше треба буде обговорити.
Але з іншого боку, якшо воно буде над землею - то це вже не метро. Якось би його назвати інакше.... вап-ро, чи як?
Висота вибрана не просто так, а щоб люди, які живуть на 2-3 поверхах не розслаблялися і періодично нервувалися від поїжджаючих поїздів...

А над землею, то це теж метро. Його по вул. Шевченка можна пустити в тунель....
Звісно ж треба. Але спершу давай розбудуємо наше місто і дуже постараємося, щоб кількість нашого населення зросла хоча б до 1000000.
Ой, боюся таким великим наше місто не стане. Хіба тільки тоді, як люди стануть схожими в деяких питаннях на кроликів. Тільки після цього в Золочеві стане більше народу.
В тому питанні мене найбільше лякає субота. Уявіть, який натовп створить 1 000 000 мешканців на базарі!!!!
Якшо ж збільшувати кількість базарів пропорційно, беручи по одному на кожних 25 тисяч, то Золочів налічуватиме їх аж 40!
ПЕреважна більшість золочів"ян на базар не ходить, то все туристи з району, але тоді б був район в золочеві який би називався Сасів чи Червоне. То скільки б тоді коштувала квартира в центрі?
Тема не відповідає реальності. По радянським нормам (а українські не змінились) метро будується коли жителів даного міста досягається мільйон.
Скільки до цього потрібно Золочеву? І навіть Львову? Зрештою у Львові планували збудувати в радянські часи підземний трамвай(мініметро), як у російському Волгограді, та забракло коштів, а далі Україна стала незалежною державою. І це питання взагалі знялося з порядку денного.
roma пише:
Тема не відповідає реальності. По радянським нормам (а українські не змінились) метро будується коли жителів даного міста досягається мільйон.

Рома, ти такий умний, аж дух захвативаєт. Мінімум кандидат наук. МІ-НІ-МУМ
Васілій
Дякую за комплімент(хоч на кандидата не тягну!), але чому б не побудувати швидкісну автомагістраль чи швидкісну залізничну колію між Львовом і Золочевом. Все таки Євро-2012 наближається !
А хіба київську трасу до того часу не завершать?
roma пише:
чому

roma пише:
не побудувати швидкісну автомагістраль чи швидкісну залізничну колію між Львовом і Золочевом.

Бо на це піде купа грошей, купа часу і купа сили, а ти знаєш нашу владу - їм но сидіти в кабінеті, бити байциди і ше шоб гроші самі до них лізли в кишеню.
Беатріса
Я згідний з такою оцінкою влади. Хоча ідеальна влада має в першу чергу думати про людей( звісно не забуваючи і про себе. Така вже людська природа!) . А хоча б нормальна траса Львів -Золочів нам потрібна. Уявляєте на
Євро-2012 приїде сила -силенна гостей і захоче оглянути наш замок(до речі
замків такого типу , як Золочівський ще лише 2 в Європі), а тут жахлива дорога, де на відрізку між Червоним і Вільшаницею можна безпечно їхати, хіба що з швидкістю трактора.
roma пише:
на
Євро-2012 приїде сила -силенна гостей і захоче оглянути наш замок

тоді їм прийдеться півтори години помаринуватись в мікрохвильовці Львів-Золочів
tymofiy пише:
тоді їм прийдеться півтори години помаринуватись в мікрохвильовці Львів-Золочів

якщо їм ще повезе туда запхатись...

А то наші бабулі і студенти покажуть їм шо таке природній добір