Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чому б в нас не садити дерева за прикладом Президента Ющенка

Автор Повідомлення
Чому б в нас не садити дерева за прикладом Президента Ющенка
Подивіться наш президент кинув клич садити дерева і сам це робить. А в Золочеві - тишина. Що немає кому підтримати нашого Президента. Ваші думки та судження з цього приводу ...

додано через 9 хвилин 52 секунди:

ДО РЕЧІ : Віктор Ющенко посадив дерева у кількох місцях на батьківщині Тараса Шевченка
Тепер масове озеленення має вібуватися в Україні щороку. Поза торік Віктор Ющенко навіть видав спеціальний Указ - про проведення акцій "Зелений паросток майбутнього". А ЧИ ЧУЛИ ПРО НЬОГО В ЗОЛОЧЕВІ ?

На батьківщині Тараса Шевченка цього року було дві розваги - день довкілля - і приїзд президента.

Садок вишневий коло хати. Сьогодні це була найуживаніша цитата із Кобзара, на батьківщині якого садили нові дерева. Правда, не вишневі садки, а дубові та горіхові ліси. Їх висадили одразу в кількох селах - в тому, де Шевченко народився, в тому, де вчився малярсту і там, де служив у поміщика. Уточнення - садили і вишні !

У сина Президента -Тараса Ющенка - батько не лісник. Але висаджувати дерева теж привчає. За словами президента, сьогодні це мав би зробити кожен українець.

Президент та його дружина також взяли участь у закладенні гаю в селі Майданівка Звенигородського району Черкаської області. Акція відбулася на 60 кілометрі дороги Київ-Одеса з нагоди Дня довкілля, повідомляє прес-служба Глави держави. Президентське подружжя взяло з собою наймолодшого сина Тараса. Захід відбувся за ініціативою Держкомлісгоспу в рамках всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». В рамках акції в Україні має бути висаджено один мільйон лісових дерев.

Звертаючись до учасників заходу, Президент наголосив на важливості захисту довкілля та примноження лісового багатства нашої держави. Президент подякував усім, хто бере участь в акції та приводить з собою дітей. За його словами, для вирощення нових лісів потрібно зусилля різних поколінь і нині «настав час зрушити цю велику справу з місця».
ДЕ ВИ ЗОЛОЧІВ'ЯНИ ТА ФОРУМЧАНИ ? ЧОМ НЕ САДИТЕ ДЕРЕВА?
Лопату в руки і утворюй "поддєржку штанОФФ"... може дадуть тобі за заслуги орден-медаль як заслуженому садоводу-огородніку...

додано через 2 хвилини 11 секунд:

P.S. не забудь гучно вигукувати "Я саджаю дерева, як президент Ющенко"....
Пысля того, як поліціянти вивели заплаканого Буратіно із зали суду, Папа Карло меланхолійно зітхнув: "Ну от, нарешті я посадив дерево..."
думаю непогано аби влада чи бізнесмени Золочева організували б продаж дешевих саджанців тоді можна було дійсно, як пише Містер ІКС, посадити більше дерев в нашому місті
А для чого давати шанс владі ше більше збагачуватись? Тре самим створювати розсадники і продавати саджанці.
Посадив дуба в хорошому мисти. И коли до нього прихожу то душа радуеться що вин прийнявся. Можливо колись вин доросте до свого ривня, якщо комусь не помишае!

додано через 25 секунд:

я вже сади дерева два роки тому. На глині посадив 25 штук, і тіко одне проросло.
В мене на глині з п'яти два принялось