Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Женцкій день

Автор Повідомлення
Женцкій день
Для наших дєушок, найкращих
"Восьмое марта! Я коханий
Несу тюльпаны в целохвани!
Буржуй своей несет брильянты,
Поэт своей – плоды таланта.

Художник для своей фемины
Нарисовал с утра картину.
И прапор натаскал тушенки,
Крестьянин – выгнал самогонки.

Шеф-повар – у плиты кухонной,
Кондитер – торт несет огромный.
А депутат в бутик плетется,
Где все со скидкой продается.

Все, в общем, лучшее, что можем,
Слагаем мы у Ваших ножек!
Мы в этом день все супермены,
Ковбои, мачо, джентльмены!"(с)
Та ти в нас трохи поєт
mara пише:
Та ти в нас трохи поєт

Стіхотворєніє ні майо
Але нічо поетичне мені не чуждо
Ми своїми вправними руками
Вишивали рушничок для мами,
Щоб на свято маму привітати,
Нашу радість їй подарувати.
Є на ньому півники святкові,
Є на ньому квіти малинові,
Синя нитка – птиці прилітають.
А червона – квіти зацвітають,
Листя вишиваємо ласкаве,

додано через 2 хвилини 28 секунд:

Всіх Вас любих, чарівних, дорогих мам, бабусь, сестер, дружин, коханих вітаємо 8 Березня. святом весни та краси

додано через 4 хвилини 42 секунди:

А ще вітаю зі святом всіх дівчат- учасників Золочівського форуму
Послання нашим жінкам від опозиції -
«Дорогі жінки!

Бажаю кожній з вас багато сонця, тепла і любові. Здоров'я – вашим дітям і близьким, злагоди – родинам, благополуччя і впевненості у завтрашньому дні.

Миру, спокою і щастя.

Нехай весна стане початком добрих змін у житті кожної з вас.

З повагою - Віктор Янукович»

додано через 6 хвилин 44 секунди:

8 марта – это чудесный весенний день, когда никто не ходит на работу, зато все вспоминают Клару Цеткин. 8 марта можно дольше поспать, побаловать себя завтраком перед телевизором, а перед выходом на улицу проигнорировать порядком надоевший галстук. А ещё 8 марта – это повод, чтобы сказать любимой женщине, дочери, подруге, маме, тёще и даже просто встречной на улице приблизительно такие слова:

«Дорогая женщина! Ты так прекрасна сегодня! Впрочем, как и всегда. И я хочу сообщить тебе одну важную вещь. Долгих 364 дня я ждал этого женского праздника – 8 марта. Я ждал его с большим нетерпением, чтобы сказать: на самом деле, каждый день, все 365 дней в году, принадлежат только тебе».

Дорогие женщины! Пускай Вам везде сопутствует удача, а всюду, где бы Вы ни появлялись, Вас окружали заботливые и, самое главное, Настоящие Мужчины:

Справедливый начальник, который всегда готов поощрить Ваши профессиональные таланты;
Приветливые коллеги, которые встречают на работе с улыбкой и чашкой кофе;
Вежливые пешеходы на улицах, готовые подать руку при выходе из автобуса и подсказать ближайшее почтовое отделение;
Понимающие водители, всегда пропускающие даму с «туфелькой»;
Послушные дети с полными дневниками хороших отметок;
Нежно любящие внуки, которые не забывают навестить бабушку;
Благодарные зятья и тести, которые называют Вас «мамой»;
Любимый мужчина, который всегда один, но стоит всех на свете.
С праздником Вас, самые красивые, всегда молодые и неизменно лучшие! Любви Вам, неувядающей молодости и тёплого весеннего солнца!

Ось такі Вам вітання

додано через 2 хвилини 22 секунди:

Примітка: але ці вітання вже не від опозиції
ВІТАЮ ВСІХ ДІВЧАТОК І ЖІНОЧОК НА ФОРУМІ З 8 БЕРЕЗНЯ --- ЗАЛИШАЙТЕСЬ ЗАВЖДИ СОБОЮ.

п. с. я вас так люблю!, так люблю...! --- розцілував би всіх
дуже гарно шо є 8и
8=безкінечність
Ясно шо класно. Але то тре Богу дякувати.

А от кому завдячувати за появу кларицеткін?
Всіх дівчат зі святом!
Бажаю вам бути такими як ви є неповнорними, цвітучими , романтичними і прекрасними і щоб в вашій душі завжди була весна!
Вельмишановне панство, чи може хтось мені, безграмотному, пояснити де ше так бурно і святково зустрічають 8 березня крім країн бувшого СРСР? На мою думку, те свято тупе і нікому не потрібне. Жінок і дівчат потрібно любити, кохати, цілувати і розціловувати кожного року, кожного місяця, кожного дня, кожної хвилини і кожної секунди, а не згадувати кожного 8 березня потрухлий скелет скаженої комуняки Клари Цеткін, котра навіть своїм іменем псує це одноразове на рік нагадування про жінок, які існують на світі.
Помиляєшся, Lucifer Те свято навіть дуже потрібне. Щоправда не всім, а лише для виправдовування чужожонолюбства.
От не знаю, може я якийсь збочений, може шось не так зі мною. В мене є одна єдина кохана жінка, яку я люблю нестямно і на руках ношу, можна сказати, щодня. Ви мені звиняйте, але сказати, що мені подобаються інші дівчата, чи типу "я вас всіх люблю і цілую" язик не повертається, це ПРОСТО ГИДКО!

Звичайно, до жіноцтва-материнства безперечно є особливе ставлення, базоване на повазі і розумінні явища. Але придавати цьому якогось більшого почуття, нехай навіть раз на рік, - неправильно.
Дорогий AVB, це свято потрібне тільки чоловікам, шоб мати привід для пянки, проти котрої жінка не буде мати ніяких претензій, адже ти відмазався від неї своїм подарунком. [/b]
AVB пише:
може я якийсь збочений,

Швидше не збочений, а глюпій
Lucifer пише:
На мою думку, те свято тупе і нікому не потрібне.

Ну та не тупіше нового року, нє? як тобі непотрібне, то не значить нікому. Мені потрібне, ше знаю пару таких же дуріків яким потрібне і не
AVB пише:
лише для виправдовування чужожонолюбства.

AVB пише:
"я вас всіх люблю і цілую" язик не повертається, це ПРОСТО ГИДКО! Shocked

це залежить, яке значення вкладається у слова , а судячи по твоїй реакції ти таки конкретно
AVB пише:
якийсь збочений, може шось не так зі мною.

і ще й крім того
Васілій пише:
глюпій Mr. Green

насправді всі твої комплекси піддаються лікуванню -- дєрзай, поки до трепанації не дійшло.
Lucifer пише:
Жінок і дівчат потрібно любити, кохати, цілувати і розціловувати кожного року, кожного місяця, кожного дня, кожної хвилини і кожної секунди

Якби так дійсно було, то напевно всі би з тобою погодились, що 8 березня - зайве свято. Тому "Не словом, а ділом". Вперед!