Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що зараз для Золочева найактуальніше?

Автор Повідомлення
Що зараз для Золочева найактуальніше?
Думаю будова нового спорткомплексу чи то пак супермаркету чи спорткомплексу. Цікаво що там буде, ой як цікаво. Хто щось знає, розкажіть. А яким Ви увляєте цей суперспорт-МАРКЕТ-КОМПЛЕКС???
Знайти нормального господар"я для міста, подумати чи такий МЕР нам потрібен, який нічого не може зробити. навіть псів розігнати.
Олег пише:
Знайти нормального господар"я для міста

І кого ж?
lenhen пише:
І кого ж?

Догадайся з одного разу...
Сенсея Дзяня! Кого ж ше? Він їх всіх пірве.
Щоб в місті був поставлений гарний дитячий майданчик, дитячим садкам закупити нові іграшки, провести соціальну рекламу на рахунок алкоголізму, наркоманії та проституції, також збудувати притулок для бездомних і бомжів, де би були гарячі обіди, задурно би роздавался шприци і презервативи, також би проводились богослужіння і медичний контроль (нарколог, психіатр) також контроль збоку правоохоронних органів. Поставити в місті громадський туалет. От коли би влада наша таке зробила, я би сказав що вона дійсно щось може.

P.S. Я деколи не розумію нашу владу? От наприклад: витягне той безбомний і зїсть з смітника кусок ковбаси (то коли йому ще повезе на ту ковбасу) і заахворіє на грип, прийде в якесь людне місце і ще більше людей позаражує.
Олег пише:
Щоб в місті був поставлений гарний дитячий майданчик, дитячим садкам закупити нові іграшки, провести соціальну рекламу на рахунок алкоголізму, наркоманії та проституції, також збудувати притулок для бездомних і бомжів, де би були гарячі обіди, задурно би роздавался шприци і презервативи, також би проводились богослужіння і медичний контроль (нарколог, психіатр) також контроль збоку правоохоронних органів. Поставити в місті громадський туалет. От коли би влада наша таке зробила, я би сказав що вона дійсно щось може.

форум з фантазіями на другому поверсі

п. с. якби хоч гроші красти перестали, це вже би був їм велииииииичезний +
ми винуваті в тому що зараз є, наша бездіяльність і те що ми на когось надіємось привела нас до того що зараз ми маємо.
tymofiy пише:
Сенсея Дзяня! Кого ж ше? Він їх всіх пірве.

ніхто за нас нічого не зробить!!! От поляк прийшов сюда, зробить гроші і втікне.
Оті слова мене просто вбили:
Олег пише:
провести соціальну рекламу на рахунок алкоголізму, наркоманії та проституції

Олег пише:
задурно би роздавался шприци

А от шо підтримую, так це
Олег пише:
Поставити в місті громадський туалет.

А решта - рожеві мрії...
Олег пише:
ми винуваті в тому що зараз є, наша бездіяльність і те що ми на когось надіємось привела нас до того що зараз ми маємо

Питання до п. Олега-а ким би ти став, якби не впали совіти?

додано через 2 хвилини 45 секунд:

А питаннячко в темі смішне-кожному актуальне СВОЄ:"у кавота жемчуг мєлкій, а у кавота суп жідкій"
Олег пише:
нормального господар"я

так-так, саме господар"я нам і не вистачає
Не хватае нормальнои людини! Яка би могла пиднимати мисто а не заглядати, що ше осталось продати!