Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Первинна профспілкова організація учнів ЗПЛ

Автор Повідомлення
Первинна профспілкова організація учнів ЗПЛ
Спеціально для тих людей, які не обізнанні з інтернетом, не розуміють різниці між веб сторінкою, форумом і темою у форумі хочу повідомити наступне: дана тема створена мною для поширення інформації про Первинну профспілкову організацію учнів Золочівського професійного ліцею. Так як Золочів плюс неофіційна сторінка міста а форум є громадською думкою мені не потрібні жодні повноваження для відкриття цієї теми як і будяких інших. Інформація викладена у цій темі є неофіційною і відобраєає мою власну думку у тих повідомленях які підписані мною. Рушту повідомлень пишуться на основі правил передбачених цим форумом, а також індивідуальною культурою і поняттями етики користувачів цього форуму. Інформація що публікується мною і право її публікації грунтується на правах гарантованих конституцією України та Законі України "Про пресу" (інформацію)а також хаконі "Про інформаційні видання" (так він здається правильно називається) Для публікації будь0яких фото мені непотрібні жодні ліцензії чи дозволи оскільки їх публікація не передбачає матеріальної вигоди з мого боку.
Для тих хто братиме учать у обговоренні цієї теми прошу писати по суті, виявляти культуру і повагу до інших повідомлень і користовачів і не займатись дитячими іграми. Пам'ятайте, нагадити легше за все. А написати щось путнє під своїм власним іменем часто духу не вистарчає.
Сподіваюсь, що ця тема сприятиме громадські освіті молодих людей, їх правовій обізнаності, а також поширить інформацію про профспілковий рух і нашу організацію.
bam пише:
Так як Золочів плюс неофіційна сторінка міста а форум є громадською думкою мені не потрібні жодні повноваження для відкриття цієї теми

Все так, але троха не так. І сайт і форум всеж таки приватна власність. Тому логічно було б домовитись про розміщення своєї агітки з власником ресурсу. А так-хороше діло, дєрзай

додано через 2 хвилини 24 секунди:

Правда маю сумніви жи члени вашої профспілки будуть читати твої і наші думки. Тому смію припустити що це скоріше буде рекламої себе, любімага Нє?
Дякую за підтримку. Знав би ти чого мені це коштуе.
Суть не втому чо я повішав агітку. Це скоріше не агітка с спосіб розкрити зміст "Поняття профспілковий рух". Я не розцінюю цю тему як спосіб отримання матеріальної вигоди чи дишевої популярності. Прото у мене Богом даний шанс змінити щось на краце і не кривячи душею мушу зізнатись, що використовую я його дуже слабо. Слабо тому що революція у нас відбулась і всі про неї забули. А ті помаранчеві лозунги типу Свобода слова, Закон один для всіх і тому подібне залишились так далеко що навіть не хочиться згадувати.

А більшість молодих людей немають жодного уявлення що таке профспілка і як вона може вплинути на їх життя.
А починати ситуацію треба з себе. З впливу самих на себе, самоосвіти, стійкої позиції, а не того, що робить п Олива. (як на мене взагалі позорить ідею профспілкового руху)
Страх і незнання -корінь проблем молодої людини. а ще то, що ми всі по одинці. Немае тої організації якаб реально вирішувала проблема. Скажу чесно у моїй організації ситуація подібна і я один сам нічого не зміню. Принаймні не встидно буде, що не пробував.
Підсумок цього повідомлення: Мета профспілкового руху - Захист, зарплата, зайнятість. але колими говоримо про молодіжні, учнівські, студенські профспілки на першому місті профспілкова освіта!
bam пише:
А більшість молодих людей немають жодного уявлення що таке профспілка і як вона може вплинути на їх життя.

Про профспілки тут вже один писав...
Мав колись кавальчик білого картону з маркою "профвнесок внесено енцть валют" неякісний папір. ні до чого не підходить, куди не притули
А шо шасс? Зміни є?
Суть не у кавальчику паперу, а у тому, що він може дати. У розвинутих країнах членський профспілковий квиток виконує одночасно функцію платіжної карти тобто кредитки. а окремі організації взагалі не видають жодних членських квитків. Суть у самій ідеї. У захисті простої людини, яка хоче просто працювати, жити відчувати себе щасливою.
bam пише:
Суть у самій ідеї. У захисті простої людини, яка хоче просто працювати, жити відчувати себе щасливою.

Немаю абсолютно нічого проти якоїсь профспілки, але все оте, я маю і без неї. Тепер питання нафіга вона мені нада та профспілка??? Тільки членські внески сплачуй... Ну, але в кожного свої маженя...
vaymut пише:
але все оте, я маю і без неї.

Юріг, не будь такий мудрий-як тебе копнут під сраку(не дай боже звичайно), а каліктів буде відвертав писки і робив вигляд жи так має бути-тоді напишеш шо і як. Любому роботодавцю вигідно шоб люди були роздроблені, так легше. А нам відповідно-тре кучкуватись
Цілком погоджуюсь з думкою Васілія. Тільки я просив не матюкатися в темі. Тут розраховано на культурних розумних людей. Сподіваюсь Васілій ми зрозуміли один одного...
Щодо профспілок, то дійсно більшість не сприймає профспілки серйозно, доки сам не стикнеться з проблемами. Навіть наявність профспілки ще не гарантує вирішення цієї проблеми. але подивіться що робиться у Франції та у інших країнах Європи. Спитайти в чому їх секрет успіху і я вам без роздумів відповім - СОЛІДАРНІСТЬ. Один за всіх і всі за одного. А наш основний ворог - страх і незнанняю Типу моя хата скраю я нічого не знаю і так доти до ки грім з неба не впаде на власну голову.
З історії профспілкового руху в США видно, що він супруводжувався кривавими сутичками із поліцією зокрема і владою взагалі.
Воно і не дивно. В США в той час економіка була в руках певних сімейних кланів, які керували як хотіли. Робітники таким станом справ були звичайно незадоволені і намагались з цим боротись, наприклад вимагали запровадження 10-и годинного робочого дня (!).
У вас дуже схожа ситуація - всіма справами заправляє ненаситна сімейки, і ці жучки так просто на поступки не підуть. Чи готові ви до такої боротьби?
Посткомуністична профспілка не здатна на будь-які акції внаслідок тотального контролю за ними адміністраціями та владою, на даний час вільною профспілкою, непідконтрольною владі є КВПУ, профспілка наділена великими правами в розв"язуванні трудових спорів між працедавцем і робітником, але ще наше суспільство не готове до таких об"єднань громадян, тобто та посткомуністична профспілка запам"яталася тільки внесками і бездіяльністю, по тій причині що в комуністичний час не треба було нічого відстоювати перед працедавцем. На мою думку вона зараз буде потрібна, але тут на західній Україні, вона не така актуальньна оскільки більшість людей закордоном на роботі. Східна Україна є більше промисловий регіон, де вона є повністю задіяна.
http://www.kvpu.org.ua/
Шановний пане Олеже, по перше дякую тобі і твоїм друзям що "розбанили" мене. По друге ніколи не слід кидатися у крайнощі і робити подібні узагальнення. Особливо щодо функціонування організацій про як Ви мало що, як на мій погляд знаєте. Я, наприклад, пройшов спеціальне навчання на міжнародному рівні, і всеодно не берусь все гребти під одну гребінку. Профспілкові організації, ці організації людей і для людей. Як я вже і писав їх основна мена (усіх) це ЗАХИСТ, ЗАРПЛАТА, ЗАЙНЯТІСТЬ! Зауваж не політика. І для того, щоб судити про них, треба трошки (років хочаб 5) побути у їх складі (я вже не кажу про керівну посаду).
І саме головне! Важливо не яка організація, а які у ній люди. Точніше на скільки вони солідарні. На жаль у нас в Україні дуже часто почутя солідарності замінює почуття страху за свій зад. Тим більше при нашій то бідосі представників керівних органів профспілок дуже легко схилити на свою точку зору за допомогою економічних важілів. Існує ще маса факторів основним з яких є наша неосвідченість в загально державному маштабі. Ти подивись що робиться у Верховній Раді України... То що Ви хочете від профспілок. На остаток скажу, щоб усе зрозуміти у більш дохідливій формі слід перейти від теорії до практики. От Ви, наприклад, організуйте Вільну чи якусь іншу первинну профспілкову організацію, покеруйте нею, а потім і подивемось!
.
bam пише:
Тим більше при нашій то бідосі представників керівних органів профспілок дуже легко схилити на свою точку зору за допомогою економічних важілів.

Тобто "купити" керівні органи профспілки?
Сказати купити буде не зовсім првильно і коректно. Точніше буде сказати вплинути на них. Взагалі цьому питанню було присвячено багато часу коли я проходив навчання. Усі профспілки можна розділити на три типи: Патерналіські, Сервісні і Членські. Не буду багато про це розказувати, скажу лише те, що у нас (за опитуваннями в Україні) переважають Патерналіські. За своєю структурою і функціонуванням вони чимісь нагадують Коза Ностру. тому що часто рішення йдуть з гори на низ, а не навпаки. Коли ти член такої профспілки ти повинен бути частиною "сімї" (пишу без апострофа бо заїдає). Якщо людина починає висловлювати якісь вої думки, бачення, пропонувати альтернативні рішення, то її з сімї викидають. Зрозуміло це загрожує і вершині такої профспілки і звичайно взагалі усій системі функціонування. Тому в таких профспілках є дуєе багато способів впливу на їх керівні органи. Звичайно найбільш дієві є економічні: тарифи оплати праці, якщо керівник профспілки не звільнена особа, премії, путівки на оздоровлення, і т д. перераховувати дуже багато. Ось тут я з Вами мушу погодитись. Серед Незалежних профспілок таке явище значно менше поширене. Особисто я хотів би, щоб моя профспілкова організація була чимось середнім іж членським і сервісним типом.

додано через 1 хвилину 20 секунд:

Взагалі такі явища краще розглядати на прикладі великих промислових підприємств сходу України.
Можна розглядати ще профспілку та адміністрацію певними інструментами в розв"язуванні питань адмін. характеру? Тобто що важливо в тій справі щоб адміністрація мала свій погляд на певне вирішення обставин, які склалися на підприємстві, а профспілка своє, і між ними має бути знайдена, так звана "золота лінія", яка виведе підприємство чи організацію з проблематичних обставин? Не можна на мою думку розглядати профспілку, тільки як інструмент контролю адміністрації, а як партнерів які будуть виводити підприємство чи організацію з проблематичних обставин та покращувати умови працівників. Тобто означає що профспілка не має озлоблювати людей своїми діями, а пояснювати їм що вони окрім своїх обов"язків мають ще й права. Приводжу приклад з історії, під час комуністичної опозиції в Італії, профспілки добивалися своїх прав забастовками і пікетами, коли неможна було домовитися господар оформивши все юридично грамотно, передавав правління робочим і підприємство розпадалося. Що я тим хотів сказати, успіх підприємства ще залежить від того хто його очолює.