Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Закон балансу

Автор Повідомлення
Закон балансу
В світі існує такий закон, як закон балансу, який виражається в тому, що певні події/обєкти врівноважуються один з одним в певних полярних для себе властивостях.
Скажем в людей які позбавлені одного з відчуттів розвивається інше відчуття.
Взявши також будь які статистичні дані можна знайти в них певний баланс.
Також виправдовується присутність однога завдяки відсутності іншого.
Мені здається, що все в цьому світі підчинене цьому закону.

В мене виникло одне досить цікаве питання з цього приводу, на вашу думку чи поширюється цей закон на людей, які ввірували в Бога?
І ще одне питання - в якій пропорції приблизно ви думаєте було, є чи буде душ в пеклі і раю?
То иншим словом "Земля кругла"
Поширюється. Дія завше породжує протидію (3-й закон Ньютона)
astrolik пише:
душ в пеклі і раю?

Ну в пеклі то може й душ. А в раю то як мінімум сауна
astrolik пише:
В світі існує такий закон, як закон балансу, який виражається в тому, що певні події/обєкти врівноважуються один з одним в певних полярних для себе властивостях.

В якому світі? Зцила є? Чи ти автор?
astrolik пише:
Також виправдовується присутність однога завдяки відсутності іншого.

(с)"Єсли в адном местє что-то прибудет, то в другом...."Дідусь Ломоносов, мля
чомусь баланс бідності і багатства який неврівноважений постійно чогось таке здалося
мені здається ті, хто бідніші, вони багатші в іншому, скажем в стосунках, дружбі...
Залежно з якого боку дивитись, але мій життєвий досвід(хоча він і невеликий) мені показує, що той закон таки діє.
astrolik пише:
І ще одне питання - в якій пропорції приблизно ви думаєте було, є чи буде душ в пеклі і раю?

а як то получається тоді... шо треба буде набрати певну кількість енну людей в то ж пекло, шоб був баланс в сумі з раєм?
ну за весь період існування землі люди вмирали, вмирають і такм вимруть всі, але ж кудась таки вони попадають після смерті.

Ліль ти не з того боку заїжджаєш питання в тому чи діє цей закон а не в тому чи має діяти
astrolik пише:
мені здається ті, хто бідніші, вони багатші в іншому, скажем в стосунках, дружбі...

напевно, а ше знаєш шо? Багатші наприклад от теж мають і друзів там(якість дружби опустимо, тому шо вона може бути різною так само як і якість дружби в бідних), мають багаті теж стосунки всякі, але мають і більшу небезпеку(можливу) а ніж бідніші, оскільки другі не мають такої цінності як мають перші, навіть і їхнє життя з матеріальної точки зору для корисливої певної особи не має такої цінності як мають багаті люди. Тоді у нас виходить який на твою думку баланс?

додано через 59 секунд:

astrolik пише:
Ліль ти не з того боку заїжджаєш питання в тому чи діє цей закон а не в тому чи має діяти

я заїжджаю зі всіх сторін, Ольку. Соррі якшо не в тему, просто завжди було цікаво подивитися на ситуацію з різних боків
я не перечитував того всього шо в горі(окрім самого першого посту)!
astrolik пише:
які ввірували в Бога?

втратив віру?
F.O.A.D. пише:
втратив віру?

і з чого таке питання ?
і шо воно має до теми ?
astrolik пише:
F.O.A.D. пише:
втратив віру?

Shocked
і з чого таке питання ?
і шо воно має до теми ?

Може тому, Олько, що твоє питання попахує атеїзмом... Якщо такий закон існує і діє, то важко до нього "пристосувати" Бога і свобідну людську волю.
є такий фільм, називається "Секрет". То там говориться про закон притягання. Фільм про
kalef_f пише:
свобідну людську волю.
і Богом там навіть і близько не попахує(пардон за вираз але інша фраза навіть не підходить). В ньому показаний настільки виражаючий людський фактор матеріального збагачення, і ніби людина мол якшо сама дуже шось захоче мати то може подумки звертатися до "Вселенной" і просити, візуалізувати бажаючий об"єкт, і настроювати себе на то, шо в неї то шо вона хоче, обов"язково буде. От такі діла, рєб"яткі. А то шо Ольо питає , в порівнянні з тим фільмом, то є піонерська пісенька радянських часів

писи. вибачайте шо трохи не по темі, просто дуже хотіла , абисти зналисти тоже про то кІно
st.fergi пише:
чомусь баланс бідності і багатства який неврівноважений постійно чогось таке здалося

чого? врівноважений! В одних є, в инших нема

додано через 20 хвилин 32 секунди:

astrolik пише:
ну за весь період існування землі люди вмирали, вмирають і такм вимруть всі, але ж кудась таки вони попадають після смерті.

Зверни увагу:
Буття 3:19
Псалом 145:4
Буття 3:19 в поте лица твоего будешь есть хлеб, доколе не возвратишься в землю, из которой ты взят, ибо прах ты и в прах возвратишься.

тут мова йде про назначення участі тіла людини після смерті

Псалом 145:4 Выходит дух его, и он возвращается в землю свою: в тот день исчезают [все] помышления его.

розділовий знак замітив ? тут зновуж таки про тілесну участь.

а на шо увагу звертати ?
tymofiy пише:
врівноважений! В одних є, в инших нема

то не баланс (коли порівну), то постійна недостача
st.fergi пише:
то постійна недостача

Ну, Ліль, в одних недостача, а в інших перенасичення - от тобі і баланс...
astrolik пише:
Буття 3:19 в поте лица твоего будешь есть хлеб, доколе не возвратишься в землю, из которой ты взят, ибо прах ты и в прах возвратишься.

тут мова йде про назначення участі тіла людини після смерті

Де там слово "тіло"?
astrolik пише:
Псалом 145:4 Выходит дух его, и он возвращается в землю свою: в тот день исчезают [все] помышления его.

розділовий знак замітив ? тут зновуж таки про тілесну участь.

Де там слово "тіло"?
там є слово прах, а маючи логіку можна здогадатись яка частина людини вертається в прах

"в землю свою" - звідки він і івзятий, тобто цей самий прах

додано через 1 хвилину 55 секунд:

і не обовязково шоб там було слово "тіло"
astrolik пише:
яка частина людини вертається в прах

Рука? Нога? Голова?
astrolik пише:
і не обовязково шоб там було слово "тіло"

Чи всім хочеться вірити, що мертвим нам краще буде?..
Чи гірше? Я так мислю, шо ніяк не буде...
В дитинстві в мене були рибки... до чого веду: я після смерті з ними зустрінуся?
tymofiy пише:
Рука? Нога? Голова?

можливо хтось тільки з того і складається

tymofiy пише:
Чи всім хочеться вірити, що мертвим нам краще буде?..
Чи гірше? Я так мислю, шо ніяк не буде...

є такий вислів давно перевірений "незнання закону ..."

tymofiy пише:
я після смерті з ними зустрінуся?

по твоїй логіці до тебе питання - а ти хочеш з ними зустрітись ?

п. с. без обід
astrolik пише:
по твоїй логіці до тебе питання - а ти хочеш з ними зустрітись ?
Де
От наприклад, коли дитина вчиться, в школі і ліпше знає точні придмети, а гірше знає гуманітарні то є також закон балансу?