Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Дискримінація і Слабка стать

Автор Повідомлення
Дискримінація і Слабка стать
Рухи жінок по цілому світі призводять до того, що мужчини стають слабкою статтю. І це не жарт. На мою думку вже потрібно мужчин захищати від жінок.

А що про це думаєте ви???
Взагалі-то, на мою думку, не правильно називати жінок чи мужчин слабкою статтю, оскільки НЕ завжди жінки слабші від мужчин і навпаки, не можна класифікувати і по розумових здібностях...
А от таке як
voshkaniridze пише:
вже потрібно мужчин захищати від жінок

Якщо якийсь хлоп ні риба, ні м"ясо, і ним, як шматою, жінка підтирає всі кути, то такого вже ніяка допомога не врятує...
voshkaniridze пише:
Рухи жінок по цілому світі призводять до того, що мужчини стають слабкою статтю.

Ета каг? Ніпонял.
voshkaniridze пише:
А що про це думаєте ви???

Тємка-боян. Афтар-ну ви поняли Не вже важко приписати,"на мою думку"
а які то такі рухи?
voshkaniridze пише:
На мою думку вже потрібно мужчин захищати від жінок.

Брєд повний на мою думку.
Цікаво, які варінти захисту пропонуєш? І попрошу -- конкретизуй, від яких проявів агресії зі сторони жінок необхідно ЗАХИЩАТИ чоловіків
від яких?- та варіантів хоч відбавляй!!! от лопатою по голові наприклад))) бу ги ги))
Найкращий захист — це напад
vaymut пише:
Якщо якийсь хлоп ні риба, ні м"ясо, і ним, як шматою, жінка підтирає всі кути, то такого вже ніяка допомога не врятує

Goth пише:
от лопатою по голові наприклад

Ви не поняли. Чоловівки незахищені в правовому варіанті. Чуть шось жінці не сподобається і вона в суд - дискимінація бо я жінка, сексуальні домагання і т. д. А чоловікові майже неможливо захиститись.

Або ось несправедливість - "мати одиночка" - соціально захищена, а "батько одиночка" ні. А щоб жінка аліменти платила хтось наприклад чув??? Я ні.

Думаю скоро треба буде піднімати рухи в захист прав чоловіків. Бо нас звинувачують в дискримінації, тим самим дискримінуючи нас.
Вошканірідзе, я надіюся ти не чужожононенавистник
st.fergi пише:
чужожононенавистник

Дочого тут це. Я просто вважаю що чоловіка європейської раси нормальної орієнтації треба захищати законом. А то скоро вимремо як мамонти.
voshkaniridze пише:
А то скоро вимремо як мамонти.

І думаєш хтось буде жалкував за тобоу?
voshkaniridze пише:
А то скоро вимремо як мамонти

а шо мамонти вимерли через злобних жінок? оце так новина

И создал Бог женщину... существо злобное.., но симпатишное))
voshkaniridze пише:
різних організацій типу: "За права жінок

тут напевно ті організації мали на увазі захист жінок від насилля або від торгового рабства

додано через 1 хвилину 40 секунд:

voshkaniridze пише:
Я просто вважаю що чоловіка європейської раси нормальної орієнтації треба захищати

а може і правда а то дивіться, геї вимагають своїх захищених прав, лесбіянки також вимагають прав, жінки-гетеросексуалки туда же, то чому б і мужчинам -гетеросексуалам теж не повимагати таких же прав?
voshkaniridze пише:
Ви не поняли. Чоловівки незахищені в правовому варіанті. Чуть шось жінці не сподобається і вона в суд - дискимінація бо я жінка, сексуальні домагання і т. д. А чоловікові майже неможливо захиститись.

Бідненький, незахищений..... Боїшся сексуальних домагань? Пробуй справи мати з більш лагідними жінками....

Про сексуальні домагання жінок чула... чоловіків - буквально пару випадків хіба... але і то не знайомі мені люди. Якось дивно... жінка домагається чоловіка... зазвичай жінки обирають більш спокійний спосіб при якому винні будуть чоловіка чуть що... маю на увазі спокусу... По суті то добровільно буде... а в чоловіків така здатність не часто трапляється... то шо ж їм лишається як не домагатись когось? От ми і подаєм в суд

Цитата:
Або ось несправедливість - "мати одиночка" - соціально захищена, а "батько одиночка" ні. А щоб жінка аліменти платила хтось наприклад чув??? Я ні.

Мати одиночка звичайно ж захищена... і то правильно. Але і батько тоже захищений... і аліменти може тоже отримувати... Так що не треба... всі на рівних правах. От тільки матерів самотніх частіше зустрічаєш.

Цитата:
Думаю скоро треба буде піднімати рухи в захист прав чоловіків. Бо нас звинувачують в дискримінації, тим самим дискримінуючи нас.

То вам за жінок за кермом, біля плити і з купою дітей та прибиранням.... а ще за те що жінки, ніби-то дурніші... і за те що слабкі...
Тут вже входить в дію закон балансу
Pangea пише:
Мати одиночка звичайно ж захищена... і то правильно. Але і батько тоже захищений

О тут то і неправда. Закони почитатити треба. В них термін "матоти-одиночка" існує. Наведи приклад де б на законодавчому рівні було визначено права та гарантії, або хочаб визначення "батько-одинак"? Якщо покажеж - то визнаю свою неправоту.

на rada.gov.ua - не знайшов
І так....
Сімейний кодекс України... Вибачаюсь шо на російській, але зараз нема часу перекладати...

Стаття 5:
Цитата:
1. Государство предохраняет семью, детство, материнство, отцовство, создает условия для укрепления семьи.

2. Государство создает человеку условия для материнства и отцовства, обеспечивает охрану прав матери и отца, материально и морально делает авансы и поддерживает материнство и отцовство.

Статья 76. Право на содержание после расторжения брака
Цитата:
1. Расторжение брака не прекращает права лица на содержание, которое возникло у нее за время брака.

2. После расторжения брака лицо имеет право на содержание, если она стала нетрудоспособной к расторжению брака или на протяжении одного года со дня расторжения брака и нуждается в материальной помощи и если ее бывший муж, бывшая жена может предоставлять материальную помощь.

Лицо имеет право на содержание и тогда, когда она стала инвалидом после всплыву одного года со дня расторжения брака, если ее инвалидность была результатом противоправного поведения относительно нее бывшего мужа, бывшей жены во время брака.

3. Если на момент расторжения брака женщине, мужу к достижению установленного законом пенсионного возраста осталось не более чем пять лет, она, он будут иметь право на содержание после достижения этого пенсионного возраста, при условии, которое в браке они совместно проживали не менее чем десять лет.

4. Если в связи с воспитанием ребенка, ведением домашнего хозяйства, заботой о членах семьи, болезнью или другими обстоятельствами, которые имеют важное значение, один из супругов не имел возможности получить образование, работать, занять соответствующую должность, он имеет право на содержание в связи с расторжением брака и тогда, если есть трудоспособным, при условии, которое нуждается в материальной помощи и что бывший муж, бывшая жена может предоставлять материальную помощь.

Право на содержание в этом случае длится на протяжении трех лет со дня расторжения брака.

Статья 77. Способы предоставления содержания одному из супругов
Цитата:
1. Содержание одному з супругов предоставляется вторым из супругов в натуральной или денежной форме с их согласия.

2. По решению суда алименты присуждаются одному з супругов, как правило, в денежной форме.

3. Алименты платятся ежемесячно. По взаимному согласию алименты могут быть уплачены заведомо.

4. Если плательщик алиментов выезжает на постоянное местожительство в государство, с которым Украина не имеет договора о предоставлении правовой помощи, алименты могут быть уплачены заведомо за время, определенное договоренностью супругов, а в случае спора- по решению суда.

Статья 78. Договор супругов о предоставлении содержания
Цитата:
1. Супругов имеет право заключить договор о предоставлении содержания одному з них, в котором определить условия, размер и сроки выплаты алиментов. Договор заключается в письменной форме и нотариально заверяет.

2. В случае невыполнения одним из супругов своей обязанности по договору о предоставлении содержания алименты могут взиматься на основании исполнительной надписи нотариуса.

Статья 80. Определение размера алиментов одному з супругов по решению суда

Статья 86. Право мужа на содержание в случае проживания с ним ребенка
Цитата:
1. Муж, с которым проживает ребенок, имеет право на воздержание от жены- матери ребенка к достижению ребенком трех лет.

2. Если ребенок имеет недостатка физического или психического развития, муж, с которым проживает ребенок, имеет право на воздержание от жены к достижению ребенком шести лет.

3. Право на содержание муж, с которым проживает ребенок, имеет независимо от того, или он работает, и независимо от его материального положения, при условии, что жена может предоставлять материальную помощь.

4. Право на содержание муж, с которым проживает ребенок, имеет и после расторжения брака.

Ну, власне, все....
voshkaniridze пише:
на rada.gov.ua - не знайшов

в пошуку за реквізитами вводиш назву документа > Сімейний кодекс України
Видавник > Верховна Рада України
Тип документа > Кодекс України
Дата прийняття > 10.01.2002
Номер док-та > 2947-III
тиснеш "шукай"
в результаті отримаєш Сімейний Кодекс України українською мовою... Як тишукав і не знайшов, поняття не маю...
То називається "смотрю в книгу - вижу фигу"...
Pangea пише:
всі на рівних правах

КАНЄШНА НАШ ВКРАЇНСЬКИЙ ЗАКОН...
Ха-ха, хто як хоче так і розуміє сабж
На щастя в українців, як і у всіх славян, прочно закріплений партіархат. Феміністичні рухи - це там, в Штатах. До нас ще не дойшло..
ета плюс
Pangea пише:
Сімейний кодекс України.

І в вас таке є!
Вихід є - добити неробочу половину постійними криками про немитий посуд і несмачну їжу. Потім вона/він кидається від розпачу до коханки/ця. І ось вам золотий ключик! Аморальність - раз! Невірність - два! В сім"ю нічого не вносить, тільки рощепляє елементи щастя - три! Хай спробує тоді аліменти заполучити!!!
І це тільки з моральної точки зору. А в нас ше є аргумент "фамільного вогнища", вже не кажучи про корисливі посяги неробочої половини.

Alexis пише:
На щастя в українців, як і у всіх славян, прочно закріплений партіархат.

Alexis пише:
На щастя в українців, як і у всіх славян, прочно закріплений партіархат.

Одного разу мудрий чоловік сказав: "Як тато сказав, так по-маминому і буде..." Так-шо патріархат чи матріархат - це доволі спірне питання...
Дозвольте не погодитись.
Патріархат в нас перемагає з величезним відривом. Про це можна судити із співвідношення чоловіків до жінок у владних структурах.
AVB пише:
Патріархат в нас перемагає з величезним відривом. Про це можна судити із співвідношення чоловіків до жінок у владних структурах.

Знайшли чим хвалитись... там одні дундуки сидять
А чому зразу "хвалитися"? Я би, наприклад, більше би був задоволений пануванням матріархату. І в тому числі через тих самих дундуків
AVB пише:
більше би був задоволений пануванням матріархату

Вибирати сторону матріархату чи патріархату не розумно. Невже 10 тупих жінок при владі задовольнять тебе більше, ніж один розумний чоловік, АВБ? Классифікуєш і группуєш, АВБ. Хоча всі твої пости такі. Націлені на зваблення прихильності сірих масс більшості. А сам критикуєш політиків. Навіщо? В вас стільки спільного!
Хватає що жінка вже керує в хаті AVB, впринципі жінка все керувала тим чоловіком, але в дома в кухні. Коли не було грошей в дома, він мусів думати де їх заробити. Розумна жінка була Маргарет Тетчер в Англіїї. Вона вміла керувати чоловіками. Я не протів такої жінки.
Олег, облиш! Вона для тебе застара! Ти ж все ше "юний орал"
А я так думаю. Є чоловіки яким потрібний контроль і керівництво жінки, а то спються нах.... Але чоловік всеж таки, має бути жінці головою.
Roman.co пише:
А я так думаю.

Синку, тобі кіко років? Га?
Чуєш, ти нормальною мовою і по темі писати вмієш. Ато мая твая непанімай.
Roman.co пише:
ти нормальною мовою

Синок, тібє скока лєт?

додано через 1 хвилину 54 секунди:

Roman.co пише:
по темі писати вмієш

від того кіко тобі літ залежи шо тобі напишу. статтю за савращєніє малалєтак ше ніхто не відміняв
Roman.co пише:
Але чоловік всеж таки, має бути жінці головою.

Я ще так ніколи не сміялась!

Вася, Ромчику десь років 14 - бо тестостерон вже є, але спати все одно о десятій кладуть.
Як казав один мудрий китайський філософ " Сім"я- це корабель, чоловік-капітан
корабля, а сам корабель повинен лежати на руці жінки".
Тут можна прокоментувати. Очевидно філософ мав на увазі, що чоловік
повинен всім керувати, а жінка мудро "направляти" його керівництво.
Напевно і в вигідному для себе напрямі також?
Ромчик народився 1987р від різдва Христового(це для тих, хто так цікавиться моїм віком), а спати мене кладуть о 10й, але довго недають заснути . Так жінки люблять покирувати, історія це не раз довела. Як я вже сказав"Ніхто і ніким кирувати не має, здається на цьому форумі я прочитав (усе що робиться з чужої волі-зло, що з своєї-добро)".
Roman co Розкажи для нас усіх, як жінки тобою керують, це-цікаво.
До речі слово керувати пишеться через "е". Хто керує тобою? Мама, жінка , теща
чи молодша сестра? І хто і чому не дають тобі нормально лягти спати в 22 годині!
roma
(І хто і чому не дають тобі нормально лягти спати в 22 годині!) Та ну, питаєш про таке Мною ніхто не керує, марно намагатися. І дякую, що виправив.
Значить молодець! Треба робити, як написано в Корані: " Завжди слухати жінку ,
ніколи з нею не сперечатися, але робити все навпаки".