Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Матюки

Автор Повідомлення
Матюки
Ненормативна лексика, то ще можна так назвати. Чи ви вважаєте потрібною її в повсягденному житті.? Тобто часто ми неможемо висловити свої емоції, нормальними словами. Але за кожне слово будемо давати відповідь. Чи від чого залежить те що ми говоримо ті слова? Може то так: "чим заповнено серце наше, то і говорять вуста наші".
Та нашо Вам здалися ті придурки, хочуть матюкатися най матюкаються Ми нічо не можем змінити покоління наше йде по повної деградації а я кажу кажу так " Тож нехай собі як знають божеволіють конають нам своє робить" Не дивімся на тих придурків думаймо про себе

додано через 3 хвилини 22 секунди:

В мене запитання до того, хто є цензором того сайту Де поділась тема про продаж ультразвукових пральних машинок в м. Золочеві. Навіщо Ви без відома ініціатора теми викидаєте із сайту теми Це не демократія Це цензура шкода що Ваш сайт таким займається а називає себе демократичним То бардак і сваволя. цікаво хто цим займається в Золочеві
Це вже явне відхилення... хвороба прогресує...
містер ІКС пише:
Навіщо Ви без відома ініціатора теми викидаєте із сайту теми

читаєм тут

по-перше
1. Учасник форуму зобов'язаний:
1.3. Перед створенням теми правильно обирайте розділ форуму.

(пів біди з тим, шо тема була написана на форумі де обговорюється робота форуму )

але за отаке...
2. Учаснику форуму заборонено:
2.4. Розміщувати оголошення про заробіток в мережі (для цього існує інший розділ)
можна і бан заробити

а якшо по темі, то матюки перш за все вважаю слабістю лидини, якшо людина не може себе стримати від матюків, то мені стає нецікаво з нею спілкуватися, матюки - це не емоції, це просто обмеженість, брак слів, тупість

додано через 4 хвилини 54 секунди:

містер ІКС пише:
придурків

Олег пише:
Ненормативна лексика

гм
містер ІКС пише:
думаймо про себе

цікаво... цікаво...
А мне вот понравились слова одного хорошего человека на эту тему:

мат" - это часть языка, которая ведь не просто так появилась, а для определённых мест и потребностей. И если он начинает звучать со всех сторон, это говорит о том, что наша страна всё больше напоминает то самое место, для которого мат и создан.
ага, про мати вже йшлося якось в темі про мову кажись
містер ІКС пише:
В мене запитання до того, хто є цензором того сайту Де поділась тема про продаж ультразвукових пральних машинок в м. Золочеві. Навіщо Ви без відома ініціатора теми викидаєте із сайту теми Це не демократія Це цензура шкода що Ваш сайт таким займається а називає себе демократичним То бардак і сваволя. цікаво хто цим займається в Золочеві

містер ІКС йди на ...! це що стосовно теми.
Цитата із одного дуже відомого фільму : "Я знаю тільки дві мови — рідну і матюки ""
містер ІКС, передавай Олегові привіт!
Матюки перетворюють Тебе на МОСКАЛЯ!!!
Повернуся до одної з тем про укр. мову. Якшо матюки перетворюють українців на москаля, то на кого ж перетворюють матюки італійців , наприклад? Вони ж матюкаються так, шо тобі і не снилося Аверневже знову на москалів?
Ліль а ти як думаєш, чого стільки расєянів на всьому світі
Так то Олю в них неросійські мати то їхні і на їхній мові але все ж є. От дивина яка, колись всі матюкалися і українці і росіяни, а коли союз розпався то враз стали українці на москалів подібними, якшо матюкаються. То якась єрунда і від матів тут нічого абсолютно не залежить. А мати то так собі, ше один привід шоб москалів обісрати, пардон, і шоб підгострити ше один конфлікт.
одним словом і мати і отой гон на росіян (чому москалів ?) то є лишнє
Матюки не є лишніми! Адже і українська мова багата на ідіоматичні гострі вислови місцевого походження. І саме вони (а не іншомовні) "перетворюють", тобто етнічно успільнюють людину.

І до чого тут росіяни? Адже мова про москалів. Але якшо вже зайшлося про росіян, то порядка три-четверті з них по мірках УКРАЇНЦЯ підпадають під категорію "москаль"

Одним словом, кому лишнє, а кому - ні
AVB пише:
українська мова багата на ідіоматичні гострі вислови місцевого походження

Ше й як багата! Читаєм різні твори українських письменників... Того самого Довженка і його "Зачаровану Десну". Там де і як його бабуля згадувала його незлим тихим словом...
Цитатки
Цитата:
- Куди ти, бодай тобі ноги повсихали!
Я в тютюн. "Побіжу,- думаю,- в малину, та рачки попід тютюном". Пірат за мною.
- Куди ти тютюн ламаєш, бодай тобі руки і ноги поламало! А бодай би ти не виліз з того тютюну до хторого пришествія! Щоб ти зів'яв був, невігласе, як ота морковочка зів'яла від твоїх каторжних рук!

Цитата:
- Мати божа, царице небесна,- гукала баба в саме небо,- голубонько моя, святая великомученице, побий його, невігласа, святим твоїм омофором! Як повисмикував він з сирої землі оту морковочку, повисмикуй йому, царице милосердна, і повикручуй йому ручечки й ніжечки, поламай йому, свята владичице, пальчики й суставчики. Царице небесна, заступнице моя милостива, заступись за мене, за мої молитви, щоб ріс він не вгору, а вниз, і щоб не почув він ні зозулі святої, ні божого грому. Миколаю-угоднику, скорий помочнику, святий Юрію, святий Григорію на білому коні, на білому сідлі, покарайте його своєю десницею, щоб не їв він тієї морковочки, та бодай його пранці та болячки з'їли, та бодай його шашіль поточила...
Баба хрестилася в небо з такою пристрастю, аж торохтіла вся од хрестів.
Не знаю, чим би закінчились бабині молитви. Може, мені тут би й повикручувало руки й ноги, коли б раптом не почувсь з погребні лагідний голос діда, що прокинувся од бабиних молитов.
- Мамо, а чи не принесли б ви мені мисочку узвару? - звернувся він до своєї матері.- Так чогось у животі пече!
- Га? Це ти тут лежиш, бодай ти не встав!
І понеслася бабина гроза на погребню.
- Зараз принесу, бодай тебе пранці з'їли, щоб ти їв і не наїдався, щоб тебе розірвало, щоб ти луснув був маленьким!..

Цитата:
- Діду, здрастуйте! - сказав я йому, спинившись.
- Та йди ти під три чорти! Не дратуй мене, крутишся тут, нечистий вас носить! - розгнівався дід.

В нас навіть дуже таке вживалось. І вважалось то практично нормальним
Але мабуть річ йде не про ті
А ті які в обмеженій кількості ( маю на увазі різноманітністю вони не блещуть) зараз вживаються в містах. І переважна їх більшість російськомовного походження. Тому і роблять москаля))
якщо ти українець - не матюкайся, якщо проти своєї нації чеши матом, як правило не-українським. Затямте те вчителі, і подивіться, що У ВАС в школах твориться. Поголовно ( правда не всі ) мат на маті. Кого Ви виховуєте, чого не залучаєте батьків , міліцію, владу до нагляду за дітьми, багато з яких ростуть просто матюкальними виродками, Схаменітьься, БУДЬТЕ ЛЮДИ, БО ЛИХО ВАМ БУДЕ- пам'ятаєте хто писав. Отож бо
містер ІКСЯ так поняв: матюкайтеся тільки матюками нашої соловїної мови, вони ж бо такі поетичні. Виховуймо культуру нації на рідних матюках.

містер ІКС пише:
Поголовно ( правда не всі )

це епічна фраза.

Пропоную кожному почати НЕ МАТЮКАТИСЬ. Випробувана технологія! Так за місяців 6 ви зрозумієте, що на вас звертають увагу більше, ніж на тих що криють самим відбірним матюгом!
Егеж, звертають... Але з якого боку?!
в смислі?
В тому смислі, шо людина, якшо не вживає матюків ВЗАГАЛІ, сприймається дуже дивакувато, як на мене.
ну, пересікаючись з ідіотом, ти ж не ставатимеш ідіотом аби не виглядати дивакувато в його очах
так само і тут, що складного?
Як на мене, зовсім нічого складного. Ба, навіть навпаки. Навіть самий ідіотичніший ідійот не змусить мене матюкатись.

А от кинути цю погану звичку (як і всі інші погані звички) дійсно дуже складно. Звичайно ж якшо не якісь інші критичні обставини
Позитивні критичні обставини?
В мому випадку гірше. Негативні. І ше в дитинстві! Зато на все життя без матюків!
ну, я тіко троха менше року