Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Поможіть привернути увагу дівчини!

Автор Повідомлення
лін не нагадуйте мені , я так написав бо настроївся щоб її забути!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111
gena1993 пише:
а вам я раджу спеціально тему зроьити , типу : "заходьте зараз нахамлю"

так цікавіше
а взагалі-то я не хамив ніби...
і все таки , я її реакції незнаю

додано через 47 секунд:

та харош сам люблю трохи того

додано через 1 хвилину 18 секунд:

просто не люблю коли до слів чіпляються , тимбільше якщо змісту не розуміють

додано через 55 секунд:

Ви вчитель?

додано через 58 секунд:

ато про школу шось згадували

додано через 1 хвилину 3 секунди:

а мені получається вдавати що я про неї не думаю?
Кіко раз на турніку підтягуєшся? Тіко не питай шо таке турнік
12-15

додано через 51 секунду:

останній раз було , коле ше в спорткомплекс ходив і від тоді не пробував

додано через 58 секунд:

ви шо контру шпіляєте , чи воювали? ато підпис про снайперів , це шось страшне
gena1993 пише:
12-15

мало. Дохтур тобі прописав кожен день по пів години турніка-через тиждень всьо я к рукою зніме. Ну й хвігуру троха накачаєш Та й до армії троха підготуєшся? чи будеш косив?
нашо мені косити як мозги ( а в них знання) є і поступати буду , а там і робото ше до того як навчуся припливе (якщо всьо так добре буде , по крайній мірі так планую)

додано через 50 секунд:

файна пісенька http://www.zaycev.net/pages/1829/182991.shtml послухайте

додано через 1 хвилину 39 секунд:

12-15 то ше нормально бо в моїм класі є 13 пацанів і 10 з них більше 2вох не пукнуть
gena1993 пише:
нашо мені косити як мозги ( а в них знання)

закон Архімеда вже вивчив?
угу

додано через 6 хвилин 55 секунд:

шо сформулювати ? на: на тіло занурене у рідину діє виштовхувальна сила яка залежить від маси тіла і обєму витісненої рідини

додано через 39 секунд:

це ж 6тий клас , шо там складного? чи ще задачу мені зара напишете?
gena1993 пише:
це ж 6тий клас

а ти в якому?

п. с. а сформульовано не вірно
дві години тому тему створив а вже 3 сторінки накатали , ой клавіатура вже здохла , батерейка майже сіла , треміняти

додано через 43 секунди:

певношо невірно я шо маю памятати , а сформулюй вірно !!!
gena1993 пише:
задачу мені зара напишете?

Нема шо писати-закону не знаєш і суті його не розумієш. Сумно Не будут тебе дівки любити, хоч ти
gena1993 пише:
говорив шо товчуся як баран

Такі мудрі то сформулюйте::::

додано через 52 секунди:

я його вчив 4 тири роки тому тай мені він треба - екзамен з фізики не здаю і пофесія з фІЗИКОЮ НЕДУЖЕ ПОВЯЗАНА

додано через 1 хвилину 36 секунд:

памятаю тільки те що написав : що залежить від маси тіла і обєму витісненої рідини та діє на повністю занурені тіла
ну тошо , де моє формулювання ПРАВИЛЬНЕ????
Гугла знаєш?
http://idn.org.ua/physics_sergienko1/ch/tx/gmchp/gchp5.html
Але сумніваюсь жи будиш читав. Не модно це. А взагалі вчися, хлопче, бо-учєньє-свєт. а нєученьє-чуть свєт і на работу
ну і шо ви хочете , правильно ж всьо!!!
gena1993 пише:
ну і шо ви хочете , правильно ж всьо!!!

а як ти привертаєш увагу дівчат???
я спочатку з ними вступаю в дружні стосунки а потім це може перейти в щось більше но якщо зразу то сомніваюся що щось почучиться

додано через 1 хвилину 18 секунд:

ось я єдиний той закон з голови написав а в гуглі і дурак знайти може

додано через 1 хвилину 2 секунди:

ну а як ще привертати - як нормальні люди , подарунки листи (тепер смс) і т. п.
gena1993 пише:
ось я єдиний той закон з голови написав а в гуглі і дурак знайти може

Невірно, мудрий той хто знає де знайти і розуміє суть. Я й сам його дослівно не пам"ятаю, але суть розумію.
gena1993 пише:
правильно ж всьо!!!

А це вже дійсно сумно-читати ти тожи не вмієш
я тоже суть розумію, ви висновки з нічого робите

додано через 55 секунд:

я вам намагався дослівно написати а ви вже про суть щось говорите а я крім визначення нічого більше не писав
gena1993 пише:
ну а як ще привертати

Ось тепер уяви шо твоя недоступна знає закон архімеда. А ти візьмеш і ляпнеш те шо тут ляпнув. Вапрос:ну і нафіга їй неуч
васілій васілій

додано через 1 хвилину 3 секунди:

вопрос нафіга лізти без спросу , вона навіть не памятає хто такий той Архімед як всі нормальні діти

gena1993харош вже!!!, бо получається "чем дальше в лес, тем ...." сам розумієш...
gena1993 пише:
я тоже суть розумію

Ше один мінус-не правий, а сперечаєшся. Якби розумів-не писав би бздур
розумію просто васілій незнає чого вчіпитися і взагалі мало що розуміється в теперішній молоді
gena1993 пише:
як всі нормальні діти

автара в "Дестскій сад"!!!!
а давай перевіримо хто бездур?

додано через 2 хвилини 54 секунди:

твою мать , я тобі зара покажу детский сад що ти по москальскому щебетати не будеш і заікатися , чи по твоєму до 18 років я не дитина?

додано через 49 секунд:

ой
покра закривати тему бо тут видно бовдурів спеціально наймають людей доставати
!
gena1993 пише:
васілій незнає чого вчіпитися

Гєна! НЄ дєрзі! Нє дєрзі , Гєна!
gena1993 пише:
вона навіть не памятає хто такий той Архімед

Ось тобі слідуюча порада:доки будиш рахувати когось дурнішим за себе, нормальної дєушки в тебе не буде. Я не швидко диктую? записувати вспіваєш?
всьо проспіться я не вважаю нікого дурними но і не люблю коли на мене пургу гонять до побачення - і замітьте я цього не починав

додано через 1 хвилину 19 секунд:

ех - давай так я дурний слабак , який косить від армії і ніяка дівка мене не полюбе і шо дальше!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????
gena1993 пише:
твою мать , я тобі зара покажу детский сад

ану покажи
прошу адміністратора видалити тему цю!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
Тут всі невиховані і тьоска тоже

додано через 1 хвилину 55 секунд:

дійсно садок і ясла причому , розкудкудахкалися
Ой вибачте не всі.
Вибачти якщо образив кого , спасибі за допомогу , тему краще припинити
gena1993 пише:
Це все спілкування було по смс бо я тільки раз на тиждень з нею можу зустрітися. Можливо вона сумнівається в щирості моїх почуттів. Як їй довести що че серйозно.

Як можна признатися в коханні по смс. Це смішно і не серйозно. Якщо ти хочеш знати про її почуття до тебе, тобі треба з нею зустрітися і поговорити віч на віч. Якщо вона відхиле твою пропозицію-далі навіть і не думай нічого продовжувати, може це не твоя любов. А справжню любов ти ще знайдеш, або вона сама тебе знайде.
Спасибі , я все розумію , хоча ці переживання мені не дуже подобаються , бо це шкодить навчанню та й взагалі всім заняттям.

додано через 2 хвилини 21 секунду:

Goth пише:
Це все спілкування було по смс бо я тільки раз на тиждень з нею можу зустрітися
звичайно я міг би в очі це сказати , але по смс я писав вже все обдумано а віч на віч я боюсь щось неправильно сказати чи пояснити .

додано через 2 хвилини 1 секунду:

жобре що юрист та неповторна попередили що з дядьою васею спори погані , прост спочатку треба було зрозуміти

додано через 48 секунд:

та взагалі зі старшими так говорити не можна
gena1993 пише:
звичайно я міг би в очі це сказати , але по смс я писав вже все обдумано а віч на віч я боюсь щось неправильно сказати чи пояснити .

а ти з нею взагалі розмовляв??? чи тіко смс строчив?
тільки не треба нападати ніби ти з мене в шоці я в цих справах не дуже і звідки мені знати як поводитись з нею - я для цього і звернувся сюди (не говорив)
gena1993 пише:
звичайно я міг би в очі це сказати , але по смс я писав вже все обдумано а віч на віч я боюсь щось неправильно сказати чи пояснити

Найбільша дурість мого життя, найбільша помилка мого існування до сьогоднішнього дня.
10 років в мене пішло на таку мору, в кінці якої я таки залишився один.
тік осмс строчив а розмовляти розмовляв би якби час був ато я після того її вже не мав змоги бачити

додано через 1 хвилину 15 секунд:

так після того віршика вже здається нічого не вдієш
краще наплести дурні в лице, чим писати обдумане по СМС
ну якщо чесно, то я в шоці! не розумію, а чому не позвонив? як на мене, то таке спілкування (смс-ками) взагалі дивне. Хіба можна розраховувати на якусь симпатію з її сторони? може вона подумала, шо ти просто жлоб?
тіко без образ
чого зразу дурі , вона розумна

додано через 1 хвилину 20 секунд:

які можуть бути образи . кажуж безлімітка в мене , дзвони , пиши всеодно одне плачу , яж кажу просто я боюся розмовляючи з нею неправильно все їй пояснити

додано через 1 хвилину 42 секунди:

не думаю що вона подумала що я жлоб - бо вона мене добре знала до цього і знає що гроші мене не зупинять а ось про те що я встидався вона могла подумти. Вона в таких питаннях набагато досвідченіша
Женька, на то і є молодість, шоб вчитися, а люди тобі діло говорять, така річ, як признання в коханні ніколи не робиться через СМС - це тупо. Якщо ти впевнений в своїх почуття, то нічого такого, як
gena1993 пише:
віч на віч я боюсь щось неправильно сказати чи пояснити

не станеться, людина все правильно зрозуміє, а от як вона це сприйме вже інше питання.
я не кажу що мені неправильно говорять я говорю як думав
gena1993 пише:
тік осмс строчив а розмовляти розмовляв би якби час був ато я після того її вже не мав змоги бачити

Як є охота, то нема болота...
мені треба було зразу перше порадитися - і це є найбільшим уроком а своїми діями я все спортив
gena1993 пише:
Вона в таких питаннях набагато досвідченіша

вона набагато старша?