Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Поможіть привернути увагу дівчини!

Автор Повідомлення
така сама
хоча їй напевно скоро буде 15 а мені трохи дальше за неї 15

додано через 1 хвилину 24 секунди:

Треба було з батьком порадитися і все йому розповісти

додано через 7 хвилин 16 секунд:

vaymut пише:
Женька, на то і є молодість, шоб вчитися
Так і вчитися ще вміти треба , мені ж батьки все добре кажуть а я роблю інше(це стосується всяких дрібниць ) а якби я послухав батька коли він сказав що завжди з ним перше радитися то зараз би було менше всяких незручних ситуацій і може б з дівчм\иною все не спортив.

додано через 45 секунд:

І думати не про неї не получається
Гєнка, "дурі" то не означало шо дівка дурна."Дурі наплести в лице" по іншому звучить" дурного наплести в лице"
Гєн, для початку ти не метушися, батькові чи не батькові, на форумі чи не на форумі.... не метушися, сядь і заспокійся, і не роби висновків поспішних з того шо тобі тут наговорили. Якби там не було, шоб тобі хто тут не говорив, прийми до уваги все, і сам зроби висновок. Тому шо ні я, ні Вася, ні Юрка, ні Серж ні інші не мають такої "проблєми" як ти, тому тобі самому треба або попектися або "попасти на любофф". Сам то мусиш перейти, перезрозуміти, пережити з любим результатом. Адже любий результат то ж результат всерівно, і ти тоді знатимеш ТОЧНО на чому ти стоїш.
я ж кажу що російська мова з українською несумісна
gena1993 пише:
Треба було з батьком порадитися і все йому розповісти

якщо в тебе такі відносини з батьком, що можеш порадитись з цього питання, то це просто супер. Думаю вартує спробувати Нічого не втратиш це точно, а користу пораду можеш отримати. Але без розмови віч-на-віч з дівчиною ніц не буде... Тому геть всі страхи, і вперед...
бо зовсім інше виходить , добре що хоч тепер пояснили
kalef_f пише:
Але без розмови віч-на-віч з дівчиною ніц не буде.

ото правда. смс-не спілкування воно мертве, навіть якшо ти там і наговорив кучу приємних речей. Ти не бачиш ні її очей тоді, ні її усмішки або ухмилки, ну нічого абсолютно, і навіть якшо ти вложуєш в ту смс повно внутрішніх емоцій то не означає шо з"другої сторони" тобі прийде така ж взаємність.
Ти мужчина перш за все, тому навчися питання вирішувати саме
kalef_f пише:
віч-на-віч
навіть якшо тобі сто раз страшно чи встидно чи ше там шось...
а що на рахунок того що я вже написав :
Ну добре , бувай
писати більше я не буду
забув - ще раз забуду
Але мене ти папмятай
це буде вже якось
"вернувся бо шапку забув"

додано через 1 хвилину 51 секунду:

так , навчитися віч на віч говорити гарна штука , але хвилювання тяжко перебороти та заради неї раз плюнути
я б казала більше нічого не писати. і не особо чекати на шось. просто продовжувати вчитися, ходити на дискотеки, знайомитися з людьми як сказала вище. а час пройде трошки і тоді видно буде шо робити дальше. А вдруг і справді забудеш
треба було збагнути що ці смс не виглядають щиро , ще й тому що я віршовано писав

додано через 1 хвилину 10 секунд:

спасибі ці всі поради підуть мені на користь , а що робити мені при зустрічі з нею , якщо наприклад вона сама підійде?
Особисто я просто не сприймаю такого, шо багато раз тебе відшивають. В принципі в такому віці невідомо шо вона взагалі хоче від того життя а тут ти з своєю любов"ю, розумієш? Може для початку просто забути ту історію навіть якшо важко і почати з чистого листочка?
А на рахунок того, твого віршика, -- так і не пиши більше... -- позвони!! І не забувай, що смс-ки ніхто серйозно не сприймає

Скажи, що випадково не на той номер відправив -жарт.
gena1993 пише:
якщо наприклад вона сама підійде?

привітайся, стій і слухай
на душі тяжко після того , навіть сповідь не поможе , але зчистого аркуша булоб не погано
Рєбятка , а вдруг він їй і справді не треба. Може ж таке бути, шо те, шо він буде говорити з нею вживу і напряму, тим самим налякаючи її( юні то є юні) і відштовхуючи її ше більше.
Я думаю скоріше за все вона просто боїться.
Гєнка моя порада: почати з початку, не з нею, і взагалі до голови все близько не брати хоча вирішувати тільки тобі
В неї вже були хлопці і всі її залишили. І вона боїться щоб це як вона каже не було захопленя і я її не кинув.
якась єрунда
ага
ой народ сорі за помилку, я її вже виправив
ну шо ж , ви, юні, такі невпевнені в собі, га?
дурненькі ще і мало що розумієм

додано через 1 хвилину 43 секунди:

та й я боюсь що колиб я відверто заговорив , віч на віч то вона б просто насміхалася з мене

додано через 2 хвилини 7 секунд:

ось про таке з її сторони мені сни сняться , а насправді я б від такого і
ой, ти боїшся і вона боїться
Гєнка лишися того ровера, усьо.
а розкажіть як у вас вперше кохання склалося

додано через 14 хвилин 15 секунд:

правильно кажете мені давно вже мопеда треба , ну лан якщо цікаво то повідомлю що з того вийшло і яким чином моя красуня мене відшиє
Женя, слухай сюди! Уяви ситуацію-ти пишеш їй смс , вона їх читає, їй приємно їх читати, але шо вона має робити далі? Я не стверджую напевно-але з великою ймовірністю вона просто чекає від тебе подальших кроків. Чи може ти чекав що вона подальшу справу візьме в свої руки? Тіпо я сказав, а далі не мої проблеми? В тому що ти боїшся і почуваєш себе невпевненно нічого надзвичайного немає-бояться всі! Хто не переживає-тому на то всьо просто пофіг. В твоїй ситуації є декілька сценаріїв:лишити все як є і чекати куда крива вивезе(не найгірший варіант, причому)або підійти й поговорити(якщо відважишся). В твому випадку дуже підходить прислів"я-все шо не робиться. то на краще. В мене в школі була подібна ситуація(а в кого їх не було? )Я зайняв вичікувальну позицію і не скажу що я колись про це пошкодував. А взагалі тре більше займатись спортом і вчитись, а вирішувати глобальні питання кохання я б сказав ранувато ше А з батьою порадитись треба було в першу чергу Удачі
слушно

додано через 12 годин 30 хвилин 21 секунду:

Ні - це нестерпно. Я повинен з нею поговорити . Я не можу вже!!!!!!!!
gena1993 пише:
Що мені робити , адже я без неї неможу

Як ти без неї не можеш, то на ... ти їй потрібен, Гєна?
Женя, а ти звертався до психотерапевта?
На мою, думку. саме його допомога тобі потрібна якнайбільше. Якшо не допоможе, то до психіатра. Ше нам на форумі бракувало випадку підліткового суїциду, бо хлопець вже не може.