Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи хотіли б ви створити групу?

Якого жанру групу ви хотіли б створити?
Metal 30%   3
Punk 30%   3
Hard rock 0%   0
Cothics band 30%   3
pop band 10%   1
Всього голосів: 10
Автор Повідомлення
Чи хотіли б ви створити групу?
Сучасна молодь старається попасти в стіни шоу бізнесу. Але шансів мало приходиться завжди чимось жертвувати. А чи є можливість того, що з Золочева можна буде створити групу жанрів: Metal,Rock,Punk,Gots та тому подібне, яка б прорвалась вище. В кого є бажання мати таку групу пишіть, але серйозно ато всіх наших музикантів нах... вивозять в Львів і так далі. Сама переконалась.
Хотів би створити проект "ACOUSTIC HOUSE". Тобто під хаусовий біт грає не електронна мелодія, а жива(фортепіано, акустична гітара, скрипка...)
Вау прикольно а як вважаєш це в Золочеві реально?
незнаю. По перше треба найти людей, які б вміло відіграли ноти. З підбором семплів і розписуванням нот проблем не виникне. Єдине - час для цього всього. Але літом думаю це реалізувати. Тим більше що технічна база для цього є в наявності.

додано через 3 хвилини 48 секунд:

як хочеш поспілкуватися на цю тему більше - стукай в аську 195470949
Та чого довго думати ідеш в музичну школу, набираєш там випускників і зажигаєте!!!!!!!!!!!!!(ЖАРТ)
Ой повір багато в тебе здоровя піде на це все, але якщо дійсно бажаєш добитись чогось просто не зупиняйся і все піде вперед та обережно не розженись занадто бо швидкість помилок не прощає.

додано через 49 секунд:

А ти на чомусь граєш з інструментів?
Над цією ідеєю вже працюю майже рік часу. А музикантів напевно буду залучати з Львівської філармонії(є знайомі).
vj.Aver пише:
А музикантів напевно буду залучати з Львівської філармонії(є знайомі).

Слухай, а будиш диск писав? Як будиш-то не пиши де попало, бо спортять всі твої талантливі ідеї. Їдь до Київа, не менше. І музикантів не бери шо попало-тільки лауреатів.
Нє?
гурт то круто! є баррабанна установка і все, потрібно ще 4000 зелених на апаратуру(дві(3)гітари, підсилювачі....)....... досвіду ніякого..... за то є ідеї і любов до альтернативи.... за БАНДУ ми вже давно думаєм..... якшо так як ми думали то зелені(гітари) потроху будуть а от з вокалом... кого? як? і де жіночий вокал тут найти такий який би зміг доповнити наш ШУМ

......... цікавить мене такий стиль шо то?????Cothics band??????)))))))
і хто за нього проголосував))))))))))
Тебе цікавить вокал? Щей жіночий це прикольно я б попробувала трохи з вами покричати? А мене інтересує а ти групу в Золочеві маєш а я трохи людей з гітарами знаю і обійдеться менше ніж 4000 просто треба знати де рити такі речі.

"......... цікавить мене такий стиль шо то?????Cothics band??????)))))))
і хто за нього проголосував))))))))))"

а це готика точніше група яка б її виконувала, хоча скільки років живу але груп які виконували лише готику ніколи не зустрічала
mara пише:
Щей жіночий це прикольно я б попробувала трохи з вами покричати?

Мара шукає групу шоб себе проявити?
Мала, а шо то стільки уваги року?
Ти навіть собі не уявляєш скільки є стилів мг...
mara пише:
pop
у
вгорі написано шо думаєм(-:тобто мріємогурту нема(((

колись давно мав з другом пригоду заночувати в студії звукозапису і от там мріяли, лупили по баррабанах і струнах, попивали пиво, лупили по баррабанах і струнах, і думали як би то нам так в темряві зіграти шось світле чи навпаки)))на мою думку якшо гурт то тільки з жіночим вокалом...

mara пише:
покричати

гарно кричиш?

сам я б грав взагалі шось не то шо слухається.... а з (подарованою)акустичною гітарою сам нічого путьового не зіграєш
і чого ви такі кислі. Якщо сильно чогось хочеш то обовязково получиш а все доречі завжди починається іменно з акустичної гітари якщо ти гітарист і чого сам ? якби сильно хотів найшов би співрозмовників та однодумців але ніколи ніщо не дається легко. А кричати я добре вмію перепонки потріскають(жарт). Просто хочеться попробувати чи після того як закидаєш свій голос ти ше в силі щось виконувати.

додано через 2 хвилини 47 секунд:

"Мара шукає групу шоб себе проявити? "

можливо. Хочеться самій виконувати ту музику яка тобі до смаку задоволення від цього неповторне.
грати не вмію на гітаріСАМ і ТІЛЬКИ САМ я хотів би грати ібо......
група є група, але то шо я б хотів грати я б хотів грати сам і тільки сам!

забагато..... б.... б.....
голос не закидуй!!!!

до речі я хочу робити компютерний МІКС на одну супер композицію ANATHEMи якшо вийде з фонограмою............. ти перша на конкурс вокалістки(якщо бажаєш)
mara пише:
і чого ви такі кислі

mara пише:
а все доречі завжди починається іменно з акустичної гітари
або з акусчтичної труби (в кого нема - водопровідна підійде)
можна спробувати давненько під щось несвоє неспівала

додано через 1 день 4 години 30 хвилин 9 секунд:

чого тіки водопровідна ше є газова?
mara пише:
і чого ви такі кислі

ми не кислі, ми кислотні
F.O.A.D. пише:
я хочу робити компютерний МІКС на одну супер композицію ANATHEMи якшо вийде з фонограмою....

жжош чуваг) шо значить вийде з фонограмою? якшо на готову фонограму шось накласти, то не мікс називається)....a bootleg...
mara пише:
лише готику

то дуже абстрактне поняття...
Ну взагаліто питання було про групу почитайте уважніше тему ну то як є в Золочеві ще активні люди???
активні люди є я помаленько створюю групу, є пісні, але проблема з інструментами у нас лише синтезатор і гітара, шукаємо бажаючих приєднатись =) пишіть!