Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Поштові сервери

Автор Повідомлення
Поштові сервери
Най на мене не гніваються наші стрийські друзі-спер тему з їх форуму. Хто якими поштовими серверами користується і чому? Чому багато людей реєструють свої скриньки на російських серверах? Попрошу без політики
Gmail - простий в користуванні, великий об’єм памяті під листи... наявність українського інтерфейсу.. глюків майже не помітно
в мене Gmail той, шо com a нe ru, mail.ru i ukr.net.... з всіх чогось найбільше подобається mail.ru... а вот чого не знаю....
i.ua - поштовий сервер з непоганим інтерфейсом, а головне український
ukr.net - природно-географічно звучить якось - УКРАЇНСЬКА ПАВУТИНА
А мене той мій гімейл так харить, куча спаму усякого і глюююки(Нітро Мішка тубі повезло шо ти глюків не помічаєш)
В мене і на рамблер, і бігмір, і майл. ру є. Останнє вже добре достало, спаму куча шлють, глючить часто. В бігмір мене вже другий день не пускають, кажуть шо "ошибка" в них якась. За рамблер ніц поганого(поки-шо) сказати не можу
А в мене на mail.ru - просто зареєстрував його ше 5 років назад, відтоді і не міняв, а нашо
я мейл ру не покину бо в мене там бложик)))))
Мило маю на http://mail.rambler.ru і на http://mail.google.com/mail/
на рамблері вже років 8 скринька, а на ґуґлі десь пів року... Задоволений обома, спаму немає ні на першому, ні на другому...
Маю дві скриньки, одну на ukr. net а друга на mail.ru. ukr. net – для друзів, і близьких знайомих. mail.ru – для реєструвань, і різної фігні …
Альонка пише:
з всіх чогось найбільше подобається mail.ru...

аццтой... спам тече рікою... таке враження шо його ніхто навіть і не думав ніколи фільтрувати... тримаю то дрантя лише через то шо скринька стара і багато хто має тільки цей мій мейл... перевіряю раз на півроку...
а так то скриньки є на googlemail.com, gala.net, ramber.ru, bigmir.net
на rambleri спаму поменьше...
st.fergi пише:
(Нітро Мішка тубі повезло шо ти глюків не помічаєш)

кожного дня по декілька раз заходжу на пошту... і покищо все працює прекрасно. І спаму нема (ну тобто є, але автоматично переміщається у розділ "Спам", якщо нема шо робити, то можна почитати)
ну... massacra звиняй... но мені спам не приходить...
гмайл рулить. Користуюсь ним ше з того часу коли він тіки тестувався і скриньку мона було зробити тіки через запрошення.
а щодо спаму, то в мене дві скриньки там.
Одна робоча, і одна така шо рейструюсь на різних сайтах.
Так на робочу ніколи спам не приходить, був тіки 1 лист, і то не спам просто гмайл подумав шо то спам. Так шо не суйте свое мило куда попало і не буде спаму. на не робочий десь приходить 30-80 листів за тиждень спаму
Васілій пише:
Чому ... на російських

Без політики неможу.
Бо налагоджені, розвинені і рекламно-популяризовані. А це - замкнене коло.

Я мав і на mail.ru і на "західних". Проміняв сервіс і навороченість на перший український інтерфейс. Сподіваюсь, наші поштовики не будуть сидіти на місці і розвиватимуть свої послуги. Бо зараз, скажімо, на укр. нет взагалі ніяких серйозних інструментів.
Gmail - інтерфейс + зручність + 0 спаму. Жодного "лєвага" листа. Головне щоб не попав у чорні спамерські списки, тоді поїде-покотиться.
Gmail, mail.ua, mail.ru, i.ua, yandex.ru, programist.ru, (свої домени schools.lviv.ua, forward.lviv.ua) (це ті що кожен день перевіряю, а так може і ше десь колись реєструвався, то зара згадати не можу)