Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Святкування четвертої заповіді з 1 по 19 століття

Автор Повідомлення
Читаю Біблію в перекладі Огієнка.

А хто каже, що голодній людині не можна в суботу зірвати колосків, щоб поісти? Лише фарисеї забороняли це через свої власновидумані приписи.
Ви, звичайно, звиняйте але це якраз виконується праця. Це ж треба піти в поле і зривати колоски так само як і вчинити іншу працю шоб приготувати ту ж їду, а саме, наприклад, нарубати дров якшо не вистачило або через свою зайнятість не встиг підготувати на суботу тих дров(це якшо брати тодішні часи). Так чи інакше виконується праця , хоч і легка, проте читаємо шо
Luther пише:
не роби ЖОДНОЇ праці
жодної, значить жодної, чи не так? Тоді, шо, ходимо голодними, а значить, і фарисеї тут, Ваші, ні при чому виявляються
Luther пише:
відпочити від звичної праці в суботу

Ти шо жид???
voshkaniridze пише:
Ти шо жид??? Very Happy

Ну напевно такий, як ти грузін
Я підняв болюче питання несумісності четвертої Божої заповіді, де Бог заповів святкувати суботу і 29 правила лаодикійського собору, де день відпочинку переміщено з освяченої Богом від створення світу суботи на неділю. Справа непроста, але потрібна. Бо я не з тих, хто ховає голову в пісок.
Luther пише:
Бо я не з тих, хто ховає голову в пісок.

Во, правильно, ти б"єшся головою об бетонну стіну...
Б'юсь, а не затих у піску
Luther пише:
Я підняв болюче питання

Це "болюче" питання живить лише твоє самолюбство... яке тобі не завадило копіювати чужі пости з інших форумів сюди. (і за що нам така честь??? ), а тривожить це "болюче" питання лише купку недоумків (не побоюсь цього слова), які фундаментом своєї віри зробили четверту заповідь, а богом своїм суботу.
Дам тобі гарну пораду -- хочеш тут спілкуватися, то пиши власні думки, а не копіюй чужі, бо це тупо і пошло...

додано через 9 хвилин 37 секунд:

Luther пише:
Переміщення дня відпочинук на п'ятницю чи неділю є гріхом.

і це після двох сторінок цілком доступних пояснень???? жодної обгрунтованої відповіді на пости форумчан, лише це ??? ідіот???
Luther пише:
Читаю Біблію в перекладі Огієнка

Шикарний переклад. Там ше є 1,2,3,5,6,7,8,9,10 Заповіді дуже доступно пояснені в Вихід та Повторенні Закону. І всі вони рівносильні і рівноважливі.
Христос засудив корван, бо це протирічило п'ятій Божій заповіді. Бог цілком ясно заповів: "Пам'ятай день суботній, щоб святити його!" Ми, християни, маємо наслідувати нашого Господа, і сміливо викрити зміни в четвертій заповіді, зроблені людьми.

додано через 2 хвилини 36 секунд:

пише:
Це "болюче" питання живить лише твоє самолюбство... яке тобі не завадило копіювати чужі пости з інших форумів сюди.

Це я скрізь підіймаю тему про явне ПРОТИРІЧЧЯ між тим, що заповів Бог в четвертій заповіді і переданням людським, яким є 29 правило лаодикійського собору. Пости мої.

додано через 1 день 20 годин 53 секунди:

"Закон же прийшов, щоб збільшився переступ. А де збільшився гріх, там зарясніла благодать" (Римл. 5:20).
Якщо чоловік, перебуваючи в шлюбі, має інтимні стосунки ще з декількома жінками, то до тих пір, поки не зіткнеться з заповіддю "Не чини перелюбу", гадає собі, що у нього все нормально.
І тільки сьома заповідь класифікує його дії гріхом. Миттєво з'являється потреба в Божій благодаті. Визнавши гріх, отримуємо Боже прощення і силу для перемоги над ним: "Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої" (1Івана 1:9).
Аналогічно і з четвертою заповіддю. Людина святкує неділю по традиції, і поки не знатиме заповідь "Памятай днь суботній, щоб святити його", вважатиме, що в неї все нормально. Тільки і тільки четверта заповідь кпасифікує святкування неділі гріхом. Визнавши цей гріх і отримавши прощення, людина впорядковує своє життя Божій волі, святкуючи день, який заповів Бог.
В Євангелії є застереження для християн, які знають, але ігнорують Божу волю:
"Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!" (Матв. 7:21-23).

додано через 9 днів 14 годин 35 хвилин 59 секунд:

Те, що після робочого тижня потрібно відпочити, - незаперечна істина. Так розклав наше практичне життя наш Творець - шість днів працювати, а в суботу - відпочити. Аналогічно, як вдень ми працюємо, а вночі відпочиваємо, так і в четвертій заповіді Бог заповів людям мати щотижневий відпочинок.
А як щодо мусульман, буддистів та інших?? Вони також ПОСЛІДОВНИКИ ФАРИСЕЇВ???
Чому?? - Якщо для людини кожен день - це день для того, що Ви називаєте Богом. А субота - всього лише ще один день...

додано через 32 секунди:

А як щодо мусульман, буддистів та інших?? Вони також ПОСЛІДОВНИКИ ФАРИСЕЇВ???
Чому?? - Якщо для людини кожен день - це день для того, що Ви називаєте Богом. А субота - всього лише ще один день...
Щотижневий відпочинок у суботу - четверта заповідь Божа.
Нія! Йти на Астру! Йди на Астру! ... Там димлять труби заводів Туран-Чокса...
Translate, please
Пане Лютер, Ви так мені і не відповіли
http://bc-city.com/index.php?showtopic=9406
Можемо продовжити дискусію по сабжу тут, якщо, звісно, бажаєте
Шановні дописувачі цього форуму. Цю ж тему наш герой Luther старався проштовхати на форумі www.bohoslov.org . Прошу дивитися що з того вийшло. Там його і "присадили" разом з ідеями адвентизму, які він сповідує. Про інтелект і обізнаність цього персонажа можна судити з багатьох дописів на форумі за вказаною адресою. Тут дискутувати повторно сенсу не бачу.
Takada пише:
Тут дискутувати повторно сенсу не бачу.

А ніхто і не дискутує.
Євангельська істина полягає в тому, що спасіння - це Божий дар в Ісусі Христі, Господі нашім! Його неможливо заробити, його можна тільки прийняти.
А подальше життя викупленої Богом людини узгоджується з Божою волею - їй природньо не красти, святкувати суботу, шанувати батьків.

Бог з самого початку земної історії освятив сьомий день. З Євангелії знаємо, що Господь воскрес першого дня в тижні, тобто в неділю. Тому сьомим днем була, є і залишається субота, яку в четвертій заповіді Бог заповів святкувати.
Luther
Мені цікаво, а де ви живете, працюєте, маю на увазі широко, це СНГ чи ні ?
Моя думка з цього приводу.
Наш світ після Адама, ніколи не був, не є і не може бути абсолютним, і тому привязуватися до абсолютності днів теж неможна. Якщо через стільки віків було Богом дано святкувати неділю, як вихідний день, при чому тільки по нашому східному календарі на Великодень у НЕДІЛЮ сходить вічний благодатний вогонь як знак того, що Ісус воістину Воскрес, тому для мене-українця православного це є аксіомою. Коли є в душі бажання святкувати суботу, прошу, тільки не потрібно говорити що це абсолютна істина.
Дякую
Цитата:
тільки не потрібно говорити що це абсолютна істина.

Та це і не дивно, що Luther таке пише, бо він, хоч і великий ліберал, та ніколи не читав іншого великого ліберала - Ніколо Кузанського. Інакше усвідомлював би, що, як ви, romashcaa, в непрямий спосіб зазначили, в світі іманентних речей абсолютних істин взагалі не буває. А стосовно суботи, то, як інший дописувач на іншому форумі вже писав про нього, шкода що наш герой вибрав це ймення, бо Мартін Лютер святкував неділю.

додано через 2 хвилини 2 секунди:

Цитата:
А ніхто і не дискутує.

А ви, Васілій, в цьому впевнені? Якщо так, то, перепрошую...
Takada пише:
А ви, Васілій, в цьому впевнені?

Takada пише:

Між датою створення теми і твоїм глибоким висновком пройшло 6 місяців. Туго доходи?
Цитата:
Між датою створення теми і твоїм глибоким висновком пройшло 6 місяців. Туго доходи?

Відреагував в перший день, коли побачив цей форум!
Takada пише:
Відреагував в перший день, коли побачив цей форум!

Цікавий ти хлопиць. Прийшов, прочитав тему, в якій вже пів року ніхто ніц не пише і видав чудесну по своїй глупості фразу:
Takada пише:

ииииии, кумедний
Певно на рахунок теми ти правий - не треба було піднімати знову ту дурість. А от про фразу, то я був схильний вважати, що хоч дехто гляне що пишуть на соліднішому форумі і зробить висновки.