Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Признання в Коханні :)

Автор Повідомлення
Признання в Коханні :)
Хочу признатися в велікай і чістай любві форумчанам Лєнці, Максу, Оліку, Юріку, Мішкіним обом (Массакровичу і Нітро), Василькові, Альонці, Пангейці, встигнувшійся полюбити Стелці, Сержу, Мусі. Будьте щасливими, будьте коханими і кохайте саміНехай ваші серця ніколи не відчувають холоду, нехай ваші серця завжди відчувають любов, ніжність і тепло:-)

і я тожа вас всіх лублу
Ліля, Лєна, Христинка, Іра, Люда, Альонка, Віра, і всі інші... І я вас усіх сильно любаю
І я тожи люблю всіх дєушок!
Люду тож люблю, мені одна мала нечемна людина заважала так, шо я не встигла вписати

додано через 2 хвилини 11 секунд:

в честь ісправлєнія

подарунок вам від мене
Я дуже вдячна , така красотаааа
Я ТАКОЖ ВАС ВСІХ ЛЮБЛЮ!!!
Мені аж сльози на очі накотилсь.
Я теж вас усіх без винятку дуже люблю. Нехай були і сварки, і образи, але в душі я вас усіх люблю і дуже поважаю. Звиклася з усіма. Ви мені всі як рідні. Дякую, що ви є.
Я вас тоже всіх люблю і поважаю , як так багато взнав про Вас, тут Ви відкрили свою душу і свої думки, якими би вони не були, то є маленька капелька до того що ми стаємо людьми які вболівають за свою землю і народ. І як би небуло я всім Вам дякую за підтримку і за те що ви не є пасивними людьми в суспільстві, я так хочу вас обняти, шаную Ваші думкі то є безцінне, саме головне щоб ми зрозуміли те що від нас самих залежить наша доля і доля інших людей. Дай Боже вам здоров"я, що Ви були любимими і вас любили, щоб Вам на ваші почуття все відповідали взаємність, щоб кожен з вас знайшов свою половинку в житті, счасти Вам усім.
Хочу сказати що поважаю вас усіх і передаю привіт Лєнці, Максу, Оліку, Юріку, Мішкіним, Массакровичу і Нітро, Васілію, Альонці, Пангейці, Стелці, Сержу, Мусі всім всім.
нема такого смайлика навіть, шоб показати, яка я вдячна тим, хто привітав мене так красіво!!!!!!!!!
сама приєднуюся до привітань... трошки пізно правда... но звиняйте... тільки шо прийшла....
бажаю велицьозного кохання)))))
Вітаю усіх форумчан(Ліліка зорема )з днем Св. Валентина! Бажаю вам любфі, бальшой і чістай

Я вас усіх також дуже і дуже люблю!!!!!!!!
Люби! Любовь неповторима!
Люби! Ведь в этом нет стыда!
Люби! Чтоб каждый это видел!
И смог сказать: "Вот это да!"