Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Кішка / собака

Уявіть ..що ви заводите домашню тварину.. Якщо відкинути у бік проблеми з доглядом за ними, кого б ви выбрали:собаку чи кішку?
Кішку 50%   8
Собаку 50%   8
Всього голосів: 16
Автор Повідомлення
Кішка / собака
Психологи говорять, що якщо ви вибрали кішку, це означає, що ви готові дарувати свою любов іншим. Якщо ж собаку, то вам любові не вистачає. От так то. Подивимося, що відповісте ви...
Років з дванайці-пятнайці назад обрав би субаку.

А виявилось, котів я дуже люб'ю. Такі вже вони сволочі пухнасті...!
Necro пише:
Психологи говорять

Можеш дати зцилу на такі разгавори? Нє? тоді вбий себе об стіну Не дурак сказав-собака-вона друг чілавєка. Тіки собака, причому серйозна-вівчарка або лайка
маю кота і кішку(вони якраз зарас котяться(комусь потрібне таке чудо? скоро буде поповнення)))) і навіть собаку(дворняга!(другом автоматично не може бути бо в голові бардак))!

Васілій пише:
причому серйозна-вівчарка або лайка

самі кращі 4-х лапі друзі

одне одному не мішає...... якщо взяти собі приблизно однакового віку кота(кішку) і собаку тоді вони будуть просто супер друзяками між собою і вам "друзями"
Вася, тобі і крокодил певно непоможе, якшо кожного разу домахуватись до слів, то точно нічого приємного в свою сторну непочуєш!
крім того зара глянем статистику нетак і багато бажаючиш завести собак)), думаю з кішкою легше жити)) , але повторюю "Якщо відкинути у бік проблеми з доглядом"
Однозначно - коти кращі Вони і за собою краще дивляться і самостійніші, тай узагалі миліших істот нема на світі. Та зрештою як кому
Anty пише:
Однозначно - коти кращі Вони і за собою краще дивляться

собаки. вони ше й перед собою дивляться
Заведу собі обов"язково або німецьку вівчарку або середньоєвропейську Мрія дитинства і сьогодення
Necro пише:
то точно нічого приємного в свою сторну непочуєш!

А я ту не для того жиби компліменти слухати-я нє дєвачка. Тобто про психологів то було для красного словца? Тіпа поумнічати.
Anty пише:
коти кращі Smile

Не даром говорять-кіт гуляє сам по собі. Ми йому потрібні тільки як джерело їжі Ніяких теплих почуттів коти до своїх господарів не відчувають. ПЕРЕВІРЕНО-ФАКТ. Інша справа собака-для неї ми такіж члени стаї, тому вона нам друг
Про психологів було тому для того, що то не я сказав, якби то була моя фраза, непереживай я б сміло цитував себе !
Цікаво як ти перевірив
Цитата:
Ніяких теплих почуттів коти до своїх господарів не відчувають
напевно завів кішку, а вона невитримала тої любові яку ти можеш дати , але всетаки нетакий ти вже і поганий, якщо прагнеш хоть комусь подарувати тепло!

стосовно котів - я ж написав(це те, де психологи говорять), що якшо обираєш котів- то ти маєш дбати про них, але навпаки незавжди буває))
Мая зобаген-правда вже дуже хвора

додано через 12 хвилин 53 секунди:

Necro пише:
я ж написав(це те, де психологи говорять), що якшо обираєш котів- то ти маєш дбати про них,

хіба це одне й те саме шо написано на початку
Necro пише:
якщо ви вибрали кішку, це означає, що ви готові дарувати свою любов іншим. Якщо ж собаку, то вам любові не вистачає.

Написати тре було так:ДЕЯКІ психологи(бажано вказати які саме)говорат... Шо єдві великі різниці з тим шо написав ти Для прикладу можна написати:форумчани говорат, жи Некро.... і далі по темі. Як думаєш-це вірно?
А я хочу мати і собаку, і кішку . Дуже люблю коли по хаті шось живе бігає(миші не в щьот )Кішку можна і дворянської породи, а от собачатину хотіла-б тільки oтаку

Голубая мєчта дєцтва
to Vasilij
Як написав, хай так і буде, думаю мене зрозуміли, от таки бачу не всі.
А на другий раз може і послухаю тебе, та й напишу : "Як би потім сказав написати Василь...." але нє, небуду позбавляти тебе троєї роботи-чиплятись до слів
П. С. Прикольна собачка, може навіть і вся в хазяїна, підійдеш до неї, а вона тобі руку відкусить
Ага, зрозуміли...
Necro пише:
Прикольна собачка, може навіть і вся в хазяїна, підійдеш до неї, а вона тобі руку відкусить
Получається "як хазяїна не достану то хоть собаку пну". Чи як? Не пиши так більше. І не роби. Заведи собі кота..
Слухай, собака мені сподобалась(принаймі її фото) шо ти хочеш відмене я шось нерозумію.
а котів я маю два))
Васілій пише:
Мая зобаген

та то цілий старий войтур!!! Модний дракон!!!
Alexis пише:
Заведи собі кота..

(заводного кота....)

Далі див. тут
Вах! Васілій, яка собака!!!!! Завідую...)))
Колись таку як Ленхен виставила хотіла... бо в нас на вулиці така бігала і кожного дня я просто не могла до неї не підійти...
Я взагалі собак ніколи не минала, і як бігла до якоїсь дворняжки чи до сусідських величезних собак то моя мама такі скандали влаштовувала...
Взагалі завела б собі і собаку і кота... а краще декілька. Бо ну дуже вже їх люблю.
Зараз в мене є собачка. В нас він вже років 11... Правда маленький він, але я ну дуже його люблю... І не зважаючи на зріст він мене постійно захищає. Як побачить шо мене хтось зачепив то зразу такий шум підіймає шо то ужас... Навіть мені його тяжко успокоїти...
Планую, що коли переїду жити від батьків то першим ділом заведу собаку.

В мене вони постійно були, як і коти... але чогось мені здається що вони більш вірні, захищають хазяїна... І взагалі тварини вони дуже розумні.
От колись брат мого однокласника, коли ще було йому роки три мабуть, вийшов на двір з бубликом. А там в них якась велика бездомна собака на вулиці була. Ну та й підійшла і акуратно стяпала той бублик... Малий розплакався, і вгадайте шо зробив...
Підійшов до дворняги, раза в три більшої від нього, схватив за шерсть з обох боків біля морди, і так вкусив пса за носа, шо в того аж кров пішла... Саме характерне, що собака малого не зачепали, навіть не гавкнула... а просто заскавчала і втікла...
От. Завела б собаку... бажано великого... бажано кудлатого... без різниці якої породи...
Єдина порода, яка мені не подобається то такси. Навіть не знаю чого. Якісь вони малособачі))))

Моя маман недавно висловила думку, що хотіла б от таку лайку

Оце я уявляю як вона б її мила після прогулки по наших болотах))))
а я хочу чебурашку
а якшо між котом і псом вибирати - то кота)))
а дома маю і таку і таку живность
Pangea пише:
Вах! Васілій, яка собака!!!!! Завідую...)))

На жаль, Інка, вже 2 роки як її немає. А я дотепер як фотку побачу.... так... ех
Старі пси - дуже мудрі, розсудливі і поважні особи... по фотці видно...

Не люблю дрібних шавок, бо в них мозгів вистарчає тільки для (не-)керування процесом засирання тротуарів і подача писклявого звукового сигналу без всяких причин...

Обовязково ще заведу собі пса! О_БО_ВЯЗ_КО_ВО!!! Німця, коллі або добермана...
тіко шо помітив-а хто придумав таку назву темі:Кішка чи собака - хто краще?
Вроді спочатку називалась по іншому. Скажу так:друзєй нє нада ІМЄТЬ, з німі нада дружіть

додано через 3 хвилини 39 секунд:

пес це супер а коти це фігня
Aricsson, здається, ти - заблукав!!!
вопрос поставлен странно )
У меня и кошка и собака
Собака! Спаніель

додано через 2 хвилини 3 секунди:

А взагалі-то в мене хомняки - він і вонаКук і кукусяЛюбу їх...
прикольно, я б тоже хом"ячка хотіла, але напевно таки нє.... буду тішитися тільки котом....
хочется і пса і кота