Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Athlon 64 x2 проблема

Автор Повідомлення
Athlon 64 x2 проблема
Я купив ПК і неможу ніяк вирішити проблеми.
Коли я компілюю відео чи граю гру, починається все добре но через декількиа хвилин після початку нагрузки ПК на пару сек приторможує і це дальше відбувається як по годиннику.
Нормально і бах затормозило потім знову нормально.

Це мій ПК:
Проц.: AMD Athlon 64 x2 Dual-Core 6000+ (3000 MHz)
Мат.: Asus MB M2N-MX/SE
Память: DDR2 PC5400/667MHz/1Gb/sex-1
Память: DDR2 PC5400/667MHz/1Gb/sex-1
HDD: HITACHI - 320.0 Gb 16Mb SATA
Відео: Palit 2600PRO 512M DDR2

ставив дрова но непомагає порадьте щось
Попробуй повикидати ВСІ непотрібні для відео або гри програми. Якшо не поможе, постав чисту операційну систему, суто дрова (без лівих наворотів) і твою програму (гру).

Доречі, ти не написав, яка стоїть система
KSP----Google)))))))))
пошукай на настоящих форумах!
Перегрівається процесор - міняй кулер!!! Спрацьовує захист від перегріву і процесор скидає мегагерци.
В мене стоїть
WindowsXP Prof SP2 RUS Corporate + все обновления по Май 2007 (2505 Full)
Автор сборки: OGOMOR

На рахунок перегріву то пемпература проца не більша 36-градусів
А щоб ігри хотіли потужного ПК то я недумаю вони в мене на старенькому літали а він набагато слабший
1) Need for Speed ProStreet
2) Need for Speed Most Wanted - Black Edition
3) WoW.exe
4) LOTR - The Battle for Middle-earth
KSP пише:
на старенькому літали
Знайома ситуація
Здавалось би і проц потужніший, і мамка і відео... В мене з Атлоном 64 було так само. Direct Show працювало гірше, ніж на старому Дюроні і відясі з 16 метрами. Мусів відключити подвійний канал памяті через постійні конфлікти в конфігурації, як не пробував налаштувати її роботу. А ше маю підозру на гнилий наворот Cool’n’Quiet™, який часом аж занадто старається .
порийся в біосі, може наприклад глючити Кул анд квает, якшо ти його включив чи поставив прогу на комп з диска асуса