Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чого курять дiвчата?

Автор Повідомлення
Чого курять дiвчата?
Блатнi напевно!
Pliocen пише:
Чого курять дiвчата? [цитата] !
Блатнi напевно!

Чого хлопи носять кульчики?
Напевно піда... си!

ти звідки, Pliocen?
ой... чого вони тільки не курять...
kalef_f пише:
Напевно піда... си!

Чув би тебе Максімус
Хочуть бути крутими, або принаймі вважають що вони є такими а насправді їх то не прикрашає. то моя така думка
st.fergi пише:
Чув би тебе Максімус

пірвау би

додано через 21 секунду:

сорі за флуд
Тому, що і хлопці курять. Небачу якоїсь значної різниці. Як в хлопців, так і в жінок більш-менш однакові стимули, щоб почати палити. Рівносильно, як і така сама тяга розвивається до дії нікотину.

Дівчата! (Хлопці також) Не паліть, прошу вас.
Можливо, паління і виділяє вас серед інших (в очах інших, або своїх же). Проте, насправді це псує вас. А бути зіпсованим - аж ніяк не круто чи оригінально.

Краще пийте молоко на здоров'я.
Причому тут кульчики до сигарет. КАЛЕФ Ф, ти шо небачеш яка тема! Роби соби тему про "кульчики" тоди поговоримо! Я наприклад тоже курив, але поняв шо воно ничим мене не прекрашае а наоборот сонним робишся. И взагали треба штрафувати тих хто продае сигарети лицям до 18 рокив!
Pliocen пише:
И взагали треба штрафувати тих хто продае сигарети лицям до 18 рокив! Evil or Very Mad

Тати шо? Ну нафіг, за шо? Як дійшовісь до такої глибини мислі
Pliocen пише:
Причому тут кульчики до сигарет. КАЛЕФ Ф, ти шо небачеш яка тема!

Пояснюю! бо ЦЕ
Pliocen пише:
Чого курять дiвчата?
Блатнi напевно!

і ЦЕ
kalef_f пише:
Напевно піда... си! Mr. Green Mr. Green

Рівнозначно дурні запитання з ще рівнозначно дурнішими висновками.
Стверджувати, що дівчата курять, бо вважають себе блатними. Так само тупо, як вважати всіх хлопів з кульчиками пі.. ми.
Pliocen пише:
Чого курять дiвчата?

Копчене м"ясо довше лежить....
Добре сказано - лежить!
мені одна дівчина казала : "Шоб похудати" я аж прозрів з тої репліки!
Pliocen пише:
треба штрафувати тих хто продае сигарети лицям до 18 рокив

Підтримую! А ще було б добре щоб взагалі не курили в людних місцях, а то совісті ті курці немають- файорять і оточуючих не шкодують

додано через 7 хвилин 39 секунд:

Думаю дівчата курять з тих же причин що і хлопці. Або просто не бажають покинути цю справу. Одна моя подруга курить скільки її знаю, і просто навіть і не задумується над тим щоб кидати, так само як і не думає про наслідки куріння. Можлива і така мотивація як "недумаю про погане - значить йому і не бути"
всі вони думають, що коли треба то вони легко зможуть кинути, а насправді то дуже далеко від істини!

додано через 39 хвилин 24 секунди:

В мене одногрупник раз сказав таку фразу "Якшо дівчина курить, то вона для мене не існує як дівчина і нічого більшого як друзі бути не може" я вирішив деколи користуватись також таким принципом.
Сама не курю, но очень нравятся фотографии где девушка держит элигантно сигарету...
.Velta. пише:
девушка держит элигантно сигарету... Smile

Вам здається це красивим? Фуууууууууууууууууууууу Цілуватись з курящою дєушкою-ше те задоволення
Necro пише:
В мене одногрупник раз сказав таку фразу "Якшо дівчина курить, то вона для мене не існує як дівчина і нічого більшого як друзі бути не може" я вирішив деколи користуватись також таким принципом.

!!! не погоджуюсь категорично!!!
звичайно коли дівчина курить як Грузін на базарі то вже не то, або наштукатурена як мовзолей каже "парень дай огня"___УЖАСС..... але є ж така штука коли просто ЇМ хочеться задиміти, заспокоїти всьо кругом, сигаретний дим то філософія! головне не захопитись і здатись їй!!!! я не підтримую жіноче куріння як таке!, але інколи класно в літній темноті прикурити улюбленій дівчині...

!!!!!!! ЦЕ НЕ РЕКЛАМА!!!!!!!

флуд не флуд хз....
я курЮ..... можу не курити тиждень, два...... курю коли куриться, для мене то задоволення від випускання диму(торчу від індіанців(жарт))коли людина здається сигареті вона навіть не засне без викуреної наніч цигарки....... то називають напевно (не)сила волі мені до ямпочки абсолютно! мені подобається....... є дим......... не подобається нема диму........ просто саме ставлення до себе і до диму має бути іншим!
Васілій пише:
Цілуватись з курящою дєушкою-ше те задоволення [отфильтровано]

Ну я же совсем не то имела в виду. Конечно, целоваться с курящей девушкой не приятно , особенно если девушка курит, как грузин на базаре, как правильно подметил постом выше F.O.A.D.
Просто некоторым это идет. У меня когда-то был плакат с Модонной, где она красиво держала сигарету во рту. Мне кажется, что это даже сексуально. Но это мое личное мнение, на которое мы все имеем право.
Кстати, а как вы думаете, приятно ли самой девушке целоваться с курящим парнем? Я думаю, что женская половина ответила бы так же, нет!
ну хз, я просто непереношу диму, відповідно дуже б того хотів, щоб моя дівчина біля мене також не курила!
Pliocen пише:
Чого курять дiвчата?

А хлопці чого курять? То тіпа мужськїй статі можна, а женскій нє ? Шо за нерівноправ'я ? Середньовіччя давно пройшло, то чого ж такі питання ставляться?
.Velta. пише:
Кстати, а как вы думаете, приятно ли самой девушке целоваться с курящим парнем? Я думаю, что женская половина ответила бы так же, нет!

От-от !
Та нема ніякої різниці хто палить. Хлопець труїть себе, своє сім'я і оточуючих (не сім'я! ). Дівчина труїть себе, своїх майбутніх дітей і оточуючих (не дітей оточуючих! , а може і так ). Так шо, єднаково.
По-моему, никто тут никого не пропагандирует к курению. Просто изначально можно было создавать тему например с такого предложения:"Чому люди курять?"
Стосовно паління і жінок

Вичитав в одній статті цікавий факт:
У Швейцарії намагаються боротися з палінням по-своєму. Тут почалася досить незвичайна кампанія по боротьбі з палінням, у якій взяв участь один з ведучих національних виробників жіночої білизни. Відтепер у декількох моделях нижньої білизни, утримуються капсули з екстрактами лаванди і жасмину. Могутній запах цих рослин змінює запах сигаретного диму - у їхній присутності він стає практично нестерпним навіть для курців зі стажем.

Троха тяжко трактувати сам процес дії новинки. То, типу, якшо жінка, яка має на собі такі труси, запалить, або її партнер запалить, то йому буде неприємною суміш запаху з трусів і сигаретного диму Так це може викликати в хлопа тривалу відштовхуючу асоціяцію Чи то як?
А я наткнулась на такую вот статейку. Была немного удивлена, если честно. Кому интересно можно почитать сдесь.
http://www.sigarets.ru/ohealth/polza_nikotin.html
Цитата:
В последнее время в научной прессе стали появляться статьи, авторы которых утверждают, что никотин можно использовать для профилактики и лечения болезни Альцгеймера, одной из форм старческого слабоумия, от которой страдают десятки миллионов пожилых людей. Некоторые считают, что не только введение чистого никотина, но и обычные сигареты защищают от этой болезни.

Чиста правда. Куріння просто не дає дожити до такого віку, коли можливо захворіти такою хворобою
mops пише:
Чиста правда. Куріння просто не дає дожити до такого віку, коли можливо захворіти такою хворобою

И то правда! Ну, а если человек до самой старости не курил и вдруг, заболел этим самым Альцгеймером? Тогда можно и закурить, я думаю. Терять-то нечего, жизнь прошла, пришла старость, а от Альцгемейра надо избавляться...
Мені страшно не подобається коли жінка курить. Коли вона стоїть на вулиці і курить, або коли іде і курить(підносячи сигарету до рота , затягуючись і опускаючи її вниз), або коли іде , тримаючи сигарету в роті і так курить, коли сидить в барі і курить, коли вдома десь там на кухні.... Нехай це виглядає хоч сто раз сексуально для когось, це делікатне куріння, тонкі пальці і тонкі сигарети(Велта), соррі я не бачу тут нічого сексуального. Навіть якшо курити жінці цілком прийнято(наприклад, як в якихось там племенах індіанців) або тепер, коли жінки хочуть бути незалежними , мені вкрай неприємно дивитись на куріння жінок, юних дівчаток, ба, навіть старших поважних пань.
st.fergi пише:
не бачу тут нічого сексуального

Раз не видишь, значит нету.
Ясна річ що для жінки нічого сексуального в тому нема....
Навіть не знаю з чого такий міф виник... Більшість знайомих не люблять як дівчата курять. Той запах же з часом буквально в"їдається.... От йдеш по вулиці, мимо тебе проходить дуже гарна дівчина і тут за нею такий шлейф)))Ну фу....

Щодо того щоб заборонили продавати сигарети неповнолітнім, так того не буде...
Я років з 10 часом купую сигарети і за весь той час тільки одна дінка відмовилась мені їх продавати... Чесне слово, аж приємно стало))))

Ну а чого курять? Комусь то здається красиво... як на фото... елегантна дамочка сидить і повільно випускає легкий дим... Але то ж тільки фото. На ньому нема тої воні. То лиш короткий момент, удачно зловлений фотографом. Такий момент може бути один на тисячу.... А в житті те куріння виглядає не так красиво... і взагалі плоско!
Когось то просто заспокоює... ну в такому випадку краще вже курити ніж плюватись насінням (буууууееееееееее.... терпіти того не можу...)

Ну а кому дим просто подобається то є така штука як ароматичні палички і подібне... ше можна в воєнних позичити димову шашку))))
Не розумію таких дівчат що кур"ять? От, я би задав кожній з них запитання, чого вона почала курити? Думаю, що деколи людині невитачає смілості щоб наприклад прийти познайомитись? Чи прстого словарного запасу? Наприклад дівчина може підійти і спитати чи можна припалити, може деколи паління в чомусь зближує таких людей? А, взагаліто я не знаю чому дівчата курять, чи думають що від того вони стають привабливіші надивившись реклами? Від того що дівчина курить вона не буде сексуальнішою і привабливішою. Від манери поведінки від її розуму залежить більше, хлопці нелюблять дурочок, переважно вони ними "тішаться", а потім кидають. Коли вони труять свою дитину не народжену, то що вони роблять доброго? Ліпше би більше слідкували за своєю манерою поведінки і вмінням себе поводити в суспільстві. Я і не хвалю тих хлопців що курять, їх то тоже неробить мужніми.
Отруєнню нікотином і продуктами неповного згорання під час куріння в однаковій мірі піддаються не тільки людина, яка палить, але й оточуючі її люди...
Олег пише:
Думаю, що деколи людині невитачає прстого словарного запасу

Ольку признайся-ти теж куриш
О! Молодцы ребята! Побольше бы таких как вы! Надеюсь вы являетесь ярыми противниками не только курильщиц, но и самого курения как такового. Потому как считаю, если парень сам курит и в то же время выказывает свое недовольство девушке, которая курит, то слышать от него такое немного странно. Начни с себя и за тобой потянутся люди! Да и вообще, что говорить, ни в одной другой европейской стране , нет такого выбора алкоголя и сигарет, как у нас! Рай для алкоголиков и курильщиков! Никого не волнует то, что это доступно даже несовершеннолетним , если на этом можно заколотить деньгу.
Васілій, не курю, але признаюсь що курив, вже більше 15 ровів як кинув, але саме головне в цому що коли людина вдихає дим вона стає пасивним курцем, що тим самим приносить вред своєму здоров"ю, я би зробив спецільні місця для таких людей, чи пприміщення для них нехай себе там травлять, як того вони нерозуміють!!!! Може так би скорше зрозуміли щось???!!!!
Олег пише:
От, я би задав кожній з них запитання, чого вона почала курити?

Прийшла одна "мама" в общагу, кинула на стiл пачку i поставила пляшку, сказала пригощайтесь. Ось так i починають.

Через рiк хтось сказав "та воно ж таке дороге" Ось так i кидають. Проще репы.

При чому тут фiгура i пaльцi - вони або e або, як Аллi, i хiрург не поможе.
А що казати, коло 50 процентів вагітних жінок курять? Тобто продукти нікотину вже попадають в організм дитини, ще ненародженої, і вона має ризик стати більше шансів стати калікою.
через сосок матері-куряги
Фу , не хотів би я щоб мій перщий поцілунок був з курягою
я б тож не хотіла але шо дєлать
Necro пише:
мені одна дівчина казала : "Шоб похудати" Laughing я аж прозрів з тої репліки!

Та то може й правда , бо зі мною один хлопець вчиться - він почав курити рік тому , і стрімко вагу втратев хоча жере як кунь а тепер тіко шкіра і кості
як і я тільки я від природи такий а курити ніколи не пробував і не збираюся

додано через 1 хвилину 43 секунди:

а чо мені житель міста пише я ж написав що я з Бучача , місто музей той Бучач бо ніц для молоді нема в ньомуц тіко всьо для туристів

додано через 3 хвилини 32 секунди:

Добре шо хоть дівчину є куда запросити , але кафе і піцерії то не влади заслуга , а ті кому взагалі всьо пофіг в інтернет клубі сидять з ранку до ночі , тай на дискотеку міську не ходжу бо там сама пиятика , куріння наркота та бійки , в село до бабусі їжджу там спокійніше.

додано через 7 хвилин 27 секунд:

Ось пісенька про Бучач - мої друзі записали http://buchach-molodizhnuy.narod.ru/BUCHACH.mp3 - тут тільки кусочок виложив щоб довго не було

додано через 4 хвилини 11 секунд:

коли нажмете то буде писати що сторінки такої нема - треба скопіювати ссилку і самому вгорі в поле вставити ато не загрузиться!

додано через 2 хвилини 19 секунд:

ну все піду ато до школи ще вставати
Доречі зараз в Україні досить стрімко зростає кількість курців. Памятаю ще кілька років тому хвалилися що курити вже не модно і багато молоді кидає, а то і не починає, курити.

Хоча і курю сам але вважаю що цигарки повинні коштувати 20 грн. найдешевші, тоді тенденція до збільшення б пропала.
Треба в них спитати! Куряги
Я цю тему придумав, бо сам курив чотири роки. И в сигаретах ничого доброго не бачу, просто хочеться бачити наших людей здоровими и щасливими, а в першу чергу дивчат. А то йдеш деколи и стоять дивчата по 14-16 и тянуть той дим аж з вух йде. А через рокив десять то страшно буде подивитися! Ваше дило чи курити чи не але подумати можна!
Як хочуть скорше повиздихувати та родити дебілів най собі курять А ми будемо женитись на некурящих і неп'ющих Не дуже переживаймо за таких Най їх мами переживають що таких сосок-присосок курчих виростили
містер ІКС пише:
некурящих і неп'ющих

нагадаю , що у зачатті приймає чоловік також, і якшо він курить і п"є, то це теж може явно відбитися на дитинці. Шоб дитина була здоровою лікарі радять перед зачаттям пару місяців не вживати алкоголю, і не курити, при чому обом партнерам. ну і під час самого виношування ясна річ про подібні речі для жінок не може йти і мови, і коли мужчина курить в присутності вагітної жінки то як говорилося в іншій темі про саме паління, та жінка стає пасивним курцем а дитинка і поготів

Так шо давайте не будемо обговорювати тільки самих курящих жінок і їх вплив нікотину на дітей, Містер Ікс, якщо то є обоюдна проблема і зі сторони мужчин також.
містер ІКС пише:
женитись на некурящих і неп'ющих
ну і ше добавлю, на негулящих! І хоч троха розумних, шоб розбирались, шо до рота пхати!
Що це за парашаю. Штрафувати. Це кожної вибір особистий курити чи ні. Краще б якусь розумну пропаганду придумали, типу дівчата проти нікотину чи нікотин руйнує красу. А ви штрафувати....... Дайте людям працювати а іншим насолоджуватися життям ЯКЕ вони вибрали......
треба було тему ставити не "чого курять дівчата", а "що курять дівчата"...
"ну і ше добавлю, на негулящих!"
А якшо в когось приізвище подібне на негулящих але без не то шо на них женитись не можна

додано через 1 хвилину 40 секунд:

*одружуватись бо женитись якось неграмотно звучить