Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Моторошні будівлі

Автор Повідомлення
Моторошні будівлі
От знаєте є такі місця в світі, та навіть далеко ходити не будемо в Золочеві, де просто таки моторошно перебувати. Я наприклад не можу примусити себе зайти в "будинок пристарілих". Мені так моторошно навіть біля нього проходити. Я була там всього два рази за своє коротке житішко, але то по пять хвилин і накивала п"ятами. Чи то енергія така погана в тому будинку, чи там щось страшне відбувалося? одне слово мені цікаво чи ше в нас є такі місця і якщо ви про такі чули то розкажіть відразу про їхню історію Велике прохання без критики, без флуду. Нехай це буде темка, як старий фільм "Чи боїшся ти темряви?" Розказуйте тільки те що справді моторошно і цікаво
Привіт)є така будівля як "недобудована лікарня" цікаве місце! моторошне хіба тим шо недобудоване))))
якшо чесно моє відчуття моторошності від темноти, будівель, тіней... пропало коли я ЗАКОХАВСЯ в то всьо...

... ТЕМРЯВИ не боюсь, це моя улюблена пора року!

..... місця є! але вони ТОЧНО не для тебе ANTY... (без обід)...
F.O.A.D. Ти ж мене не знаєш? Звідки такий остаточний приговор? Краще розкажи про ті місця, мені, наприклад, цікаво послухати І ніколи більше не суди людину не знаючи її
в будинку пристарілих я вже була... не страшно... було би страшно, якби там були стіни голі... а вони там розмальовані.. шо свідчить про те, шо до мене там були люди... якшо вони туда пішли то їм не було страшно.. а якшо їм не було страшно то чого я маю боятися))))
Альонка пише:
а якшо їм не було страшно то чого я маю боятися))))

шось типу того ANTY для кожного місця свої!
F.O.A.D. пише:
коли я ЗАКОХАВСЯ в то всьо........

мо розкажеш?
і тема підходяща є!!! http://forum.zl.lviv.ua/topic1057.html
F.O.A.D. пише:
... ТЕМРЯВИ не боюсь, це моя улюблена пора року!

чукча?
Зараз і не можу сказати, шоб такі місця знав.

Була одна хата колись на Івасюка. Я весь час попри неї в музичну ходив малим. Стара і добротна хата, але занедбана. Ну і ділянка така сама, хлам там все якийсь валявся. А в огорожі хвіртка була, завжди зачинена і поїржавіла вся, не користувались нею ніколи. За тою хвірткою лежав валянок Не знаю чому, але коли перший раз проходив повз ту огорожу і побачив той валянок, шось мене пробило якимось переляком і трусило ше троха. Шо там такого було в тій картині - не знаю! Але після цього випадку я мав відчуття того переляку завжди, коли проходив те місце. А в хаті завжди було чути звичайний побутовий шум...
Ну, про будівлі, як такі, ніц не знаю. А от ходити неосвітленими вулицями заріччя справді було моторошно. Тільки боялась вже не мертвих бабаїв, а живих
lenhen пише:
А от ходити неосвітленими вулицями заріччя справді було моторошно

Лєна, я там живу....
А взагалі страху в мене шось ніякі будівлі не викликають... мені не проблема і серед ночі в повний місяць в п"ятницю 13 числа зайти на цвинтар Про будівлі те ж саме.......... жодна будівля в мене страху не викликає, а от в дитинстві........... на моїй вулиці є будинок, і колись там жили наркомани, в тому будинку ні світла ні газу.... у вечері горіла свічка, вікна повибивані - цей будинок страху наганяв, але з роками той страх подався від мене в невідомому напрямку...
А ніхто не знає кому належить будинок недалеко від міліції, такий маленький одноповерховий, де якраз на коледж поворот? Скільки років повз нього брожу вечором там ніколи не світиться. А чула, що його продати хотіли тільки в останню мить покупці завжди щось інше знаходять. Цей будинок навіть снився мені декілька раз, від чого ще більше мене зацікавив, бо сни весь час у далеке минуле закидали.
От класно було провести там ніч. Може би з якимись духами познайомився
От моя тьотя розказувала що в її селі є закинута хата(якраз по сусідству), по її розказам там кожної ночі по електронним дротам лізали чорти . Но я їй не вірив, так як вона була трохи не в собі. Тай ту хату вже розвалили, а я би якраз зараз хотів би там переночувати, і переконатись чи вона говорила правду.
Anty, а не про хату Ольги Йосипівни ти часом говориш? Там, ніби, все хтось живе. Не чув, щоб вона продавалась.
напевно ти про інше подумав, або ця людина спати ше в 17.00 лягає
Як йти з Чкалова до стоматполіклінніки, десь в метрах 30 від повороту, зліва, є такий зеленкуватий будиночок -- мені в дитинстві розказали, що там цьотка жила, яка мала в собі "дідька" -- чесно признаюсь, навіть тепер, коли мимо проходжу шось шкребе всередині...