Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ковальство

Автор Повідомлення
Ковальство
Як ви думаєте. Професія коваля на сьогоднішній день перспективна чи ні. Прийшла до мене на днях "муза" та каже: - поступай Ігарьок в академію мистецтв на кузнєца і буде тобі щастя. От зараз ламаю голову над цим. Варто, чи ні? Підкажіть.
Круто давай-давай! мені меч потрібно викувати
Подивись на дахівочки над дверима в магазинчики в центрі міста, або поїзди по житловому масиві, де є приватні будинки (на Львівські за Єврейським цвинтарем) і подивись на паркани, зробиш розумний висновок, шо ковка завжди ціниться добре...
знаю в Івано-Франківську була виставка ковальських робіт, то по всьому центрц стояли такі статуї з металу
Goth пише:
"муза" та каже:

Муза чи гаманець? Це важливо
Це класно, не спорю. Як подивлюсь на роботи ковалів аж душа радується. Як з купи металу можна створити такі шедеври? Тре добре попутіти щоб скувати щось.
Особисто мені ковані речі ну дуууууууууууууже вже подобаються))))
Тому я кажу:
-Поступай!!!
Тут є людина в Золочеві, яка займається ковальсвом, то Олег Сидорович, досить гарні речі робить.
Goth
Думаю поступити - не проблема, але ше питання чи до того руки складаються ( не в обіду сказано).
Khrystik пише:
Думаю поступити - не проблема,

Нууу, я б так не сказала, Академія мистецтв як не як. Туда просто так не поступиш. Тре мати або справжній талант до мистецтва, або ж товстий
Васілій пише:
гаманець

І з останнім там тож, думаю, далеко не заїдеш
Мій друг в Труша вчився. На коваля. Він як розказував, як залізо в тій печі і на тім ковадлі обробляється, то в нього в очах дійсно аж спалахи криці розпеченої відблискували! Ото людина любить своє ремесло!

Олег пише:
Тут є людина в Золочеві, яка займається ковальсвом, то Олег Сидорович

А де саме його кузня? Я на цьому місяці навідався, поспілкувався би з ним.
вибачаюся.... записи давні і не актуальні, але... якщо хтось (такий як я) колись сюди загляне і почитає, то, щоб ввести ясність у розмову напишу гірку правду: в академії мистецтв продали кузню і жоден студент там не бачить металу - ліплять все з пластиліну, чиста фікція!!!
не поступайте ні за що в академію на худ. метал!!!!
natarti
соррі але ти дЄревня...... навіть машини перед випуском моделюють з пластеліну...........+ковальство то душа хош не хош........... а роби що хош...........
"В" академії.......... вам ж кажуть шо є можливість, можете зайти подивитись попробувати в людей які дійсно ТИМ займаються......(наприклад в ВАШОМУ районі(місті))......
ковальство то не ГоКники ліпити......
кажу так бо заю одного коваля він би з радістю прийняв помічників "намісників" але вже погано бачить і руки вже не ті----його слова))))
ех........ я ніхто шоб вказувати але як мається бажання до ЗАЛІЗА то й академія просто так (папір)

natarti пише:
записи давні і не актуальні

такі ж як і залізо не "коване"

З. І. без обід!!!
щодо пластиліну - так, він годиться до моделювання багато чого. але можу порівняти: ще 2 роки тому, коли у власності академії була кузня, випускники могли б вважатися ковалями, виконуючи завдання у кузні по мірі складності від пешого до шостого року навчання. теперішні ж - навіть не мають можливості спробувати свою руку - чи вона годиться до пластиліну, а чи до молота і накувальні. мені здається, різниця є: чи вчитися на теорії, чи на практиці. ковальство - прикладний вид м-ва. не кожен студент має можливість займатися поза навчанням у приватних кузнях. і бажання теж. головне ж, папірчик, як кажете!