Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Потойбічний світ

Автор Повідомлення
Потойбічний світ
Чи хтось стикався в своєму житті з привидами, викликанням духів та інш . Та чи в загалі це правда чи брехня?
Goth пише:
и хтось стикався в своєму житті з привидами

Нєеее, багато про таке чула(що десь-хтось-там-бачив)але на пряму не пересікалась. На щастя. Моє бідне серце такого видовища точно не витримало б
Goth пише:
викликанням духів

А от цим бавились колись(здуру, ради цікавості, в гуртожитку з коліжанками ). Скажу чесно, насправді це дуже страшно, бо щось там таки приходило і давало відповіді на поставленні питання. Затялась більше таких експерементів в життю не проводити
Особисто не стикалась. Але по словах знайомих, то з цим стикались знайомі тих знайомих, які є знайомими з моїми знайомими

додано через 50 секунд:

lenhen пише:
бо щось там таки приходило і давало відповіді на поставленні питання

Лєнкіна ану докладніше, шо там приходило і шо давало і як давало
st.fergi пише:
шо там приходило і шо давало і як давало

Приходило то, шо ми викликали(а мож і зовсім не то, хто зна... )тіпа душу когось помершого.A бавились ми з кругом, на якому були написані букви-цифри і голкою з ниткою, яка ставилась в середину круга. Коротше, викликали духа(там якісь слова спецом тре було говорити), питали щось, а він(?) кінчиком голки по буквах давав відповідь
lenhen пише:
кінчиком голки по буквах давав відповідь

ото була б цікава відповідь, якшо б у того, хто голку тримає, руки трясуться....
Ну чого воно все тільки приходить до колєжанок, до колєжанок моїх колєжанок, до найкращих колєжанок чужих колєжанок а до мене ніц? Абідна аднака.
чим би дитьо не тішилилось.... Не болтайте єрундой
Васильку айди! Вот вже мені Лєнка шепче на вухо шо тіво, як їх там....... ну вони до своїх не приходят!!!
і зовсім це не єрунда, а як же тоді домовий, водяний, лєший?.............. і в кінці-кінців капітошка???
st.fergi пише:
ну вони до своїх не приходят!!!

Ну та як не приходят, а во до мене ж прийшли
lenhen пише:
до мене ж прийшли Mr. Green

Лєна от тобі віру. В Амстердамі, да послє кафе-шопа ......
vaymut пише:
домовий, водяний, лєший?

Аааа, в "Наталі", на форумі, було раз написано про домових. Ну не хтіла читати, але цікавість таки перемогла . Від того, шо люди там понаписували, аж мурашки по тілі йшли. Вот і думаю, чи то в людей така бурна фантазія, чи то насправді щось було? От дивує той факт, що так спокійненько про такі вже страсті пишуть. Я б певно як би шось таке побачила, то б в той же момент розпрощалася з білим світом

додано через 1 хвилину 29 секунд:

Васілій пише:
Лєна от тобі віру. В Амстердамі, да послє кафе-шопа

Вася, тагди в ті часи не було в мене ше ні Амстердаму, ні кофішопа... І кстаті, в останній заклад ну нікак мене не тяне
Васильку до тебе тоже не прийшли, да?
st.fergi пише:
до тебе тоже не прийшли

Та чо-приходят. В білих халатах
Я особисто в це все не вірю. Дитячі страшилки, щоб людей в страху тримати. Все це ЄРУУНДАА! Так шо нема чого боятися От у мене класна теорія:всі ці паранормальні явища це справа прибульців . Земля-великий інкубатор, а ми-піддослідні кролики
Goth пише:
а ми-піддослідні кролики Mr. Green

Кролікі-єто нє только ценний мєх ну ви в курсі
Пацани, зуб даю, років 7 назад спостерігав наступну штуку:
Було літо і батьки кудись подалися на тривалий термін. Я стояв на балконі і дьоргав пАнтово цигарку. І тут бачу буквально в метрах 150 в небі "пливе" два рожевих об'єкти у формі бокалу. Секунд 40 я міг це бачити, а потім в одну мить все зникло.
Malin пише:
дьоргав пАнтово цигарку

ось і пояснення
kalef_f
Цитата:
ось і пояснення

Яке нафіг пояснення.. курив ще не один раз, а більше ніхто не приходив.
Їхала зі Львова в маршрутці , темно уже було, і от їду собі, в плеєрі музику слухаю і вдивляюся в ту темінь нічну у вікні і тут бачу шось за вікном мигає трошки дальше від мене. А їхали через поле , значить то були і не люди і не хатки. Ну думаю, всьо! ПОВЕЗЛО! Певно вже шось з потойбічного світу! А потім шось повертаю голову в сторону в маршрутці і дивлюся - а то сусід по маршрутці користується своїм телефоном і його (телефоновий) відбиток у мене у вікні
З привидами не стикався - факт!
Рівносильно як і викликання духів.
А от
Goth пише:
та інш

Складання "послань" з буківок різними нитками-голками було. Результат посередній. Раз виходить більш-менш нормальне шось читабельне, а іншим разом - набір букв Напевне, провайдер глючив...
Якшо потойбіччя і існує, то нахолєри ми йому здалися!
Goth пише:
Чи хтось стикався в своєму житті з привидами, викликанням духів та інш . Та чи в загалі це правда чи брехня?
Відречись від життя і будеш з таким зіткатись на кожному кроці, можете поржати но недавно моя душа майже покинула мене я вже бачив тьму в кінці якої виднілося похмуре світло... за яким те що після смерті. Лише страх мене зупинив.
Якшо тебе зупинив страх стикнутися з потойбіччям, то нафіга прагнеш знову смерті? Вже не боїшся того про шо отут написав?
st.fergi пише:
Якшо тебе зупинив страх стикнутися з потойбіччям, то нафіга прагнеш знову смерті? Вже не боїшся того про шо отут написав?
Я прагну скоріше не смерті а чогось іншого що недано простим смертним, мені надоїв цей гнилий світ.
xh@sud пише:
мені надоїв цей гнилий світ

А мені надоїло шо той світ наповняють така гниль!!! Ти хвора людина і тебе потрібно ізолювати від світу!
xh@sud пише:
Я прагну скоріше не смерті а чогось іншого що недано простим смертним

Деж нам "простим смертним" дано осягнути всю глибину цієї тези... Ше раз повторюся - ти болєн
vaymut, знаєш я замовлю там за тебе слівце щоб тобі життя Раєм не показалось. Мій час вийшов я майже готовий піти туди і я здоровий !
xh@sud пише:
знаєш я замовлю там за тебе слівце щоб тобі життя Раєм не показалось.

Не варто турбуватись, я й сам знаю, у кого просити... А тобі пораджу ще раз -
а голоси з потойбічного світу хтось чув? Одного разу я йшла в 12 год ночі з гулянки, і чую якісь голоси. А навкруги нікого не було і будинки ше були далеко. Шось той голос говорив про якісь переміни в моєму житті, але точно я не розібрала шо то він казав. Ви би знали як я перелякалася. Попробувала побігти, але згадала шо на каблуках, зняла туфлі і босими ногами побігла по камінню. Добігла до будинків - трохи лекше стало. На наступний день в мене з"явилися рани і я не могла стати з ліжка. не раджу комусь таке пережити.
Беатріса пише:
а голоси з потойбічного світу хтось чув?

нада мєньше піть
Беатріса пише:
йшла в 12 год ночі з гулянки
Буууугаагааа!!!!
Потойбіч паркану певно тоже хтось з гулянки рулив.
Васілій пише:
нада мєньше піть

ШОБ ТИ ЗНАВ, Я НІКОЛИ НА ГУЛЯНЦІ НЕ НАПИВАЮСЯ ДО РУЧКИ!!!
tymofiy пише:
Потойбіч паркану певно тоже хтось з гулянки рулив.

шо тобі сниться?
Беатріса
У алкогольному сп'янінні, не маю на увазі критичні моменти , людина в більшості випадків, стає більш розслабленою і вольно чи невольно відключає свою свідомість на сприйняття фізичного світу, а переключається на внутрішній світ, про що було сказано в моїх постах у вкладці РЕЛІГІЯ. Тут нас чекає дуже багато зустрічей, і відкриттів. Одним з таких зустрічей, є наш найближчий Ангел Охоронець, який реально існує, реально допомагає у критичні моменти, і так як тобі, повідомляє ту інформацію, до якої в на даному етапі життя була готова почути.
Раджу всім, більше слухайте себе, переключаю свою увагу з суєтного світу до світу внутрішнього

P.S. Випити можна, але всьому мати міру
romashcaa пише:
У алкогольному сп'янінні, не маю на увазі критичні моменти

romashcaa пише:
Одним з таких зустрічей, є наш найближчий Ангел Охоронець, який реально існує, реально допомагає у критичні моменти, і так як тобі, повідомляє ту інформацію, до якої в на даному етапі життя була готова почути.

чи був то критичний момент? Застосуєм метода дедукції:
Беатріса пише:
ШОБ ТИ ЗНАВ, Я НІКОЛИ НА ГУЛЯНЦІ НЕ НАПИВАЮСЯ ДО РУЧКИ!!!

певно шо не був...
Чи був то
Цитата:
Ангел Охоронець
?
tymofiy
Молодий чоловіче навчіться читати текст загальним змістом, коли нема розуміння, нема потреби вписувати аби що. Критичні моменти у даному контексті, було ясно, так звана "біла гарячка" це в першому абзаці, а відносно нашого Ангела Охоронця - моменти аварій, катастроф, як один з прикладів.
Таке враження що діти 8-16 на форумі, а може так і є, скільки Вам ?
Цитата:
Таке враження що діти 8-16 на форумі, а може так і є, скільки Вам ?

Таке враження шо в нас враження одне про одного співпадають.
На аватарчик наводиш свого миша і бачиш вік юзера. Можеш і свій вік в профіль вписати, якшо не влом, тут люди не забобонні і не приховують такої дрібниці, говорячи між іншим про чужий інтим .
romashcaa пише:
коли нема розуміння, нема потреби вписувати аби що
Ну, і раз ти вже рішила "блиснути востроумієм",
romashcaa пише:
і вольно чи невольно відключає свою свідомість на сприйняття фізичного світу, а переключається на внутрішній світ, про що було сказано в моїх постах у вкладці РЕЛІГІЯ

З якої релігії ти взяла, що світ може ділитись на зовнішній і внутрішній?

додано через 2 хвилини:

З. Ы.: можна до мене на "ти"
tymofiy
Якщо не секрет до якої з релігійних течій належиш, бо це дуже важливо для відповіді на твій пост.
Я належу до християн православних віри Христової. Після народження Ісуса Христа, з початком нової ери у релігійному світі, відкриття християнства, як істинної віри до спасіння душі - було повернуто готових на той час людей до справжнього розуміння нашого земного перебування. Поняття Духа Святого, Душі - як ти думаєш, це зовнішній світ людини, чи все ж таки внутрішній, глибше дивлячись у свій внутрішній світ, можна побачити види свідомості (підсвідомість, передсвідомість і т. д.), одним словом при бажанні можна багато чого найти в езотеричній літературі, яка те ж ділиться на християнську і протистанську, але при врахуванні того, що Отець Небесний один, а шляхів до нього багато, то і в літературі проглядається різний зміст, а суть одна Розширяйте свою свідомість, панове, "НОВЫЙ ВЕК НА ДВОРЕ", звертаюся з добрими намірами до всіх форумчанів та гостей

--
Звичайно будуть питання про інші віри, такі як іудаїзм, мусульманство, буддизм, різноманітні секти (бабтисти, свідки Єгови, суботники і т. д.), але істинний християнин розуміє і вірує в те, що шляхів до Бога є багато, але для найшвидший шлях є шлях через Христа.
Не хтів би бути надокучливим, але мені здається, що Богові важливіше не "швидкість", а "якість"

І про погоду:... Думаю, шо усі ті голоси і привиди дійсно можна побачити і почути, але то скорше всього бере початок в самій людині.

додано через 6 хвилин 9 секунд:

Власний приклад. Одного ранку я прокинувся, відчувши, як "хтось" поклав мені на плече свою холодну кістляву руку. Обернувшись, я нікого не побачив. Проте цей моторошний слід я відчував ше з годину на свому плечі. Висновок: Мозок уві сні видобув з пам'яті образ дотику руки і нервова система згенерувала відповідне відчуття на тілі. Якшо хтось буде доказувати, шо то був посланець з потойбіччя - дам в чоло! Мені і так страшно

AVB
Нажаль на даному відрізку нашого життя, ми ж з вами молоді енергійні люди, стає дійсно на перше місце швидкість реакції на все що відбувається біля нас. Невже не чути від тисячів людей слова, "Я нічого не встигаю, час летить набагато швидше чим в нашій молодості, 70-х роках, для прикладу". Наша цивілізіція, нажаль, або на щастя, вступила у завершальні фази розвитку свідомості. Подивіться навколо себе, подивіться які народжуються діти, зовсім іншим способом мислення і відчуттів реальності.

AVB пише:
... Думаю, шо усі ті голоси і привиди дійсно можна побачити і почути, але то скорше всього бере початок в самій людині.

Дійсно в людині є стільки нерозгаданого, скільки в нас незадіяних ячейок в головному мозку. Але все привязувати до наукового пояснення неможливо. Бо в наші дні, наука починає саме себе переконувати у своїх раніше доведених фактах. Так, вже було доведено науково, присутність душі у людині, хоча це пару десятків років було фантастикою.

AVB пише:
Власний приклад.

Все дуже і дуже особисто, і неможна переконувати людину в протилежному, коли людина і так боїться всього потойбічного.
Маю на увазі, коли людина відчуває дійсно присутність, відчуває голос, і це реально відбувається в дану мить, то після цього важко людину переконати що це було електромагнітний імпульс в мозку, який створив всі ефекти. Підтвердження потім в житті, слів, які були почуті, приходить, і людина починає думати вже по іншому. Таких прикладів безліч, все дуже індивідуально. Наскільки ви готові повірити, і відкритися для чогось неземного, настільки і буде Вам по житті ситуації приходити.
Нема чого боятися, з Богом тільки вперед.
romashcaa пише:
Так, вже було доведено науково, присутність душі у людині,

А можеш поділитись посиланням на авторитетні джерела?
Васілій
Одна з сотень посилань на научні докази
http://salat.zahav.ru/ArticlePage.aspx?articleID=1342
Гугля рулить
Ромашка, ти ше на космополітен зішлись.
romashcaa пише:
научні докази

Де вони? показуй
Васілій
Я не науковець, я нікого ні в чому переконувати не буду, це справа кожного, знайти відповіді для своїх запитань. Тут ми обговорюємо випадки, які сталися з реальними людьми в реальних ситуаціях.
А опускатися до такого смішного, як доводити тобі про існування душі, це теж саме, що доводити що Земля кругла.
Ромашка не спригуй, нікрасіво. ти писала шо

додано через 1 хвилину 30 секунд:

romashcaa пише:
вже було доведено науково, присутність душі у людині

додано через 4 хвилини 33 секунди:

Ти ж звідкісь про ті наукові дослідження взнала? от мені і цікаво-з яких джерел ти черпаєш інформацію.
Виявляється це сайти типу одна бабка сказала. сру
Це просто говорить про рівень на якому ти готова вести дискусію і доводити правдивість своїх тверджень. Бо якщо не доводити, то як той казав:Сказала, шо в калябуху перд... перепрошую пукнула
Ну то будуть якісь підтвердження твоїх слів?
Васілій
Я не перший день займаюсь розширенням своєї свідомості, багато чого в житті було за границями нормального розуміння, що і послідувало до просипання свідомості, яка у більшості людей у сплячому стані, це теж доведено . (про види свідомості - сплячу, просипаючу і бодрствоючу можна знайти в підручниках психології, доводять психологи, сторінку не буду наводити, книжки нема під руками )
Дискусію на предмет вказування пальцем на той чи інший доказ, мене зовсім не прикалує, бо тема розмови є зовсім інша.
Я ж нікого не переконую, я дав інформацію, якою володію, і володіють люди які тим цікавляться. Де ця інформація була, в який час, це несуттєво для мене, бо її було сприйнято і пройдено. Ніхто не записує конкретно цей день і час, і місце де прочитав. Памятаю одне, приємне здивування цьому. Було це пару років тому.
А хто сумнівається, хоче перевірити, прошу, є інтернет, книги, праці і т. д. - не думаю що буде протилежне, ти ж такий самий християнин як і я
romashcaa пише:
я дав інформацію

шо за нах? А казав шо ти дєвушка...
romashcaa пише:
Де ця інформація була, в який час, це несуттєво для мене, бо її було сприйнято і пройдено

Виходячи з твоєї логіки можна писати шо хочеш і пофіг.
romashcaa пише:
А хто сумнівається, хоче перевірити, прошу, є інтернет, книги, праці і т. д. - не думаю що буде протилежне,

Як каже молодьош-слів защітан. А старші кажуть в такому випадку, що опонент жідка апдєлался

додано через 3 хвилини 40 секунд:

Отже скорше за всьо-ромашка-малолітній дрочер
Васілій пише:
Виходячи з твоєї логіки можна писати шо хочеш і пофіг.

Ти ж не створюєш свої пости, як створюють свої звинувачення судді, для прикладу стаття така, закон такий, це безглуздо

Васілій пише:
Як каже молодьош-слів защітан. А старші кажуть в такому випадку, що опонент жідка апдєлался

Якщо для тебе це якесь має значення, то я радий що ти я тобі зробив приємність

Продовжимо тему ... ? чи будемо далі ходити по колу ?
AVB пише:
то був посланець з потойбіччя - дам в чоло! Мені і так страшно

ти гониш, але
Можливо ти був правий, кажучи
AVB пише:
Мозок уві сні видобув з пам'яті образ дотику руки і нервова система згенерувала відповідне відчуття на тілі.