Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Де і за яких обставин ви зустріли своє кохання?

Автор Повідомлення
Де і за яких обставин ви зустріли своє кохання?
Цікавлять історії знайомств людей (форумчан), підсумком яких стало справжнє кохання.. одруження. Розповідайте з чого все починалося (спочатку була кава... або...), як розвивалися ваші стосунки, як довго і нарешті, коли ви зрозуміли, що ви назавжди разом!!?
Хм... цікава тема, а ніхто нічо не пише...
Хм, не повірите, але саме тут, на форумі Золочів Плюс.
Таке враження, що в Золочеві сексу немає.. тьпу ти.. кохання Що.. всі самотні чи вважають тему надто інтимною, особистою..?
Malin пише:
Таке враження, що в Золочеві сексу немає.. тьпу ти.. кохання Very Happy Що.. всі самотні чи вважають тему надто інтимною, особистою..?

А шо ти очікував, шо тобі прям зразу народ кинеться душу розкривати?
А взагалі, коректно би було з власної історії кохання почати.
Ато наєзди сходу!!!
Malin, а ти часом не по заказу дописувач??? напав тувово качками-сексшопами-флешмобами
kalef_f
Цитата:
Malin, а ти часом не по заказу дописувач??? напав тувово качками-сексшопами-флешмобами

вибачки, я щось вкуритися не може в твоє питання.

Цитата:
А шо ти очікував, шо тобі прям зразу народ кинеться душу розкривати?
Та чому душу відкривати.. навпаки, закоханні люди прагнуть поділитися своїм щастям.. розповісти про нього. ІМХО

Свою історію розповісти не можу, бо я в постійному пошуку. =)) Мабуть, я така людина, що дозволяю собі закохуватися мало не щодня.. =) Ну буває таке.. Тому довічного кохання ще не відчуваю.
Malin пише:
закоханні люди прагнуть поділитися своїм щастям.. розповісти про нього.

а звідки ти це взяв? Якщо
Malin пише:
довічного кохання ще не відчуваю.

Кохання і довічне кохання трошки різні речі.. тонкі поняття.. Ритися в них не буду.. навіть не питай в чому різниця.. і де закони логіки.

додано через 9 хвилин 40 секунд:

Добре вмовив.. Ну значить була така тьотя Іра..=)) Познайомилися випадково через спільних друзів. Довгий час спілкувалися, а потім раптом вирішили шо ми такі класні і давай любити один одного. Ну любили-любили.. а потім виявилося, що крім мене вона між тим вирішила любити ще і іншу людину. Ось таке довічне кохання. =))
В поїзді. Їхали Золочів - Хмельницький (потяг Львів-Адлер). Після 3 годин знайомства що були в дорозі готовий був зразу йти до заксу.

Таки пішов, але через 3 роки. Тепер впевнений що не прогадав.
хотів написати, але... ностальгія горло стиснула
voshkaniridze
Цитата:
В поїзді. Їхали

Схожа історія у мого товариша. Йому на той час було 26 років, а все ніяк не міг знайти споріднену душу. Він вже скаженіти починав.. здавалося.. йому все рівно вже з ким.. аби одружитися. Лазив по чатам, форумах, аськах з єдиною метою - познайомитися. А тут саме їхав на море і в купе зустрів свою майбутню дружину. Через 6 міс. одружилися.
От бачиш, Мопс, на форумі і в частності в інеті можна не тільки нахапатися падонкафских слів а й можна нахапатися друг дружки
а ми разом на одному курсі здибались. Два роки "вчились" кожен сам по-собі . А потім - Такий собі вогник в серці запалав. Досі гріє.
А я з ним познайомилася ше 1 рік назад, а ми і досі разом. На 14 лютого на останній медляк він запропонував зустрічатися...