Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що доброго робиться в Золочеві

Автор Повідомлення
Що доброго робиться в Золочеві
Читаю на форумі , що в Золочеві і те погано , і те не так. А невже не робиться в нас багато доброго, людяного. перспективного , такого, що може позаздрити інше місто районного чи навіть обласного значення. Наприклад, наш торговий центр " Надія", а наші новобудови, наприклад дім , поблизу міліції, а скільки газифікують сіл щороку, а відремонтовані дороги, класні кафе чи ігрові клуби, ПАБИ, навіть дівчата в Золочеві не такі, як всюди - чарівніші, красивіші. Чому ми бачимо тільки погане, а про добре - мовчимо ?

додано через 6 хвилин 2 секунди:

Я прошу розповісти, що на Вашу думку доброго, потрібного робить наша влада, набагато краща за всі влади, що були раніше разом взяті, щоби в гостей міста не складався стереотип, що тут все погано!
Давайте скажемо критиканам, що у нас зроблено і робиться дуже багато, особливо міським головою паном Зубарем, районною владою, хай інші прочитають і чуть позаздрять нам, золочів'янам
Незнаю шо тут у вас доброго. Сьогодны приъхав, подивився. Помоему все занепадае.
Ти в нові кафе піти, потусуйся, попий пивка з фісташками та червоною рибкою, Може і не все занепадає
шо доброго? ями на Шевченка глибші стали, їхати весело) місто стає селом на очах... скоро потоне в болоті, не спорю, щось добре робиться, але з метою власної вигоди і прибутку. Ги... забув.... ремонт в Монако скоро буде, це добре)
Mister X
Друже, ти часом не з адміністрації або явно працюєш на неї.
Ну, що є доброго в Золочеві? Місто вкрай занедбане і брудне, як колись говорив
бувший голова облдержадміністрації Михайло Гладій :" Я багато де бував, але
ще такого брудного, занедбаного міста не бачив". Цей його вислів був надрукований в "Народному слові."
Район депресивний, і практично всі великі підприємства "стоять". І райадміністрація не робить анічогісінько , щоб хочтрохи змінити ситуацію на краще. Подивись лише на маленький Буськ, скільки там підприємств працює! Ось де керівники працюють!
В нашому місті лише процвітають аптеки, бари і стоматологічні кабінети!
Та й то рівень обслуговування бажає бути значно краще!
Так наприклад , в барі "Монако" постійно проходять якісь розборки і , він є головною біллю для влади і міліції. З багаточисленних
аптек в нічний час працює лише аптека п. Ханенко на вул. Степана Бандери 6.
Навіть в лікарні немає цілодобової аптеки! Приїжджаєш вночі в лікарню, важкохворого немає кому нести(непередбачено по штату!), хоч бери неси самому; медикаментів звичайно немає, чотири (!) аптеки, що є в лікарні в нічний час не працюють. Що робити?
Якщо маєш власну машину їдеш за медикаментами в центр міста до п. Ханенка, якщо не маєш машини наймаєш радіотаксі. Жахливо, чи не так?
Був в лікарні у Львові на Топольній, так там з 6 аптек в лікарні, три працює в нічний час.
Щодо нічного часу , то місто дуже погано освітлене. Електроенергію включають лише на кілька годин вечером , вже не кажучи, що багато де її немає взагалі. Був в мене один знайомий з Херсонської області, так ця темнота в нашому місті його чогось найбільше жахнула.
Водопровідно-каналізаційна система в аварійному стані. Адже вона прокладена ще за австрійських часів і не оновлювалась. На папері звичайно були ремонти і заміни труб, які йшли наліво. Місту загрожує затоплення!
Грошей для цього не вистачає. Видно треба було збирати гроші не на пам"ятник В. Чорноволу(хоч він звісно герой), а на труби!
А тепер , друже подумай, що є хорошого в Золочеві!
Привіт!
Моя бабуся, кола була жива, казала що наше місто було найкраще за поляків. В цей час вкладали гроші у добробут, парки. Багацько було євреїв, вони тут ховали свої гроші. Після війни, місто стало іншим. Як завше потрібен в наш час справжній господар, який би взяв у свої руки весь добробут і довів до пуття, а потім іншим, можна тільки це пітримувати. Чому у Золочеві ще не вирішене питання Комсомольського озера, що нема інвестора, смішно. Пропонував один підприємець, купити і зробити "лялю", так влада сказала, "НІ, тільки в оренду". І так далі, одне що влада міста робить, заставляє підприємців підтримувати чистоту біля себе, так як сказав roma (
roma пише:
нашому місті лише процвітають аптеки, бари і стоматологічні кабінети!
+ салони краси, все чистота біля них, і створюється загальна "видимість красоти"

А ще забув, перед виборами, дитячі майданчики було створено, але нажаль не великої якості, як то кажуть на швидкоруч, вже поламали
Відповідь одна, грошей в бюджеті нема і край. Будинки будуть, один
біля другого, а бюджет на добробут 0.
А за дороги забули, їх роблять тільки в погану погоду, і тільки методом латання, що після 10 переїздів фургонів, які непонятно чого, катаються центром міста, стають ще у гіршому стані. Як казав один з претендентів на крісло мера шановний Пинда, для того щоб зробити нормальну дорогу, люди вчаться у інституті 5 років, а у нас хто цим займається ...
Дякую
romashcaa пише:
Чому у Золочеві ще не вирішене питання Комсомольського озера, що нема інвестора, смішно. Пропонував один підприємець, купити і зробити "лялю", так влада сказала, "НІ, тільки в оренду".

romashcaa не сміши людей! Чи один обіцяв
romashcaa пише:
купити і зробити "лялю"
?
Перейдися по місту і подивися тепер на ту лялю
В аренду на 20-50 років можна братись з обмеженням доступу (або платний вхід) і пішохідна зона з охороною, шоб рагулі в озері машини не мили, коли за 100м автомийка є. А нє - штраф шуфльою по лобовому шклу . Ато нема жодних заборон, знаків і контролю і всі плачуть, як то зле...

... а взагалі то утопія...
Немає твердої, в міру жорсткої влади, яка би дбала би про людей.
Як в Україні, так і в Золочеві. І звичайно треба платити і збирати
податки. А то подивишся на базарі, як приїжджає Львівська податкова
80% будок закриваються. Це саме з таксі, які моментально "зникають".
Як колись казала російська цариця Катерина Друга: " Основна проблема в
Росії, щоб люди справно платили податки, а держава правильно розпоряджалася грошима."
tymofiy пише:
не сміши людей! Чи один обіцяв

Обіцяли, дійсно, але зробити незмогли, чому ? Відповідаю по тексту.

tymofiy пише:
В аренду на 20-50 років можна братись з обмеженням доступу (або платний вхід) і пішохідна зона з охороною

Якщо я правильно тебе зрозумів, я маючи певний капітал, візьму в оренту гектарів 3-4 Комсомольського озера, вкладу гроші, очищу територію, зроблю нові насадження, почищу воду належним чином (з висновком санстанції, реальним ), зроблю куточок для малюків, атракціони і т. д., катамарани, лодки, зроблю огорожу території + платний вхід (2 грн - цілий день). І після 50 років я просто віддав владі все це, або скоріше, бо з нашим законодавством, розірвати договір-оренди не буде важко
Тому кроки в сторону оренди великих обєктів ніхто ще не робить, страшно вкладати гроші.
Ya toge za to sho v misti nichogo poku dobrogo, nebachy. A to sho postroilu pary novuh bydivel, to ne oznachae sho gutu stalo krache, hiba dla tuh hto v cuh bydivlah sudut i dymae shoto ostane prodatu abo zabratu. A ditu ihni chum raz tum bilshe nagliyt,i vutvorayt vso sho hochyt, bo tato mae biznes abo yakys normalny posady! i znayt sho byde vse normalno!
Na Brodivski Zrobulu Pishohidnuj Hidnuk