Золочів Плюс
Форум міста Золочів

І прийде ж таке в голову...

Автор Повідомлення
І прийде ж таке в голову...
часом тОркають такі штуки... десь прочитаєш, чи сам вигадаєш ненароком...

додано через 1 хвилину 29 секунд:

така асоціяція щодо ліків:
ХРАНИТЬ ОТДЕЛЬНО ОТ ДЕТЕЙ!
А ми з подружкою складаємо таку-собі казочку. Вона складається на основі реальних подій, що стають смішними через те, що язик заплітається і не взмозі сказати щось нормальне. Ось, наприклад:
" В ночі на повну каштушку літають писки. Юля тепер дукає. В нас на Україні весною чвітуть булипки. Ми катаємся на лориках. Юля дивиться на книточку. Юля написала: "порядні шмироти". півняння. Факти дурень."
Тепер скажу переклад:
" Вдень на повну катушку літають пташки. Юля тепер думає. В нас на Україні, весною цвітуть яблуні. Ми катаємся на роликах. Юля написала: "полярні широти". Рівняння. Факти дня."
Беатріса, що ти вживаєш?
з подружкою...
... мачка пасла ... пачка масла
... мелець перений ... перець мелений
... набуй дульку ... надуй бульку
Пам'ятаю, колись в школі на уроці вчителька сказала відкрити зошити і написати "класна робота". Однокласник зразу перепитався:
- А писло чесати?

tymofiy пише:
Беатріса, що ти вживаєш?
з подружкою...

Ти що мав на увазі?
Тимофій жартує....
Мене так само дуже часто перемикає
Саме шміне то то, що це рідко хто замічає і сприймають всьо нормально
Но-но, я завше то помічав , просто виду не подавав бо не звик до інших придиратись і "сприймають нормально"

додано через 1 хвилину 26 секунд:

Беатріса пише:
Ти що мав на увазі?

Ну, маю на увазі шо то було "ніспраста"
Минулого тижня я їздила до Львова поїздом. Всередині ходять люди, які щось продають. От, іде такий чоловік, і рекламує свій товар: "Сіточки, плащі-дощовики. Нитки, голки, шкатпетки. Ліпучки, мухи по гривні".
Приїхала до Львова, сіла в маршрутку. Нудно. Читаю всьо підряд. На стовпі реклама: "Безсовісний кредит надає послугу"асексуали"". Або ще одна: "Якщо ви кудись запізнюєтесь, то стороннім хвилинам губитись не можна"
Pangea пише:
шміне

читаю тему і не розумію, чи ти спесіальо, чи ненероком...
Пам"яту, в 5 класі ми здавали вірш Шевченка "Думка". Прийшла до мене подружка - тіпа я перевіряю. Перший раз нормально здала - тіпа 11. Другий раз здає:Тарас Шевченко "Доля".
Подружка-прикалістка: "Ковтни язик не смійся","Улибайся, люди люблять ідіотів".
Якщо чесно, то в нашому житті є багато приколів і всіх я написати не можу... (.
Беатріса пише:
читаю тему і не розумію, чи ти спесіальо, чи ненероком...

Перечитала тему і вже сама не пам"ятаю.... чи спеціально, чи ненароком