Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Флеш моб в Золочеві

Автор Повідомлення
Флеш моб в Золочеві
Маю бажання провести в Золочеві акцію флеш мобу... щось прикольне і ржачне. Колись мав таке натхнення, але мене не зрозуміли. Є люди хто цим колись займався, хто має бажання повиганятися?
цим не займався, але знаю 1-2 людей які би з задоволенням прийняли в цьому участь, тай я би попробував
Malin пише:
Маю бажання провести в Золочеві акцію флеш мобу.

а з якою ціллю, прошу пана?
Васілій
Цитата:
а з якою ціллю, прошу пана?

Дивне питання. Ідентичне тому можна поцікавитися яка ціль катання не велосипеді, скейті і т. п. отримання задоволення, підняття настрою оточуючим і собі.
Можна провести цей захід з метою реклами певного закладу, події або продукту.

Будь ласка, пане.
Приєднуйтеся.
Malin пише:
Ідентичне тому можна поцікавитися яка ціль катання не велосипеді, скейті і т. п.

Ну та в кожного своя все таки для чого? Випєндрьож?
Ну не знаю, що таке
Цитата:
Випєндрьож?
Чий? Перед ким?
Я це сприймаю як ржачна подія.. те що називається пааад сталом. Я декілька разів брав участь в таких акціях і отримав від того купу задоволення. Наприклад.. зібралося більше 150 чуваків, які встають в чергу і кожен з них, підходячи до каси з серйозним виразом обличчя, кладе 1 копійку і мовчки розвертається і йде нах. Продавець тупо не розумію, що відбувається...
Не пре? ну вибачки...
Malin пише:
Не пре?

Нє, тупо
Васілій
Цитата:
Нє, тупо
А ти не продавець випадково?
Єххх, зайшли бись ти в мій магазіньчік-ото був би вам флеш моб
Malin
тут така ж біда, як і з сексшопами і яйцями для білків для качків, яким нема, куди шось пристроїти. Це Золочів!!! Де ти збираєшся знайти 150 чоловік для акції, а навіть якщо знайдеш, то де ту акцію провести, щоб кількість глядачів була більша як 5.
kalef_f
Цитата:
Де ти збираєшся знайти 150 чоловік для акції

Мова йшла про акцію, в якій я брав участь. В золочеві можна і скромніше щось провести.. На цьому заробляють реальні грощі. Ну є в вас там Діско.. як називається..."Монако" здається... приєжджає до вас "Руки вверх" і під це проводиться акція.. Купа людей по місту ходять з піднятими руками і табличками на грудях по типу "До нас їдуть "Руки вверх".

То звичайно спонтанний політ моєї фантазії.. але все приблизно має виглядати так.
Malin пише:
Купа людей по місту ходять з піднятими руками і табличками на грудях по типу "До нас їдуть "Руки вверх".

ну якщо за таке гроші заробляти, то ще куди не йшло, а як розвага... то це
Васілій пише:
тупо Mr. Green

Я так розумію, що флешмоб явище неодноразове, тобто зробити таку акцію раз і забути не має великого смислу... інша справа в більших містах, де таке захоплення має простір для перспектив , задіює певну частину населення, відволікаючи від кабаків або спортзалів.
kalef_f пише:
спортзалів

і спиртзалів
astrolik пише:
і спиртзалів Laughing

оце так приклад модератор подає форумчанам
kalef_f пише:
Де ти збираєшся знайти 150 чоловік для акції
ну 15 найдеться лєхко, чи не так
kalef_f пише:
о де ту акцію провести, щоб кількість глядачів була більша як 5
Базар в суботу, автобусна, центр. Але то фігня. Найкраще - це "Рукавичка" або райдержадміністрація
Alexis пише:
ну 15 найдеться лєхко, чи не так Wink

ефект втратиться причому до нуля...
Alexis пише:
Базар в суботу, автобусна, центр. Але то фігня. Найкраще - це "Рукавичка" або райдержадміністрація Mr. Green

і обов"язково графік в "Народному слові" опублікувати -- сьогодні акція на базарі, завтра в рукавичці....
Флешмоб, як на мене це, до деякої міри, стиль життя, все таки.
А його смисл в неочікуваності -- в маленькому місті скоро звикнуть до 15 ненормальних, які по копійці в будку з морозивом кидають...
Ефект рахується в процентах непросвєщонних і "точках удару по жертвах" (в хорошому розумінні). Звичайно чим більше тим краще. А залучивши хоча б 15, на наступний раз підтянуться ще більше. Можливо...
Головне в цьому ділі - правильна організація і творчий підхід. Шо, тяжко підійти копійку в будку кинути? Кинув і пішов далі по справах. Головне - шоб не виглядало збоку дійсно ТУПО
Ну що ж довго тягнути? Оголошуємо?
На завтра.
kalef_f пише:
і обов"язково графік в "Народному слові" опублікувати

додано через 3 хвилини 55 секунд:

Поспішиш - людей насмішиш. Для початку тре організатора. Потім - план. Потім - деталі і нюанси. По ходу - людей. А вже потім - "завтра"
Alexis пише:
Поспішиш - людей насмішиш. Для початку тре організатора. Потім - план. Потім - деталі і нюанси. По ходу - людей. А вже потім - "завтра"

агласітє весь спісак пжалуста...
а може для початку все-таки план...?
ось так в нас все і глохне.
Нафіга нужен організатор і деталі-нюанси? шоб підбити людей завтра в третій по десять копійок тьоті в "смаку" на касу покласти?
Тому шо получиться ТУПО. імхо, звичайно.

додано через 56 секунд:

Во Астроліка підбийте з кампашкою ролікістів, хай казінаки по 10 грам по черзі купляють в тій же "Рукавичці" в час пік........

додано через 41 секунду:

І мопса з фотіком
Alexis пише:
Тому шо получиться ТУПО.

що і тре було довести...
Alexis пише:
Во Астроліка підбийте

стрєлочнік?
сам доказував, що 15 чоловік достатньо, а тепер -"підбий-ТЕ" -- нє харашо
kalef_f пише:
а може для початку все-таки план...? Mr. Green

Тихооо, тихо. хлопчі. За план можна і відгрібти...
а з іншої сторони-план то є сила:дунув і любий флеш моб поколіна
kalef_f ти здається на санки так сильго перся, чомусь я тебе не бачив, а за казінахи впоминаєш після кожного мого посту в чаті.

А про 15 чи навіть 10 ... мені просто смішно ..., я не про ідею, я про наше місто, Золочів - місто стариків.

Добре, хочаб на роліки я підчепив 1,5 людей іто ше з 07.05.2007, такшо бажаю успіхів.

п. с. я і ше мінімум 2 людей точно гарантую участь
п. п. с люди не робіться буратінами

(без обід)
kalef_f
Не доказував - висловив думку.
Написав би "підбий" - ти б сказав "а чьо я?" або шось інше.. Тому й потрібен організатор, щоб не виникало таких питань.. А як не "підбивати" - то залучати. Так краще?
Васілій пише:
план то є сила
Во-во, куда без плану
Олько, я шось тебе не поняв -- ти за, чи проти...???
нагородив тут
astrolik пише:
А про 15 чи навіть 10 ... мені просто смішно
Одному мало, другому забагато... Якраз нармально
astrolik пише:
kalef_f ти здається на санки так сильго перся, чомусь я тебе не бачив, а за казінахи впоминаєш після кожного мого посту в чаті.

я шота не поняв! Це ти шо на мене наїхав?-- мо в з"ясуйки перемістимось?
astrolik пише:
Добре, хочаб на роліки я підчепив 1,5 людей іто ше з 07.05.2007, такшо бажаю успіхів.

тут ти явно песимістично бажаєш успіху, а тут
astrolik пише:
п. с. я і ше мінімум 2 людей точно гарантую участь
п. п. с люди не робіться буратінами

пропонуєш свою участь.
Як тебе розуміти?
kalef_f пише:
я шота не поняв
Якщо я правильно пойняв, людина має досвід в організації чогось, і знає що це не так просто як пишуть......
Alexis пише:
Якщо я правильно пойняв, людина має досвід в організації чогось, і знає що це не так просто як пишуть......

я шось не впевнений, шо ти правильно пойняв...

Олькоооо --- кажи шось.
Бо я підключаюсь, маю бажання...

додано через 5 хвилин 51 секунду:

На портале предложена "схема" объявления "флэш-моба": а) объявлять об акции ровно за 2 часа (объявление должно содержать просьбу продублировать сообщение друзьям почтой, аськой, телефоном); б) инструкции должны быть предельно короткие и простые, до пяти фраз.
http://www.uatoday.net/rus/article/vidpochinok/47248
знаю вже три випадки, коли люди от так "збиралися"

1 - збирали поїздку на роверах
2 - я збирав компанію на роліки
3 - і так само на санки

Великий респект Anty, FelisTRS i tymofiy за катання на роліках

п. с. доречі, якшо є серйозні люди, то ті всі організаційні питання в силі, окрім думаю санок
Олько, не маю ні ровера, ні санок, ні роліків, але десять копійок і пів години на таку акцію думаю виділити зможу.
astrolik пише:
якшо є серйозні люди,

з серьозними людьоми на роліках!? Ну йовонах і воно тобі нада?
Васілій пише:
Ну йовонах Smile і воно тобі нада?

Пожив би ти в Золочеві з рік, або три, як я, по іншому б заговорив -- скукота тут скаженюча!!!
kalef_f пише:
скукота тут скаженюча!!! Smile

Чілавєк-сам кузнєц сваєго досуга. Можна жити і в Києві, і казати скукота. Знаю кадрів, яким навіть влітку в Криму нудно
astrolik пише:
спиртзал

модне слово! зачёт!!
Alexis пише:
Для початку тре організатора. Потім - план

пакуріть....
kalef_f пише:
по десять копійок тьоті в "смаку" на касу покласти

в тебе тётя в "Смаку" працює?

а я
astrolik пише:
казінахи
теж люблю... давненько їх не хряпав...
kalef_f пише:
Пожив би ти в Золочеві з рік, або три, як я

Насмішив... Завжди знайдеться щось, щоб не скучати...
Васілій пише:
Чілавєк-сам кузнєц сваєго досуга.

Вот іменно! Тому комусь флешмоб це тупо, а в темі пофлудити -- задоволення.

додано через 11 хвилин 2 секунди:

massacra пише:
в тебе тётя в "Смаку" працює? Laughing

нє -- просто ті тьоті в "смаку" вже достали
kalef_f пише:
а в темі пофлудити -- задоволення.

пофлудити-тожи свого роду флешмоб, нє?
Васілій пише:
Mr. Green пофлудити-тожи свого роду флешмоб, нє?

Тому ТУПО -- з твоїх же ж слів
хлопці переставайте флудити
kalef_f пише:
Тому ТУПО

Маладєц-підловив
astrolik пише:
хлопці

фсьо-фсьо, кінчили
kalef_f пише:
ті тьоті в "смаку"

ше були вельмидобрі тёті на почті, шкода шо пічту передвинули...
Нє, народ реально давайте шось таке замутимо!
Пропоную в суботу біля памятнка Шашкевича організувати пляж. Типу приходять люди, розстиляють коврики, надувають круги, матраси і т. д.(все що й біля моря). Головне не ржати один з одного. Через пол часіка усе уходят.
Дай моб тел, і інші давайте!
voshkaniridze пише:
біля памятнка Шашкевича

Може ліпше біля Чорнола, після зливи? Хоч буде де скупатися
андру! шуткі юмара тут нє умєстни! флєш-моб-сурьйозне дєло
Ну і шо? Було то діло з кругами надувними?